Személyes küldetések

1 éve 5 hónapja #277807 Írta: Istiger1
Megválaszolva: Istiger1

matyiabagoly beküldte: A Steel Seal-t (acél bélyeg/pecsét) is sikerült acél fókának fordítani. Pont egy olyan jelentést sikerült találjanak az adott szóhoz, ami nem illik oda.

Nem értem miért mondod ezt :troll:

Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 5 hónapja #277809 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil

Istiger1 beküldte:

matyiabagoly beküldte: A Steel Seal-t (acél bélyeg/pecsét) is sikerült acél fókának fordítani. Pont egy olyan jelentést sikerült találjanak az adott szóhoz, ami nem illik oda.

Nem értem miért mondod ezt :troll:

lol,

egyébként:

Wings of Turul [WOT]
Mellékletek:

1 éve 5 hónapja #277843 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Érdemes tudnotok, hogy egy játékfejlesztő cég (tulajdonképpen bármely szoftverfejlesztő cég) úgy szokta csinálni a "lokalizációt" (magyarul nemzeti nyelekre fordítás) hogy megbíznak evvel egy fordítóirodát.

Amelyik vállalja hogy mindíg mindent határidőre lefordít nekik.

A fordítóiroda meg alkalmaz fordítókat, akik ismerik az egyes megrendelt nyelveket.

Csak persze a fordítások minőségével van olykor gond, mivelhogy annak aki fordítja, gyakorta gőze-fingja nincs az adott "szakterület" nyelvezetéről.

Fontos nyelv esetén alkalmaznak valami QA testert külön a ferdítés ellenőrzésére .. de erre (tesztelgetésre) rendszerint nincs túl sok idő ... szóval orosz az jó lesz, angol még esetleg jó lesz, a többi nyelv pedig le van tojva.

( Szerintem a WOT esetében bármely nemzet bármely community contributora jobb fordítást csinálna, hamarabb és olcsóbban, mint a WG által alkalmazott ferdítőiroda :D ... csak nekik egyszerűbb egy fordítóirodával kapcsolatban állni ... )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Istiger1, Vadkakasok /ROTON/

1 éve 5 hónapja #277891 Írta: Vadkakasok /ROTON/
Megválaszolva: Vadkakasok /ROTON/
Nem csak az ilyen félrefordítások fájóak. Én pl. a Stug IV HT 15-ös küldivel küzdök. Az elsődlegest kiváltottam, de szeretném megcsinálni a másodlagost is és visszakapni a kötvényeket. Elsődleges 4000 kombinált.
Az angol szerint a másodlagoshoz csak győzelem kell, a magyar szerint a csapat sebzés 20%-a is kell. Nagyon nem mindegy. Az is vicc, hogy ehhez zömében 10-es tankokat ajánlanak. A Stug IV-hez?! Legyen már elég valami tier 7-8-as is.

www.saltyjedi.c...-heavy

HT-15: Tempered Steel
• Damage caused, damage received, and damage blocked by armor must total at least 4,000 HP.
Secondary Objective
• Win the battle.
*Type 4 Heavy, Type 5 Heavy, Mauchen, VK4502 B, E100, IS7 or Maus

1 éve 5 hónapja - 1 éve 5 hónapja #277900 Írta: Istiger1
Megválaszolva: Istiger1

Vadkakasok beküldte: Az is vicc, hogy ehhez zömében 10-es tankokat ajánlanak. A Stug IV-hez?! Legyen már elég valami tier 7-8-as is.

www.saltyjedi.c...-heavy

HT-15: Tempered Steel
• Damage caused, damage received, and damage blocked by armor must total at least 4,000 HP.
Secondary Objective
• Win the battle.
*Type 4 Heavy, Type 5 Heavy, Mauchen, VK4502 B, E100, IS7 or Maus

Meg lehet csinálni tierVII és VIII-al is (pl kv4 O-ni) csak azért a fentieket ajánlják, mert bármelyikkel ha már sebzel 1000-et és pattintasz 2-őt instant megvan az első feltétel. Aztán már csak győzni kell.

1 éve 5 hónapja #277915 Írta: Sics
STUG HT-15:

Nekem a kínai heavy ág volt az első "nehéz" ágam ... így aztán elsőre kínai IS-2-vel csináltam meg, de akkor még csak az elsődleges lett meg. Aztán meglett a 110, és azzal simán meglett a másodlagos is.

Szerintem kb bármely nyolcas nehézzel megcsinálható gond nélkül!

Sőt ma már t7-esek közül is jó párral bevállalnám: IS, T-29, O-Ni szerintem egyaránt jó lehet. ( Francia hetessel nekem nagyon nem megy ... )

Az a vicces, hogy már nem is emlékszem, hogy a HTC HT-15-öt hogyan és mivel csináltam meg ... valszeg WZ-111-1-4 vagy 1-5 lehetett :D

1 éve 5 hónapja - 1 éve 5 hónapja #278004 Írta: Nor
Megválaszolva: Nor
Sziasztok,

Obj. 260 TD-8 küldit mivel csináltátok meg? Mióta ez az idióta új MM van, reménytelennek tűnik.
Top tierként alig van HP az ellenségben plusz nem lehet nagyobb tankkal szakaszba menni.
Hellcat-tel kerültem párszor közel, de nem jön össze.
És nyerni is kellene, mert én hülye ellőttem rá egy parancsot, hogy bepróbáljam a TD15-öt, de hetek óta nem rak be 10-es tankkal Grand Battle-be.

1 éve 5 hónapja #278005 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac
Az a küldi meg tart?

1 éve 5 hónapja #278011 Írta: Nor
Hát látod.
És a nooboknak még nincs meg az összes tank.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _Potip_

1 éve 5 hónapja #278012 Írta: GoldMalac
SU100?

1 éve 5 hónapja - 1 éve 5 hónapja #278033 Írta: Sics
Én még a T55A küldiknél járok.

Viszont nemrégiben kreditfarmolás közben Dicker Max barátommal csináltam egy 2928 DMG-s kört ... azzal nekem az általad próbált küldi "kistesója", a 4x életerő lesebzés lett meg ... de tekintve hogy a DickerMax-nak 550 HP-ja van, hát... az 5x-re is elég lett volna.

Én is azért vettem vissza a Hellcat-et, hogy na majd azzal megyek ezért a küldiért .. DickerMax-nak kurva jó ágyúja van, de csigasága miatt előfordul hoy lemarad a sebzésről.

Erre lett egy jó kör és meg lett a küldi a lassú német farmolóval :D ... ok, 4+ skilles legények, ugyanakkor pótkaja még soha nem is volt benne...

1 éve 5 hónapja #278034 Írta: GoldMalac
A jo oreg wtaufe100al lett meg nagyon regen.

1 éve 5 hónapja #278046 Írta: Nor
Nekem is D-Max a másik, amivel próbálkozok. :)

1 éve 5 hónapja #278111 Írta: PiciMaci
Megválaszolva: PiciMaci
Maus ágon a Vk 100.01 P-vel sokan megcsinálták az Obj. 260 Ht-15-t is, és mivel az lát 6-os tiert is lehet sikerül vele. Én IS-7 ág tankjaival csináltam meg a partintósokat, és a 15-ös feladatokat is. Most nagyon nehéz lenne velük.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

1 éve 5 hónapja #278770 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

PZoli beküldte: T55a arty 6-os:
"SPG-6: Hammer of the Gods
Primary Conditions:
Enable your allies to cause damage to at least 5 enemy vehicles by stunning or immobilizing them.

Secondary Conditions:
Win the battle."

Ezzel küzdök vagy 40 csata óta, de sehogy sem megy. Már át is ugrottam, hogy másikat csináljak és azok (7-12) néhány csata alatt össze is jöttek, de ez sehogy. A 7-es például sokkal könnyebb ennél (Stun at least 5 enemy vehicles.), amit nem is értek, hogy lehet.
Lehet, hogy nem jól értem a feladatot? 5 külön alkalommal kell kábítanom, amely mindegyikénél legalább 1 találatot bekap a célpont? (az nem jó tehát, hogy egyszer kábítok és azt meglövik 5-en)
M44-em és M40/43-am van.

5 különböző ellenséges tankot kell leláncolj vagy kábítanod .
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.