Személyes küldetések

10 hónapja 2 napja #286395 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

PZoli beküldte:

simron78 beküldte: Az a baj, hogy szerintem, hogy ehhez a küldetéshez nem nagyon van tökéletes recept, nagyon sokban múlik a 6k feletti sebzés (főleg az 5 kill másodlagossal fűszerezve) a csapatok leosztásán, a térképen és az RNG-n is. Egy jó csapatban nincs esély a 6k sebzésre mert megoszlik a sebzés a tagok között, egy rossz csapatban egyedül maradsz és sokszor azért nincs lehetőség megsebezni a 6k-t, mert szétszednek idő előtt, ha nagyot sebző lassabb TD-vel próbálkozik az ember, akkor nincs sok lehetőség mozgásra, ha gyorsan bukik az oldalad te is buksz velük, ha máshol van a sok tank és a sok HP, akkor lemaradsz a sebzésről, a gyors, mozgékony, de kicsit sebzős TD esetében pedig nagyon sok átütő, sebző találat kell a 6k-hoz. szerintem potenciálisan mindegyik 10-es TD alkalmas lehet erre a küldire, a többi pedig azon múlik, hogy a fenti feltételek (csapat, pálya, RNG) hogy alakulnak, mindenesetre sok sikert hozzá.

Köszi. Ezt jól levezetted. :) Én is kb. erre jutottam sajnos. Majd lesz valahogy, de már eljutottam oda, hogy lehet nem lesz meg soha, szóval már nem úgy indulok a csatába, hogy talán majd most összejön.

Ha jól emlékszem, nekem Foch 155-tel lett meg; tehát ha egy szar TD-vel meg lehet csinálni, akkor mindegyikkel, csak szerencse kell hozzá. Esetleg az Obj. 268 4-gyel lehet még könnyebben kivitelezni, ha a csatában sok a heavy.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 hónapja 2 napja - 10 hónapja 2 napja #286402 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Black_Sheep_01 beküldte: Kérdeznék én is, a 2 év kihagyás miatt lemaradtam a változásokról:
A Stug, az amcsi TD, a T55A a garázsban, elvileg egy kivétellel mindegyik küldi másodlagossal teljesült. Ez 5 db parancs/tank, azaz 15 parancsom van (-1 arty + 1 az Obj. 260 MT15-ös küldivel).
Tegyük fel, hogy bezsákolom a Chimerát parancskiváltás nélkül, így pedig - elméletileg - csak a meglevő parancsok felhasználásával kiválthatom az Object 279 (e)-t? Vagy ez nem így működik?
Hol látom a meglevő parancsaimat?
Tényleg meg kell csinálni artyval is az Obj. 260-as küldetést is a tankért, nem elég a többi 4 kitüntetéssel?

A 2 kampány külön van, ezért a parancsok is külön számítanak.
Az obj 260 artys küldetéseket 5 paranccsal kiválthatod.( csak a 15. küldetést kell kiváltani)

A 2.kampánynál ha excalibur-chimera párost megcsinálod kiváltás nélkül, akkor a 279e-ből 2 küldetéssorozatot kiválthatsz.+ha 1 küldetéssort megcsinálsz a 279-nél, akkor még 1 küldetéssort ki tudsz váltani a maradék parancsokból.Szóval a 279-nél elég 1 küldetéssort megcsinálni ha a többi tanknál nem használtál parancsot.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Black_Sheep_01

9 hónapja 1 hete #286816 Írta: Maustiger
Megválaszolva: Maustiger
Szeretném megkérdezni, hogy mi hibázik itt, miért nem adta meg a küldetést? Én nem vagyok nagyravágyó nekem bőven elég az elsődleges küldetés is a tank megszerzéséhez elég szóval nekem megfelelne, már ha megadná és ez már nem az első ilyen. Én első körben a leírásra tippelek, hogy szar a fordítás és talán nyerni kellett volna vagy ilyesmi passz. Ha van tippetek ill már megcsináltátok akkor jöhet a tanács köszi.

Mellékletek:

9 hónapja 1 hete #286818 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Neked kellett volna a legtöbbet sebezned a csatában, de a másik csapatban az FV többet sebzett.

9 hónapja 1 hete #286820 Írta: Solinari
Megválaszolva: Solinari

Black_Sheep_01 beküldte: Szerintem az E3 elég jó ehhez a küldihez, egy kicsi cső pálya, full T10, sok heavy, mák, és összejöhet. Erre a célra az FV TD talán a legjobb HESH-sel.

Grand battles-t mindenképpen érdemes bepipálni, ott nagyobb a HP pool és az ellenfél is.

9 hónapja 1 hete #286839 Írta: Maustiger
Megválaszolva: Maustiger
Köszönöm, bár mikor elküldtem már rájöttem, hogy nem csak a csapatomban kell legjobbnak lennem. Ilyen ez a figyelmetlenség XD.

9 hónapja 6 napja - 9 hónapja 6 napja #286948 Írta: kamracuc
Megválaszolva: kamracuc
Chimera szövetség 13-as küldetésnél rosszul van megadva a feltétel!
Semmisíts meg 2 ellenséges járművet 100 méterről vagy messzebbről....rossz.
Igazából 100 méterről vagy közelebbről kell őket megsemmisíteni.
Mellékletek:

7 hónapja 4 hete #287757 Írta: andiam
Megválaszolva: andiam
Obj 260 HT-12 kiborít teljesen (3x lepattanó, 3k dmg).
Van Maus, Type 5, AMX M4 51, de mindegy mivel próbálkozom, most a gold lőszer idejét éljük, én legalábbis így érzem. Gyorsan vége a csatának (egyik-másik oldal hamar lenyomja az egyik oldalt), vagy goldot töltenek a megoldhatatlan helyzeteknél. Képtelen vagyok megcsinálni.....

7 hónapja 4 hete #287760 Írta: Black_Sheep_01

andiam beküldte: Obj 260 HT-12 kiborít teljesen (3x lepattanó, 3k dmg).
Van Maus, Type 5, AMX M4 51, de mindegy mivel próbálkozom, most a gold lőszer idejét éljük, én legalábbis így érzem. Gyorsan vége a csatának (egyik-másik oldal hamar lenyomja az egyik oldalt), vagy goldot töltenek a megoldhatatlan helyzeteknél. Képtelen vagyok megcsinálni.....

T10-ben túl sok a saját HP, érdemes lehet T8-T9-ben is körülnézni. Defender, Conqueror is megfelelhetnek a célra.

7 hónapja 4 hete #287761 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78

Black_Sheep_01 beküldte:

andiam beküldte: Obj 260 HT-12 kiborít teljesen (3x lepattanó, 3k dmg).

T10-ben túl sok a saját HP, érdemes lehet T8-T9-ben is körülnézni. Defender, Conqueror is megfelelhetnek a célra.

Én a T55A kampány pattintós küldetését (ahol szintén 3X pattintás csak talán kevesebb sebzés kell) a VK100.01P-vel csináltam meg, a nagyágyúval szerintem a 3k sebzés sem lehet túl nagy gond. TierX-ben az lehet a probléma, hogy a Type-ok HE-vel lőnek (ami nem pattan) az összes többi meg alapból tölti be a prémium lőszert és a tier X-esek prémium lőszere elég durva átütésű ahhoz, hogy szinte bármit átüssön, bár azért szerintem a Type 5 Heavy-vel idővel biztos meg lehetne csinálni.

7 hónapja 4 hete #287762 Írta: andiam
Defenderrel hoztam a 2x pattintós küldit, azt is úgy, hogy afk-t játszottam vele, mikor távolabb voltak az ellenfelek, viszont itt hozni kell 3k dmg-t is mellé, ami nekem nem erősségem, ha defenderről van szó. Heavy küldihez sosem kellett használjak kötvényt (vagy mi a neve), de azt hiszem, itt kénytelen leszek.

7 hónapja 4 hete #287765 Írta: Black_Sheep_01

andiam beküldte: Defenderrel hoztam a 2x pattintós küldit, azt is úgy, hogy afk-t játszottam vele, mikor távolabb voltak az ellenfelek, viszont itt hozni kell 3k dmg-t is mellé, ami nekem nem erősségem, ha defenderről van szó. Heavy küldihez sosem kellett használjak kötvényt (vagy mi a neve), de azt hiszem, itt kénytelen leszek.

Ezt azért átgondolnám a helyedben, a parancsokkal ki tudsz váltani több küldisort is. A HT-15 ennél nagyságrendekkel nehezebb lesz.

7 hónapja 4 hete #287766 Írta: andiam
Vitatkoznék :)
A HT-15-nél 14000 kell legyen a felfogott, leadott sebzés és a saját elvesztett hp. Maus esetében ez ugye 3000 saját hp, tehát 11.000-t kell elosztani a felfogott és leadott sebzésre. Nekem ez könnyebb.

7 hónapja 4 hete #287768 Írta: Black_Sheep_01

andiam beküldte: Vitatkoznék :)
A HT-15-nél 14000 kell legyen a felfogott, leadott sebzés és a saját elvesztett hp. Maus esetében ez ugye 3000 saját hp, tehát 11.000-t kell elosztani a felfogott és leadott sebzésre. Nekem ez könnyebb.

Könnyűnek tűnik, de a HE/HESH kombóval lövöldöző tankok miatt nem lesz egyszerű. A 3. pattanó után már mindegyik tank nagyobb kaliberrel rádtölti a HE-t, így nehéz lepattanókat generálni. Sebzésben kellene kompenzálni, de ahányszor az ellenfélre fordítod a csöved, beverik golddal a toronyfrontot, feltéve, ha odaérsz az ütközőzónába, mielőtt valamelyik oldal áttolná.

7 hónapja 4 hete #287773 Írta: andiam
Ha kész a HT-12, kiderül. Remélem, hogy nem lesz igazad :P

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.