Küldik

6 hónapja 1 hete #290006 Írta: bzsthebest
Megválaszolva: bzsthebest
Jó, csak tudod, minden más összejött 74/75 a küldetésekből. Ez az egy hiányzik csak az egészből, tovább nem is akartam menni, tekintve, hogy milyen nyögve nyelősen megy. Tudom, hogy paranccsal kiváltható lenne, de csak kettő van és négy kéne, hogy átugorjam.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 hónapja 6 napja #290017 Írta: bzsthebest
Megválaszolva: bzsthebest
Na csak meglett, igaz nagy ára volt (szó szerint) hogy mire gondolok, azt rátok bízom... Folytatás, kétséges.

5 hónapja 1 hete #290389 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Röviden - csak azzal érdemes ;-)
Én az Object 260 es az Object 279 (e) pattintós küldik javarészét ezzel csináltam, már ahol lehetett a nemzet és szint miatt. Ezzel a legkönnyebb.

qwasas007 beküldte: Ismét csak tanácsot szeretnék kérni:
A 3x életerőt pattintós (T55A HT 12) küldetéséről lenne szó. Tanácstalan vagyok, hogy mivel lehetne ezt véghezvinni.
Valamikor megvolt a Mäuschen, de eladtam a nagyobb ágyú kifejlesztése előtt. Talán a Maussal próbálkozhatnék, de azért 9000 pattintás elég sok.
Gondolkoztam még a VK 100.01 p-n is, azt eléggé szerettem, de lehet hogy egy alacsonyabb szintű, vagy egy tornyozós heavy jobban megfelelne?
Ha valaki veszi a fáradságot és leírja a tapasztalatait, hogy melyik járművel sikerült teljesítenie ezt a küldetést, azért hálás lennék.

5 hónapja 1 hete - 5 hónapja 1 hete #290393 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

A 3x életerőt pattintós (T55A HT 12) küldetéséről lenne szó. Tanácstalan vagyok, hogy mivel lehetne ezt véghezvinni.
Valamikor megvolt a Mäuschen, de eladtam a nagyobb ágyú kifejlesztése előtt. Talán a Maussal próbálkozhatnék, de azért 9000 pattintás elég sok.
Gondolkoztam még a VK 100.01 p-n is, azt eléggé szerettem, de lehet hogy egy alacsonyabb szintű, vagy egy tornyozós heavy jobban megfelelne?
Ha valaki veszi a fáradságot és leírja a tapasztalatait, hogy melyik járművel sikerült teljesítenie ezt a küldetést, azért hálás lennék.

én anno a t10-el csináltam meg. :) top tier voltam, már nem emlékszem melyik mapon, de nagy, nyílt terep volt. leraktam a tankot hulldownba, nem túl közel az ellenhez, sűrűen lődöztem, hogy spoton maradjak és hagytam, hogy lőjenek rám, nem sebeztem ellenséges tankot, nehogy elfussanak. de gondolom ez működik keményebb orosz vasakkal is, amiknek kemény a tornya.

5 hónapja 1 hete #290394 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Pont így pattintottam IS7-el 13k-t az Early-ért.
Még véletlenül se találtam el senkit csak lőttem az AP-t a tornyukra mintha muszáj lett volna :-)

zics911 beküldte:

én anno a t10-el csináltam meg. :) top tier voltam, már nem emlékszem melyik mapon, de nagy, nyílt terep volt. leraktam a tankot hulldownba, nem túl közel az ellenhez, sűrűen lődöztem, hogy spoton maradjak és hagytam, hogy lőjenek rám, nem sebeztem ellenséges tankot, nehogy elfussanak. de gondolom ez működik keményebb orosz vasakkal is, amiknek kemény a tornya.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: zics911

5 napja 15 órája - 5 napja 14 órája #293613 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme
Segítséget kérnék azoktól, akik a lentebb írt küldiket kihajtották már, mert gyötröm őket egy ideje, de csak nem akarnak sikerülni. Ha ezekre van valami ajánlott tank a fejlesztési fából, vagy bizonyos mapon valami "magic" hely ahol össze tudom őket hozni megköszönném, ha leírnátok.

Excalibur Blokk-14: fogjak fel a HPm 2x-esének megfelelő sebzést. O-I., O-Ni volt terítéken, illetve a VK.100.01.P-vel már odáig jutottam, hogy Malinovkán a mezőn yoloztam, de annyit értem el, hogy lett 4000+ spotom, a csata meg instant win. Nincs több ötletem.

T-55A: Heavy 13: fogjak fel HPm 3-orosának megfelelő sebzést. A Blokk-14 után erre ötletem sincs. milyen tankot húzzak ki hozzá.

Aki meg az ilyen foglaljak/lőjek vissza bázisfoglalást+sebezzek 3000 HPt+nyerjek küldetéseket kitalálta.... Na azt b*ssza meg egy taliga aprómajom.

5 napja 9 órája #293614 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Sezamme beküldte: Segítséget kérnék azoktól, akik a lentebb írt küldiket kihajtották már, mert gyötröm őket egy ideje, de csak nem akarnak sikerülni. Ha ezekre van valami ajánlott tank a fejlesztési fából, vagy bizonyos mapon valami "magic" hely ahol össze tudom őket hozni megköszönném, ha leírnátok.

Excalibur Blokk-14: fogjak fel a HPm 2x-esének megfelelő sebzést. O-I., O-Ni volt terítéken, illetve a VK.100.01.P-vel már odáig jutottam, hogy Malinovkán a mezőn yoloztam, de annyit értem el, hogy lett 4000+ spotom, a csata meg instant win. Nincs több ötletem.

T-55A: Heavy 13: fogjak fel HPm 3-orosának megfelelő sebzést. A Blokk-14 után erre ötletem sincs. milyen tankot húzzak ki hozzá.

Aki meg az ilyen foglaljak/lőjek vissza bázisfoglalást+sebezzek 3000 HPt+nyerjek küldetéseket kitalálta.... Na azt b*ssza meg egy taliga aprómajom.

Hát először is sok sok türelem kell hozzá. Egyszer be fogja adni, a kérdés az, hogy mikor.
A HP felfogásos sebzéseket T150-el csinálom, mert 860 (?Asszem annyi a HPja) kétszerese még mindig könnyen hozható ha tudsz sidesrapelni. De a VK.100 is jó lehet hozzá, csak türelem. Minél extrémebben akarod annál nagyobb hülyeséget csinálsz és annál kevésbé megy.

A T55a HT15 is eléggé nehéz, azt hittem sosem csinálom meg. Aztán egyszer obj 705A-val beadta, még a végén kilövettem magam, mert kellett a 2K hp a 12 ezerhez. (szenvedje el és fogj fel meg sebezz 12K-t)

Valaki nekem azt írta itt (sajnos már nem emlékszem pontosan ki de nagyon köszönöm) hogy kell egy jó tank, egy kellően bot csapat, és egy jó pozíció, és akkor meg tudod csinálni. Pontosan így van.

Klán: ROTON
A legjobb hely

5 napja 3 órája #293618 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]
Még jobb, ha két bot csapat van és a csillagok állása is megfelelő.

4 napja 23 órája - 4 napja 23 órája #293623 Írta: harakiri
Megválaszolva: harakiri

Sezamme beküldte: Segítséget kérnék azoktól, akik a lentebb írt küldiket kihajtották már, mert gyötröm őket egy ideje, de csak nem akarnak sikerülni. Ha ezekre van valami ajánlott tank a fejlesztési fából, vagy bizonyos mapon valami "magic" hely ahol össze tudom őket hozni megköszönném, ha leírnátok.

szeva.
Excalibur Blokk-14:T-55A: Heavy 13:

én javaslom a VK100 .01.P-t vagy társait a kicsi Maus-t vagy magát a Maust. és legfőképp csak a küldi végett medekre rámenni , ( gyorsbban töltenek , és csak karcolnak max trackelnek , neked nem kell mutatni=mondani hogy miképp használdd a tankot ) így talán nagyobb esélyed van rá , feltéve hogy pont a med oldalt nem Rusholja a csapat , szóval nem mennek sokan arra . persze többszöri próbálkozás meg megfeleő map is kell hozzá. magasabb tier-nél inkább szerencse mint tudás , kicsiben meg nem játszok , nagyon nem tudok mit ajánlani . Bár a Matildával jóban vagyok .... :)
Sikert !

4 napja 18 órája #293626 Írta: ArgHx
Megválaszolva: ArgHx
T55 küldiket én T34-el csináltam meg mivel nem volt más nehéz tankom. Persze kelett hozzá pár noob enemy aki a tornyomat lövöldözte lelkesen. Blokk küldit meg E75-el csináltam.

4 napja 18 órája - 4 napja 18 órája #293629 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Mostanában lehet TD-vel 8000-et sebezni?
És ha igen, melyikkel?
(obj260 TD15)

Klán: ROTON
A legjobb hely

4 napja 6 órája #293634 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ

Matt__Kirby beküldte: Mostanában lehet TD-vel 8000-et sebezni?
És ha igen, melyikkel?
(obj260 TD15)

Megnyugtatlak. Nem lehet.
Az csak futurisztikus nép mese.
:)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Matt__Kirby, harakiri

4 napja 6 órája #293635 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Matt__Kirby beküldte: Mostanában lehet TD-vel 8000-et sebezni?
És ha igen, melyikkel?
(obj260 TD15)

A 30v30-as pályán lehet bármelyikkel, csak éld túl a csapattársaidat.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Matt__Kirby, Slandyke

4 napja 4 órája - 4 napja 4 órája #293637 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme
Köszi a tippeket, türelem az van inkább csak unom már a próbálkozást, illetve nem tudok és nem is szeretek nehéz tankokkal játszani :) . Marad akkor a Maus és IS-7 vonal még, hátha egyszer összejön. 8000-es TDs küldetésre tudom ajánlani az Obj.268-at. Sokszor bevittem mostanában csatába kifejezetten azért, hogy Nagy Csatában a 6000-es Tds- küldetést behúzzam. Második próbálkozásra 8000 felett lőttem vele úgy, hogy 5000 sebzéstől 6000-ig csak HE-t spammeltem, hogy biztosan meglegyen a kívánt sebzés (tapasztalatból mondom, hogy pár száz HPra a céltól jönnek a mágikus lepattanók, minden sebzést elnyelő modulok, megfulladó ellenfelek és megtáltosodó csapattársak, úgyhogy nem érdemes kockáztatni). Ehhez én 3x váltottam pozíciót Hinterland-on, tehát nem jó bármelyik TD, kifejezetten nagy kaliberű HE spamre is alkalmas TD-t vigyetek, aminek van sebessége és álcája is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ, Slandyke

3 napja 18 órája #293662 Írta: harakiri
Megválaszolva: harakiri
hát ahhoz nagyon kellenek a pontos és átütő lövések.
FV4005 - de 8k sebzésért vagy futsz ezzel " alig lebutított " csodával , vagy háttérből kivárod a tiszta célpontot , gold lőszerrel persze és mindenképp gyenge pontot , én szeretem oldalról a görgőt lőni heavyknek.

FVakármi B mi a tököm -- uez de legalább van egy kis páncélod is

JgPz E100 - magáért beszél , csak számomra a 8k-hoz kissé lomha

az meg h ennyit összehozz E4 , Obj. csodákkal akár szóba jöhet a francia 9-10-es nagyon összhangaban kell legyél a gépekkel ....

szurkolok
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Matt__Kirby

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.