Jelenleg 390 vendég és 8 tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

3 hónapja 2 hete #294200 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Az alját azt vagy-vagy ra mutatta a célzó, nem akartam kockáztatni a kupola zöld volt

Klán: ROTON
A legjobb hely

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 2 hete #294205 Írta: harakiri
Megválaszolva: harakiri

Geronimo74 beküldte: Pucin nevezetü egyénnek válaszoltam a művére,csak lejebb tette az írásom:)

akkor minden STORNO , abban teljesen igazad van. Én lennék a Modi már biztos kitessékeltem volna innen.

"Ha lenne egy minden sorból kilógók csoportja, én onnan is kilógnék." :P
Dombóvári István
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Geronimo74

3 hónapja 2 hete #294208 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Matt__Kirby beküldte: Az alját azt vagy-vagy ra mutatta a célzó, nem akartam kockáztatni a kupola zöld volt

Amikor távol volt rendben van, de én arról beszélek, amikor már ott volt közel az árok partján. Akkor már majdnem alulról lőtted volna.

3 hónapja 2 hete #294216 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Valaki kibaszott kerekes szarnak lőtt már ammoracket,vagy gyújtotta ki?

Betanított magfizikus

3 hónapja 2 hete - 3 hónapja 2 hete #294219 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Feri38_HUN beküldte: Valaki kibaszott kerekes szarnak lőtt már ammoracket,vagy gyújtotta ki?

Igen, élvezettel gyújtogatom őket - ha eltalálom. Sokan használják pótkajával, és szépen végigég.

Klán: ROTON
A legjobb hely

3 hónapja 2 hete #294221 Írta: Enduro83
Megválaszolva: Enduro83
Én általában critical hitezem és nulla damage,ritka,amikor be tudod lőni! De ez általában a tier 9 és 10esre vonatkozik,mert annak középen ott vannak azok a szép nagy fém kerekek! De a legdurvább esetem az volt,amikor az FV Halálcsillaggal R.R.O.-val oldalba küldtem,mert fennakadt egy kövön és annyit mondott critical hit és semmi damage,na mondom az anyád.... Aztán persze leszedte magát a kőröl,rámjött és 2x belém lőtt HE.-vel 500fölött....A többiek,meg kivégeztek,ameddig spotolt. Ezek után,megszereztem én is a kis kerekes patkányt és rájöttem tényleg nem nagyon lehet belőni! Legtöbbször,csak leereszt a gumi,vagy lepattint,mintha mi sem történt volna! Szóval fun vele gamelni,de méreg ellene játszani,kivéve a városos pályákat,ott szarra sem jó! :)

3 hónapja 2 hete #294223 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Szeretem, amikor egy ilyen kis fürgönc felpattan a levegőbe és a type 5 repeszágyúja telibe kapja.. :)

3 hónapja 2 hete #294224 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi
Ment a "megette a lánc" évekig, most a kerékkel újra kezdjük! :applause:

3 hónapja 2 hete #294225 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Feri38_HUN beküldte: Valaki kibaszott kerekes szarnak lőtt már ammoracket,vagy gyújtotta ki?

Az EBR 90-emet folyamatosan gyújtogatják. Volt, hogy kigyújtott, eloltottam, a kövi lövés meg már megint gyújtott.

3 hónapja 2 hete #294226 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

straubbazsi beküldte: Ment a "megette a lánc" évekig, most a kerékkel újra kezdjük! :applause:

Elnyeli, megeszi, megkajálja, kiszarja, most ezen a megfogalmazáson tényleg minek fennakadni? :-)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: straubbazsi

3 hónapja 2 hete #294240 Írta: Reka-Hunnia
Megválaszolva: Reka-Hunnia
Valaki reklamált korábban hogy kisebb tierben játszhatatlan a játék!
Hát való igaz! Most láttam hogy a Borsig fejlesztéshez a jelenlegi PZ.Sfl.IVc az gyakorlatilag (hála a sikeres orosz mesterséges intelligenciának amit vetítettek magukról) mára játszhatatlan/fejleszthetetlen lett oly módon mint az éppen etikus lenne. Ha végig kempelik a csatát vele amit ablakos módban órákig lehet csinálni.... (elindítod a játékot, elmész hátra valahova és beállsz egy bokorba vagy ha meg sem moccansz sem szól senki, aztán vagy kilőnek vagy nem)... szóval így kapsz cirka száz tapasztalatot. Ha meg végig gürcölöd a csatát és lősz az életed 4x-esét hát kapsz vagy 200-300-at. Persze ilyen csata napi egy ha van.
Kérdés?
Miért is gürcöljön fejlesztéssel egy tizenéves aki már látja hogy milyen szinten nyúlnak bele a játékába és rontják/teszik tönkre a játék élményét? Van félórás videóm róla hogy így multitask nyomják a wot-ot youtube-ozás meg evés közben. És ha lassabban de ketyeg a tapasztalat.
ÉS.....fél órán keresztül egy PZ.Sfl alap szintű tankkal minden csata vereség volt...de 100 tapasztalat, meg sokszor mindenféle marhaság ajándékba. Már ahogy látom leszerelő készlet is van. :))))
Én láttam hogy tier IV és V-ben 2 monitoros gépen már hogy játszanak. Elindítja....vár sokszor több percet míg összeszedi a csapatot....közben nézik a youtube-os videót a minecraftról, wot meg fut ablakban. Valami nagyon el lett rontva mert egyértelműen látszik hogy a saját csapat tiszta pirosak az ellenfélnél meg van pár sokszor még kék is.
Értem én amit itt valaki írt hogy 30-40 játék a jó statisztika és a kiegyensúlyozottság. De aki ezt jónak hiszi az pszichológiai eset. 30 játék csak 10 perccel amiben a betöltés és az eredményhirdetés is benne van már 300-400 perc. Ami 5-6 óra. Ne már hogy a Wot arra kényszerítse a játékosokat hogy minimum 5-6 órát játszanak és csak utána lesz érvényes a híres orosz mesterséges intelligencia hatása, nevezetesen a kiegyensúlyozott játék. Értem én hogy itt a nagymenők már csak tier 10-ben játszanak, de ahogy az alsóbb tierek játék élménye elveszik, minden kezdő a VIII-IX-X tierben kezd bénázni...ha még nem teszi. Meg azt is értem hogy a fejlesztésnek meg az ágaknak már semmi haszna mert csak a prémium a valamennyire használható. (azért "valamennyire" mert a prémium Skorpion-G prémium lőszerrel sem viszi át már oldalról a Borsigot sem ha az orosz mesterséges intelligencia úgy látja jónak) Akkor viszont minek? Golyófogók a tank ágak a folyton-fizetős játékosoknak? Eléggé összekuszálódtak a fejlesztők agysejtjei az utóbbi években. Így utólag HA semmihez nem nyúltak volna...semmilyen új tank nem lett volna. Ki lehetne lőni a dilis csapattársat, lehetne hegyet mászni, a csapatok 80%-a fejlesztett és létező tank lenne...stb. akkor a régi játékosok közül nem hagyták volna ott ennyien és nem esett volna a színvonal ekkorát. Ha 5 évvel ezelőtt leesett volna egy repülő amin az összes WOT fejlesztgető/nerfelgető ott ül, és 5 éve úgy futna minden mint anno, hát kíváncsi lennék a játékosok száma több lenne vagy kevesebb. És a színvonalra is. Először lement a játék a gyerekek szintére most meg csodálkoznak ha ők leszarják a bannolást meg a kitiltást mert mindegyiknek van vagy 3 accountja amit a suliban csereberélgetnek. Hja, tudom, éjfélkor kell játszani mert akkor már a gyerekek lefekszenek.
Értelmes ember azért nem néz TV-t mert amikor szórakozni akar/ráér akkor akar jó filmet nézni és nem mikor a műsor úgy hozza. Ugyanez igaz a WOT-ra is meg minden játékra.
Ámulok bámulok mennyi sz@rt le lehet nyomni a wotban a népek torkán. "Elismerték hogy belenyúlnak a játékba"? Eddig legalább letagadták. És mire volt jó? Hogy a sok dilis siemka is jó játékosnak higgye magát? Miért kell belenyúlni máig nem értem. A biciklizéshez is meg kell tanulni egyensúlyozni meg esni is. A tour de franc meg a giro italia sem arról szól hogy kezdők kapnak előnyt és a végén bronzot csak mert ők is had játszanak. Arra ott volt a kisebb tier. Miért kell védeni a hülye tierVIII-ban kezdő Borsigost 3 lövésen át? (alá-fölé-lepattant)
S mindezt csak azért írtam (ide) mert a mail címemre a support írogat hogy értékeljem a munkájuk. :O
Mondtam egyébként nekik hogy a Borsig fejlesztést hagyják a francba mert mára sz@rt sem ér az egyre gyorsabb tankok közt. Vegyenek egy tierX gumikerekest és azzal elrohangálnának. Gondolom tier X-ben nem minden csata 15:2 vagy 1:15.

"...and remember that closed source leads to the dark side of the force! "
(Jaume Sabater)

3 hónapja 2 hete - 3 hónapja 2 hete #294241 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

Reka-Hunnia beküldte: Valaki reklamált korábban hogy kisebb tierben játszhatatlan a játék!
Hát való igaz! Most láttam hogy a Borsig fejlesztéshez a jelenlegi PZ.Sfl.IVc az gyakorlatilag (hála a sikeres orosz mesterséges intelligenciának amit vetítettek magukról) mára játszhatatlan/fejleszthetetlen lett oly módon mint az éppen etikus lenne. Ha végig kempelik a csatát vele amit ablakos módban órákig lehet csinálni.... (elindítod a játékot, elmész hátra valahova és beállsz egy bokorba vagy ha meg sem moccansz sem szól senki, aztán vagy kilőnek vagy nem)... szóval így kapsz cirka száz tapasztalatot. Ha meg végig gürcölöd a csatát és lősz az életed 4x-esét hát kapsz vagy 200-300-at. Persze ilyen csata napi egy ha van.
Kérdés?
Miért is gürcöljön fejlesztéssel egy tizenéves aki már látja hogy milyen szinten nyúlnak bele a játékába és rontják/teszik tönkre a játék élményét? Van félórás videóm róla hogy így multitask nyomják a wot-ot youtube-ozás meg evés közben. És ha lassabban de ketyeg a tapasztalat.
ÉS.....fél órán keresztül egy PZ.Sfl alap szintű tankkal minden csata vereség volt...de 100 tapasztalat, meg sokszor mindenféle marhaság ajándékba. Már ahogy látom leszerelő készlet is van. :))))
Én láttam hogy tier IV és V-ben 2 monitoros gépen már hogy játszanak. Elindítja....vár sokszor több percet míg összeszedi a csapatot....közben nézik a youtube-os videót a minecraftról, wot meg fut ablakban. Valami nagyon el lett rontva mert egyértelműen látszik hogy a saját csapat tiszta pirosak az ellenfélnél meg van pár sokszor még kék is.
Értem én amit itt valaki írt hogy 30-40 játék a jó statisztika és a kiegyensúlyozottság. De aki ezt jónak hiszi az pszichológiai eset. 30 játék csak 10 perccel amiben a betöltés és az eredményhirdetés is benne van már 300-400 perc. Ami 5-6 óra. Ne már hogy a Wot arra kényszerítse a játékosokat hogy minimum 5-6 órát játszanak és csak utána lesz érvényes a híres orosz mesterséges intelligencia hatása, nevezetesen a kiegyensúlyozott játék. Értem én hogy itt a nagymenők már csak tier 10-ben játszanak, de ahogy az alsóbb tierek játék élménye elveszik, minden kezdő a VIII-IX-X tierben kezd bénázni...ha még nem teszi. Meg azt is értem hogy a fejlesztésnek meg az ágaknak már semmi haszna mert csak a prémium a valamennyire használható. (azért "valamennyire" mert a prémium Skorpion-G prémium lőszerrel sem viszi át már oldalról a Borsigot sem ha az orosz mesterséges intelligencia úgy látja jónak) Akkor viszont minek? Golyófogók a tank ágak a folyton-fizetős játékosoknak? Eléggé összekuszálódtak a fejlesztők agysejtjei az utóbbi években. Így utólag HA semmihez nem nyúltak volna...semmilyen új tank nem lett volna. Ki lehetne lőni a dilis csapattársat, lehetne hegyet mászni, a csapatok 80%-a fejlesztett és létező tank lenne...stb. akkor a régi játékosok közül nem hagyták volna ott ennyien és nem esett volna a színvonal ekkorát. Ha 5 évvel ezelőtt leesett volna egy repülő amin az összes WOT fejlesztgető/nerfelgető ott ül, és 5 éve úgy futna minden mint anno, hát kíváncsi lennék a játékosok száma több lenne vagy kevesebb. És a színvonalra is. Először lement a játék a gyerekek szintére most meg csodálkoznak ha ők leszarják a bannolást meg a kitiltást mert mindegyiknek van vagy 3 accountja amit a suliban csereberélgetnek. Hja, tudom, éjfélkor kell játszani mert akkor már a gyerekek lefekszenek.
Értelmes ember azért nem néz TV-t mert amikor szórakozni akar/ráér akkor akar jó filmet nézni és nem mikor a műsor úgy hozza. Ugyanez igaz a WOT-ra is meg minden játékra.
Ámulok bámulok mennyi sz@rt le lehet nyomni a wotban a népek torkán. "Elismerték hogy belenyúlnak a játékba"? Eddig legalább letagadták. És mire volt jó? Hogy a sok dilis siemka is jó játékosnak higgye magát? Miért kell belenyúlni máig nem értem. A biciklizéshez is meg kell tanulni egyensúlyozni meg esni is. A tour de franc meg a giro italia sem arról szól hogy kezdők kapnak előnyt és a végén bronzot csak mert ők is had játszanak. Arra ott volt a kisebb tier. Miért kell védeni a hülye tierVIII-ban kezdő Borsigost 3 lövésen át? (alá-fölé-lepattant)
S mindezt csak azért írtam (ide) mert a mail címemre a support írogat hogy értékeljem a munkájuk. :O
Mondtam egyébként nekik hogy a Borsig fejlesztést hagyják a francba mert mára sz@rt sem ér az egyre gyorsabb tankok közt. Vegyenek egy tierX gumikerekest és azzal elrohangálnának. Gondolom tier X-ben nem minden csata 15:2 vagy 1:15.

"Nem lehet játszani low tierben" rovatunk következik: az elmúlt kb. fél évem low tierben, kb. ezer csatával. Gondoltam ha már 30-40 csatára hivatkoztál, jófej leszek dolgozok egy nagyobb mintából.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: harakiri

3 hónapja 2 hete #294245 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
Reka te am mi a fasznak játszol? Te vagy pszichológiai eset, h folyamatosan szívsz, aztán mégis állandóan játszol. Igazi függő vagy, ami már lassan orvosi eset. Aggódom érted...

Na jó nem, azt csinálsz amit akarsz, szopasd csak magad, hibáztass mindent és mindenkit azért mert bot vagy. Beszélsz a gyenge színvonalról, amihez te - megsúgom - te is nagyban hozzájárulsz. Meg a sorstársaid.

Persze engem nem zavar a jelenlétetek a csapatban, jó kis freefragek vagytok, de ne sírd éa hazudd itt tele a fórumot, mert a hülyeség sajnos jobban ragad, és épp elég kárt okoz az igénytelen brancsod.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU, zics911, harakiri

3 hónapja 2 hete #294246 Írta: Frankenstein Bourne
Megválaszolva: Frankenstein Bourne
Nincs baj a helyre igazítással, csak a stílussal :S

3 hónapja 2 hete #294247 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Reka-Hunnia beküldte: .... a híres orosz mesterséges intelligencia hatása,....

téged nem bannoltak innen? jaaaah, hogy az a wotinfo facse csoportja volt. bocs.

és fehéroroszok, nem oroszok. gondolom te sem szeretnéd, ha lerománoznának. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: harakiri

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.