Jelenleg 267 vendég és 4 tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

6 éve 3 hónapja #143754 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Megválaszolva: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8

Nem unjátok még ezt az artyfóbiát? :P

Eldegor!
Te is artyzol, én is artyzok. Viszont abban szerintem mind a ketten egyetértünk, hogy irreális a játékstílusuk. Addig rendben van, hogy felülnézetből látod a tankokat és kész utánna már semmi reális nincs benne.
Következő az XVM. A legtöbb artys nem azért fog téged lőni, mert veszélyes vagy a tankoddal a csatára, hanem mert "Jééé egy jó játékos. Húűűű kiakaromlőnidemostazonnal." És a csata hátralevő részében nem a tankokra fogsz figyelni hanem az artyra.
XVm nélküli artysok. Ha elsőnek látnak meg a térképen vagy azon a területen biztos végig téged fognak lőni.
RNG az egész. Miért van az, hogy nekem 50B-be a rekordom a 8-as Lórival 952-volt, míg belém nem egyszer csapott 1200+-akat??
Igaz, hogy csak akkor artyzom, mikor vacsorázok, vagy épp fáj a bal kezem, de akkor is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DarkRaven73
Téma zárolva.
6 éve 3 hónapja #143755 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8

Tessék parancsolni.Ugyan nem nyerünk,de az artyk nem akadályozták a csapatot.Egyébként szerinted mi is lenne a light dolga?

Ahogy elnézem te is lőttél nehéz tankot szóval öngól.
Heavy tankkal pedig semmi kép nem szabad light tankra lőnöd, mert irreleváns igaz?
Téma zárolva.
6 éve 3 hónapja #143756 Írta: Hun_Mercenary
Megválaszolva: Hun_Mercenary

Azt hiszem említettem már,hogy az artyval semmi baj nincs :) A probléma ott van,hogy a drágalátos könnyűtankok rááltak arra a hülye módszerre,hogy vagy passzív felderítés,vagy hátulról lopkodás.Ha tudnák a feladatuk,és nem olyan ágyút adnának ezek az elmeháborodott oroszok nekik amivel lehet a nehezeket nyírni akkor rendben lenne minden.3 éve ezzel semmi baj nem volt,ment a light megkereste az artyt és levadászta.Ez lenne a feladata.

Melyik light tankkal tudod campelve bontani mondjuk a 10-es heavyket? Feltételezem több száz métert értesz a camp alatt.
Paszív spotra álltak rá? Te melyik játékkal játszol? Pont, hogy nincs lassan olyan pálya, amin passzív spotolni lehetne. Egyébként meg régen pont a felderítés volt a lightok feladata. Ezt pedig passzívan volt a legésszerűbb csinálni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8, DarkRaven73
Téma zárolva.
6 éve 3 hónapja #143758 Írta: pitzen
Megválaszolva: pitzen

De. Rohadtul unom. De akkor is felbac.

Én arra lennék kíváncsi, hogy hány csata alatt jött össze ez 3 arty általi halál?

I'm a troll... problem?

Téma zárolva.
6 éve 3 hónapja #143759 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Azta passziv spottal nő a wn8 :huh:

Mellékletek:
Téma zárolva.
6 éve 3 hónapja #143762 Írta: janoshun
Megválaszolva: janoshun
Javaslom hogy ülj be egy 50b-be vagy egy tigrisbe,és meglátod hogy melyik light NEM lő át több száz méterről.Az pedig teljesen igaz,hogy a felderítés volt a könnyűtank dolga,most is az lenne.De nem azért ők a leggyorsabbak,hogy a bokorban ücsörögjenek szerintem.Pont az a feladatuk,hogy a saját arty-t,és a nagyobbat lövő társait segítse,és semlegesítse az ellenfél tüzéreit.Nem a sebzés a feladatuk.De mivel az xvm a sebzést nézi,ezért ez el lett felejtve.
Téma zárolva.
6 éve 3 hónapja #143765 Írta: Hun_Mercenary
Megválaszolva: Hun_Mercenary

Javaslom hogy ülj be egy 50b-be vagy egy tigrisbe,és meglátod hogy melyik light NEM lő át több száz méterről.Az pedig teljesen igaz,hogy a felderítés volt a könnyűtank dolga,most is az lenne.De nem azért ők a leggyorsabbak,hogy a bokorban ücsörögjenek szerintem.Pont az a feladatuk,hogy a saját arty-t,és a nagyobbat lövő társait segítse,és semlegesítse az ellenfél tüzéreit.Nem a sebzés a feladatuk.De mivel az xvm a sebzést nézi,ezért ez el lett felejtve.

50b nehéz tank szerinted? :woohoo:
Attól, hogy nehéz ág tankjaként van feltüntetve, még nem az könyörgöm.
E100, Maus, is4, is7 a nehéz tankok. A többi támogató.
Ha spotolhat passzívan, és aktívan is, akkor miért spotolni aktívan? :huh: Az, hogy gyors nem kötelez az aktív felderítésre. Nem az xvm miatt sebeznek a lightok, hanem azért mert 2-3 pálya kivételével NEM tudnak mást csinálni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pitzen, DarkRaven73
Téma zárolva.
6 éve 3 hónapja #143767 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8

u
Nézzük csak.....
300+ csata, 3k átlag dmg, 2 csík, azt hiszem tudom mi az.
Viszont azt nem tudod hogy az nem heavy, szóval az okoskodásod ezek után nem mervado!
Na tső, aztán míg nem vagyok irogasd a hülyeseget
Téma zárolva.
6 éve 3 hónapja #143769 Írta: janoshun
Megválaszolva: janoshun
Semmi probléma,viszont 4500+csatám van tigrissel.Lehet hogy tudom mi az? :woohoo:
Téma zárolva.
6 éve 3 hónapja #143777 Írta: viktor9421
Megválaszolva: viktor9421

Semmi probléma,viszont 4500+csatám van tigrissel.Lehet hogy tudom mi az? :woohoo:

mondd már meg légyszíves hogy a Tigrist melyik tank nem bírja átütni! igen, az úgy biztos ku**ára tetszene neked ha csak úgy lövöldözhetnéd a könnyűtankokat mert tudod, hogy esélyük sincs

a halál akarna olyan könnyűtankkal játszani ami semmit sem sebez és üt át és még a pályák is olyanok hogy felderítésre sem tudod használni, te biztos díjaznád....
Téma zárolva.
6 éve 3 hónapja #143778 Írta: viktor9421
Megválaszolva: viktor9421

Azt hiszem említettem már,hogy az artyval semmi baj nincs :) A probléma ott van,hogy a drágalátos könnyűtankok rááltak arra a hülye módszerre,hogy vagy passzív felderítés,vagy hátulról lopkodás.Ha tudnák a feladatuk,és nem olyan ágyút adnának ezek az elmeháborodott oroszok nekik amivel lehet a nehezeket nyírni akkor rendben lenne minden.3 éve ezzel semmi baj nem volt,ment a light megkereste az artyt és levadászta.Ez lenne a feladata.

biztos sokan használnák őket ha ennyi lenne a könnyűtankok haszna, aztán kifogsz egy Kharkov, Ruinberg, Himmelsdorfot tüzér nélkül??
Téma zárolva.
6 éve 3 hónapja #143783 Írta: siposbalint0
Megválaszolva: siposbalint0

Én arra lennék kíváncsi, hogy hány csata alatt jött össze ez 3 arty általi halál?

Ez kerlek szepen 3 egymas utani meccs volt. Amint kilottek raktam fel ide

Don't wanna be an American idiot
Don't want a nation under the new media
And can you hear the sound of hysteria?
The subliminal mind fuck America

Téma zárolva.
6 éve 3 hónapja #143785 Írta: pitzen
Megválaszolva: pitzen

Ez kerlek szepen 3 egymas utani meccs volt. Amint kilottek raktam fel ide

az egy dolog, de engem az érdekelne, hogy ma hány csatából volt ez a 3 kiragadva? Értem én, hogy shit az arty, én sem vagyok velük kibékülve, de nem mindegy, hogy 10 csatából 3x kap ki így, vagy 40ből....

I'm a troll... problem?

Téma zárolva.
6 éve 3 hónapja #143787 Írta: Pike
Megválaszolva: Pike

Tessék parancsolni.Ugyan nem nyerünk,de az artyk nem akadályozták a csapatot.Egyébként szerinted mi is lenne a light dolga?

A lightok dolga 8.7 óta a stat javítása...nagyjából erre lettek átalakítva, eredeti rendeltetésüket már ritkábban használják ki, mert a spot dmg sajnos már csak a játékban számít( xp és kredit), a wn8-ba alig-alig... :) Ha a wn8-at spotfüggővé alakítanák, vagy legalább 50%-ban számítana, akkor mindenki spotolna, még nehéztankkal is...Amikor még csak a wn6 volt a játékban, és azt foglalással lehetett szépen farmolni, a játékosok legalább 70%-a állandóan foglalt...Manapság a legjobb farmolása a wn8-nak, ha valaki sokat sebez light tankkal, arányaiban az kapja a legtöbb wn8-at a sebzésre, a td meg a legkevesebbet, ezért és az ismert kiherélésük miatt játszanak velük olyan kevesen. A legkiegyensúlyozottabban pedig(wn8, xp és kredit) jelenleg a játékban a közepes tankokkal lehet játszani.

A pisztácia kifogyott...
Miért van két vécécsésze? Nem tudtad? A milliomosok egyszerre csinálják... Ilyen bunkók?
Téma zárolva.
6 éve 3 hónapja #143790 Írta: rejkov
Megválaszolva: rejkov
Érdekes amugy, hogy a nagy arty nerf után teljesen rendben voltak az artyk. A többi tankhoz hasonlítva, kb. pont olyan vacakok lettek, amilyennek kellene lenniük. Azóta viszont volt "globális" pontosság nerf, álca nerf, pálya nerf, betyárhétszentség nerf, igy már az artyk megint kezdenek OP-k lenni a többihez viszonyítva. És a wg ujra gondolkodik, hogy mit is kellene csinálni az artykkal.

Nem lett volna egyszerűbb békén hagyni mindent az arty nerf után ??
Téma zárolva.
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.