Személyes küldetések

2 éve 2 hete #249926 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

Kulung69 beküldte: Hello! Stug 4 LT-14, LT-15 küldiket mivel kéne megcsinálnom? Jelenleg AMX 12t-m van, nem igazán tűnik alkalmasnak. Esetleg WZ-131 az amit be tudok szerezni jelenleg. Már nagyon szeretném megkapni a Stugot, a csajszik unatkoznak. (Voltam olyan bolond hogy abba képeztem bele őket)

Ja, és egy Pz. I c-ben nagyon gáz lenne egy női parancsnok? Mert arra képezném az 5. "nyereményhölgyeményt".

A kérdésed második felére válaszolnék.
Csak akkor tedd bele, ha lesz mellé még egy hölgy. Ugyan is, ha nem mind a két fő egynemű, akkor a BIA/Vasnővérek nem fog aktiválódni.

TROLLdoys
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

play4stats.com/...olls2/

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hete #249927 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Kulung69 beküldte: Hello! Stug 4 LT-14, LT-15 küldiket mivel kéne megcsinálnom? Jelenleg AMX 12t-m van, nem igazán tűnik alkalmasnak. Esetleg WZ-131 az amit be tudok szerezni jelenleg. Már nagyon szeretném megkapni a Stugot, a csajszik unatkoznak. (Voltam olyan bolond hogy abba képeztem bele őket)

Ja, és egy Pz. I c-ben nagyon gáz lenne egy női parancsnok? Mert arra képezném az 5. "nyereményhölgyeményt".

A 12t-nek jónak kell lennie, én az összes stug és T28 küldit ELC-vel csináltam. Igaz akkor még a light-ok is mások voltak. :( Jó öreg ELC. :cry2:

2 éve 2 hete #249929 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

Toydolls2 beküldte:

Csak akkor tedd bele, ha lesz mellé még egy hölgy. Ugyan is, ha nem mind a két fő egynemű, akkor a BIA/Vasnővérek nem fog aktiválódni.

Felhívom tanult kollégám figyelmét a 9.19-es kiadás egyik apróbb változására.
Éljen a koedukáció, vagy mi.

BIA=SOS

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Kulung69

2 éve 2 hete #249930 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

Filler1 beküldte:

Toydolls2 beküldte:

BIA=SOS

Ööö.. Miután beírtam, akkor gondolkodtam rajta, hogy azt mintha már eltörölték volna... :oops: Jogos az 5 pont Filler kolléga! shaking

TROLLdoys
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

play4stats.com/...olls2/

2 éve 2 hete #249931 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

Toydolls2 beküldte:

Filler1 beküldte:

Toydolls2 beküldte:

BIA=SOS

Ööö.. Miután beírtam, akkor gondolkodtam rajta, hogy azt mintha már eltörölték volna... :oops: Jogos az 5 pont Filler kolléga! shaking

1 db "Get out of Jail Free Card" és megyek csajokat kirakni a faterock topikba... :woohoo: :blondy:

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2

2 éve 2 hete #249935 Írta: Jocek89
Megválaszolva: Jocek89

Nálam a Type 64 abszolút nyerő a light küldetéseknél, a stugos sorozat második felét végig azzal csináltam. De az amx-nek is működnie kellene.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kulung69

2 éve 2 hete #249937 Írta: qaywarior
Megválaszolva: qaywarior
Német ág GV Phanter vagy GV Tiger

2 éve 2 hete #249942 Írta: Kulung69
Megválaszolva: Kulung69

Jocek89 beküldte:

Nálam a Type 64 abszolút nyerő a light küldetéseknél, a stugos sorozat második felét végig azzal csináltam. De az amx-nek is működnie kellene.

Ha lesz tank becserélés, akkor szerintem a megnyert japó tigrincs megy a levesbe és a Typeot megveszem. Pont van annyi goldom.

2 éve 2 hete #249947 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Küldik nagy részét értelemszerűen minél magasabb tieres tankkal lehet könnyebben megcsinálni.

Van néhány kivétel, TD-knél a sebezd életerőd valahányszorosát azt a lehető legkisebb tieressel a legkönnyebb.. nehezeknél a pattinsd le életerőd valahányszorosát bizonyos speciális tankokkal valószínű hogy összejön .. de a küldetések 80%-át minél magsabb tieres járművel csinálod annál inkább esélyes hogy összejön. ( Jó, persze játszani se árt hozzájuk tudni, meg sok olyan van amihez jó adag szerencse is kell.)

A STUG LT15 szerintem megcsinálható szinte mindegyik t6 spotterral - tán egyedül a T-37-et nem ajánlanám rá, neki a legvacakabb az álcája a tier-társ lightok közül. De bármelyik másikkal nekiszaladhatsz a siker esélyével. Persze kell szerencse: megfelelő pálya, megfelelő csapat és tank-eloszlás. Pályák Prokhorvka/FierySalient, Malinovka .. és szerintem Paris ... lehet a nyerő. Nyilván az is kell, hogy legyen olyan csapattárs, aki lövi a spotjaidat ... esetleg érdemes lehet szakaszban bemenni egy artyval és td-vel. +1 esetleg +2tieres meccs jó lehet, HA nincs nálad magasabb szintű spotter... sőt lehetőleg ha nincs másik spotter a csapatban. ..: Mondom, vannak benne olyan dolgok is jócskán, ami nem rajtad múlik, hanem pusztán szerencse kell hozzájuk.

Nyilván egy WZ-131-gyel jobb az esély, egy t8 spotterrel még jobb ... és így tovább. ( A jó legénység jó felszerelés és normális játék pedig alapfetétel.)

2 éve 2 hete #249949 Írta: Kulung69
Köszi Sics. A felszerelések adottak, kredit van, a legénység a problémának a fő oka szerintem. Egy 0 skilles csapat ül a 12t-ben. Sajna jelenleg a legjobb legénységem is csak 2 skilles+ a 3. 70%. ( Amcsi med legénység.) Szóval arra kéne rágyúrnom.

2 éve 2 hete #249951 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Egy bizonyos tier-szint fölött a "skillsorok" fontosak.

Tier6-ban ki kell húzni őket... tier7-be artyra 1, nehéz tankra minimum 2, minden másra minimum 3 skillsor dukál.

Én a felderítő tankjaimnál első sorban lámpa-álca-álca-álca sort húzok, másodiknak vegye sor álca-toronyforgás közbeni pontosságot növelő, ( vezető kérdéses, több jó düntés is van, terepen vezetés, jobb fordulékonység, sima utazás mind számításba jön), rádiós ha van akkor látótávnövelő, töltő ha van akkor bizt.elhelyezés. A harmadik skillsor mondjuk BIA, a negyedik javítás... utána meg ami még nincs meg.

De a spotolós küldikhez az "nem árt" (kell) hogy legyen minden emberen a tankban 100% álca ... a felderítő tankon illendő álcafestés .. és a parancsnokra nem árt a lámpa. ( Nem is azért hogy a bokorban mikor spotolnak fel, hanem mert van egy olyan trükközés, hogy valahol kibújuk majd azonnal visszahintázik a tank, és vár három másodpercet a gazdi hogy felspotolták-e .. és csak utána meg tovább-bújik ki, ha nem. )

Ha kínai vonalon mégy, akkor a Type64 remek választás: jó legénységhúzásra, élvezetes vele játszani, hoz kreditet ramdomban is, és SH/CW-re is vihető... és mindemellett viszonylag olcsó.

2 éve 2 hete #249952 Írta: wotbarca
Megválaszolva: wotbarca
30 vs 30 -ban teljesíthetőek a küldetések ?

2 éve 2 hete #249953 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
Igen!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: wotbarca

2 éve 2 hete #249954 Írta: Kulung69
Nyilván kellenének a skillek, de ezekre nem igen szoktam goldot áldozni. Nekem tier 8-ban vannak másfél skilles legényeim, szóval ilyen téren nem vagyok túl sikeres.

2 éve 2 hete #249955 Írta: wotbarca
Megválaszolva: wotbarca

treffhetes10 beküldte: Igen!

ez jó hír :beer2:

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.