Jelenleg 403 vendég és 6 tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

1 hónapja 6 napja #293620 Írta: hunwotan
Megválaszolva: hunwotan
Vagy nem

nothing is true everything is permitted

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 6 napja #293632 Írta: tarbela78
Megválaszolva: tarbela78
Az rng csodája ismét lecsapott, kétszer pattantam egy papír skodáról T55Aval, mondom jó átváltok goldra, erre az meg lepattant a papír tvpről, ők meg kapáslövésekkel kiszedtek.

1 hónapja 5 napja #293660 Írta: Gregorius
Megválaszolva: Gregorius
Sziasztok!
Elkezdtem írni az előbb de kidobott. Ha Admin lát egy félig kész hozzászólást törölje pls.
Szóval a nyűgöm a következő:
Sivatagi pálya 8-9-tieres versenyzők, én Object 430-al
csata vége felé 3-an maradtunk egy alig élő páncélvadász és egy T-44 ellen
a vadászt az istennek nem tudtam belőni pattogott folyton, gondoltam feláldozom magam, kilőttem, de én is ott maradtam. :blondy: kb 2500 sebzéssel bizos voltam hogy nyerünk.
bennt maradtam, átnyomtam a full életerős könnyű Lynx kamerájára és látom, hogy elrobog az ellenkező irányba, el a bázis mellett és szépen lassan beleereszkedik a vízbe szép lassan elmerül.
tuti hogy nem bénázott mert még igazgatta is a gépet, először csak félig merült aztán igazított és szépen ott hagyta.
Aztán átnyomtam a kamerát az utolsó talán szintén T-44 társra és látom hogy odagurul az ellenség elé és még a csövét is máshova fordítja. Ez se lehetett véletlen mert szemben voltak és kapott 2-őt is. Még a töltést is megvárta, egyet se lőtt, rá se fordult.

Na most ez hogy van????

1 hónapja 5 napja #293661 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Gregorius beküldte: Sziasztok!
Elkezdtem írni az előbb de kidobott. Ha Admin lát egy félig kész hozzászólást törölje pls.
Szóval a nyűgöm a következő:
Sivatagi pálya 8-9-tieres versenyzők, én Object 430-al
csata vége felé 3-an maradtunk egy alig élő páncélvadász és egy T-44 ellen
a vadászt az istennek nem tudtam belőni pattogott folyton, gondoltam feláldozom magam, kilőttem, de én is ott maradtam. :blondy: kb 2500 sebzéssel bizos voltam hogy nyerünk.
bennt maradtam, átnyomtam a full életerős könnyű Lynx kamerájára és látom, hogy elrobog az ellenkező irányba, el a bázis mellett és szépen lassan beleereszkedik a vízbe szép lassan elmerül.
tuti hogy nem bénázott mert még igazgatta is a gépet, először csak félig merült aztán igazított és szépen ott hagyta.
Aztán átnyomtam a kamerát az utolsó talán szintén T-44 társra és látom hogy odagurul az ellenség elé és még a csövét is máshova fordítja. Ez se lehetett véletlen mert szemben voltak és kapott 2-őt is. Még a töltést is megvárta, egyet se lőtt, rá se fordult.

Na most ez hogy van????

Replay?????
Egyébként meg nem kell új topik minden lófüttyért.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: harakiri

1 hónapja 5 napja #293663 Írta: harakiri
Megválaszolva: harakiri

tarbela78 beküldte: Az rng csodája ismét lecsapott, kétszer pattantam egy papír skodáról T55Aval, mondom jó átváltok goldra, erre az meg lepattant a papír tvpről, ők meg kapáslövésekkel kiszedtek.

nem lehet hogy tracket vagy tornyot lőttél ? :) csak hogy megelőzzük a felesleges találgatásokat.
Replay van ? csak mert nehéz lesz anélkül PONTOS választ adni

"Ha lenne egy minden sorból kilógók csoportja, én onnan is kilógnék." :P
Dombóvári István

1 hónapja 5 napja #293664 Írta: Gregorius
Megválaszolva: Gregorius
Jah bocsi csak nem az első, de majd törlöm

1 hónapja 4 napja #293690 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Jó lesz az 303mm-nek is

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok

1 hónapja 4 napja #293694 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

qwasas007 beküldte: Én ezt most nem értem. Az effektív páncélérték mindenhol meghaladja a 310 millimétert, hát még ha belevesszük annak dőlésszögét. Magyarul ő négyből négyszer max. azaz 25% plusz átütést kapott. Ennyi, ezzel én befejezem, nincs kedvem egy olyan játékkal tovább játszani, ahol vagy számítanak a papíron leírt értékek, vagy nem, főleg hogy már ahhoz a feléhez tartozom a játékosállománynak akiket többször szívat az RNG mint ahányszor segít. Az átütésbeli RNG legundorítóbb dolog amivel valaha találkoztam játéknál. Egyszerűen szánalmas.

Szerintem mindenképpen gyanús, mert 1-2 szer még el tudom képzelni hogy betalál de 4/4 az már megér egy reportot. Viszont az is gaz, hogy az orosz medek tipic torony gyenge pontját lőtte

Klán: ROTON
A legjobb hely

1 hónapja 4 napja #293695 Írta: Ferrari-fan

qwasas007 beküldte: Én ezt most nem értem. Az effektív páncélérték mindenhol meghaladja a 310 millimétert, hát még ha belevesszük annak dőlésszögét. Magyarul ő négyből négyszer max. azaz 25% plusz átütést kapott. Ennyi, ezzel én befejezem, nincs kedvem egy olyan játékkal tovább játszani, ahol vagy számítanak a papíron leírt értékek, vagy nem, főleg hogy már ahhoz a feléhez tartozom a játékosállománynak akiket többször szívat az RNG mint ahányszor segít. Az átütésbeli RNG legundorítóbb dolog amivel valaha találkoztam játéknál. Egyszerűen szánalmas.

Hmmm.

Az effektív páncélérték mindenhol meghaladja a 310 millimétert, hát még ha belevesszük annak dőlésszögét.

Az effektív az azt jelenti, hogy tényleges. Vagyis az a 310mm neked a maximum, ami ott van. Attól nem lesz jobb és nem lesz kevesebb.

Magyarul ő négyből négyszer max. azaz 25% plusz átütést kapott.

Pont, hogy nem, de gondolom a számolás az nem, a dobálózás megy, Segítek: 326*0,25=407 vagyis ha ő megkapta a +25%-ot, akkor ugyan mindegy, hogy mit csinálsz. Plusz ha megnézed a képet, lehet látni, hogy nem lőtt átlag felettit szóval sebzésben még szerencsétlen is volt a csávó... Bár azt most nem tudom hirtelen felfogni, hogy ha spammelted rá a HEAT-et, akkor hogy nem sebezted....

főleg hogy már ahhoz a feléhez tartozom a játékosállománynak akiket többször szívat az RNG mint ahányszor segít.

[/b]
Hát igen...ha az emberi hülyeség lustasággal párosul, nagyon érdekes dolgok kerekednek ki belőle :)

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: zics911, hunwotan, harakiri

1 hónapja 4 napja #293705 Írta: hunwotan
Megválaszolva: hunwotan

Ferrari-fan beküldte:

Hmmm.

Az effektív páncélérték mindenhol meghaladja a 310 millimétert, hát még ha belevesszük annak dőlésszögét.

Az effektív az azt jelenti, hogy tényleges. Vagyis az a 310mm neked a maximum, ami ott van. Attól nem lesz jobb és nem lesz kevesebb.

Magyarul ő négyből négyszer max. azaz 25% plusz átütést kapott.

Pont, hogy nem, de gondolom a számolás az nem, a dobálózás megy, Segítek: 326*0,25=407 vagyis ha ő megkapta a +25%-ot, akkor ugyan mindegy, hogy mit csinálsz. Plusz ha megnézed a képet, lehet látni, hogy nem lőtt átlag felettit szóval sebzésben még szerencsétlen is volt a csávó... Bár azt most nem tudom hirtelen felfogni, hogy ha spammelted rá a HEAT-et, akkor hogy nem sebezted....

főleg hogy már ahhoz a feléhez tartozom a játékosállománynak akiket többször szívat az RNG mint ahányszor segít.

[/b]
Hát igen...ha az emberi hülyeség lustasággal párosul, nagyon érdekes dolgok kerekednek ki belőle :)

ezért nem kell ilyen posztokra reagálni mert a végén te leszel a rossz

nothing is true everything is permitted
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ferrari-fan, harakiri

1 hónapja 4 napja #293706 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke

qwasas007 beküldte: Mindent egybevetve 60-65% esélye volt átütni , de számomra 4/4 még mindig nem lesz 0,6. Hadd ne sajnáljam meg azért, mert ez sebzésben némiképp enyhítve lett. Az, hogy átütés terén olyan RNG-t kapott, amiért "hálaimát" rebeghet a WGnek, az nekem már kicsit sok.

Ha ott eltalál szerintem 65% fölött van az esély az átütésre, de persze tévedhetek.
Viszont 4szer 65% -ot "megdobni" még elég messze áll a lottó ötöstől.. :)

1 hónapja 3 napja #293716 Írta: Ferrari-fan

hunwotan beküldte: ezért nem kell ilyen posztokra reagálni mert a végén te leszel a rossz

Óóó...kinőttem már belőle.

Leírom a felvilágosító szöveget, ha elfogadja örülök neki, ha nem, akkor éljen a saját hülyeségében.
Nem kell túlspilázni a dolgot.

Gun Markok

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: zics911

1 hónapja 3 napja #293718 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

qwasas007 beküldte: Köszönöm a felvilágosítást, mester!
Megtudtuk, nem csak hülye vagyok, hanem lusta is.
Ostoba gőgöd Mészáros Kata szintjére emelt, én ebben inkább nem veszek részt.

Nem gőg az, hanem végtelen unottság amit az eredményez hogy nagyon sokan nem tudnak lóf*szt sem a játékról, de tudják, hogy a WG kibasz velük, ők tulajdonképpen jó játékosok. És amikor az ember segítene, akkor meg elkezdenek erősködni a faszságon, és még az a hülye aki segíteni akar.
Ferrari sem volt ilyen, de ilyenné tette a sok idióta. Tudom, mert valamikor én rengeteget vitatkoztam vele.
(Természetesen tudom, hogy te nem egészen vagy ilyen, de a segítséget fogadd el, a cinikus hangnemet meg tudd be ennek, nem okvetlen neked szól)

Klán: ROTON
A legjobb hely
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: zics911

1 hónapja 3 napja - 1 hónapja 3 napja #293721 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir

qwasas007 beküldte: Köszönöm a felvilágosítást, mester!
Megtudtuk, nem csak hülye vagyok, hanem lusta is.
Ostoba gőgöd Mészáros Kata szintjére emelt, én ebben inkább nem veszek részt.

Nyilván a te tévedésekben hemzsegő, az alapján fikázó hozzáállásod teljesen korrekt, amit egy "jó van na tévedtem", "akkor is rohadjon meg a világ"-al el lehet intézni. Ez így korrekt. Azért hisztizel, mert valaki 4-ből 4x dobott a kocával 4-5 vagy 6-ot. Vegyél elő egy kockát, kezdj el dobálni, aztán amikor meglesz kb. 2 percen belül, akkor csalózd gyorsan le magad, aztán uninstalláld a játékot. (valójában egyébként 4-ből 4x legalább 40%-át kellett megdobnia a tartományának, mondhatjuk úgy is, hogy egy 10 élű kockával 4-ből 4x dobott legalább 4-et vagy nagyobbat. Micsoda csaló!!..............). Egyébként ez a fantasztikus mák még hihetelenebb, ha megnézzük, hogy az ellenfeled az adott tankkal történetesen tud is játszani:
wot-life.com/eu...68828/

Vicc, hogy ezek után még neked áll feljebb, mint ilyenkor mindig másoknak is hasonló esetben. Valótlanságokat írsz, amikor meg ráébresztenek, hogy tévedtél, akkor még ki is kéred magadnak. Önérzet az egekben, önkritika a béka segge alatt.....

Egyszerűbb lenne, ha törölnéd az egész játékot..... Neked is , meg nekünk is.....

"Tükörbe nézünk
De önmagunkba soha
Mindig más a hibás
Mindig más ostoba"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mistadabolina, straubbazsi, zics911, Ferrari-fan

1 hónapja 3 napja #293722 Írta: Goldfinger
Megválaszolva: Goldfinger
Köszi WG, hogy csata közben kidobsz a játékból , utána meg egyik szerverre se engedsz vissza. Ismét alkotnak a nagy tudásúak....bravó.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.