Személyes küldetések

1 éve 3 hónapja #278773 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil

matyiabagoly beküldte:

PZoli beküldte: T55a arty 6-os:
"SPG-6: Hammer of the Gods
Primary Conditions:
Enable your allies to cause damage to at least 5 enemy vehicles by stunning or immobilizing them.

Secondary Conditions:
Win the battle."

Ezzel küzdök vagy 40 csata óta, de sehogy sem megy. Már át is ugrottam, hogy másikat csináljak és azok (7-12) néhány csata alatt össze is jöttek, de ez sehogy. A 7-es például sokkal könnyebb ennél (Stun at least 5 enemy vehicles.), amit nem is értek, hogy lehet.
Lehet, hogy nem jól értem a feladatot? 5 külön alkalommal kell kábítanom, amely mindegyikénél legalább 1 találatot bekap a célpont? (az nem jó tehát, hogy egyszer kábítok és azt meglövik 5-en)
M44-em és M40/43-am van.

5 különböző ellenséges tankot kell leláncolj vagy kábítanod .

Nem elég. Közben sebeznie is kell a csapattársaidnak őket. Jobb ha szakaszban mész és azt lövik a társaid akiket kábítasz.

Wings of Turul [WOT]
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 3 hónapja #278776 Írta: Optimuskrime
Megválaszolva: Optimuskrime
Majd az utolsó küldetését hogy fogod szeretni odáig szinte sétagalopp volt. Elsődleges feltétel légy top 1 xp a csapatodban és legyen kábítás és lánctalp miatt adott sebzés 2500. Másodlagos feltétel győz és okozz 3000 hp sebzést. Obj 261 sikerült nekem a minap igaz csak az elsődleges feltétele a küldetésnek.

1 éve 1 hónapja #281917 Írta: Matyi8888
Megválaszolva: Matyi8888
Sziasztok. A T28 htc-küldetést csinálom. A td,az mt, és az arty-s küldetéseket már kitüntetéssel teljesítettem,aztán volt még 4 parancsom azt felhasználtam a lt-küldetés 15. Küldijéhez ugye így már 4 alkatrész meg van a tankhoz de nem tudom átvenni a t28 htc-t. Az volna a kérdésem hogy ennél elég 4 küldit kitüntetéssel megcsinálni vagy mind az 5-öt meg kell csinálni,mert a stug IV est úgy kaptam meg hogy csak 4 küldit csináltam.

1 éve 1 hónapja #281930 Írta: szekkernyak
Megválaszolva: szekkernyak
ha parancsal csinálod meg akkor az olyan mint ha csak az elsődlegest csinálnád meg szóval azért nem kaptad meg.4 küldivel csak akkor kapod meg ha mind a 4 kitüntetéssel van meg

1 éve 1 hónapja #281931 Írta: Matyi8888
Megválaszolva: Matyi8888
Most már értem, köszönöm a segítséget!

1 éve 1 hónapja #281968 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Matyi880507 beküldte: Sziasztok. A T28 htc-küldetést csinálom. A td,az mt, és az arty-s küldetéseket már kitüntetéssel teljesítettem,aztán volt még 4 parancsom azt felhasználtam a lt-küldetés 15. Küldijéhez ugye így már 4 alkatrész meg van a tankhoz de nem tudom átvenni a t28 htc-t. Az volna a kérdésem hogy ennél elég 4 küldit kitüntetéssel megcsinálni vagy mind az 5-öt meg kell csinálni,mert a stug IV est úgy kaptam meg hogy csak 4 küldit csináltam.

5 alkatrész kell mindenképp, a ht-s küldetés is kell.

1 éve 3 hete #282854 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus
Sziasztok!
Ha jól látom,végre megtaláltam amit kerestem,bár olyan mélyen nem ástam bele magam a keresésbe.Lenne egy kérdésem,de kérném,csak az válaszoljon rá,aki 100%-osan tudja a választ is.Ha arty küldetést viszek,ahol el kell kábítanom tankot.Bele számít a küldetés teljesítésébe az is ha nem látom a tankot mert leesett a spot,de valószínű hogy nem ment el onnan?
.........................................................................................................................................
És ha van olyan küldetés,kábíts el 2 vagy 3 tankot egy lövéssel,és olyan tankot elkábíttok aki nem volt felszpotolva,de oda lőttem mert mellette meg fel volt 1,akkor beleszámít az is a kábításba aki nem volt felszpotolva?Meg ide vehetjük azt is amikor mp-es a küldi pl kábíts el ellenséges tankokat 100 mp,de nem voltak felderülve,de viszont aki mellette van ellenség az meg igen?
Köszönöm a segítséget,és a választ

1 éve 3 hete #282855 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Marcus beküldte: Sziasztok!
Ha jól látom,végre megtaláltam amit kerestem,bár olyan mélyen nem ástam bele magam a keresésbe.Lenne egy kérdésem,de kérném,csak az válaszoljon rá,aki 100%-osan tudja a választ is.Ha arty küldetést viszek,ahol el kell kábítanom tankot.Bele számít a küldetés teljesítésébe az is ha nem látom a tankot mert leesett a spot,de valószínű hogy nem ment el onnan?
.........................................................................................................................................
És ha van olyan küldetés,kábíts el 2 vagy 3 tankot egy lövéssel,és olyan tankot elkábíttok aki nem volt felszpotolva,de oda lőttem mert mellette meg fel volt 1,akkor beleszámít az is a kábításba aki nem volt felszpotolva?Meg ide vehetjük azt is amikor mp-es a küldi pl kábíts el ellenséges tankokat 100 mp,de nem voltak felderülve,de viszont aki mellette van ellenség az meg igen?

Kb. 99%-ig biztos vagyok benne, hogy igen. Mert pl. ha olyan küldit nézel, ahol ki kell lőni x számú tankot, ott is beszámolja ha vakon lősz ki valakit. Tehát itt is kell számolnia, mert hiába nem látod ő akkor is elkábul. Tehát igen, sőt most már 100%-ig biztos vagyok benne. :lol:

1 éve 3 hete #282856 Írta: Marcus

bandras32 beküldte:

Marcus beküldte: Sziasztok!

Kb. 99%-ig biztos vagyok benne, hogy igen. Mert pl. ha olyan küldit nézel, ahol ki kell lőni x számú tankot, ott is beszámolja ha vakon lősz ki valakit. Tehát itt is kell számolnia, mert hiába nem látod ő akkor is elkábul. Tehát igen, sőt most már 100%-ig biztos vagyok benne. :lol:

Köszi.Arra is válaszolsz,ha elkábíttok egy ellenséget pl 15 mp-re de megjavítja 10 mp-nél. Akkor nekem a rendszer elszámolja mind a 15 mp-et,vagy csak annyit amennyi letelt a kábításból,jelen esetben 5 mp?

1 éve 3 hete #282857 Írta: bandras32
Biztos hogy csak a valós kábitás számít.

1 éve 3 hete #282860 Írta: bandras32
Hát ha ezt a logikát követjük, akkor a sebezz x-ezret küldinél is az alfa+25% értéket kellene számolnia, mert végülis nem a játékos tehet arról, hogy az rng nem adja. ;)

De lehet hogy igazad van, tényleg csak teszttel derülne ki.

1 éve 3 hete #282864 Írta: bandras32

PZoli beküldte:

bandras32 beküldte: Hát ha ezt a logikát követjük, akkor a sebezz x-ezret küldinél is az alfa+25% értéket kellene számolnia, mert végülis nem a játékos tehet arról, hogy az rng nem adja. ;)

Az én logikám az, hogy megtörténik a stun és ezt az értéket hozzáadja. Hogy utána mi történik az már irreveláns. Azon küldetés, ahol modulokat/legénységeket kell kiütni, azok is működnek attól még, hogy illető utána felteszi a láncát/gyógyít.
Okozz kábítást/modulsebzést, stb. Az okozás megtörténik.

Lehet hogy igazad van, de én úgy értelmezem, hogy az okozz 100mp kábítást az akkor teljesül ha 100mp-ig kábítottad a népet, ha valaki felpofozza a legénységet és már nem kábulnak akkor nem történik meg az okozás. Szerintem.

1 éve 3 hete #282872 Írta: bandras32

PZoli beküldte:

bandras32 beküldte:

PZoli beküldte:

bandras32 beküldte: Hát ha ezt a logikát követjük, akkor a sebezz x-ezret küldinél is az alfa+25% értéket kellene számolnia, mert végülis nem a játékos tehet arról, hogy az rng nem adja. ;)

Az én logikám az, hogy megtörténik a stun és ezt az értéket hozzáadja. Hogy utána mi történik az már irreveláns. Azon küldetés, ahol modulokat/legénységeket kell kiütni, azok is működnek attól még, hogy illető utána felteszi a láncát/gyógyít.

Lehet hogy igazad van, de én úgy értelmezem, hogy az okozz 100mp kábítást az akkor teljesül ha 100mp-ig kábítottad a népet, ha valaki felpofozza a legénységet és már nem kábulnak akkor nem történik meg az okozás. Szerintem.

Oké. Ebben is van logika. Ettől függetlenül maradok az álláspontomnál. :)

:beer2:

1 éve 3 hete #282874 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil

bandras32 beküldte:

PZoli beküldte:

bandras32 beküldte:

PZoli beküldte:

Mindegy melyik teóriát követitek, a végén úgyis azt számít, amit a rendszer elszámol.
Ha a gyógyítás után már nem számolja, akkor több artynál nem érdemes elsőnek lőnöd, hanem ki kell várni, amíg a társad kábít, az ellenfél gyógyít - és csak akkor lőni.

Wings of Turul [WOT]

1 éve 3 hete #282875 Írta: Marcus

Ergil beküldte:

bandras32 beküldte:

PZoli beküldte:

bandras32 beküldte:

PZoli beküldte:

Mindegy melyik teóriát követitek, a végén úgyis azt számít, amit a rendszer elszámol.
Ha a gyógyítás után már nem számolja, akkor több artynál nem érdemes elsőnek lőnöd, hanem ki kell várni, amíg a társad kábít, az ellenfél gyógyít - és csak akkor lőni.

Igazad is van,meg nem is.Mert általában aki felderül már kapja is a találatot,és van olyan küldi is amibe kábíts el ellenséget,és a csapattársaid sebezzenek X hp. Viszont ha másodikra lövi meg az ember,már nem sok sebzés marad a legtöbbször.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.