Jelenleg 408 vendég és 12 tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

1 hónapja 2 napja #293723 Írta: xipho
Megválaszolva: xipho
Akkor nem csak nálam állt le.....

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 2 napja #293725 Írta: Irka
Megválaszolva: Irka
Be sem enged."Szerverek túlterheltek"-írta...

1 hónapja 2 napja - 1 hónapja 2 napja #293726 Írta: zzoltan
Megválaszolva: zzoltan
Nem csak a wot, a wows is leállt 17ó előtt. 16.44 kor frissített a wot valamit nekem.

1 hónapja 2 napja #293727 Írta: Kriminalis
Megválaszolva: Kriminalis
Kapja a DDOS-t a wg

1 hónapja 2 napja - 1 hónapja 2 napja #293729 Írta: Volvo_elcsap
Megválaszolva: Volvo_elcsap
Létező játékosnév...és milyen igaz, sőt aktuális is :fetreng:
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU, Matt__Kirby

1 hónapja 2 napja #293730 Írta: zoli978
Megválaszolva: zoli978
Engem bent hagyott csatában, egyedüli játékosként. 50tp tier10 9500 sebzés :D Életem legjobb köre.

1 hónapja 2 napja #293731 Írta: Shooooootie
Megválaszolva: Shooooootie
Az isten áldja meg ezt a játékot! :applause: :troll:

1 hónapja 2 napja #293732 Írta: zzoltan
Megválaszolva: zzoltan
Már működik !

1 hónapja 2 napja #293733 Írta: xipho
Megválaszolva: xipho
Na ilyen sem volt még nekem......
Mellékletek:

1 hónapja 2 napja #293734 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan
@Bhalangir
Hosszabb ideje vagy itt, de még mindig elveszed az élvezetet :D Ilyenkor nem szabad nekik írni semmit, mert mindjárt fog jönni a "persze, mert biztos ti is csaltok" mentalitás.
Ha neki ez a jó, hogy lusta utána nézni dolgoknak, de arra van energiája, hogy rögtön csalózzon, akkor éljen vele...
Ingyen sebzés a csatákban ;)

@Matt_Kirby
Huhuhu....mikre emlékszel te :D
Ezzel az accal vagy a régivel vitáztunk? :awesome:

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok

1 hónapja 2 napja #293735 Írta: Falkaun
Megválaszolva: Falkaun
A közelség miatt simán lőhet 4/4et másrészt 340 pen bőven elég arra a torony részre. Ez egy tanulság ő tudta hova lőjön te nem " gondolom". Nincs ezzel semmi baj

1 hónapja 2 napja #293736 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Ferrari-fan beküldte: @Bhalangir
Hosszabb ideje vagy itt, de még mindig elveszed az élvezetet :D Ilyenkor nem szabad nekik írni semmit, mert mindjárt fog jönni a "persze, mert biztos ti is csaltok" mentalitás.
Ha neki ez a jó, hogy lusta utána nézni dolgoknak, de arra van energiája, hogy rögtön csalózzon, akkor éljen vele...

@Matt_Kirby

A régivel, mármint nekem volt más régebben

Klán: ROTON
A legjobb hely

1 hónapja 2 napja - 1 hónapja 2 napja #293739 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Valóban veled még nem volt hasonló, kétértelműen fogalmaztam, utóbb javítottam is magam. Bocsánat!

A példád meg azért vérzik ezer sebből, mert részlehajló vagy magad felé. A példádnak semmi értelme, mert a lényeg köszönőviszonyban sincs egy eleséssel.

Idejötteél, dühöngtél egy kört. Lecsalóztál valakit.Ok.
Minden nélkül szóltak, hogy tévesdben vagy.
Erre válaszul jelezted, hogy de te nem érted, de ha még tévedtél is 1 dologban, összességében akkor sem, majd minősítetted a játékot és a készítőt.
Erre válaszul leírták, hogy amit nem értesz, az miért van úgy. Tételesen, tényekkel és adatokkal cáfolták az állításod. Majd jelezték, hogy ha nem nézel utána a dolgoknak (lustaság) és ezt még konsprirációs elméletekkel is tetézed (hülyerség - melynek alapja a lustaság volt, ami miatt magyarázatott kellett gyártani arra amit nem értettél) abból érdekes és vicces dolgok sülnek ki.

A játék nem szivat. Te szivatod saját magad azzal, hogy fogalmad sincs a játék szabályiról. Aztán amikor kudarc ér, akkor emiatt képtelen vagy rájönni, hogy mit kellene másképpen csinálni. Ezért aztán frusztrált leszel. De mivel az egód (nem pejoratív értelemben, hívhatjuk énképnek is) magyarázatot kell találjon, ezért aztán mindenféle elméleteket kezdesz kreálni arról, hogy mi történhetett. Ezeknek 0 valóságalapja van, de számodra logikusnak hangzik, hiszen a valósággal nem vagy tisztában, így felismerni se tudod saját elméleted helytelenségét. Innen meg beindul egy körfolyamat, hiszen bárki aki rámutat ezekre az: "nem mond igazat/WG bérenc/még ha igazat is mond bunkó, miért nem fogalmaz szofisztikáltabban/". A válaszadó nem engedheti meg magának az adott stílust , amit te persze megengedhettél magadnak korábban, igaz nem a vitapartner, hanem más irányában. Persze azért szidtad azt is, amit a vitapartner is kedvel, és itt összeérnek a szálak, hogy miért is kaptál olyan reakciót, amit.

Mindeközben még mindig nem veszed észre a világ akció-reakció, avagy amilyen az Adjon Isten olyan a Fogadj isten törvényszerűségét.

Önkritikával rendelkező ember ilyenkor azt mondja: Igazatok van, hirtelen felindulásból feljöttem és dühöngtem. Tévedtem, hülyén viselkedtem. Kösz, hogy szóltatok! Tanulok belőle és legközelebb körültekintőbb leszek, de legalább is nem vádolok és küldök el másokat a fenébe hirtelen felindulásból, hanem megpróbálok meggyőződni az igazamról. Kapnál rá 2565 likeot és sok vállveregetést, hogy végre egy önkiritkus, normális gondolkodású ember, aki ha hibázik, belátja, hogy tévedett és képes kimondani, hogy "Boccs". És már tovább is tipegünk.

Ha hülyén viselkedsz, hülyének fognak nézni....ez már csak ilyen. Amikor mindenki hülye csak én vagyok Trolibusz effektus van, érdemes megállni és egy kicsit elgondolkodni, hogy biztos az egész világgal van-e abaj.

Vagy be lehet sértődni, mert ugye mindig úgy kezdődik, hogy valaki visszaüt. Amíg én ütöttem azzal aztán az ég világon semmi gond nem lehetett, mert az nekem jár!

"Tükörbe nézünk
De önmagunkba soha
Mindig más a hibás
Mindig más ostoba"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ferrari-fan

1 hónapja 2 napja #293741 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan

Matt__Kirby beküldte:

Ferrari-fan beküldte: @Bhalangir

@Matt_Kirby

A régivel, mármint nekem volt más régebben

Áhh..na lehet :D

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok

1 hónapja 2 napja - 1 hónapja 2 napja #293750 Írta: tarbela78
Megválaszolva: tarbela78

harakiri beküldte:

tarbela78 beküldte: Az rng csodája ismét lecsapott, kétszer pattantam egy papír skodáról T55Aval, mondom jó átváltok goldra, erre az meg lepattant a papír tvpről, ők meg kapáslövésekkel kiszedtek.

nem lehet hogy tracket vagy tornyot lőttél ? :) csak hogy megelőzzük a felesleges találgatásokat.
Replay van ? csak mert nehéz lesz anélkül PONTOS választ adni

Első lövés a skoda oldala volt, kitolatott a ház mögül, max 200 méterre volt, a 2.-at aláírom, gyanús h nem volt jó a szög és elcsúszott az oldalán és a 3. goldos a tvp oldala volt 50-100 méterről én lepattantam, ő meg kapásból kilőtt, ő mozgott én nem.

Ma pl olyan volt artyval (küldetés miatt játszok vele, tier 6os francia) h 12 lövésből 6 annyira mellé ment full beszűkülésnél álló ellenfeleknél, h még csak kábítani se kábított, úgy h erős kávét is használok rajta.

Másik példa, tier 10 bc 25, egy 9es közepes oldalát lőttem egyszer, egy nehéz hasát lőttem kétszer, meg egy löwe hasát egyszer, full beszűkülés mindig, csak zöld részre és egy se sebzett csak kritikus, az ötödik lövésem előtt ellőtték az ágyúmat is meg pillanatok voltak hátra nekem a csatába, ezért rossz ágyúval beszűkülés nélkül rálőttem a löwere és kilőttem! Ezzel csak azt akarom mondani, h a játékban szinte semmi jelentősége sincs h hova lövök milyen szűküléssel, az rng dönt! Kabaré! Amúgy az ellen lemészárolta a csapatot pár perc alatt.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tasuki

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.