Személyes küldetések

4 hónapja 2 hete #290006 Írta: bzsthebest
Megválaszolva: bzsthebest
Jó, csak tudod, minden más összejött 74/75 a küldetésekből. Ez az egy hiányzik csak az egészből, tovább nem is akartam menni, tekintve, hogy milyen nyögve nyelősen megy. Tudom, hogy paranccsal kiváltható lenne, de csak kettő van és négy kéne, hogy átugorjam.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 hónapja 2 hete #290017 Írta: bzsthebest
Megválaszolva: bzsthebest
Na csak meglett, igaz nagy ára volt (szó szerint) hogy mire gondolok, azt rátok bízom... Folytatás, kétséges.

3 hónapja 2 hete #290388 Írta: qwasas007
Megválaszolva: qwasas007
Ismét csak tanácsot szeretnék kérni:
A 3x életerőt pattintós (T55A HT 12) küldetéséről lenne szó. Tanácstalan vagyok, hogy mivel lehetne ezt véghezvinni.
Valamikor megvolt a Mäuschen, de eladtam a nagyobb ágyú kifejlesztése előtt. Talán a Maussal próbálkozhatnék, de azért 9000 pattintás elég sok.
Gondolkoztam még a VK 100.01 p-n is, azt eléggé szerettem, de lehet hogy egy alacsonyabb szintű, vagy egy tornyozós heavy jobban megfelelne?
Ha valaki veszi a fáradságot és leírja a tapasztalatait, hogy melyik járművel sikerült teljesítenie ezt a küldetést, azért hálás lennék.

"Ami megöl, az erősebbé tesz!"

Peter Griffin

3 hónapja 2 hete #290389 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Röviden - csak azzal érdemes ;-)
Én az Object 260 es az Object 279 (e) pattintós küldik javarészét ezzel csináltam, már ahol lehetett a nemzet és szint miatt. Ezzel a legkönnyebb.

qwasas007 beküldte: Ismét csak tanácsot szeretnék kérni:
A 3x életerőt pattintós (T55A HT 12) küldetéséről lenne szó. Tanácstalan vagyok, hogy mivel lehetne ezt véghezvinni.
Valamikor megvolt a Mäuschen, de eladtam a nagyobb ágyú kifejlesztése előtt. Talán a Maussal próbálkozhatnék, de azért 9000 pattintás elég sok.
Gondolkoztam még a VK 100.01 p-n is, azt eléggé szerettem, de lehet hogy egy alacsonyabb szintű, vagy egy tornyozós heavy jobban megfelelne?
Ha valaki veszi a fáradságot és leírja a tapasztalatait, hogy melyik járművel sikerült teljesítenie ezt a küldetést, azért hálás lennék.

3 hónapja 2 hete - 3 hónapja 2 hete #290393 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

én anno a t10-el csináltam meg. :) top tier voltam, már nem emlékszem melyik mapon, de nagy, nyílt terep volt. leraktam a tankot hulldownba, nem túl közel az ellenhez, sűrűen lődöztem, hogy spoton maradjak és hagytam, hogy lőjenek rám, nem sebeztem ellenséges tankot, nehogy elfussanak. de gondolom ez működik keményebb orosz vasakkal is, amiknek kemény a tornya.

3 hónapja 2 hete #290394 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Pont így pattintottam IS7-el 13k-t az Early-ért.
Még véletlenül se találtam el senkit csak lőttem az AP-t a tornyukra mintha muszáj lett volna :-)

zics911 beküldte:

én anno a t10-el csináltam meg. :) top tier voltam, már nem emlékszem melyik mapon, de nagy, nyílt terep volt. leraktam a tankot hulldownba, nem túl közel az ellenhez, sűrűen lődöztem, hogy spoton maradjak és hagytam, hogy lőjenek rám, nem sebeztem ellenséges tankot, nehogy elfussanak. de gondolom ez működik keményebb orosz vasakkal is, amiknek kemény a tornya.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: zics911

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.