Személyes küldetések

1 éve 8 hónapja - 1 éve 8 hónapja #259776 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac
Azt is lehet, hogy kihagyod az arta ágat és az utolsó küldetést a többin kitüntetéssel teljesíted (nem nehéz)
Így nem kell redline cancerben ülve elszarni mások játékát és akkor is megkapod a jutalmat.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 8 hónapja #259777 Írta: Tankmániás
Megválaszolva: Tankmániás

GoldMalac beküldte: Azt is lehet, hogy kihagyod az arta ágat és az utolsó küldetést a többin kitüntetéssel teljesíted (nem nehéz)
Így nem kell redline cancerben ülve elszarni mások játékát és akkor is megkapod a jutalmat.

Ez azért így erős.... Nem gondolom , hogy ha valaki artyban űlve játszik itt az elszarja mások játékát. Max a WG szarja el azok játékát akik akik nem tudják elfogani , hogy arty is van a játékban.

"Mikor megszülettél, mindenki nevetett, csak te sírtál.Élj úgy,hogy mikor meghalsz,mindenki sírjon,csak te mosolyogjál!"

1 éve 8 hónapja #259779 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac
ne menjünk bele, maradjunk abban, hogy cancer nélkül is kihúzható a 260 simán.

1 éve 8 hónapja #259780 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Ezekiel beküldte: Sziasztok!

Az alábbi témában szeretném a véleményeteket kérni:
(STUG) arty küldetéseket mivel érdemes megcsinálni az alábbi lehetőségek közül:
FV304 v. AMX 13 F3.
Ezt a két arty-t tudom a legkönnyebben kifejleszteni, és jó legénységet tudnék bele rakni. Az FV-t szabad xp-ből ki tudom fejleszteni, az AMX már kivan fejlesztve (a light ágból)
A T55A küldihez szeretnék 2 db parancsot kiszabadítani, és talán így menne a legkönnyebben, hogy megcsinálom a STUG arty küldiket végig és kapok 5 db parancsot.

Az sem ördögtől való, hogy egy spéci arty felhasználó segítene:-) goldért cserébe, mert sosem voltam arty guru, még bottal sem piszkáltam meg egyiket sem.....

Köszi a válaszokat!

Az AMX-et tudom ajánlani, stug-os küldetésekre kiváló. Célzáskor arra kell vigyázni, hogy az AMX laposan lő, így a terepakadályok gondot okozhatnak. Az FV ugyan sűrűbben tüzel, pontosabb és szinte bárhova belő, de cserébe együtt kell mozogjon a többi tankkal, mert nem lő messzire, ráadásul még kábítani sem tud.

1 éve 8 hónapja #259781 Írta: fly
Megválaszolva: fly

Tankmániás beküldte:

GoldMalac beküldte: Azt is lehet, hogy kihagyod az arta ágat és az utolsó küldetést a többin kitüntetéssel teljesíted (nem nehéz)

Ez azért így erős.... Nem gondolom , hogy ha valaki artyban űlve játszik itt az elszarja mások játékát. Max a WG szarja el azok játékát akik akik nem tudják elfogani , hogy arty is van a játékban.

Márpedig totálisan elxarja más játékát.
Én szívesebben játszanék 15HTVS15HT arty nélkül.
Neked jó lenne a 15artaVS15arta?
Élveznéd ugye...... :troll:

1 éve 8 hónapja #259787 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
És természetesen hagyd ott a több millió creditet, 4 női tagot, prém napokat, garázst, barakkot, free tp-t, felszerelést csak hogy mások kicsi lelke megnyugodjon, hogy már csak pár tízezer csúnya artysta próbálja őket kilőni. ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Patsky, matyiabagoly

1 éve 8 hónapja #259790 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Mivel jelenleg tier X-ben 10-10 Badger van oldalankent, ezert erdemes lehet elinditani az MT-15 kuldeteseket akiknek meg nincs meg. En is igy fogok tenni, meg Obj 260-nal hianyzik a masodlagos. B)

"Dobilaci fórumbiztonsági őr a példaképem." by Wotinfo-s troll re-reg

1 éve 8 hónapja #259805 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU

dobilaci beküldte: Mivel jelenleg tier X-ben 10-10 Badger van oldalankent, ezert erdemes lehet elinditani az MT-15 kuldeteseket akiknek meg nincs meg. En is igy fogok tenni, meg Obj 260-nal hianyzik a masodlagos. B)

Akkor én ráfaragtam, rámentem az mt15re és csak ennyi volt td-ből

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B.
3GM: Stug III Ausf.G .

Mellékletek:

1 éve 8 hónapja #259808 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Probald tovabb, minden 4-5. csatamban 8-10 TD van oldalankent.

"Dobilaci fórumbiztonsági őr a példaképem." by Wotinfo-s troll re-reg
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #260976 Írta: Triplaa
Megválaszolva: Triplaa
Sziasztok, tudja valaki, hogy miért nem kaptam meg a T55A-hoz tartozó LT13-t? Lehet félreértettem valamit azon, hogy 2,5kdmg kell és mellé 2k spot de szerintem ez meglett nekem és mellé túl is éltem, vagy csak bug lenne?

Mellékletek:

1 éve 7 hónapja #260979 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

Triplaa beküldte: Sziasztok, tudja valaki, hogy miért nem kaptam meg a T55A-hoz tartozó LT13-t? Lehet félreértettem valamit azon, hogy 2,5kdmg kell és mellé 2k spot de szerintem ez meglett nekem és mellé túl is éltem, vagy csak bug lenne?

Azt hiszem a 2500 dmg csak spot sebzés lehet. Nem lehet, hogy volt benne assist is (lelőtt lánctalpból származó sebzés)?

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)

1 éve 7 hónapja #260982 Írta: Triplaa
Megválaszolva: Triplaa
Huh, lehet volt benne egy rész amit láncolással csináltam, de azt akkor minek oda számolja a játék? Elég béna így mert nekem az ott számított sebzés az mind spotnak tartom.

1 éve 7 hónapja #260985 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

Triplaa beküldte: Huh, lehet volt benne egy rész amit láncolással csináltam, de azt akkor minek oda számolja a játék? Elég béna így mert nekem az ott számított sebzés az mind spotnak tartom.

A spot meg assist sebzést egybe számolja, viszont írja nem összesítve, hanem ahogy megkaptad kis ábrával párosítva, hogy az adott sebzés láncolásból vagy spotból jött (kis lánctalp meg egy ilyen fura cucc).

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)

1 éve 7 hónapja #261026 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Goldmalac:

Igazad van és mégis tévedsz. ( Számodra szerint.)
Ugyanis magadból indusz ki!
A TE játéktudásodból, képességeidből.

De Te 3500 recent felett játszol, és ezt a teljesítményt akár X-es tankokkal is tudod hozni ... és ez pontosan az, amire a játékosok nagytöbbsége egyáltalán nem képes, és valszeg soha nem is lesz képes.

Szóval elhiszem én, hogy számodra 4 ágat végigcsinálva is kihúzható ... de Te is hidd el, hogy mások számára nem így van. ( A kihagyott jutalmakról nem is szólva. )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, bogehu, Morphus101

1 éve 2 hónapja #277082 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
Sziasztok!

Bár már kérdeztem régebben vmikor csak úgy egy párbeszéd mellékszálaként, de most kifejezetten ezzel kapcsolatban kérnék segítséget:

Melyik tank(ág) a legjobb a pattintós küldik kivégzéséhez? T55A-nál járok, és nem tudok tovább lépni a HT 12-ről, mert le kell pattintanom a HP-m háromszorosát, plusz 2 k sebzés. Ugye ez egyszerűen 8-9-10 tierben megy, h a sebzéssel ne nagyon kelljen foglalkozni. De melyek ezek a tankok? Nem indultam el olyan ágon, amelyek erre jók lennének, a Super Conqueror (és ezen az ágon a Cérna), a T110E5, és az Emil II van még, de igazából egyik sem alkalmas a nagyon magas pattintáshoz, mert vagy kapom repeszt, vagy nem is lőnek rám, ha hulldown-ba vagyok.

Igazából most a Type 5 Heavy, és a Maus/PZ kpfw VII ágakon gondolkodok, mind2t majdnem a 0-ról kellene kezdenem, szóval melyiket ajánljátok? Melyik tudnám megcsinálni a pattintós küldit, már esetleg a köztes tankokkal is?

Nagyon szépen köszönöm a segítséget.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphus101

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.