Jelenleg 657 vendég és 6 tag online

Személyes küldetések

3 hónapja 6 napja #277915 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
STUG HT-15:

Nekem a kínai heavy ág volt az első "nehéz" ágam ... így aztán elsőre kínai IS-2-vel csináltam meg, de akkor még csak az elsődleges lett meg. Aztán meglett a 110, és azzal simán meglett a másodlagos is.

Szerintem kb bármely nyolcas nehézzel megcsinálható gond nélkül!

Sőt ma már t7-esek közül is jó párral bevállalnám: IS, T-29, O-Ni szerintem egyaránt jó lehet. ( Francia hetessel nekem nagyon nem megy ... )

Az a vicces, hogy már nem is emlékszem, hogy a HTC HT-15-öt hogyan és mivel csináltam meg ... valszeg WZ-111-1-4 vagy 1-5 lehetett :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 4 napja - 3 hónapja 4 napja #278004 Írta: Nor
Megválaszolva: Nor
Sziasztok,

Obj. 260 TD-8 küldit mivel csináltátok meg? Mióta ez az idióta új MM van, reménytelennek tűnik.
Top tierként alig van HP az ellenségben plusz nem lehet nagyobb tankkal szakaszba menni.
Hellcat-tel kerültem párszor közel, de nem jön össze.
És nyerni is kellene, mert én hülye ellőttem rá egy parancsot, hogy bepróbáljam a TD15-öt, de hetek óta nem rak be 10-es tankkal Grand Battle-be.

3 hónapja 4 napja #278005 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac
Az a küldi meg tart?

3 hónapja 4 napja #278011 Írta: Nor
Hát látod.
És a nooboknak még nincs meg az összes tank.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _Potip_

3 hónapja 4 napja #278012 Írta: GoldMalac
SU100?

3 hónapja 4 napja - 3 hónapja 4 napja #278033 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Én még a T55A küldiknél járok.

Viszont nemrégiben kreditfarmolás közben Dicker Max barátommal csináltam egy 2928 DMG-s kört ... azzal nekem az általad próbált küldi "kistesója", a 4x életerő lesebzés lett meg ... de tekintve hogy a DickerMax-nak 550 HP-ja van, hát... az 5x-re is elég lett volna.

Én is azért vettem vissza a Hellcat-et, hogy na majd azzal megyek ezért a küldiért .. DickerMax-nak kurva jó ágyúja van, de csigasága miatt előfordul hoy lemarad a sebzésről.

Erre lett egy jó kör és meg lett a küldi a lassú német farmolóval :D ... ok, 4+ skilles legények, ugyanakkor pótkaja még soha nem is volt benne...

3 hónapja 4 napja #278034 Írta: GoldMalac
A jo oreg wtaufe100al lett meg nagyon regen.

3 hónapja 3 napja #278046 Írta: Nor
Nekem is D-Max a másik, amivel próbálkozok. :)

3 hónapja 2 napja #278111 Írta: PiciMaci
Megválaszolva: PiciMaci
Maus ágon a Vk 100.01 P-vel sokan megcsinálták az Obj. 260 Ht-15-t is, és mivel az lát 6-os tiert is lehet sikerül vele. Én IS-7 ág tankjaival csináltam meg a partintósokat, és a 15-ös feladatokat is. Most nagyon nehéz lenne velük.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

2 hónapja 3 hete #278752 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli
T55a arty 6-os:
"SPG-6: Hammer of the Gods
Primary Conditions:
Enable your allies to cause damage to at least 5 enemy vehicles by stunning or immobilizing them.

Secondary Conditions:
Win the battle."

Ezzel küzdök vagy 40 csata óta, de sehogy sem megy. Már át is ugrottam, hogy másikat csináljak és azok (7-12) néhány csata alatt össze is jöttek, de ez sehogy. A 7-es például sokkal könnyebb ennél (Stun at least 5 enemy vehicles.), amit nem is értek, hogy lehet.
Lehet, hogy nem jól értem a feladatot? 5 külön alkalommal kell kábítanom, amely mindegyikénél legalább 1 találatot bekap a célpont? (az nem jó tehát, hogy egyszer kábítok és azt meglövik 5-en)
M44-em és M40/43-am van.

2 hónapja 3 hete #278770 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

PZoli beküldte: T55a arty 6-os:
Primary Conditions:
Enable your allies to cause damage to at least 5 enemy vehicles by stunning or immobilizing them.

Secondary Conditions:
Win the battle."

Ezzel küzdök vagy 40 csata óta, de sehogy sem megy. Már át is ugrottam, hogy másikat csináljak és azok (7-12) néhány csata alatt össze is jöttek, de ez sehogy. A 7-es például sokkal könnyebb ennél (Stun at least 5 enemy vehicles.), amit nem is értek, hogy lehet.
Lehet, hogy nem jól értem a feladatot? 5 külön alkalommal kell kábítanom, amely mindegyikénél legalább 1 találatot bekap a célpont? (az nem jó tehát, hogy egyszer kábítok és azt meglövik 5-en)
M44-em és M40/43-am van.

5 különböző ellenséges tankot kell leláncolj vagy kábítanod .
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

2 hónapja 3 hete #278773 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil

matyiabagoly beküldte:

PZoli beküldte: T55a arty 6-os:
Primary Conditions:

Secondary Conditions:
Win the battle."

M44-em és M40/43-am van.

5 különböző ellenséges tankot kell leláncolj vagy kábítanod .

Nem elég. Közben sebeznie is kell a csapattársaidnak őket. Jobb ha szakaszban mész és azt lövik a társaid akiket kábítasz.

Wings of Turul [WOT]

2 hónapja 3 hete #278776 Írta: Optimuskrime
Megválaszolva: Optimuskrime
Majd az utolsó küldetését hogy fogod szeretni odáig szinte sétagalopp volt. Elsődleges feltétel légy top 1 xp a csapatodban és legyen kábítás és lánctalp miatt adott sebzés 2500. Másodlagos feltétel győz és okozz 3000 hp sebzést. Obj 261 sikerült nekem a minap igaz csak az elsődleges feltétele a küldetésnek.

2 hónapja 3 hete #278777 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli
Köszönöm. Akkor majd tovább próbálkozom. Hamarosan kifejlődik az M53/55, nem tudom, hogy azzal jobb esélyem van. Van értelme a stock gun-nak abból a szempontból, hogy az sokkal gyorsabban betölt, tehát többször tudok odadurrantani? (bár kisebb a robbanási sugár)

3 hete 6 napja #281917 Írta: Matyi880507
Megválaszolva: Matyi880507
Sziasztok. A T28 htc-küldetést csinálom. A td,az mt, és az arty-s küldetéseket már kitüntetéssel teljesítettem,aztán volt még 4 parancsom azt felhasználtam a lt-küldetés 15. Küldijéhez ugye így már 4 alkatrész meg van a tankhoz de nem tudom átvenni a t28 htc-t. Az volna a kérdésem hogy ennél elég 4 küldit kitüntetéssel megcsinálni vagy mind az 5-öt meg kell csinálni,mert a stug IV est úgy kaptam meg hogy csak 4 küldit csináltam.

KERES
© 2018 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.