Jelenleg 272 vendég és nincs tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

6 éve 3 hónapja #142617 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58

1600 felett meg mindenki statpadder :P

Kivéve Mir4ag3-t, mert ő repül. Ő. :)

„Engem nem a probléma érdekel, hanem a megoldás!”
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DarkRaven73
Téma zárolva.
6 éve 3 hónapja #142622 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun
Az 1600-WN8-as dumát án találtam fel, kéretik nem erodálni:D Egyébként nem azt mondtam, hogy noob, hanem hogy nálam mindenki piros addig (de aztán a nagy nyomásra kénytelen voltam kivenni, mert a videókban nagyon Non-PC volt:D). Feketére meg nem mertem állítani, nehogy a borsodi lakosok vasvillára hányjanak. Sárga meg nem lehet, mert ugye a kínaiak, rózsaszín meg a melegek miatt, zöld meg a gyerekét egyedül nevelő anyák miatt, a lila foglalt, őőőő barna a kaki szine...

Faszom ebbe a demokratikus korrektségbe:D

Tudod mi az a Dunning-Krueger effektus? Ja tudom hogy nem, csak úgy kérdeztem: en.wikipedia.or...effect
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, CrossMetal1, Szete58, setelekot 1, DarkRaven73, sweet85
Téma zárolva.
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #142625 Írta: gmaster0o0
Megválaszolva: gmaster0o0
amikor az RNG nem ad be semmit. 5x lottem a jge100ra. hasat tornyot.
minden loves s felso lemezre ment...
i7re 3at lottem 0 sebzo lovessle.is3ra kb 8at, 1x talaltam el...
28 ellot lovedek 17 talalta 9 sebzo vicc... nem akarja a jatek h. legyen objem:(
Téma zárolva.
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #142626 Írta: setelekot 1
Megválaszolva: setelekot 1
Végre egy kis izgalom!

Mirage doktorúr szavait meg kell fogadni, mert! :)

Na, az alatt mindenki noob, kivéve, aki nem! :)

Mindenkinek Pam-Pam!

"...számukra a lét legszentebb pillanata az, ha egyedül nézhetnek szembe minden ellenséggel." Frank Herbert
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58
Téma zárolva.
6 éve 3 hónapja #142638 Írta: VindiqueV
Megválaszolva: VindiqueV
Mostantól finomabban fejezem ki magam: egyre rosszabb játékosok, egyre nagyobb mennyiségben.
Bődületes kempelések (8-9-10[!]tank egyszerre), beyolozások és rettentő sok bot.
MM téren pedig egyenesen vicc, ami megy. Olyan szinten veszít a csapat egy perc alatt 7 tankot, hogy egyszerűen NEM LEHET lehozni a meccset.
Ékes példa erre a frissen vásárolt amx30-am, 2300wn8-cal és 38% wr-tel állok jelenleg.
Magical creatures of wot.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN
Téma zárolva.
6 éve 3 hónapja #142670 Írta: _HENTES_
Megválaszolva: _HENTES_

Mostantól finomabban fejezem ki magam: egyre rosszabb játékosok, egyre nagyobb mennyiségben.
Bődületes kempelések (8-9-10[!]tank egyszerre), beyolozások és rettentő sok bot.
MM téren pedig egyenesen vicc, ami megy. Olyan szinten veszít a csapat egy perc alatt 7 tankot, hogy egyszerűen NEM LEHET lehozni a meccset.
Magical creatures of wot.

Most mondjam azt, hogy de ja vu érzésem van?

Így, ebben a sorrendben, minden szóval egyet értek. Most mentem 12 meccset, 4 győzelem. A tutira álló meneteket is elbuktuk mind.

Olyan atom campet nyomnak a top tier heavyk, hogy a hajam égnek áll.

Ezeket a csont bukó napokat/szériákat nem tudom hova tenni...
Téma zárolva.
6 éve 3 hónapja #142675 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Csak egy kis ízelítő"odaátról", hogy érezzétek, nem egyedül sz*ptok.

Tier 7-es hordozóval egyszerűen képtelenség nyerni, akárhányas szakaszban megyek, akármilyen jó játékosokkal:

Tier 7-es csatahajóval az MM (igazából nem is a tie a lényeg, hanem az elosztás, na meg az eredmény kép alatta):

Eredmény:

Szóval egy szavatok nem lehet ;)
Mellékletek:
Téma zárolva.
6 éve 3 hónapja #142683 Írta: TAdo
Megválaszolva: TAdo
Tegnap kipróbáltam a WOWS-t, mert sokszor halottam tőled, meg mástól is, hogy jó. Második vagy harmadik csatában leteamkillezett valami barom a start után torpedóval. Nézem pittyeg a torpedó. Forgatom a kamerát nézek az ellenség irányába. Nem látok semmit. Csak pittyeg. Aztán mikor az első célba ért akkor esett le, de már késő volt.
Elég is volt belőle ennyi egyenlőre.
Téma zárolva.
6 éve 3 hónapja #142694 Írta: Kovacs
Megválaszolva: Kovacs

Tegnap kipróbáltam a WOWS-t, mert sokszor halottam tőled, meg mástól is, hogy jó. Második vagy harmadik csatában leteamkillezett valami barom a start után torpedóval. Nézem pittyeg a torpedó. Forgatom a kamerát nézek az ellenség irányába. Nem látok semmit. Csak pittyeg. Aztán mikor az első célba ért akkor esett le, de már késő volt.

Én a WoT-ban mostanában IS-el meg KV-2vel megyek, abba nem mernek belelőni :lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58
Téma zárolva.
6 éve 3 hónapja #142719 Írta: kerub66
Megválaszolva: kerub66
egy naiv kérdés 5 éves háború és 30k csata után,de még az agyérgörcsöm előtt:miért nemtudom még a fullos kis-tierű prém.-verdákat se győzelemre vinni,mikor szinte mindig top 2-ben vok eredmény szerint?megjegyzem:no gold,no xwm,no fear!
Téma zárolva.
6 éve 3 hónapja #142721 Írta: siposbalint0
Megválaszolva: siposbalint0

egy naiv kérdés 5 éves háború és 30k csata után,de még az agyérgörcsöm előtt:miért nemtudom még a fullos kis-tierű prém.-verdákat se győzelemre vinni,mikor szinte mindig top 2-ben vok eredmény szerint?megjegyzem:no gold,no xwm,no fear!

En inkabb azt nem ertem hogy ehhez miert kellett uj topikot nyitni

Don't wanna be an American idiot
Don't want a nation under the new media
And can you hear the sound of hysteria?
The subliminal mind fuck America

Téma zárolva.
6 éve 3 hónapja #142725 Írta: kerub66
Megválaszolva: kerub66
ma regeltem,még nemtom mi itt a pálya
Téma zárolva.
6 éve 3 hónapja #142734 Írta: siposbalint0

ma regeltem,még nemtom mi itt a pálya

Ebben az esetben csak akkor nyiss uj topikot ha ugy gondolod hogy abbol lehet egy hosszabb beszelgetes. Az ilyen temakkal amit ortal pedig a duhongot keresd
Jo forumozast

Téma zárolva.
6 éve 3 hónapja #142743 Írta: HUNknight
Megválaszolva: HUNknight

A topikot és tartalmát kizárólag bejelentkezett felhasználók láthatják.
Az egymással szembeni tiszteletlenség és az indulatos megnyilvánulások továbbra sem megengedett viselkedési formák.

Akkor legyél szíves menj az Arty topicba!
Olvasd el amit írtam!
Vedd magadra te is!
& Töröld a regisztrációmat!
Köszi!
Téma zárolva.
6 éve 3 hónapja #142744 Írta: siposbalint0

En is kiprobaltam olyan 3 mspig birtam rs ott untam ra. Nekem egyszeruen halal unalmas, nincs meg az az erzes mint a wotban

Téma zárolva.
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.