Küldik

2 éve 2 hónapja #258864 Írta: fly
Megválaszolva: fly
Szerintem értelmét veszti az,hogy kihúzd mind a 75 küldit az álca miatt,mivel majd mi tudjuk pingálni a tankukat,ahol valszeg jobb összeállitás lesz.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hónapja #258865 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor

fly beküldte: Szerintem értelmét veszti az,hogy kihúzd mind a 75 küldit az álca miatt,mivel majd mi tudjuk pingálni a tankukat,ahol valszeg jobb összeállitás lesz.

Ez biztos, az még nem. Meg ebben legalább van kihívás, hogy mind teljesítsd kitüntetésre.
A T28 HTC-s kimondottan tetszik is, már csak néhány lightos van vissza hogy meglegyen a 75/75.

2 éve 2 hónapja #258916 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Nekem a STUG4 összes küldije megvan kitüntetéssel, a HTC esetében viszont egyetlen küldinek még csak az elsődlegesét sikerült megcsinálni.

Így most az van, hogy a német tankoknál bármelyikre rakhatom a jutalom álca-festést ... viszont amcsi vasaknál csak a HTC-n van rajta a szép új festés, másra még nem tudom felrakni.

2 éve 2 hónapja - 2 éve 2 hónapja #258990 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Sics beküldte: Nekem a STUG4 összes küldije megvan kitüntetéssel, a HTC esetében viszont egyetlen küldinek még csak az elsődlegesét sikerült megcsinálni.

Így most az van, hogy a német tankoknál bármelyikre rakhatom a jutalom álca-festést ... viszont amcsi vasaknál csak a HTC-n van rajta a szép új festés, másra még nem tudom felrakni.

Tegnap meglett a HTC összes. A felszabadult orderek (10db) jól jönnek még.
Irány a t55a

Klán: ROTON
A legjobb hely

2 éve 2 hónapja #259562 Írta: aranyhal01
Megválaszolva: aranyhal01
új kampány rendszer egy rakás fos régen elég volt 4 küldetést megcsinálni kitüntetéssel az utolsó küldetéseket és megkaptam a tankot.hát most megcsináltam ,és nem kaptam meg arty küldetést is meg kell csinálnom,de mivel nem artyzom így akkor sosem tudom megkapni a tankot?ez így nem korrekt .három hetet szenvedtem egy küldetéssel a semmiért.

2 éve 2 hónapja #259565 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

aranyhal01 beküldte: új kampány rendszer egy rakás fos régen elég volt 4 küldetést megcsinálni kitüntetéssel az utolsó küldetéseket és megkaptam a tankot.hát most megcsináltam ,és nem kaptam meg arty küldetést is meg kell csinálnom,de mivel nem artyzom így akkor sosem tudom megkapni a tankot?ez így nem korrekt .három hetet szenvedtem egy küldetéssel a semmiért.

Ha van 4 db parancsod, akkor esetleg ki tudod váltani. Ha nincs akkor max elkezdel artyzni.

Én a T55a-nál jártam, amikor az új peccs miatt, kénytelen voltam megcsinálni a stug meg a t28 ligh küldetéseit (mindet) mert nem lightoztam...De csak "beletanultam".

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)

2 éve 2 hónapja - 2 éve 2 hónapja #259566 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar
1) Személyes küldetés =/= kampány
2) Tényleg minden x@rságért külön topikot kell nyitni????
3) Rinyának ott a dühöngő, persze utánajárni vagy olvasni luxus...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Thothem, Anna_Blue

2 éve 2 hónapja #259572 Írta: fly
Megválaszolva: fly

aranyhal01 beküldte: új kampány rendszer egy rakás fos régen elég volt 4 küldetést megcsinálni kitüntetéssel az utolsó küldetéseket és megkaptam a tankot.hát most megcsináltam ,és nem kaptam meg arty küldetést is meg kell csinálnom,de mivel nem artyzom így akkor sosem tudom megkapni a tankot?ez így nem korrekt .három hetet szenvedtem egy küldetéssel a semmiért.

Aham.Akkor ezek szerint kamuzol.
Nem változott semmi.Max annyi,hogy kevesebb küldetést kell megcsinálnod,mivel kapsz érdemrendeket.
Ha te négy 15-ös küldit megcsinálsz kitüntetéssel,akkor kapsz 4 érdemrendet.Ha mind a 4 darab 15-ös küldi megvan így,akkor az ötödiket ki tudod váltani.

2 éve 2 hónapja #259579 Írta: apajani
Megválaszolva: apajani
Sziasztok!

Mi az oka annak, hogy nem adja meg a T55A 8-s TD-s küldijét?

Lőjj 5 páncélátütéses sebzést, az elsődleges.
Lőttem hatot, aztán 10-t de semmi!!!

Mit nézek be?

2 éve 2 hónapja #259580 Írta: joe662
Megválaszolva: joe662
A td 8 nálam ez:

Mellékletek:

2 éve 2 hónapja #259584 Írta: apajani
Ja, bocs! Elírtam, az már megvan.

Akkor a 9-s az amit nem értek!

:)

2 éve 2 hónapja #259585 Írta: apajani
Megcsináltam kitüntetéssel és az volt a kulcs, hogy az 5 lövésnek zsinórben kellett lennie. A németnyelvű kliensen egyértelműen írja!
Szóval, köszi!

2 éve 2 hónapja #259590 Írta: Okynawa
Megválaszolva: Okynawa

RedFox69 beküldte: Sziasztok!
A T54 jármű, közepes küldijeinél járok és a 4. (láncolj háromszor, sebezd a leláncolt tankot) hiányzik csak.
Valamiért nem akar sikerülni, vagy elnézek valamit a kiírásnál.
Ti milyen járgányt ajánlatok és milyen taktikát?
Előre is köszi! :)

Én a sörmen jumbóval troll gunnal csináltam meg, nem is figyeltem a küldit, de relatív hamar sikerült, pár csata csak

2 éve 2 hónapja #259602 Írta: aranyhal01
Megválaszolva: aranyhal01
Nem kamuzok mind a négy utolsó kitüntetéssel van megcsinálva ,csak egy kötvényem elhasználtam de ettől még az utolsok megvannak csinálva És kitüntetéssel okoska.

2 éve 2 hónapja #259603 Írta: Z0lo
Megválaszolva: Z0lo

aranyhal01 beküldte: Nem kamuzok mind a négy utolsó kitüntetéssel van megcsinálva ,csak egy kötvényem elhasználtam de ettől még az utolsok megvannak csinálva És kitüntetéssel okoska.

Úgy kezdted, hogy az új rendszer rossz. Na most ha közben elhasználtál egy ordert akkor azért nem tudod kiváltani az arty ágat, de a régi rendszerben sem lenne meg a tank ugyanebben a felállásban, vedd fel újra a küldit amit kiváltottál, teljesítsd és minden megoldva.

És egyébként az hogy közben elnyomtál egy ordert(kötvényt írtál de az teljesen mást jelent) de ezt csak most írtad le, na ezt hívjuk kamuzásnak.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics, MegaJani

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.