Jelenleg 381 vendég és 7 tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

4 hete 1 napja #293915 Írta: harakiri
Megválaszolva: harakiri

Ferrari-fan beküldte:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Próbáld prémiummal vagy prémnappal...Nekem úgy adja :xmas3:

neeee :) mert megint elkezdik a hülyeségüket :)

"Ha lenne egy minden sorból kilógók csoportja, én onnan is kilógnék." :P
Dombóvári István

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 hete 1 napja - 4 hete 1 napja #293916 Írta: harakiri
Megválaszolva: harakiri

Grande__Reagel beküldte:

tarbela78 beküldte:

KLC_KTE beküldte: Az a gond, hogy nálad minden nap ezek az infok. Ha valaki az alapján játszana, hogy te mit írsz a dühöngőbe, akkor egyik nap sem indítaná el a játékot. Nem támadólag kérdem, de ha Neked ennyi bosszúságot okoz a játék, akkor miért nem hagyod abba pár hétre legalább?

Akkor nézd vissza légyszi, én megtettem, 8 napja írtam h milyen vicc volt az mm 2 csata győztes 15:2, két csata 2:15 és h ki is léptem, mert nem láttam értelmét ennek, mert ez így nem volt igazi játék, utána 5 napja írtam az rng csodájáról, h a 4 full becélzott jó helyre fullos legénységgel venti ,stabilizátor semmi sebzés, a kapás ellőtt ágyús 3-400 méteres meg szétvitte az ellenfél löwet, nem rajtam múlik h mit csinálok, mit lövök, ez borzasztó, na de vissaztérve azóta semmi sem volt, csak válaszoltam a kérdésekre/kommentekre amit kaptam, és ma volt a következő dühöngés, mert ez felháborító csalás h 15 megalázó vereség és csak 2 győzelem, egy verség sem volt olyan h vkinek a tudásán múlt, ennyire 15 rossz játékos nem lehet mindig egy csapatban, ezt nagyon nagy százalékban csak mm, rng és talán botok okozhatják és jóval kisebb százalékban a rossz játéktudás, ma elkezdtem az artival az obj 260as küldetéseket, 58%os volt a win az artinak, most már csak 41%, ez nagyon bosszantó, nagyon látványos, már túl pofátlan ez a csalás, ugye fizettem én is ezért azért a játékban, 3- tankot vettem pénzért, meg néha goldot szoktam, meg két karácsonykor ládákat, nem ilyen undorító volt a játék mikor talán már 7 éve elkezdtem, nem ezt szerettem meg, nem ezért fizettem, élmény volt játszani régebben, számított h mit csináltam a csatában, egyéni taktika, vagy csapat, ez mára szinte teljesen kiveszett, elrontották az egészet a fejlesztők és csak simán a képünkbe hazudnak, h majd ezt javítjuk meg azt javítjuk, meg vizsgáljuk blablabla, múltkor is kabaré volt amit írtak h mitől várják majd a megoldást h ne 3 percesek legyenek a csaták.

Akkor hagyd abba a játékot. 7 év alatt nem tanultál meg játszani, neked és nekünk meg pláne jobb lenne, ha a magadfajták kikopnának a játékból is, meg innen is.

és megint a szívemből szólt @Grande__Reagel :)
Direkt próbáltam nem írni eddig " János Vitéznek " , és tessék már látom az irományok alapján hogy kik lesznek a "barátaim" :)
@tarbela78 te meg nem unod már hogy akármit is írsz , valaki mindig elküld téged melegebb éghajlatra finoman / nem finoman ?
vagy esetleg elgondolkoztál már azon hogy nem -e nálad van a keresendő hiba?
vagy csak szimplán bugyuta vagy????.......

"Ha lenne egy minden sorból kilógók csoportja, én onnan is kilógnék." :P
Dombóvári István

4 hete 13 órája #293932 Írta: tarbela78
Megválaszolva: tarbela78

harakiri beküldte:

Grande__Reagel beküldte:

tarbela78 beküldte:

KLC_KTE beküldte: Az a gond, hogy nálad minden nap ezek az infok. Ha valaki az alapján játszana, hogy te mit írsz a dühöngőbe, akkor egyik nap sem indítaná el a játékot. Nem támadólag kérdem, de ha Neked ennyi bosszúságot okoz a játék, akkor miért nem hagyod abba pár hétre legalább?

Akkor nézd vissza légyszi, én megtettem, 8 napja írtam h milyen vicc volt az mm 2 csata győztes 15:2, két csata 2:15 és h ki is léptem, mert nem láttam értelmét ennek, mert ez így nem volt igazi játék, utána 5 napja írtam az rng csodájáról, h a 4 full becélzott jó helyre fullos legénységgel venti ,stabilizátor semmi sebzés, a kapás ellőtt ágyús 3-400 méteres meg szétvitte az ellenfél löwet, nem rajtam múlik h mit csinálok, mit lövök, ez borzasztó, na de vissaztérve azóta semmi sem volt, csak válaszoltam a kérdésekre/kommentekre amit kaptam, és ma volt a következő dühöngés, mert ez felháborító csalás h 15 megalázó vereség és csak 2 győzelem, egy verség sem volt olyan h vkinek a tudásán múlt, ennyire 15 rossz játékos nem lehet mindig egy csapatban, ezt nagyon nagy százalékban csak mm, rng és talán botok okozhatják és jóval kisebb százalékban a rossz játéktudás, ma elkezdtem az artival az obj 260as küldetéseket, 58%os volt a win az artinak, most már csak 41%, ez nagyon bosszantó, nagyon látványos, már túl pofátlan ez a csalás, ugye fizettem én is ezért azért a játékban, 3- tankot vettem pénzért, meg néha goldot szoktam, meg két karácsonykor ládákat, nem ilyen undorító volt a játék mikor talán már 7 éve elkezdtem, nem ezt szerettem meg, nem ezért fizettem, élmény volt játszani régebben, számított h mit csináltam a csatában, egyéni taktika, vagy csapat, ez mára szinte teljesen kiveszett, elrontották az egészet a fejlesztők és csak simán a képünkbe hazudnak, h majd ezt javítjuk meg azt javítjuk, meg vizsgáljuk blablabla, múltkor is kabaré volt amit írtak h mitől várják majd a megoldást h ne 3 percesek legyenek a csaták.

Akkor hagyd abba a játékot. 7 év alatt nem tanultál meg játszani, neked és nekünk meg pláne jobb lenne, ha a magadfajták kikopnának a játékból is, meg innen is.

és megint a szívemből szólt @Grande__Reagel :)
Direkt próbáltam nem írni eddig " János Vitéznek " , és tessék már látom az irományok alapján hogy kik lesznek a "barátaim" :)
@tarbela78 te meg nem unod már hogy akármit is írsz , valaki mindig elküld téged melegebb éghajlatra finoman / nem finoman ?
vagy esetleg elgondolkoztál már azon hogy nem -e nálad van a keresendő hiba?
vagy csak szimplán bugyuta vagy????.......

Örülök, h te még hiszel a mesékben, remélem sose nyílik fel a szemed és ilyen maradsz!

3 hete 3 napja #294073 Írta: Benxonyou
Megválaszolva: Benxonyou
"The Force(rng) works in mysterious ways." A lényeg egy perccel a kezdés után. Csak nekem tűnt fel, hogy mostanság az első 5 lövésből meg lehet mondani a csata kimenetelét?

Melléklet:

Fájlnév: 20200202_1...otreplay
Fájlméret:857 KB
Mellékletek:

3 hete 3 napja - 3 hete 3 napja #294080 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Benxonyou beküldte: "The Force(rng) works in mysterious ways." A lényeg egy perccel a kezdés után. Csak nekem tűnt fel, hogy mostanság az első 5 lövésből meg lehet mondani a csata kimenetelét?

Melléklet:

Az első artylövést bemákolta az illető, nem kell nagy tudomány, hogy oda lőjön, az hogy ennyit sebzett rajtad az balszerencse. Biztos én is kapartam volna a falat.
Amikor másodikként felmentél lőni a panterre egyrészt nem is céloztál, másrészt meg a tornyát lőtted. Értem én, hogy a kevés HP-dat nem akartad kockáztatni, csak akkor meg nem csoda, ha el sem találod tankot. Utána felmentél a t34 85 re, aki egylövésből kiszedett tekintve a 0 HP-dat. Pedig aki igazán veszélyes lett volna a Löwe,azt kiszedtétek, a WZ aki nem látott rád.
Szóval eleve nem tudom mit kerestél bottomként az első vonalban, de ha már ott vagy ennyi HP-val nem meglepő hogy kiszednek.

A problémát az okozta, hogy az északra ment 3 medetek kifeküdt 2 TD-n, és a spotterek bekerülték őket. A ti spottereitek azt gondolták, hogy beállnk a bokorba, és le van tudva a meccs.
Az, hogy nem segítettétek egymás az okozta a vesztes csatát és nem az első 5 lövés.

Klán: ROTON
A legjobb hely

3 hete 3 napja - 3 hete 2 napja #294088 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

Benxonyou beküldte: "The Force(rng) works in mysterious ways." A lényeg egy perccel a kezdés után. Csak nekem tűnt fel, hogy mostanság az első 5 lövésből meg lehet mondani a csata kimenetelét?

Melléklet:

.

3 hete 2 napja #294113 Írta: Benxonyou
Megválaszolva: Benxonyou
Hát, ha elemzést akartam volna magamról, akkor 1.: nem a "dühöngőbe" írok, 2.: nem ezt a visszajátszást küldöm be.

Igazából csak az RNG-skepticizmusomat akartam volna kihangsúlyozni, de jó tudni, hogy egy vadonás új tankkal, 80%-os csapattal, kredit hiányában kettő darab extra felszereléssel, AP töltetekkel, meg a 105mm-es seggvakaró ágyúval mekkora balfasz voltam. Nem mellesleg idegbeteg állapotban. Hogy legyen némi háttérinfó.

Az a semmiből jött találat csak hab volt a tortán.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: harakiri

3 hete 2 napja - 3 hete 2 napja #294119 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

Benxonyou beküldte: Hát, ha elemzést akartam volna magamról, akkor 1.: nem a "dühöngőbe" írok, 2.: nem ezt a visszajátszást küldöm be.

Igazából csak az RNG-skepticizmusomat akartam volna kihangsúlyozni, de jó tudni, hogy egy vadonás új tankkal, 80%-os csapattal, kredit hiányában kettő darab extra felszereléssel, AP töltetekkel, meg a 105mm-es seggvakaró ágyúval mekkora balfasz voltam. Nem mellesleg idegbeteg állapotban. Hogy legyen némi háttérinfó.

Bocsáss meg, hogy válaszoltam, ki is töröltem. Legközelebb ha posztolsz egy kérdést majd írd meg előre akarsz-e választ rá - ha akarsz kérlek röviden írd elő a tartalmat is, igyekszem majd kielégíteni - és feleslegesen nem koptatom a billentyűzetet.

3 hete 2 napja #294121 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Benxonyou beküldte: Hát, ha elemzést akartam volna magamról, akkor 1.: nem a "dühöngőbe" írok, 2.: nem ezt a visszajátszást küldöm be.

Néha csak arra vágyik az ember hogy valaki meglapogassa a vállát, és közölje hogy "igen haver ez szopás" és cicccenjen egy sör. Nem úgy tűnt az írásodból, hogy ez lenne a helyzet.
Tudom milyen szenvedés egy új acc, és az írásod nekem úgy jött le, hogy már megint minden hibás önmagunkon kívül.
Ne haragudj ha félreértettelek.
Ha ilyen feltételek mellett mész csatába, legközelebb említsd meg. Teljesen más a szitu.

Klán: ROTON
A legjobb hely

3 hete 1 napja #294126 Írta: Goldfinger
Megválaszolva: Goldfinger
Mi a sz.r van ma? 10 csatából 7 ilyen , vagy ehhez hasonló. :wb:

Mellékletek:

3 hete 1 napja - 3 hete 1 napja #294129 Írta: BlondSzi
Megválaszolva: BlondSzi
:lol: Örömködön a helye!!Én oda írom ezeket,mert mókásak. :applause:

3 hete 1 napja #294134 Írta: Goldfinger
Megválaszolva: Goldfinger

BlondSzi beküldte: :lol: Örömködön a helye!!Én oda írom ezeket,mert mókásak. :applause:

Mi a mókás számodra abban, hogy egyre több agyhalott regisztrál a WOT-ra ezzel lehetetlenné téve a nyerési esélyek növelését?

3 hete 1 napja #294135 Írta: BlondSzi
Megválaszolva: BlondSzi
Szerintem ezt nagy ívben le kell ....arni különben csak emészted magad a semmin!Nekem ugyanilyen csatáim is vannak,de nem érdekel,mert úgysem tudok ellene semmit sem tenni.A mókás pedig az,ahogy tülekednek azon,ki milyen gyorsan menjen a garázsba és a 3 perces csata már rekordszámba megy!Kérsz egy sört?:beer2:

3 hete 1 napja #294136 Írta: hunwotan
Megválaszolva: hunwotan

Goldfinger beküldte: Mi a sz.r van ma? 10 csatából 7 ilyen , vagy ehhez hasonló. :wb:

ügyes volt az elc

nothing is true everything is permitted

3 hete 1 napja #294138 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir

Goldfinger beküldte:

BlondSzi beküldte: :lol: Örömködön a helye!!Én oda írom ezeket,mert mókásak. :applause:

Mi a mókás számodra abban, hogy egyre több agyhalott regisztrál a WOT-ra ezzel lehetetlenné téve a nyerési esélyek növelését?

Bocs, de ez így paradoxon. Ha egyre több "agyhalott" regisztrál, akkor gyengébb lesz a mezőny. A gyengébb mezőnybe az agyhalott átlagnál jobb játékos nagyobb befolyással lesz a csatára, tehát NŐ a győzelmi esélye és aránya. Szóval ha hígul a mezőny, több a gyengébb képességű, akkor az statisztikailag a jobb játékosok esélyeit kell növelje. Aki mást állít az már elfelejtette az általános iskolában matek órán tanultakat.

"Tükörbe nézünk
De önmagunkba soha
Mindig más a hibás
Mindig más ostoba"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: straubbazsi, zics911, Tankpeti, Slandyke

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.