Jelenleg 316 vendég és 7 tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

5 hónapja 4 napja #294174 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Goldfinger beküldte: Ez egy csapat csata leosztás . A képen a játékosok átlag értékelései vannak feltüntetve. A WG szerint ez egy fair leosztás. Sajna itt is 10-ből 8 ilyen.

Mint látható...saját csapatomban 2.ik legtöbbet sebző voltam.

Itt a párja...és még további 15 öt tudnék ide posztolni.

és?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32, Rathagol27, straubbazsi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 hónapja 4 napja #294175 Írta: Rathagol27
Megválaszolva: Rathagol27
A random és fair nem egészen összegyeztethető szerintem...

5 hónapja 3 napja #294176 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna
14 csata 4 győzelem... :thx:

5 hónapja 3 napja #294178 Írta: Pucin
Megválaszolva: Pucin
36 csata 15 győzelem. Ritka amikor nem anyabaszó nyomorékokkal rakott össze ez a geci játék!!! Elég szomorú ez, mikor az ember a kevés szabadidejében próbál kicsit szórakozni és vmi takony idióta miatt, aki szerint így kell hogy legyen a sorsolás, szenvednie kell!!!! Van olyan tank amivel ha egyedül lennék a pályán, akkor is max döntetlen lenne!!! Csak tudnám ki a faszomnak kedvez, hiszen olyan nincs hogy mindenki veszít!!!!!!! Akármivel mentem csak a szopás, csak a hülyék és csak a szenvedés!!!! A heavy a td helyen bujkál, a med spotolni kezd és hasonlók!!! Ja és még engem tiltanak le a chat-ről mert megírom a gondolataimat a sok seggfejnek!!!! OPPPPJANAK LE!!!!

5 hónapja 3 napja #294180 Írta: Henrik8511
Megválaszolva: Henrik8511
Sziasztok!

Anno mikor elkezdtem játszani minden féle wotos ismeret nélkül. Sok olyan tankom volt amivel előre rohantam majd csodálkoztam hogy szénné lőttek XD Gondoltam vissza vásárolok pár ilyen low tieres tankot és feljavítóm velük a korábbi statomat még se legyen már fekete XD Volt pár tank ami elég op-nak volt mondható pl hetzer matilda stb. amit ha 5 en lőttek akkor is nevetve ki leetett lőni mindenkit... Most mikor újra megyek low tierben már az van hogy Tier1 től folyamat goldot spamelnek és a korrábbi op tankok már azelőtt át vannak lyuggatva, hogy bármit felfogtak volna :/ Szerintem régen mikor elkezdtem és csak goldért volt lehetőség prém ammot venni jobb volt a játék. Amit még észre vettem hogy tier1-től tier 5 ig szinte nincs arty és mindenki csak táras tankal futkos néha van 1-2 TD de amúgy teljesen egy síkú lett a low tier és nerf óta low tierben nincs is értelme arty-t vinni szinte semmit nem lehet el lőni velük 1x a pályák miatt másrészt a rengeteg folyamat futkosó light tankok miatt. A másik hogy low tierből a tipikus kezdők mint amilyen én is voltam totál eltűntek viszont tier 5 fölött meg mintha minden csak azokkal lenne tele. tier 5 től felfelé legtöbbször kamikazét játszik a fél csapat vagy felül a lemming vonatra.

5 hónapja 3 napja - 5 hónapja 3 napja #294185 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme
Párszor leírtuk már: 10+, 20+ de még 30+ csata alapján se nézzétek a winratet, leosztást, teljesítményt, és úgy egyébként komoly következtetéseket ne vonjatok le belőle. Vegyetek nagyobb mintát, mivel mindenkinek vannak jobb-rosszabb leosztásai és a játék hosszú távon próbálja/képes ezt kiegyensúlyozni. És néha replayt, vagy statot sem árt csatolni. De, hogy ne csak a pofám járjon:
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Hol itt a gond a winrate-tel?
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: harakiri

5 hónapja 3 napja #294186 Írta: Geronimo74
Megválaszolva: Geronimo74
Gondolom a játékod is hasonló mint a stílusod,így ne csodálkozz semmin.

5 hónapja 3 napja #294188 Írta: harakiri
Megválaszolva: harakiri

Geronimo74 beküldte: Gondolom a játékod is hasonló mint a stílusod,így ne csodálkozz semmin.

informálódj és aztán kötekedj.....

"Ha lenne egy minden sorból kilógók csoportja, én onnan is kilógnék." :P
Dombóvári István

5 hónapja 3 napja #294189 Írta: Geronimo74
Informálodtam,nem kötekedtem,viszont elszomorít ,hogy ilyen stílusban irogatnak emberek itt és játékon belül is,aztán csodálkoznak ,ha bannolják őket. Csak egy gondolatmenet részemről

5 hónapja 3 napja - 5 hónapja 3 napja #294190 Írta: harakiri
Megválaszolva: harakiri

Geronimo74 beküldte: Informálodtam,nem kötekedtem,viszont elszomorít ,hogy ilyen stílusban irogatnak emberek itt és játékon belül is,aztán csodálkoznak ,ha bannolják őket. Csak egy gondolatmenet részemről

pont én vagyok a chat-ban király. de tudom milyen a stílusom nekem is, és próbálok is visszavenni . amúgy megtudhatom hogy ez előttem íródott hozzászólásban milyen sérelem ért téged? tisztázás végett , te sem ma léptél be ide. ha követed a fórumot megannyi kérdésre kapsz választ. sőt minden egyes kérdésnek majdhogynem saját topicja van mellesleg. a kritikát nem akarjátok elismerni és hozzávetőlegesen az előttem íródott szövegben semmi kifogásolni valót nem találni viszont a korábban hozzászóló, alpári jellegú iromány Pucin jóvoltából annál inkább kritizálható. szóval hol is itt a gond?

"Ha lenne egy minden sorból kilógók csoportja, én onnan is kilógnék." :P
Dombóvári István
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: hunwotan

5 hónapja 3 napja - 5 hónapja 3 napja #294191 Írta: hunwotan
Megválaszolva: hunwotan

harakiri beküldte:

Geronimo74 beküldte: Informálodtam,nem kötekedtem,viszont elszomorít ,hogy ilyen stílusban irogatnak emberek itt és játékon belül is,aztán csodálkoznak ,ha bannolják őket. Csak egy gondolatmenet részemről

pont én vagyok a chat-ban király. de tudom milyen a stílusom nekem is, és próbálok is visszavenni . amúgy megtudhatom hogy ez előttem íródott hozzászólásban milyen sérelem ért téged? tisztázás végett , te sem ma léptél be ide. ha követed a fórumot megannyi kérdésre kapsz választ. sőt minden egyes kérdésnek majdhogynem saját topicja van mellesleg. a kritikát nem akarjátok elismerni és hozzávetőlegesen az előttem íródott szövegben semmi kifogásolni valót nem találni viszont a korábban hozzászóló, alpári jellegú iromány Pucin jóvoltából annál inkább kritizálható. szóval hol is itt a gond?

nincs semmi baj a stílusoddal, legalább őszinte,csak itt sokan a ló rossz felén ülnek és nem hiszik el hogy nem nekik van igazuk

nothing is true everything is permitted

5 hónapja 2 napja #294196 Írta: Geronimo74
Pucin nevezetü egyénnek válaszoltam a művére,csak lejebb tette az írásom:)

5 hónapja 2 napja #294197 Írta: Geronimo74
Személy szerint nem tisztem a kötekedés,szívesen nézek fel az oldalra,nagyon szeretem,mert naprakész infokat találok,sokat tanultam innét,elolvasom a pro és kontra dolgokat.Sok forumozónak szívesen olvasom a napi örömeit ,vagy ha bánata van ,elolvasom ,talán lehet tanulságot levonni belőle. Viszont az alpári stílusban megfogalmazott írásoktól,teljessen lefagyok,főleg azért,mert nem hiszem,hogy normálissan nem lehet megírni.Sajnálom de engem sértenek ezek az irományok,a többi számomra értékes írások közt. Sem bántani ,sem kötekrdni nem szertnék,csupán véleményt nyílvánítani. További jókat:)

5 hónapja 2 napja #294198 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Ide teszem a dühöngőbe, de nem dühöngök, pusztán tanácstalan vagyok.
Mégis mit tudtam volna jobban másképp csinálni?
Az egészen apró dolgoktól is érdekel, hogy mikor mit lőttem a pozicionálásig.

Melléklet:

Fájlnév: 20200207_0...otreplay
Fájlméret:1,009 KB

Klán: ROTON
A legjobb hely
Mellékletek:

5 hónapja 2 napja #294199 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Matt__Kirby beküldte: Ide teszem a dühöngőbe, de nem dühöngök, pusztán tanácstalan vagyok.
Mégis mit tudtam volna jobban másképp csinálni?
Az egészen apró dolgoktól is érdekel, hogy mikor mit lőttem a pozicionálásig.

Melléklet:

Fájlnév: 20200207_0...otreplay
Fájlméret:1,009 KB

A csapatod elég gyorsan elfogyott, ezzel nem tudsz mit kezdeni, ez van. A pozíció szerintem rendben volt. DE! Kb. a sebzésed dupláját is kioszthattad volna. Az első 5 lövésed gyakorlatilag értelmetlen, elkapkodott, béna lőszerpocsékolás volt. :whistle: Oké hogy abból 1 lepattant, de a többinek nem volt semmi értelme. A másik amit nem igazán értettem, jött feléd a T28, bőven alatta voltál simán lőhetted volna a hasát, és mégis a kupolával sz*rakodtál, egy csomó időveszteség.
Kb. én ennyi hibát találtam. ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Matt__Kirby

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.