Személyes küldetések

1 éve 2 hónapja #277575 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga
Treffi: ha a sárga/piros jelnél lévő számokat nézed, azt hiszem az azt számolja, hogy abból az irányból hány másodperce kaptál pofont, csak ennyivel tud többet, mint a gyári (most már a játékban lévő is teljesen használható, de annak idején én is jobban szerettem ezt, mert könnyebb volt az irányt megállapítani).

Tracer? Mire gondolsz Sics? Lehet lemaradtam valamiről :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 2 hónapja #277577 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Lord_Loga beküldte: Treffi: ha a sárga/piros jelnél lévő számokat nézed, azt hiszem az azt számolja, hogy abból az irányból hány másodperce kaptál pofont, csak ennyivel tud többet, mint a gyári (most már a játékban lévő is teljesen használható, de annak idején én is jobban szerettem ezt, mert könnyebb volt az irányt megállapítani).

Tracer? Mire gondolsz Sics? Lehet lemaradtam valamiről :)

Alul, a hit logban ott van a töltés visszaszámláló.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lord_Loga

1 éve 2 hónapja - 1 éve 2 hónapja #277578 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU

treffhetes10 beküldte: Azt hittem az visszaszámolós töltési időt mutató modok már nem engedélyezettek, csak a statikusok.

Nem is tegnap készült, 2016 márciusában. :whistle:

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B.
3GM: Stug III Ausf.G .

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

1 éve 2 hónapja #277611 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Tracer:

nekem a játékban sosincsenek ilyen szép tracereim mint amilyeneket ebben a videóban látok :)

Azaz itt szépen látni hogy honnét hova megy egy egy lövedék.

Ilyent a "tracer mod"-ok tudnak...

A játékban a "tracer" .. a lövedék útja ... egy "effekt". ( Effekt a robbanás, a füstfelhő, a víz és homok felverődése is pld).

Szóval a tracer mód azt csinálja, hogy lecseréli a játék eredeti lövedék-tracer kijelzését egy hangsúlyosabb, színesebb-szagosabb-látványosabb lövedék-tracer effektre.

Ezzel egy baj van: jelenleg illegális. Mármint játékban. ( Ugyanis jobban látszik honnét jött egy-egy lövés, könnyebben kitalálható merre van a lövést leadó ellenséges tank ... pontosabban van olyan tracer mod ahol csak látványosabb az effekt, és van olyan tracer mod is ami ezt pontosan meg is mutatja... )

Videókészítéskor viszont nem illegális, és szokták is használni ott a tacer-mod-okat, mert szebb, látványosabb lesz tőle a videó ... És ugye a videókészítésnél már nem mondható hogy "a játékban előnyt biztosít" az adott mod :D ...

Viszont ... azt érdemes felfogni, hogy egy replay-ről készült videóban azt a látványt látjuk, amit a videókészítő mod-csomagja "csinál" ... amilyennél ő alakítja az alap-kliens megjelenítését. ( Mondjuk nem kell semmi modcsomagot használnia, úgy is hagyhatja ... de feltehet bármit amitől látványosabb, informatívabb lesz. )

De ebből semmit nem tudunk meg arról, hogy a játékos eredetileg milyen modokat használt, vagy használt-e bármilyen modot egyáltalán.

Egyes idiótább streamerek buktak le azzal, hogy élő adásban használtak olyan modot ami tiltott ... és streamelésnél az van kint a nézőknek is a képernyőn amit az adott játékos lát ... bukott már meg így tundra-mod,destroy-mod (minimapon hol rombolódott valami, villog) ... vagyis hát ilyesmiket használó streamer.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lord_Loga, sherman_one

1 éve 2 hónapja #277786 Írta: Istiger1
Megválaszolva: Istiger1
Sziasztok,

FYI, nem tudom hogy volt e már témán, de gondoltam megosztom veletek a következőt:

OBJ260 HT14 küldi
Ölj meg 7 tankot 3 különböző típusból.

Ez a küldi szakaszban is teljesíthető. :) Én nem tudtam, hátha más sem.

1 éve 2 hónapja - 1 éve 2 hónapja #277788 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil

Istiger1 beküldte: Sziasztok,

FYI, nem tudom hogy volt e már témán, de gondoltam megosztom veletek a következőt:

OBJ260 HT14 küldi

Pedig általában minden osztály 13-as és 14-es küldije platoonban is teljesíthető.
EDIT: Kivéve az arty küldiket!
saltyjedi oldalán van egy jó angol lista, csak ki kell böngészni a menüből:
www.saltyjedi.c...lights

Wings of Turul [WOT]
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Istiger1

1 éve 2 hónapja - 1 éve 2 hónapja #277793 Írta: Istiger1

Ergil beküldte:

Istiger1 beküldte: Sziasztok,

OBJ260 HT14 küldi

Pedig általában minden osztály 13-as és 14-es küldije platoonban is teljesíthető.
EDIT: Kivéve az arty küldiket!
saltyjedi oldalán van egy jó angol lista, csak ki kell böngészni a menüből:
www.saltyjedi.c...lights

Köszi, király lista! :beer2:
Bár nekem már csak MT, HT és TD 15-ös küldik vannak hátra, aztán végeztem velük. :)

Mivel nálam magyar a játék, és ott a küldi leírásnál szó sincs a platoon lehetőségéről, ezért is lepődtem meg mikor szakaszban megadta úgyis, hogy csak az összevont eredményünk alapján teljesült.

1 éve 2 hónapja #277800 Írta: Sics
Ezért játszok én angol klienssel.

A magyar fordítás a személyes küldetéseknél is gyakorta elcseszett (még most is... ), .és a heti, hétvégi stb akcióknál is gyakorta hibás.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Istiger1

1 éve 2 hónapja #277801 Írta: Vadkakasok
Megválaszolva: Vadkakasok
Én is találtam eltéréseket. Jó volna elérni egy átnézést, hivatalos fordítást. A wotinfo-nak van erre lehetősége?

1 éve 2 hónapja #277806 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
A Steel Seal-t (acél bélyeg/pecsét) is sikerült acél fókának fordítani. Pont egy olyan jelentést sikerült találjanak az adott szóhoz, ami nem illik oda.

1 éve 2 hónapja #277807 Írta: Istiger1

matyiabagoly beküldte: A Steel Seal-t (acél bélyeg/pecsét) is sikerült acél fókának fordítani. Pont egy olyan jelentést sikerült találjanak az adott szóhoz, ami nem illik oda.

Nem értem miért mondod ezt :troll:

Mellékletek:

1 éve 2 hónapja #277809 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil

Istiger1 beküldte:

matyiabagoly beküldte: A Steel Seal-t (acél bélyeg/pecsét) is sikerült acél fókának fordítani. Pont egy olyan jelentést sikerült találjanak az adott szóhoz, ami nem illik oda.

Nem értem miért mondod ezt :troll:

lol,

egyébként:

Wings of Turul [WOT]
Mellékletek:

1 éve 2 hónapja #277843 Írta: Sics
Érdemes tudnotok, hogy egy játékfejlesztő cég (tulajdonképpen bármely szoftverfejlesztő cég) úgy szokta csinálni a "lokalizációt" (magyarul nemzeti nyelekre fordítás) hogy megbíznak evvel egy fordítóirodát.

Amelyik vállalja hogy mindíg mindent határidőre lefordít nekik.

A fordítóiroda meg alkalmaz fordítókat, akik ismerik az egyes megrendelt nyelveket.

Csak persze a fordítások minőségével van olykor gond, mivelhogy annak aki fordítja, gyakorta gőze-fingja nincs az adott "szakterület" nyelvezetéről.

Fontos nyelv esetén alkalmaznak valami QA testert külön a ferdítés ellenőrzésére .. de erre (tesztelgetésre) rendszerint nincs túl sok idő ... szóval orosz az jó lesz, angol még esetleg jó lesz, a többi nyelv pedig le van tojva.

( Szerintem a WOT esetében bármely nemzet bármely community contributora jobb fordítást csinálna, hamarabb és olcsóbban, mint a WG által alkalmazott ferdítőiroda :D ... csak nekik egyszerűbb egy fordítóirodával kapcsolatban állni ... )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Istiger1, Vadkakasok

1 éve 2 hónapja #277891 Írta: Vadkakasok
Megválaszolva: Vadkakasok
Nem csak az ilyen félrefordítások fájóak. Én pl. a Stug IV HT 15-ös küldivel küzdök. Az elsődlegest kiváltottam, de szeretném megcsinálni a másodlagost is és visszakapni a kötvényeket. Elsődleges 4000 kombinált.
Az angol szerint a másodlagoshoz csak győzelem kell, a magyar szerint a csapat sebzés 20%-a is kell. Nagyon nem mindegy. Az is vicc, hogy ehhez zömében 10-es tankokat ajánlanak. A Stug IV-hez?! Legyen már elég valami tier 7-8-as is.

www.saltyjedi.c...-heavy

HT-15: Tempered Steel
• Damage caused, damage received, and damage blocked by armor must total at least 4,000 HP.
Secondary Objective
• Win the battle.
*Type 4 Heavy, Type 5 Heavy, Mauchen, VK4502 B, E100, IS7 or Maus

1 éve 2 hónapja - 1 éve 2 hónapja #277900 Írta: Istiger1

Vadkakasok beküldte: Az is vicc, hogy ehhez zömében 10-es tankokat ajánlanak. A Stug IV-hez?! Legyen már elég valami tier 7-8-as is.

www.saltyjedi.c...-heavy

HT-15: Tempered Steel
• Damage caused, damage received, and damage blocked by armor must total at least 4,000 HP.
Secondary Objective
• Win the battle.
*Type 4 Heavy, Type 5 Heavy, Mauchen, VK4502 B, E100, IS7 or Maus

Meg lehet csinálni tierVII és VIII-al is (pl kv4 O-ni) csak azért a fentieket ajánlják, mert bármelyikkel ha már sebzel 1000-et és pattintasz 2-őt instant megvan az első feltétel. Aztán már csak győzni kell.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.