Személyes küldetések

3 hónapja 1 hete #288044 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Igen, az összes ilyen jellegűt a német t8 VK-val javasolnám. Mint írtam korábban, sokszor összejön vele a HP 4x-e is.

bfreshfishb beküldte: A chimera-nál a japán-német blokkból a hp-d 2Xesét pattintós küldtést mivel lenne érdemes csinálni? (Van Maus-om, Type5-öm, de ha meglátják azonnal gold, és reszeltek..) VK100 P, Mauschen?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 1 hete #288045 Írta: BiO_rOo_BOT
Azon a vonalon én visszavettem a KV4-et és azzal csinálom őket.

matyiabagoly beküldte: A szovjet-kínai vonalon nekem a SU-101-gyel sikerült a HP-m 3x-osát pattintanom, mert egy O-I kitartóan AP-val próbált beütni.

3 hónapja 1 hete #288046 Írta: BiO_rOo_BOT
Nagyon kicsi az alfája az STRV-nek, ezért egyrészt rengeteget kell lőni, másrészt nehezebben jön az 5 kill mert közben számolnod kell a többek sebzésével is. Én továbbra is Grille-t érzem jobbnak a küldikhez.

simron78 beküldte:

bfreshfishb beküldte:

simron78 beküldte: Nagy csata módban számítja a küldetések teljesítését? Nekem a T55A TD15-ös küldetés kell (6k sebzés, 5 kill, győzelem) és tegnap mentem egyet a Jagdpanzer E100-al nagy csata módban, nem értem el a feltételeket, de utána néztem, hogy valamelyik statos oldal nem is mutatta a Jagdpanzer E100 csatáját, így felmerült bennem, hogy talán a küldit sem lehet ebben a módban megcsinálni. Mert azért ebben a módban talán nem olyan brutálisan nehéz összelőni a 6k sebzést.

Csakis STRV 103 B. A T55 és az Obj 260 is ezzel a vassal lett meg.

Hát igen tervben van, hogy az is meglegyen egyszer, de még csak a 7-est nyúzom, szóval még messze vagyok.

3 hónapja 1 hete #288054 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb

matyiabagoly beküldte: A szovjet-kínai vonalon nekem a SU-101-gyel sikerült a HP-m 3x-osát pattintanom, mert egy O-I kitartóan AP-val próbált beütni.

Mázlista....:D

Happy brrrrrrt day

3 hónapja 1 hete #288057 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb

BiO_rOo_BOT beküldte: Nagyon kicsi az alfája az STRV-nek, ezért egyrészt rengeteget kell lőni, másrészt nehezebben jön az 5 kill mert közben számolnod kell a többek sebzésével is. Én továbbra is Grille-t érzem jobbnak a küldikhez.

simron78 beküldte:

bfreshfishb beküldte:

simron78 beküldte: Nagy csata módban számítja a küldetések teljesítését? Nekem a T55A TD15-ös küldetés kell (6k sebzés, 5 kill, győzelem) és tegnap mentem egyet a Jagdpanzer E100-al nagy csata módban, nem értem el a feltételeket, de utána néztem, hogy valamelyik statos oldal nem is mutatta a Jagdpanzer E100 csatáját, így felmerült bennem, hogy talán a küldit sem lehet ebben a módban megcsinálni. Mert azért ebben a módban talán nem olyan brutálisan nehéz összelőni a 6k sebzést.

Csakis STRV 103 B. A T55 és az Obj 260 is ezzel a vassal lett meg.

Hát igen tervben van, hogy az is meglegyen egyszer, de még csak a 7-est nyúzom, szóval még messze vagyok.

Mondjuk nekem nincs Grillém. :)
Az STRV-vel is csak akkor egyszer lett 8K fölötti a sebzésem, (de akkor lett a 8 kill is). Malinovkán, bokorba be, aztán a végén full HP-n leszedegetni a nulla HP-s ellenfeleket... Genya, de szerintem máshogy kb nem is lehet ezt megcsinálni.

Happy brrrrrrt day

3 hónapja 1 hete #288069 Írta: SamanApo
Megválaszolva: SamanApo
Még egy küldetés vagy egy kötvény (vagy mi a szösz) hiányzik a a 260-hoz. 14 "ingyen szabadulhatsz a börtönből" kártyám van és 15 kellene a tankhoz. A med kész van teljesen de de az utolsó kettő 15-ös küldetésen még javíthatok. Az arty-nál a T55/15 javítható és az 260-as utolsó még nincs meg. Light fullos. Heavy 3xpattintós meg az utolsó kell még. A td 5000+3 modul meg a láthatatlan 4000 és az utolsó meg a t55 utolsó javítása vár még rám. Illetve ezek közül az egyik. :)

3 hónapja 1 hete #288075 Írta: BiO_rOo_BOT
Ha kell segitseg, irj.

SamanApo beküldte: Még egy küldetés vagy egy kötvény (vagy mi a szösz) hiányzik a a 260-hoz. 14 "ingyen szabadulhatsz a börtönből" kártyám van és 15 kellene a tankhoz. A med kész van teljesen de de az utolsó kettő 15-ös küldetésen még javíthatok. Az arty-nál a T55/15 javítható és az 260-as utolsó még nincs meg. Light fullos. Heavy 3xpattintós meg az utolsó kell még. A td 5000+3 modul meg a láthatatlan 4000 és az utolsó meg a t55 utolsó javítása vár még rám. Illetve ezek közül az egyik. :)

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: SamanApo

3 hónapja 1 hete #288080 Írta: shoghun
Megválaszolva: shoghun

simron78 beküldte: Nagy csata módban számítja a küldetések teljesítését?

En nagy csata modban csinaltam meg a T55A - TD15-ot, JagpzE100-zal, szoval egy bo feleve meg tuti beleszamitott a nagy csata mod is! Szerintem meg most is.

3 hónapja 1 hete #288089 Írta: BiO_rOo_BOT
Mar irtuk korabban, hogy a "Grand Battle" beleszamit.

shoghun beküldte:

simron78 beküldte: Nagy csata módban számítja a küldetések teljesítését?

En nagy csata modban csinaltam meg a T55A - TD15-ot, JagpzE100-zal, szoval egy bo feleve meg tuti beleszamitott a nagy csata mod is! Szerintem meg most is.

1 hónapja 2 hete #289258 Írta: viharsarky
Megválaszolva: viharsarky
Sziasztok

Egy kis segítség kellene, mert lehet hogy rosszul értelmezem. De ezt a küldetést szakaszban is lehet csinálni? Vagy szakaszban kell?
Mert az előbb meglett a 6 kill és a sebzés is bőven, szakaszban, de nem adta a küldit.
Mellékletek:

1 hónapja 2 hete #289259 Írta: Solinari
Megválaszolva: Solinari
Szerintem nem.

1 hónapja 1 hete #289305 Írta: Solinari
Valaki esetleg hallott arról, hogy tervben van-e a személyes küldetések 2.0 átdolgozása az arty nerf után?

1 hónapja 1 hete #289313 Írta: BiO_rOo_BOT
Erről nem hallottam, viszont azt tudom mondani, hogy a Chimera összes arty küldi megcsinálható artyval gond nélkül (kivéve egyet, ami nehezebb). Az Obejct 279 arty küldik is gond nélkül teljesíthetők kivéve kettőt - ezeket általában parancsból szokták kilőni.
Összességében nem létszükséglet a küldik kiigazítása bár ha változtatnának rajta, akkor kb két küldi lenne könnyebb - megérné nekik?

Solinari beküldte: Valaki esetleg hallott arról, hogy tervben van-e a személyes küldetések 2.0 átdolgozása az arty nerf után?

1 hónapja 1 hete #289345 Írta: Solinari

BiO_rOo_BOT beküldte: Erről nem hallottam, viszont azt tudom mondani, hogy a Chimera összes arty küldi megcsinálható artyval gond nélkül (kivéve egyet, ami nehezebb). Az Obejct 279 arty küldik is gond nélkül teljesíthetők kivéve kettőt - ezeket általában parancsból szokták kilőni.
Összességében nem létszükséglet a küldik kiigazítása bár ha változtatnának rajta, akkor kb két küldi lenne könnyebb - megérné nekik?

Solinari beküldte: Valaki esetleg hallott arról, hogy tervben van-e a személyes küldetések 2.0 átdolgozása az arty nerf után?

Valahogy megoldom csak több idő lesz maximum. Most egész jól beindultam velük, ha nagyon megakadok akkor majd elkezdem az előzőket javítani. Ha jól néztem akkor 2db 15-t tudok kiváltani az obj-ekből nem?

1 hónapja 1 hete #289349 Írta: ______Pistike______
Megválaszolva: ______Pistike______
Szia .A Chimera-t tolom én is semmi érdekeltség nélkül mert ha megvan akkor jó ,és ha nem most ,majd máskor . De az arty küldetéseket teljesítettem az M40/43-al meg az S51-el . Láttam pár lejátszást az orosszal és igazából nem hittem el milyen könnyen meglett egyik a másik után 1 skilles legénységgel ,meg az amerikaival 5 skillesen már utáltam az egészet . Sok sikert .

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.