Személyes küldetések

1 hónapja 2 hete #288044 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Igen, az összes ilyen jellegűt a német t8 VK-val javasolnám. Mint írtam korábban, sokszor összejön vele a HP 4x-e is.

bfreshfishb beküldte: A chimera-nál a japán-német blokkból a hp-d 2Xesét pattintós küldtést mivel lenne érdemes csinálni? (Van Maus-om, Type5-öm, de ha meglátják azonnal gold, és reszeltek..) VK100 P, Mauschen?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 2 hete #288045 Írta: BiO_rOo_BOT
Azon a vonalon én visszavettem a KV4-et és azzal csinálom őket.

matyiabagoly beküldte: A szovjet-kínai vonalon nekem a SU-101-gyel sikerült a HP-m 3x-osát pattintanom, mert egy O-I kitartóan AP-val próbált beütni.

1 hónapja 2 hete #288046 Írta: BiO_rOo_BOT
Nagyon kicsi az alfája az STRV-nek, ezért egyrészt rengeteget kell lőni, másrészt nehezebben jön az 5 kill mert közben számolnod kell a többek sebzésével is. Én továbbra is Grille-t érzem jobbnak a küldikhez.

simron78 beküldte:

bfreshfishb beküldte:

simron78 beküldte: Nagy csata módban számítja a küldetések teljesítését? Nekem a T55A TD15-ös küldetés kell (6k sebzés, 5 kill, győzelem) és tegnap mentem egyet a Jagdpanzer E100-al nagy csata módban, nem értem el a feltételeket, de utána néztem, hogy valamelyik statos oldal nem is mutatta a Jagdpanzer E100 csatáját, így felmerült bennem, hogy talán a küldit sem lehet ebben a módban megcsinálni. Mert azért ebben a módban talán nem olyan brutálisan nehéz összelőni a 6k sebzést.

Csakis STRV 103 B. A T55 és az Obj 260 is ezzel a vassal lett meg.

Hát igen tervben van, hogy az is meglegyen egyszer, de még csak a 7-est nyúzom, szóval még messze vagyok.

1 hónapja 2 hete #288054 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb

matyiabagoly beküldte: A szovjet-kínai vonalon nekem a SU-101-gyel sikerült a HP-m 3x-osát pattintanom, mert egy O-I kitartóan AP-val próbált beütni.

Mázlista....:D

Happy brrrrrrt day

1 hónapja 2 hete #288057 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb

BiO_rOo_BOT beküldte: Nagyon kicsi az alfája az STRV-nek, ezért egyrészt rengeteget kell lőni, másrészt nehezebben jön az 5 kill mert közben számolnod kell a többek sebzésével is. Én továbbra is Grille-t érzem jobbnak a küldikhez.

simron78 beküldte:

bfreshfishb beküldte:

simron78 beküldte: Nagy csata módban számítja a küldetések teljesítését? Nekem a T55A TD15-ös küldetés kell (6k sebzés, 5 kill, győzelem) és tegnap mentem egyet a Jagdpanzer E100-al nagy csata módban, nem értem el a feltételeket, de utána néztem, hogy valamelyik statos oldal nem is mutatta a Jagdpanzer E100 csatáját, így felmerült bennem, hogy talán a küldit sem lehet ebben a módban megcsinálni. Mert azért ebben a módban talán nem olyan brutálisan nehéz összelőni a 6k sebzést.

Csakis STRV 103 B. A T55 és az Obj 260 is ezzel a vassal lett meg.

Hát igen tervben van, hogy az is meglegyen egyszer, de még csak a 7-est nyúzom, szóval még messze vagyok.

Mondjuk nekem nincs Grillém. :)
Az STRV-vel is csak akkor egyszer lett 8K fölötti a sebzésem, (de akkor lett a 8 kill is). Malinovkán, bokorba be, aztán a végén full HP-n leszedegetni a nulla HP-s ellenfeleket... Genya, de szerintem máshogy kb nem is lehet ezt megcsinálni.

Happy brrrrrrt day

1 hónapja 2 hete #288069 Írta: SamanApo
Megválaszolva: SamanApo
Még egy küldetés vagy egy kötvény (vagy mi a szösz) hiányzik a a 260-hoz. 14 "ingyen szabadulhatsz a börtönből" kártyám van és 15 kellene a tankhoz. A med kész van teljesen de de az utolsó kettő 15-ös küldetésen még javíthatok. Az arty-nál a T55/15 javítható és az 260-as utolsó még nincs meg. Light fullos. Heavy 3xpattintós meg az utolsó kell még. A td 5000+3 modul meg a láthatatlan 4000 és az utolsó meg a t55 utolsó javítása vár még rám. Illetve ezek közül az egyik. :)

1 hónapja 2 hete #288075 Írta: BiO_rOo_BOT
Ha kell segitseg, irj.

SamanApo beküldte: Még egy küldetés vagy egy kötvény (vagy mi a szösz) hiányzik a a 260-hoz. 14 "ingyen szabadulhatsz a börtönből" kártyám van és 15 kellene a tankhoz. A med kész van teljesen de de az utolsó kettő 15-ös küldetésen még javíthatok. Az arty-nál a T55/15 javítható és az 260-as utolsó még nincs meg. Light fullos. Heavy 3xpattintós meg az utolsó kell még. A td 5000+3 modul meg a láthatatlan 4000 és az utolsó meg a t55 utolsó javítása vár még rám. Illetve ezek közül az egyik. :)

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: SamanApo

1 hónapja 2 hete #288080 Írta: shoghun
Megválaszolva: shoghun

simron78 beküldte: Nagy csata módban számítja a küldetések teljesítését?

En nagy csata modban csinaltam meg a T55A - TD15-ot, JagpzE100-zal, szoval egy bo feleve meg tuti beleszamitott a nagy csata mod is! Szerintem meg most is.

1 hónapja 2 hete #288089 Írta: BiO_rOo_BOT
Mar irtuk korabban, hogy a "Grand Battle" beleszamit.

shoghun beküldte:

simron78 beküldte: Nagy csata módban számítja a küldetések teljesítését?

En nagy csata modban csinaltam meg a T55A - TD15-ot, JagpzE100-zal, szoval egy bo feleve meg tuti beleszamitott a nagy csata mod is! Szerintem meg most is.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.