Személyes küldetések

1 éve 11 hónapja #260979 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

Triplaa beküldte: Sziasztok, tudja valaki, hogy miért nem kaptam meg a T55A-hoz tartozó LT13-t? Lehet félreértettem valamit azon, hogy 2,5kdmg kell és mellé 2k spot de szerintem ez meglett nekem és mellé túl is éltem, vagy csak bug lenne?

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Azt hiszem a 2500 dmg csak spot sebzés lehet. Nem lehet, hogy volt benne assist is (lelőtt lánctalpból származó sebzés)?

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 11 hónapja #260982 Írta: Triplaa
Megválaszolva: Triplaa
Huh, lehet volt benne egy rész amit láncolással csináltam, de azt akkor minek oda számolja a játék? Elég béna így mert nekem az ott számított sebzés az mind spotnak tartom.

1 éve 11 hónapja #260985 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

Triplaa beküldte: Huh, lehet volt benne egy rész amit láncolással csináltam, de azt akkor minek oda számolja a játék? Elég béna így mert nekem az ott számított sebzés az mind spotnak tartom.

A spot meg assist sebzést egybe számolja, viszont írja nem összesítve, hanem ahogy megkaptad kis ábrával párosítva, hogy az adott sebzés láncolásból vagy spotból jött (kis lánctalp meg egy ilyen fura cucc).

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)

1 éve 11 hónapja #261026 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Goldmalac:

Igazad van és mégis tévedsz. ( Számodra szerint.)
Ugyanis magadból indusz ki!
A TE játéktudásodból, képességeidből.

De Te 3500 recent felett játszol, és ezt a teljesítményt akár X-es tankokkal is tudod hozni ... és ez pontosan az, amire a játékosok nagytöbbsége egyáltalán nem képes, és valszeg soha nem is lesz képes.

Szóval elhiszem én, hogy számodra 4 ágat végigcsinálva is kihúzható ... de Te is hidd el, hogy mások számára nem így van. ( A kihagyott jutalmakról nem is szólva. )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, bogehu, Morphus101

1 éve 6 hónapja #277082 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
Sziasztok!

Bár már kérdeztem régebben vmikor csak úgy egy párbeszéd mellékszálaként, de most kifejezetten ezzel kapcsolatban kérnék segítséget:

Melyik tank(ág) a legjobb a pattintós küldik kivégzéséhez? T55A-nál járok, és nem tudok tovább lépni a HT 12-ről, mert le kell pattintanom a HP-m háromszorosát, plusz 2 k sebzés. Ugye ez egyszerűen 8-9-10 tierben megy, h a sebzéssel ne nagyon kelljen foglalkozni. De melyek ezek a tankok? Nem indultam el olyan ágon, amelyek erre jók lennének, a Super Conqueror (és ezen az ágon a Cérna), a T110E5, és az Emil II van még, de igazából egyik sem alkalmas a nagyon magas pattintáshoz, mert vagy kapom repeszt, vagy nem is lőnek rám, ha hulldown-ba vagyok.

Igazából most a Type 5 Heavy, és a Maus/PZ kpfw VII ágakon gondolkodok, mind2t majdnem a 0-ról kellene kezdenem, szóval melyiket ajánljátok? Melyik tudnám megcsinálni a pattintós küldit, már esetleg a köztes tankokkal is?

Nagyon szépen köszönöm a segítséget.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphus101

1 éve 6 hónapja #277085 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Ez engem is érdekelne, de kv5-el többször közel voltam, ha top tier vagy és sok a béna akkor esélyes lehet... sőt 1x megcsináltam 1 béna lövöldözött rám 2k sebzés felett voltam 6k+ pattintott erre a meccs végén ért a hidegzuhany mégpedig az, hogy az ütközős küldi volt bekapcsolva... majdnem lerúgtam a monitort elkellett számolni magamban 10ig 1 párszor... :wb:
Azóta sincs meg mondjuk most nem is vagyok rafeszulve a kuldikre pedig nemsok van vissza...

Garazsban:
T10 : IS7, IS4, OBJ 277, T57 Heavy, 50B, S.Conqueror, OBJ 140, T62A, BC 25T, AMX 13 105, Grille 15, OBJ 268 V4, OBJ 261
T9 :T55A, Standard B, Type4
T8 :IS-3A, OBJ. 252U, KV5, Somua SM, Caernarvon AX, M6A2E1, WZ 120FT, Type 59, T54 first prot., Progetto 46, Lorraine 40t, Centurion MK 5/1, T92, ELC 90
T7 : T71 DA, AMX 13 57, ISU-122S, S51
T6 : HT No. VI, Cromwell B,
T5 : 105 leFH18B2

1 éve 6 hónapja #277087 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
Mázlival akár már az OI-val is meglehet, még ha nem is alapoznék rá. :lol:
Én a Type vonalon indulnék el, legalább más a troll gun miatt mint a többi nehéz tank.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Grande__Reagel

1 éve 6 hónapja #277094 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Az ilyen "sebezd vagy pattintst a saját HP-d valahányszororsát" küldiket rendszerint a lehető legalacsonyabb tierben érdemes csinálni, azaz T-55A esetében tier6-ban.

O-I-t szokták rá ajánlani ... bár én T-150-nel szeretném megcsinálni.

Esetleg nagy mákkal tier7-ben is összejöhet, T-29-ccel, ha sokat lövik a tornyát...

1 éve 6 hónapja #277095 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb

Sics beküldte: Az ilyen "sebezd vagy pattintst a saját HP-d valahányszororsát" küldiket rendszerint a lehető legalacsonyabb tierben érdemes csinálni, azaz T-55A esetében tier6-ban.

O-I-t szokták rá ajánlani ... bár én T-150-nel szeretném megcsinálni.

Esetleg nagy mákkal tier7-ben is összejöhet, T-29-ccel, ha sokat lövik a tornyát...

Nekem liberte-vel engedte először. Aztán vk100al legalább 5x

Happy brrrrrrt day

1 éve 6 hónapja #277099 Írta: urbi82
Megválaszolva: urbi82
Én is ezzel szenvedek.. Senki nem erőlködik,hogy beüsse a Type-4 vagy VK 100.01P gyenge pontját. Tölts aranyat és nem kell gondolkodni :pacifier: :spaz: :thx2:

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #277106 Írta: bhaalhun
Megválaszolva: bhaalhun
Nekem t-10-el (mázli, mivel qrva ügyes biztos nem vagyok) és obj.257-el sikerült többször is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

1 éve 6 hónapja #277108 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
5700et pattintani a T10el?? Egyik legkönnyebben beüthető tank. Vagy kurva ügyes vagy, vagy mázlista :D Obj 257em sajna nincs, és nem tudom azt az ágat elkezdeni, mert nincs hozzá legénység :/

T29el szintén ez a bajom, már eladtam, vissza kéne venni, plusz legénység bele.

O-Ival is majdnem 3 k pattintani? Hát... ebben az MMben meg goldesőben... igazából a Type 4-5 Heavyben meg a Mauschen, Maus, T9 meg T10 Vk heavyben látok potenciált... kérdés h jól látom e, és melyikben van több... :/

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #277110 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986

Grande__Reagel beküldte: Sziasztok!

Bár már kérdeztem régebben vmikor csak úgy egy párbeszéd mellékszálaként, de most kifejezetten ezzel kapcsolatban kérnék segítséget:

Melyik tank(ág) a legjobb a pattintós küldik kivégzéséhez? T55A-nál járok, és nem tudok tovább lépni a HT 12-ről, mert le kell pattintanom a HP-m háromszorosát, plusz 2 k sebzés. Ugye ez egyszerűen 8-9-10 tierben megy, h a sebzéssel ne nagyon kelljen foglalkozni. De melyek ezek a tankok? Nem indultam el olyan ágon, amelyek erre jók lennének, a Super Conqueror (és ezen az ágon a Cérna), a T110E5, és az Emil II van még, de igazából egyik sem alkalmas a nagyon magas pattintáshoz, mert vagy kapom repeszt, vagy nem is lőnek rám, ha hulldown-ba vagyok.

Igazából most a Type 5 Heavy, és a Maus/PZ kpfw VII ágakon gondolkodok, mind2t majdnem a 0-ról kellene kezdenem, szóval melyiket ajánljátok? Melyik tudnám megcsinálni a pattintós küldit, már esetleg a köztes tankokkal is?

Nagyon szépen köszönöm a segítséget.

Hali!

Én anno Type 4 el csináltam meg 3.szorra! a T55A pattintós küldijét és az utolsót is,gond nélkül :silly: Vmi 10 felett pattintottam vele arra emlékszem,jó ez vmikor tavaly év végén volt,de nem hiszem hogy azóta használhatatlanabb lenne :S

1 éve 6 hónapja #277112 Írta: P_r_e_d_a_t_o_r
Megválaszolva: P_r_e_d_a_t_o_r
Üdv. Nekem MAUS tankkal sikerült jó párszor már 12k feletti lepattanót össze szednem. Nagyon fontos a helyezkedés , és a tank döntése megfelelő szögben. Ez döntő lehet a küldetés sikeres végrehajtásában.

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #277114 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb
Igazából végig gondolva nekem is tavaly lett meg a liberte-vel és a vk 100al is. Ezek akkor relatíve friss jovevények voltak, kevésbé ismert gyenge pontokkal. Szerintem frissen behozott vasakkal érdemes próbálkozni. És max T8ig. Ott még nincsenek akkor HP-k, ugyanakkor vannak epik páncélos vasak. De most egy küldi miatt elkezdeni egy ágat....

Happy brrrrrrt day

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.