Személyes küldetések

1 éve 7 hónapja #253974 Írta: Horgony1
Megválaszolva: Horgony1
Szerintem mind a két td alkalmas a feladatra . Anno nekem Grille15-el lett meg az igaz ,de T30-al is elég közel voltam hozzá sokszor.
Az SPg15 az francia T9-el lett meg hiába ott az ob261 nekem is. Most a 260 Td-s küldiket Tortois-al csinálgatom az elég szépen adta.

Jah a T55A Light15-öst én összelőttem inább a kis WZ-vel :d2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #253975 Írta: Rallyefan81
Megválaszolva: Rallyefan81

ce1018 beküldte: Szia nekem már a t55a LIGHT küldi is megvan. Ott 7000-et kellett, meg túlélni. Én két taktikával próbálkoztam: Passive spot MT25-ttel, és aktív, az AMX 13-90-el. Végül az aktívval lett meg, Fiery Salienten, vagy klónján. De el hallufon is összejöhet, vagy Sand riveren támadásba, szintén középen. Ami fontos szempont ne 5-en legyetek spotterek (max ketten), legyen arty, vagy pár camper TD mögötted. Aktív spotterre álcaháló, távcső, szellőzés, passívera távcső helyett periszkóp. Ha ki van maxolva a legénység, meg 3 skilles az aktív spoter is jó messzire ellát, szóval vele is be lehet állni passzívkodni a meccs elején. Én azért szeretem a táras tankokat, mert jól lehet vele pusztítani a meccs közepe/vége felé, ami a sebzésedet növeli.

Nekem Malinovkán volt meg többször, (még Caffee-vel is ) a hegy alatt , rohangálva a domb mögött. Természetesen az 5k. :)

RallyeFan
“Igazságot hirdetni, vagy hasznos dolgokat javasolni az embereknek, biztos módja annak, hogy üldözzenek minket.” (Voltaire)

1 éve 7 hónapja #253976 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
Az egyik szemem sír, a másik örül. Végre megvan a tank, de ezt most csak odaadták. Vért izzadva küzdöttem érte, már nagyon régóta a TD-15 vagy az MT-15 másodlagosra várva. Erre most csak úgy megkaptam. Elvették a faszagyerekvagyok érzést, amire vártam a tank mellé. :scratch:

Mellékletek:

1 éve 7 hónapja #253978 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Így is "faszagyerek" vagy, csak nem annyira xD
Én még sehol sem tartok.
A Htc-hez kell még két küldi, medes gyújtogatós, meg a light 5E dmg. (ami már 4)
Sosem feszültem rá ezekre a küldikre, de sokszor csak a szerencse segített.
Értelek benneteket, (téged, és phurges00-t) én nem tudnék 1-2 hónapig csak erre koncentrálni.
Fogd fel úgy, hogy a WG tekintetbe vette a kitartásod, és lejjebb vitte a lécet!

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: treffhetes10, MegaJani

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #253980 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil

Robb_HUN beküldte: Így is "faszagyerek" vagy, csak nem annyira xD
Én még sehol sem tartok.
A Htc-hez kell még két küldi, medes gyújtogatós, meg a light 5E dmg. (ami már 4)
Sosem feszültem rá ezekre a küldikre, de sokszor csak a szerencse segített.
Értelek benneteket, (téged, és phurges00-t) én nem tudnék 1-2 hónapig csak erre koncentrálni.
Fogd fel úgy, hogy a WG tekintetbe vette a kitartásod, és lejjebb vitte a lécet!

A medes gyújtogatóshoz vegyél egy Cromwell-t, vagy más kis alfájú gyakran lövő medet és rakjál bele APCR-t (goldot), hogy jó nagy penje legyen, majd kezd el a tankokat oldalról sorozni (orosz - japán heavy-k) a lánc vonalában. Meg fogsz lepődni milyen könnyen gyújtod őket, sokszor elölről is.

Wings of Turul [WOT]

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #253983 Írta: SSLReaper
Megválaszolva: SSLReaper
Sziasztok!

A t28 HTC- nél az utolsó heawy küldi van hátra, a többi megvan. Kaptam 4 db. érdemrendet vagy mit. Ha jól értelmeztem, akkor a 4 db.-l ki tudokm az utolsó küldit váltani. Ha így teszek, akkor megkapon a T28 HTC- t???

Köszi előre is.

Szabolcs

1 éve 7 hónapja #253984 Írta: -
Megválaszolva: -
Ez így van, ahogy mondod :)

1 éve 7 hónapja #253986 Írta: Gzsoly
Megválaszolva: Gzsoly
Én önerőből szereztem meg az Obj 260-at, de ezzel az egész el is vesztette varàzsàt....
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: treffhetes10

1 éve 7 hónapja #253987 Írta: -
Gzsoly, nem veszíti el a varázsát az, hidd el. Nem lesz hirtelen mindenkinek Obj 260-a, nekem pl soha nem lesz meg :D. Meg ugye, tudni kell azzal is játszani, lehet ők nem fognak tudni vele, te meg igen ;)

1 éve 7 hónapja #253988 Írta: Okynawa
Megválaszolva: Okynawa
hahh, 260at mt 15 már csak 3500at kell lőni tdkbe :) :dancing: jah, meg sebezzek meg 8 tankot, hogy kitüntetéssel legyen meg...hoppá...

1 éve 7 hónapja #253989 Írta: -

Okynawa beküldte: hahh, 260at mt 15 már csak 3500at kell lőni tdkbe :) :dancing: jah, meg sebezzek meg 8 tankot, hogy kitüntetéssel legyen meg...hoppá...

Tehát nem csak átalakították a rendszert, hanem még könnyítettek is rajta? Well...

1 éve 7 hónapja #253990 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb

Pitya78 beküldte: Sziasztok!
A T55A Td15 küldt valaki megcsinálta E4/OBJ268 al? 6k+ dmg 1-2 kill vagy 3-4k dmg és 4-5 kill... :cry: ....

Spg 15 küldit a 9-es Brit artyval lehetetlenség megcsinálni.
Obj 261-el meg nem ad top xp-t! :wb:

Ha teheted -és van- inkább valami gyors, jobb camo-s vassal próbáld. Nekem ez a missön a skorpion g-vel lett meg másodlagossal, de azóta a 8+svéd nindzsa TD-kel is sokszor beadta. A 103B-vel meg az obj 260 is meg lett volna ha ott tartok... :) Spg-t én még a "régi szép időkben" kipörgettem...

Happy brrrrrrt day

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Pitya78

1 éve 7 hónapja #253995 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb
Kérdés úgy kompletten a küldikkel kapcsolatban.
Kitüntetéssel kell megcsinálni mind az 5 típus 15. Küldiét vagy elég csak az elsődlegest megcsinálni? Vagy ha eddig meg volt az összes küldetés, akkor felhasználni azt csá?!

Happy brrrrrrt day

1 éve 7 hónapja #253996 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Igen, pont E4-el lett meg.

Pitya78 beküldte: Sziasztok!
A T55A Td15 küldt valaki megcsinálta E4/OBJ268 al? 6k+ dmg 1-2 kill vagy 3-4k dmg és 4-5 kill... :cry: ....

Spg 15 küldit a 9-es Brit artyval lehetetlenség megcsinálni.
Obj 261-el meg nem ad top xp-t! :wb:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Pitya78

1 éve 7 hónapja #253998 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

bfreshfishb beküldte: Kérdés úgy kompletten a küldikkel kapcsolatban.
Kitüntetéssel kell megcsinálni mind az 5 típus 15. Küldiét vagy elég csak az elsődlegest megcsinálni? Vagy ha eddig meg volt az összes küldetés, akkor felhasználni azt csá?!

Most is 5 típust kell elsődlegessel, de ki is válthatóak. A 15. küldetések kitüntetésével kapsz valamit, amiből 4-gyel tudsz kiváltani egy 15. küldetést vagy eggyel tudsz egy másik, nem 15. küldetést.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bfreshfishb

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.