Személyes küldetések

1 hónapja 1 hete #290001 Írta: Vadkakasok
Megválaszolva: Vadkakasok

bzsthebest beküldte: Amit írtál, már rég nem valós. Nem is ezek a követelmények. 3k sebzés saját+spot. A problem az, hogy utálom a light tankot, meg nem is igen tudom a spot helyeket.

Akkor még könnyebb. Én a felszerelésre és a taktikára tettem javaslatot, mert segítséget kértél. Megcsinálhatod aktív spottal is, csak sokkal nehezebb alacsony tierben.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 1 hete #290002 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78

bzsthebest beküldte: amx 12t, meg mt 25, magasabb tierbe lehet könnyebb lenne de se tank se kedv kifejleszteni. Ezeket is csak gyorsba kiszedtem szabad xp ből. Könnyű mi? már csak ez hiányzik az összesből, aztán nem is erőltetem tovább a dolgot.

Hát akkor szerintem most felejtsd el a kampány tankok megszerzését, mert, ha ennyire nincs kedved, illetve ennyire nem tudsz könnyű tankokkal játszani, akkor a Stug IV utáni tankokról ne is álmodj. A T55A küldinek szerintem tier 8-as könnyű alatt neki se indulj, mert sokszor kisebb csoda kell, hogy tier 6 összejöjjenek a szükséges sebzések, az objekt 260-ról meg ne is beszéljünk. Ahogy többen is írták minél magasabb tierben mész annál nagyobb az esély arra, hogy összejöjjön a sebzés, egy tier 6-os könnyű esetében sokszor szinte nincs elég ellenséges HP ahhoz, hogy meglegyen, mondjuk én a Stug LT 15 küldit régen csináltam meg, amikor még több sebzés kellet (azt hiszem 4ezer) a tier 6-os amerikai T37-el Prohorovka pályán a klasszikus E1-es spothelyről, szinte végig passzívan spotolva, de baromi nagy mázli kellett hozzá, hogy az ellen felderítői ne jöjjenek oda. A többi küldetést pedig a tier 9 amx 13 90-el csináltam.

1 hónapja 1 hete #290003 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

simron78 beküldte:

bzsthebest beküldte: amx 12t, meg mt 25, magasabb tierbe lehet könnyebb lenne de se tank se kedv kifejleszteni. Ezeket is csak gyorsba kiszedtem szabad xp ből. Könnyű mi? már csak ez hiányzik az összesből, aztán nem is erőltetem tovább a dolgot.

Hát akkor szerintem most felejtsd el a kampány tankok megszerzését, mert, ha ennyire nincs kedved, illetve ennyire nem tudsz könnyű tankokkal játszani, akkor a Stug IV utáni tankokról ne is álmodj. A T55A küldinek szerintem tier 8-as könnyű alatt neki se indulj, mert sokszor kisebb csoda kell, hogy tier 6 összejöjjenek a szükséges sebzések, az objekt 260-ról meg ne is beszéljünk. Ahogy többen is írták minél magasabb tierben mész annál nagyobb az esély arra, hogy összejöjjön a sebzés, egy tier 6-os könnyű esetében sokszor szinte nincs elég ellenséges HP ahhoz, hogy meglegyen, mondjuk én a Stug LT 15 küldit régen csináltam meg, amikor még több sebzés kellet (azt hiszem 4ezer) a tier 6-os amerikai T37-el Prohorovka pályán a klasszikus E1-es spothelyről, szinte végig passzívan spotolva, de baromi nagy mázli kellett hozzá, hogy az ellen felderítői ne jöjjenek oda. A többi küldetést pedig a tier 9 amx 13 90-el csináltam.

Húú de rég volt már. Nekem a stug elc--vel lett meg, de ez még az elc átb*szkurálása előtt volt. A T55A pedig amx 13 75-tel, dehát még ez is az arty nerf előtt, akkoriban kicsit egyszerűbb volt összeszedni a spot sebzéseket.
3k spot+sajátot tier6-ban is össze lehet hozni bár szerintem egyszerűbb ha a saját sebzésre építesz inkább, mint a spotra. A 12t-vel szerintem megoldható, de akár a spot is összejöhet. A probléma az, hogy kell egy jó pálya, kell hogy nálad ne legyen a fél csapat light, kell hogy az ellenfélnél ne legyen nálad gyorsabb jobb camoval és látótávval rendelkező light aki ráadásul pont arra megy amerre te, kell csapat akik lövik is a spotot, kell ellenfél akik arra mennek amerre spotolsz, stb,stb. Elég sok mindennek kell összejönnie, ezért egyszerűbb ha a saját sebzést is vastagon belekalkulálod.
Sajnos (az ilyen küldiknél igen) az artykat kiherélték, pont ezért az ilyen küldik macerásabbak lettek.

1 hónapja 1 hete #290004 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

bzsthebest beküldte: Van para lámpa, de az nem elég a boldogsághoz:( Mind1, egyszer csak meglesz

Ha nem szeretsz/tudsz konnyu tankozni es csak 6-osod van, akkor engedd el, mert igy csak szerencsevel lehet osszehozni, semmikepp se gorcsolj ra, ne eroltesd. 6-osban tul keves a hp, ezert nehez osszehozni. Emiatt egyszerubb ezt megcsinalni tier 8-10-ben, mert ott 4000-et spotolni egy bokorban ulve, meg sebezni is egy kicsit, eleg konnyeden osszejohet.

1 hónapja 1 hete #290006 Írta: bzsthebest
Megválaszolva: bzsthebest
Jó, csak tudod, minden más összejött 74/75 a küldetésekből. Ez az egy hiányzik csak az egészből, tovább nem is akartam menni, tekintve, hogy milyen nyögve nyelősen megy. Tudom, hogy paranccsal kiváltható lenne, de csak kettő van és négy kéne, hogy átugorjam.

1 hónapja 1 hete #290016 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

bzsthebest beküldte: Jó, csak tudod, minden más összejött 74/75 a küldetésekből. Ez az egy hiányzik csak az egészből, tovább nem is akartam menni, tekintve, hogy milyen nyögve nyelősen megy. Tudom, hogy paranccsal kiváltható lenne, de csak kettő van és négy kéne, hogy átugorjam.

Megertem a helyzetet, sajnos en is el vagyok akadva a t55a-nal, heavyvel, tdvel es artyval, pedig vannak hozzajuk tier 10es tankjaim, de a tudas hiany vagy meg inkabb a gorcsosseg es nem szeretem ezeket a tanktipusokat jatek miatt nem sikerulnek, na meg persze nagy szerencse is kene hozzajuk. Spotternak viszont eleg jo vagyok, azzal mar vagy egy tucatszor megvolt az obj260 lt15 (8000 kombinalt sebzes), mert ismerem a spot helyeket, a lathatosagi rendszert. Szoval ez alapjan irtam, hogy ne gircsolj ra, mert tier 6-ban nekem is szerecse kene, hogy meglegyen a 4000 kombinalt, viszont tier 10ben meg nehany csata alatt biztosan osszejon, ha nem varosi palyat kapok.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ

1 hónapja 6 napja #290017 Írta: bzsthebest
Megválaszolva: bzsthebest
Na csak meglett, igaz nagy ára volt (szó szerint) hogy mire gondolok, azt rátok bízom... Folytatás, kétséges.

1 hete 22 órája #290388 Írta: qwasas007
Megválaszolva: qwasas007
Ismét csak tanácsot szeretnék kérni:
A 3x életerőt pattintós (T55A HT 12) küldetéséről lenne szó. Tanácstalan vagyok, hogy mivel lehetne ezt véghezvinni.
Valamikor megvolt a Mäuschen, de eladtam a nagyobb ágyú kifejlesztése előtt. Talán a Maussal próbálkozhatnék, de azért 9000 pattintás elég sok.
Gondolkoztam még a VK 100.01 p-n is, azt eléggé szerettem, de lehet hogy egy alacsonyabb szintű, vagy egy tornyozós heavy jobban megfelelne?
Ha valaki veszi a fáradságot és leírja a tapasztalatait, hogy melyik járművel sikerült teljesítenie ezt a küldetést, azért hálás lennék.

"Ami megöl, az erősebbé tesz!"

Peter Griffin

1 hete 22 órája #290389 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Röviden - csak azzal érdemes ;-)
Én az Object 260 es az Object 279 (e) pattintós küldik javarészét ezzel csináltam, már ahol lehetett a nemzet és szint miatt. Ezzel a legkönnyebb.

qwasas007 beküldte: Ismét csak tanácsot szeretnék kérni:
A 3x életerőt pattintós (T55A HT 12) küldetéséről lenne szó. Tanácstalan vagyok, hogy mivel lehetne ezt véghezvinni.
Valamikor megvolt a Mäuschen, de eladtam a nagyobb ágyú kifejlesztése előtt. Talán a Maussal próbálkozhatnék, de azért 9000 pattintás elég sok.
Gondolkoztam még a VK 100.01 p-n is, azt eléggé szerettem, de lehet hogy egy alacsonyabb szintű, vagy egy tornyozós heavy jobban megfelelne?
Ha valaki veszi a fáradságot és leírja a tapasztalatait, hogy melyik járművel sikerült teljesítenie ezt a küldetést, azért hálás lennék.

1 hete 16 órája - 1 hete 16 órája #290393 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

én anno a t10-el csináltam meg. :) top tier voltam, már nem emlékszem melyik mapon, de nagy, nyílt terep volt. leraktam a tankot hulldownba, nem túl közel az ellenhez, sűrűen lődöztem, hogy spoton maradjak és hagytam, hogy lőjenek rám, nem sebeztem ellenséges tankot, nehogy elfussanak. de gondolom ez működik keményebb orosz vasakkal is, amiknek kemény a tornya.

1 hete 14 órája #290394 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Pont így pattintottam IS7-el 13k-t az Early-ért.
Még véletlenül se találtam el senkit csak lőttem az AP-t a tornyukra mintha muszáj lett volna :-)

zics911 beküldte:

én anno a t10-el csináltam meg. :) top tier voltam, már nem emlékszem melyik mapon, de nagy, nyílt terep volt. leraktam a tankot hulldownba, nem túl közel az ellenhez, sűrűen lődöztem, hogy spoton maradjak és hagytam, hogy lőjenek rám, nem sebeztem ellenséges tankot, nehogy elfussanak. de gondolom ez működik keményebb orosz vasakkal is, amiknek kemény a tornya.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: zics911

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.