Személyes küldetések

6 hónapja 23 órája #289359 Írta: Solinari
Megválaszolva: Solinari
Nah yes köszi csak a beváltogatások miatt számolgattam de most már tiszta minden. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 hónapja 3 hete #289962 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Nah, meglett vegre.
Osszessegeben azt mondanam, nehezebb volt mint az Object 260, bar igazabol csak az utolso resze amik mar az Object 279 (e) megszerzesehez kellettek (az Excalibur kifejezetten konnyu, a Chimera tobbesegeben kozepesen nehez kiveve egy-ket nagyon-nagyon nehez kuldit).
Orulok hogy vege, elegge kiegetett egyik-masik idiota kuldetes.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32

4 hónapja 3 hete #289978 Írta: bzsthebest
Megválaszolva: bzsthebest
Sziasztok!

Stug 4 Lt 15 küldetéshez keresek tippeket/ segítséget(szakasz) már ha lehet.
Minden ötletet szívesen fogadok.
Üdv.

4 hónapja 3 hete #289980 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956
2. kampánynál is visszakapom a parancsot, ha egy korábban kiváltott küldetést teljesítek?

4 hónapja 3 hete #289983 Írta: Trevissz
Megválaszolva: Trevissz

Hunter9956 beküldte: 2. kampánynál is visszakapom a parancsot, ha egy korábban kiváltott küldetést teljesítek?

Igen
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hunter9956

4 hónapja 3 hete - 4 hónapja 3 hete #289985 Írta: Vadkakasok /ROTON/
Megválaszolva: Vadkakasok /ROTON/

bzsthebest beküldte: Sziasztok!

Üdv.

www.wotinfo.hu/...rukkok

Még annyit tennék hozzá, hogy a végén már előre kell menni felspotolni az artykat, td-ket, illetve láncot lőni.

4 hónapja 3 hete #289988 Írta: bzsthebest
Amit írtál, már rég nem valós. Nem is ezek a követelmények. 3k sebzés saját+spot. A problem az, hogy utálom a light tankot, meg nem is igen tudom a spot helyeket.

4 hónapja 3 hete #289989 Írta: BiO_rOo_BOT
Ez az amikor 4k kombinalt kell konnyutankkal? Olyan regen volt mar...
Eloszor is irdd le legyszives milyen konnyutankjaid vannak - t6 alatt nem erdekes, tulajdonkeppen minel magasabb tier annal jobb.
Egyebkent ez egy meglehetosen egyszeru dolog, kifogod Malinovka/Prohorovka palya barmelyiket, spot bokor, passziv spot es orul. Igazabaol 4k kombinaltat a legtobb nyitott playan meg lehet csinalni jobb konnyutankkal.
Szoval varom mid van a garazsban, aztan folyt. kov.

bzsthebest beküldte: Sziasztok!

Üdv.

4 hónapja 3 hete #289990 Írta: BiO_rOo_BOT
Akkor kezdd el megszeretni es tanulni, mert ennel csak nehezebbek jonnek ;-)

bzsthebest beküldte: Amit írtál, már rég nem valós. Nem is ezek a követelmények. 3k sebzés saját+spot. A problem az, hogy utálom a light tankot, meg nem is igen tudom a spot helyeket.

4 hónapja 3 hete #289991 Írta: bzsthebest
amx 12t, meg mt 25, magasabb tierbe lehet könnyebb lenne de se tank se kedv kifejleszteni. Ezeket is csak gyorsba kiszedtem szabad xp ből. Könnyű mi? már csak ez hiányzik az összesből, aztán nem is erőltetem tovább a dolgot.

4 hónapja 3 hete #289992 Írta: Theo
Megválaszolva: Theo
Ha nincs paralámpa a parancsnokon, akkor orosz rulett spottolni. Az legalább legyen.

4 hónapja 3 hete #289995 Írta: bzsthebest
Van para lámpa, de az nem elég a boldogsághoz:( Mind1, egyszer csak meglesz

4 hónapja 3 hete #290001 Írta: Vadkakasok /ROTON/
Megválaszolva: Vadkakasok /ROTON/

bzsthebest beküldte: Amit írtál, már rég nem valós. Nem is ezek a követelmények. 3k sebzés saját+spot. A problem az, hogy utálom a light tankot, meg nem is igen tudom a spot helyeket.

Akkor még könnyebb. Én a felszerelésre és a taktikára tettem javaslatot, mert segítséget kértél. Megcsinálhatod aktív spottal is, csak sokkal nehezebb alacsony tierben.

4 hónapja 3 hete #290002 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78

bzsthebest beküldte: amx 12t, meg mt 25, magasabb tierbe lehet könnyebb lenne de se tank se kedv kifejleszteni. Ezeket is csak gyorsba kiszedtem szabad xp ből. Könnyű mi? már csak ez hiányzik az összesből, aztán nem is erőltetem tovább a dolgot.

Hát akkor szerintem most felejtsd el a kampány tankok megszerzését, mert, ha ennyire nincs kedved, illetve ennyire nem tudsz könnyű tankokkal játszani, akkor a Stug IV utáni tankokról ne is álmodj. A T55A küldinek szerintem tier 8-as könnyű alatt neki se indulj, mert sokszor kisebb csoda kell, hogy tier 6 összejöjjenek a szükséges sebzések, az objekt 260-ról meg ne is beszéljünk. Ahogy többen is írták minél magasabb tierben mész annál nagyobb az esély arra, hogy összejöjjön a sebzés, egy tier 6-os könnyű esetében sokszor szinte nincs elég ellenséges HP ahhoz, hogy meglegyen, mondjuk én a Stug LT 15 küldit régen csináltam meg, amikor még több sebzés kellet (azt hiszem 4ezer) a tier 6-os amerikai T37-el Prohorovka pályán a klasszikus E1-es spothelyről, szinte végig passzívan spotolva, de baromi nagy mázli kellett hozzá, hogy az ellen felderítői ne jöjjenek oda. A többi küldetést pedig a tier 9 amx 13 90-el csináltam.

4 hónapja 3 hete #290003 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

simron78 beküldte:

bzsthebest beküldte: amx 12t, meg mt 25, magasabb tierbe lehet könnyebb lenne de se tank se kedv kifejleszteni. Ezeket is csak gyorsba kiszedtem szabad xp ből. Könnyű mi? már csak ez hiányzik az összesből, aztán nem is erőltetem tovább a dolgot.

Hát akkor szerintem most felejtsd el a kampány tankok megszerzését, mert, ha ennyire nincs kedved, illetve ennyire nem tudsz könnyű tankokkal játszani, akkor a Stug IV utáni tankokról ne is álmodj. A T55A küldinek szerintem tier 8-as könnyű alatt neki se indulj, mert sokszor kisebb csoda kell, hogy tier 6 összejöjjenek a szükséges sebzések, az objekt 260-ról meg ne is beszéljünk. Ahogy többen is írták minél magasabb tierben mész annál nagyobb az esély arra, hogy összejöjjön a sebzés, egy tier 6-os könnyű esetében sokszor szinte nincs elég ellenséges HP ahhoz, hogy meglegyen, mondjuk én a Stug LT 15 küldit régen csináltam meg, amikor még több sebzés kellet (azt hiszem 4ezer) a tier 6-os amerikai T37-el Prohorovka pályán a klasszikus E1-es spothelyről, szinte végig passzívan spotolva, de baromi nagy mázli kellett hozzá, hogy az ellen felderítői ne jöjjenek oda. A többi küldetést pedig a tier 9 amx 13 90-el csináltam.

Húú de rég volt már. Nekem a stug elc--vel lett meg, de ez még az elc átb*szkurálása előtt volt. A T55A pedig amx 13 75-tel, dehát még ez is az arty nerf előtt, akkoriban kicsit egyszerűbb volt összeszedni a spot sebzéseket.
3k spot+sajátot tier6-ban is össze lehet hozni bár szerintem egyszerűbb ha a saját sebzésre építesz inkább, mint a spotra. A 12t-vel szerintem megoldható, de akár a spot is összejöhet. A probléma az, hogy kell egy jó pálya, kell hogy nálad ne legyen a fél csapat light, kell hogy az ellenfélnél ne legyen nálad gyorsabb jobb camoval és látótávval rendelkező light aki ráadásul pont arra megy amerre te, kell csapat akik lövik is a spotot, kell ellenfél akik arra mennek amerre spotolsz, stb,stb. Elég sok mindennek kell összejönnie, ezért egyszerűbb ha a saját sebzést is vastagon belekalkulálod.
Sajnos (az ilyen küldiknél igen) az artykat kiherélték, pont ezért az ilyen küldik macerásabbak lettek.

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.