Személyes küldetések

3 hónapja 3 hete - 3 hónapja 3 hete #282876 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus
De jó lenne egy olyan funkció a játékba,hogy vissza lehessen vonni azokat a küldetéseket amire el lettek használva a pontok.De nem úgy értem,hogy a nyeremény tankot már megkaptam,és akkor vissza vonni.Egy jó nagy pofont adtam magamnak,egy két küldetést elhamarkodottan kiváltottam,pedig az elsődlegest meg tudtam volna csinálni,most meg szívok,mert kellene a pont,de meg kell csinálnom a másodlagost is,hogy visszakapjam.Egy pont hiányzik,hogy ki tudjak váltani két küldetést.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 3 hete #283014 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus
Sziasztok!
Lehetne küldetést teljesíteni szerintetek a tier 10-es,NAGY csatákban is,bele számít a normál random csatába a 30vs30?

3 hónapja 3 hete #283020 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Marcus beküldte: Sziasztok!
Lehetne küldetést teljesíteni szerintetek a tier 10-es,NAGY csatákban is,bele számít a normál random csatába a 30vs30?

Igen, sőt! Sok esetben könnyebb ott megcsinálni pár küldetést. (Ha sikerül életben maradni és nem te kerülsz terítékre.)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Marcus

1 hónapja 4 hete #284601 Írta: ce1018
Megválaszolva: ce1018
Sziasztok kezdem végleg nem érteni ez a személyes küldetéses dolgot. Excalibur koalíció 14-es küldi. A másodlagost már régen teljesítettem. Meglőttem a 8 átütést (játékban, csak hetet írt, lehet az egyik blindshot volt), és 2-t ment előre a küldi, ami tök jó, csak nem értem mire, hogy adja be.

1 hónapja 4 hete #284603 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

ce1018 beküldte: Sziasztok kezdem végleg nem érteni ez a személyes küldetéses dolgot. Excalibur koalíció 14-es küldi. A másodlagost már régen teljesítettem. Meglőttem a 8 átütést (játékban, csak hetet írt, lehet az egyik blindshot volt), és 2-t ment előre a küldi, ami tök jó, csak nem értem mire, hogy adja be.

Coalition-14. The Battle Is Calling
Elsődleges:
Vigyél be 8 páncél átütő találatot a csata első 3 percében, 10 alkalommal.
Jutalom: 50.000 kredit, 750 free XP
Másodlagos:
Lőj ki 2 ellenséges járművet.
Jutalom: 750 free XP
Amelyik csatában teljesíted a másodlagos feltételt, abban 2x számolja az elsődlegest. Ha már az összes másodlagos elfogyott az adott küldetéshez, akkor ez már nem érvényes.

1 hónapja 4 hete #284607 Írta: ce1018
Megválaszolva: ce1018
Hát, de akkor hogy csináltam...2 csata közt nem mentem másik tankkal és mégis 3 után 5 lett az állás??
Mellékletek:

1 hónapja 3 hete #284614 Írta: Solinari
Megválaszolva: Solinari

matyiabagoly beküldte:

ce1018 beküldte: Sziasztok kezdem végleg nem érteni ez a személyes küldetéses dolgot. Excalibur koalíció 14-es küldi. A másodlagost már régen teljesítettem. Meglőttem a 8 átütést (játékban, csak hetet írt, lehet az egyik blindshot volt), és 2-t ment előre a küldi, ami tök jó, csak nem értem mire, hogy adja be.

Coalition-14. The Battle Is Calling
Elsődleges:
Vigyél be 8 páncél átütő találatot a csata első 3 percében, 10 alkalommal.
Jutalom: 50.000 kredit, 750 free XP
Másodlagos:
Lőj ki 2 ellenséges járművet.
Jutalom: 750 free XP
Amelyik csatában teljesíted a másodlagos feltételt, abban 2x számolja az elsődlegest. Ha már az összes másodlagos elfogyott az adott küldetéshez, akkor ez már nem érvényes.

Szerintem érvényes ha megvan már rég a másodlagos is, legalábbis így vettem észre. Ha abban a csatában is megcsináltad akkor duplán számolja. De majd este meglesem tuti-e?

1 hónapja 4 napja #285319 Írta: Usul
Megválaszolva: Usul
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy a pattintó küldetésekhez milyen tankot javasoltok?

tudom E100, Type5 de amint megjelenek töltik a skillt és szétcsesznek.

1 hónapja 4 napja #285320 Írta: Hunti
Megválaszolva: Hunti

Usul beküldte: Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy a pattintó küldetésekhez milyen tankot javasoltok?

tudom E100, Type5 de amint megjelenek töltik a skillt és szétcsesznek.

Maus.Ha jól beforgatod, akkor a prémium lőszer sem fogja átütni.

1 hete 12 órája #286309 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli
T55A - TD15 (6000 sebzés + 5 kill + győzelem).
A héten kb. 220 alkalommal próbáltam megcsinálni, de összesen 450-szer és nem sikerült. T95-el 100 csata, T110E3-al 210 csata, T110E4-el 130 csata kb. Néhányszor voltam közel (pl.: 200 sebzés kellett volna még vagy a győzelem úszott el). Mindegyik tankban ugyanaz az 5 skilles legénység ült és Minddel 2000 körül van a wn8-am, tehát nem vagyok teljesen noob. Az E3-al és E4-el menni szoktam előre, mert van páncéljuk és hátulról sniperkedni elég pontatlanok. Az esetek 85+ százalékában vagy ők vagy mi fogyunk el elég gyorsan és 15:3-8 végeredmény születik. Egyszerűen nincs időm összelőni a sebzést, mert elhappolják előlem vagy az ellenfél dominál és kilőnek. Azért fejlesztettem ki a 10-eseket, hogy majd hátha full tier 10-ben könnyebb lesz összeszedni, de sajnos nem. Amikor közel voltam hozzá, akkor is többségében voltak tier 8/9-es csaták. Nem tudom, hogy mit kéne csinálnom, hogy összejöjjön. Nem szeretem a td-ket, csak a küldi miatt játszom velük, ezért nem szívesen fejleszenék ki másikat, de ha azt mondjátok, hogy ez vagy az a tuti td, akkor arra is kíváncsi vagyok vagy bármi jó tanácsra.

1 hete 10 órája #286313 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01
Szerintem az E3 elég jó ehhez a küldihez, egy kicsi cső pálya, full T10, sok heavy, mák, és összejöhet. Erre a célra az FV TD talán a legjobb HESH-sel.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

1 hete 1 órája #286323 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

(12:00tól)

Nekem ezzel lett meg, nem is kifejezetten td pálya. Teszem hozzá, éppen hogy...

Szóval az strv is jó erre, ha olyan mapot kapsz, akkor pláne. Ezzel az ággal ráadásul ha futnod kell a dmg után, akkor sem vagy elveszve.

De ha nem akarsz új ágat kezdeni, akkor t95/E3 is jó.

wotnoobians.wot..._nezni

6 napja 22 órája - 6 napja 22 órája #286327 Írta: Robb_HUN
Megválaszolva: Robb_HUN
Nekem OBJ 268-al sikerült, mintegy véletlenül.
Többször megvolt az 6K dmg de vagy az 5 kill vagy a győzelem nem volt meg.
Aztán egyszer csak meglett, és az a vicc, hogy oda sem figyeltem csak a játékra koncentráltam. Szóval ne add fel, az itt felsoroltak bármelyike jó lehet hozzá.
És ne foglalkozz a küldivel, mert csak rágörcsölsz és csak azért sem fog menni.
Tudat alatt is rá tudsz görcsölni.

"Irgalmat ne kérj, áldást ne várj
Emeld fel a hangod, vagy elsodor az ár"

6 napja 36 perce #286376 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Én is éppen most értem el ehhez a küldihez és én is elkezdtem gondolkodni, hogy mivel lehet esélyem megcsinálni, egyetlen 10-es Td-m van a Jagdpanzer E100, amivel korábban párszor lőttem 6k feletti sebzést, de mostanában nálam a szinte használhatatlan kategóriába tartozik, borzalmas meccseket megyek vele, úgyhogy arra gondoltam, hogy továbblépek az Rhm Borsigon és megpróbálom azon az ágon a 9-essel, vagy majd utána a Grillével.

5 napja 19 órája #286388 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli
Köszönöm mindenkinek a választ! Sajnos (bár egyáltalán nem meglepő módon) nem írtatok csodaszert, szóval csak nincs szerencsém egyenlőre. Az FV td-re én is gondoltam, mert egy szerencsésebb meccs alatt néhány átütő HESH-el a sebzés össze is jöhet, de az összes előtte lévő tank nem érdekel, nyűgnek érezném a grindet. A svédeken gondolkodom most inkább, mert úgy tűnik, hogy végjátékban, amikor aránylag már kevés tank van, akkor át lehet vele pozicionálni a mobilitás és camo miatt, így meg lehet lepni az ellenfelet. A linkelt videó is nagyon tetszett amúgy, mind a csaták, mind a történelmi beszámoló miatt. Azért, ha valakinek még van hozzáfűznivalója, akkor írja nyugodtan, hátha hasznát veszem.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.