Jelenleg 474 vendég és 3 tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

1 hónapja 1 hete #293542 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956
Soha nem értem miért rugózik sok játékos a találati/átütési arányon.Egy kis odafigyeléssel simán lehet hozni a 75-80% találati arányt, és 70-75% átütési arányt.Mindezt úgy, hogy mellette vannak bizonytalan lövések is, amik vagy összejönnek vagy nem.Persze ezekhez az eredményekhez nem több száz méterről kell lövöldözni a 60-70-el száguldozó tankokat.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: harakiri

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 1 hete #293544 Írta: hunwotan
Megválaszolva: hunwotan

Hunter9956 beküldte: Soha nem értem miért rugózik sok játékos a találati/átütési arányon.Egy kis odafigyeléssel simán lehet hozni a 75-80% találati arányt, és 70-75% átütési arányt.Mindezt úgy, hogy mellette vannak bizonytalan lövések is, amik vagy összejönnek vagy nem.Persze ezekhez az eredményekhez nem több száz méterről kell lövöldözni a 60-70-el száguldozó tankokat.

pedig az sokkal izgalmasabb :trollol:

nothing is true everything is permitted

1 hónapja 1 hete #293571 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

Grande__Reagel beküldte:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Tudod miért tudnak mindent megmagyarázni? Mert értik h mit csinálnak. Te már sokszor bizonyítottad, h lövésed sincs...

Inkább átütő találata.... :fetreng:

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

1 hónapja 1 hete #293573 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
Elhatároztam, h itt az ideje megtanulni X-esben játszani... Most úgy döntöttem, h szarok bele, mert csak megint megutálom a játékot...

1 hónapja 1 hete #293576 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Grande__Reagel beküldte: Elhatároztam, h itt az ideje megtanulni X-esben játszani... Most úgy döntöttem, h szarok bele, mert csak megint megutálom a játékot...

Érdekes, nekem T10 tűnik a legkönnyebbnek, legalábbis ott hozom a legjobb statokat. Még a T8 úgy ahogy megy, a többi tierrrel viszont csak szenvedek.

1 hónapja 1 hete #293578 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

Hunter9956 beküldte:

Grande__Reagel beküldte: Elhatároztam, h itt az ideje megtanulni X-esben játszani... Most úgy döntöttem, h szarok bele, mert csak megint megutálom a játékot...

Érdekes, nekem T10 tűnik a legkönnyebbnek, legalábbis ott hozom a legjobb statokat. Még a T8 úgy ahogy megy, a többi tierrrel viszont csak szenvedek.

T9-ben vagyok a legjobb, illetve T7 és T6ban is többnyire hozom az unicum szinten. T8ban tank függő.

De T10-ben kínlódok, h a saját szintemet elérjem. Persze felvetődik a kérdés, ha ennyire nem megy a T10, mi a saját szintem...? :D

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #293579 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Grande__Reagel beküldte:

Hunter9956 beküldte:

T9-ben vagyok a legjobb, illetve T7 és T6ban is többnyire hozom az unicum szinten. T8ban tank függő.

De T10-ben kínlódok, h a saját szintemet elérjem. Persze felvetődik a kérdés, ha ennyire nem megy a T10, mi a saját szintem...? :D

Statisztikád alapján azt látom, hogy többnyire X-es tierben hozod az 1800-as 2000-es szintet ami megfelel az overallodnak. Legalábbis az utóbbi időszakban.
Vagyis nem értem mi bajod a T10-el.

Klán: ROTON
A legjobb hely

1 hónapja 1 hete #293582 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
k
Mellékletek:

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #293583 Írta: harakiri
Megválaszolva: harakiri

Matt__Kirby beküldte:

Grande__Reagel beküldte:

Hunter9956 beküldte:

Statisztikád alapján azt látom, hogy többnyire X-es tierben hozod az 1800-as 2000-es szintet ami megfelel az overallodnak. Legalábbis az utóbbi időszakban.
Vagyis nem értem mi bajod a T10-el.

nagy valószínűséggel a T10-nél alacsonyabb tierekben elért statisztikát szeretné T10-re is felvetíteni. Unicum / Superunicum statok !

"Ha lenne egy minden sorból kilógók csoportja, én onnan is kilógnék." :P
Dombóvári István
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Matt__Kirby

1 hónapja 1 hete #293587 Írta: tarbela78
Megválaszolva: tarbela78
Ma megint okádék a játék, első két csata 2:15, következő két csata 15:2, ki is léptem. A 4 csata nem volt 10 perc.

1 hónapja 1 hete #293589 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_
Mutatnék a nagyérdeműnek egy magyar játékost, aki tökéletesen megtestesíti azt a playert, aki semmit nem hajlandó tenni ha olyan helyre kerül, ami neki nem tetszik (low tier, előnytelen map, stb...), ráadásul már azelőtt elkezdi szidni a csapatot, hogy elkezdődött volna a meccs. Innen is gratulálok neki.

Replay

Amicus Plato, sed magis amica veritas.

"Behatolás; Az APCR akár a 10-es szintre is behatolhat túlsúlyba, egy 8-as fokozatra jellemző, tornyosító tulajdonsággal."

1 hónapja 1 hete #293594 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Szép :)

1 hónapja 1 hete #293596 Írta: hunwotan
Megválaszolva: hunwotan
De rendes voltál mert leszorzoztad neki a tankot:thx2:

nothing is true everything is permitted

1 hónapja 6 napja #293617 Írta: Henrik8511
Megválaszolva: Henrik8511
Itt egy kép pár csapat tagról sztem ilyen tagok mellett az unicum játékosok is csak pirosak lennének.

22k csata és 7% találat wtf?
Mellékletek:

1 hónapja 6 napja - 1 hónapja 6 napja #293619 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie

Henrik8511 beküldte: Itt egy kép pár csapat tagról sztem ilyen tagok mellett az unicum játékosok is csak pirosak lennének.

22k csata és 7% találat wtf?

Tegnap ilyenekkel egy csapatban játszottam, balanszolni kellett a heti (számomra is) túl magas winrátámat :) Mindennel xar voltam én is, még artival is. Na de hát van ilyen...
Mellékletek:

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.