Küldik

2 éve 5 hónapja #249947 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Küldik nagy részét értelemszerűen minél magasabb tieres tankkal lehet könnyebben megcsinálni.

Van néhány kivétel, TD-knél a sebezd életerőd valahányszorosát azt a lehető legkisebb tieressel a legkönnyebb.. nehezeknél a pattinsd le életerőd valahányszorosát bizonyos speciális tankokkal valószínű hogy összejön .. de a küldetések 80%-át minél magsabb tieres járművel csinálod annál inkább esélyes hogy összejön. ( Jó, persze játszani se árt hozzájuk tudni, meg sok olyan van amihez jó adag szerencse is kell.)

A STUG LT15 szerintem megcsinálható szinte mindegyik t6 spotterral - tán egyedül a T-37-et nem ajánlanám rá, neki a legvacakabb az álcája a tier-társ lightok közül. De bármelyik másikkal nekiszaladhatsz a siker esélyével. Persze kell szerencse: megfelelő pálya, megfelelő csapat és tank-eloszlás. Pályák Prokhorvka/FierySalient, Malinovka .. és szerintem Paris ... lehet a nyerő. Nyilván az is kell, hogy legyen olyan csapattárs, aki lövi a spotjaidat ... esetleg érdemes lehet szakaszban bemenni egy artyval és td-vel. +1 esetleg +2tieres meccs jó lehet, HA nincs nálad magasabb szintű spotter... sőt lehetőleg ha nincs másik spotter a csapatban. ..: Mondom, vannak benne olyan dolgok is jócskán, ami nem rajtad múlik, hanem pusztán szerencse kell hozzájuk.

Nyilván egy WZ-131-gyel jobb az esély, egy t8 spotterrel még jobb ... és így tovább. ( A jó legénység jó felszerelés és normális játék pedig alapfetétel.)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kulung69

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 5 hónapja #249949 Írta: Kulung69
Megválaszolva: Kulung69
Köszi Sics. A felszerelések adottak, kredit van, a legénység a problémának a fő oka szerintem. Egy 0 skilles csapat ül a 12t-ben. Sajna jelenleg a legjobb legénységem is csak 2 skilles+ a 3. 70%. ( Amcsi med legénység.) Szóval arra kéne rágyúrnom.

2 éve 5 hónapja #249951 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Egy bizonyos tier-szint fölött a "skillsorok" fontosak.

Tier6-ban ki kell húzni őket... tier7-be artyra 1, nehéz tankra minimum 2, minden másra minimum 3 skillsor dukál.

Én a felderítő tankjaimnál első sorban lámpa-álca-álca-álca sort húzok, másodiknak vegye sor álca-toronyforgás közbeni pontosságot növelő, ( vezető kérdéses, több jó düntés is van, terepen vezetés, jobb fordulékonység, sima utazás mind számításba jön), rádiós ha van akkor látótávnövelő, töltő ha van akkor bizt.elhelyezés. A harmadik skillsor mondjuk BIA, a negyedik javítás... utána meg ami még nincs meg.

De a spotolós küldikhez az "nem árt" (kell) hogy legyen minden emberen a tankban 100% álca ... a felderítő tankon illendő álcafestés .. és a parancsnokra nem árt a lámpa. ( Nem is azért hogy a bokorban mikor spotolnak fel, hanem mert van egy olyan trükközés, hogy valahol kibújuk majd azonnal visszahintázik a tank, és vár három másodpercet a gazdi hogy felspotolták-e .. és csak utána meg tovább-bújik ki, ha nem. )

Ha kínai vonalon mégy, akkor a Type64 remek választás: jó legénységhúzásra, élvezetes vele játszani, hoz kreditet ramdomban is, és SH/CW-re is vihető... és mindemellett viszonylag olcsó.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kulung69

2 éve 5 hónapja #249952 Írta: wotbarca
Megválaszolva: wotbarca
30 vs 30 -ban teljesíthetőek a küldetések ?

2 éve 5 hónapja #249953 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
Igen!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: wotbarca

2 éve 5 hónapja #249954 Írta: Kulung69
Megválaszolva: Kulung69
Nyilván kellenének a skillek, de ezekre nem igen szoktam goldot áldozni. Nekem tier 8-ban vannak másfél skilles legényeim, szóval ilyen téren nem vagyok túl sikeres.

2 éve 5 hónapja #249955 Írta: wotbarca
Megválaszolva: wotbarca

treffhetes10 beküldte: Igen!

ez jó hír :beer2:

2 éve 5 hónapja #249956 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
Bizony. Itt talán meglesz egyszer a TD-15 és/vagy MT-15 :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: wotbarca

2 éve 5 hónapja #249960 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

treffhetes10 beküldte: Bizony. Itt talán meglesz egyszer a TD-15 és/vagy MT-15 :)

Sajnos a T55a MT-15 ki van zárva, azt 10-essel nem lehet megcsinálni. :cry2:

2 éve 5 hónapja #249973 Írta: pola
Megválaszolva: pola
Sziasztok,

T55a HT utolso 3 kuldeteseihez keresek szakasztarsakat. IS7,E5, T10, M103, T57, OI, TIGER2, van meg jelenleg.

Aki tudna segiteni a jatekon belul pola69 neven talal meg.

Elore is koszonom!

2 éve 5 hónapja - 2 éve 5 hónapja #250211 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Obj. 260 LT-15-höz mit ajánlanátok? B-C 12 t van, de az istenért sem akar összejönni, szerintem valamit buzeráltak azzal a tankkal. 236 csatám van vele 2GM, és mostanra eljutottam oda, hogy a GM leesett 80 %-ra, volt hogy 78-ra! Hiába van full álca skill, álcaháló, álca festés, beállok egy bozótba ellövöm magam és a fél világ már meg is látott! Kezdem nagyon utálni, el fogom adni, csak ki kellene találni, hogy mit vegyek helyette. Meg tudnám venni a WZ-132-őt vagy a Bulldog-ot, vagy fejleszteni akármit. Tier6-ig ki van fejlesztve német is, orosz is.

Szerk.: AMX 13-90-et is megvehetem.

2 éve 5 hónapja - 2 éve 5 hónapja #250227 Írta: geritango
Megválaszolva: geritango

bandras32 beküldte: Obj. 260 LT-15-höz mit ajánlanátok? B-C 12 t van, de az istenért sem akar összejönni, szerintem valamit buzeráltak azzal a tankkal. 236 csatám van vele 2GM, és mostanra eljutottam oda, hogy a GM leesett 80 %-ra, volt hogy 78-ra! Hiába van full álca skill, álcaháló, álca festés, beállok egy bozótba ellövöm magam és a fél világ már meg is látott! Kezdem nagyon utálni, el fogom adni, csak ki kellene találni, hogy mit vegyek helyette. Meg tudnám venni a WZ-132-őt vagy a Bulldog-ot, vagy fejleszteni akármit. Tier6-ig ki van fejlesztve német is, orosz is.

N

Akkor vedd! En azzal csinaltam meg. 12k spot+170 dmg sebzest ossze kapirgaltam vele. Persze azt fontos megjegyeznem, hogy jo palyat dobott (Malinovka) es a csapattarsak sem voltak agyatlanok. Szerintem ez nagyon fontos pontja a kuldetesnek.

Nekem a HT15 hianyzik mar csak, agy a TD15 masodlagossal teljesitese, de.... hagyjuk...

rocksztár vagyok és paraszt

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32

2 éve 5 hónapja #250234 Írta: MegaJani
Megválaszolva: MegaJani

bandras32 beküldte: Kicsit bug-os az Obj.260 MT-7. :banana: Azt írja, hogy 3 arty-t kell sebezni és 1-et kilőni, csak 1 volt a csatában amit kilőttem, és megvan! :dancing: Vagy lehet hogy a fordítás rossz? 3-at kell artyba sebezni? És nem 3 arty-t sebezni?

A TD-k nagy része önjáró löveg, az arty az önjáró tüzérség :troll:

~MJ

2 éve 5 hónapja - 2 éve 5 hónapja #250235 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
AMX 13 90-el csináltam meg - 12k-t spotoltam velem Malinovkan :-)
Most már megvan a tizes AMX, de a legénység ugyanaz mint a képen (igen, BIA szándékosan nincs rajta, fontosabbnak ítéltem egyéb skilleket spot+álca szempontjából).
Felszerelés Álcaháló+Távcső+Periszkóp volt rajta

.
Biztos valamelyik t8, de inkább t9-t10 lighttal probálnám.

bandras32 beküldte: Obj. 260 LT-15-höz mit ajánlanátok? B-C 12 t van, de az istenért sem akar összejönni, szerintem valamit buzeráltak azzal a tankkal. 236 csatám van vele 2GM, és mostanra eljutottam oda, hogy a GM leesett 80 %-ra, volt hogy 78-ra! Hiába van full álca skill, álcaháló, álca festés, beállok egy bozótba ellövöm magam és a fél világ már meg is látott! Kezdem nagyon utálni, el fogom adni, csak ki kellene találni, hogy mit vegyek helyette. Meg tudnám venni a WZ-132-őt vagy a Bulldog-ot, vagy fejleszteni akármit. Tier6-ig ki van fejlesztve német is, orosz is.

Mellékletek:

2 éve 5 hónapja #250246 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Ezen már gondolkodtam én is, hogy mi lenne ha a periszkópot is meg az optikát is rádobnám. Szerintem ezt még kipróbálom, de az is lehet hogy csak pihentetnem kéne egy kicsit. Nagyon rágörcsöltem. Ez volt akkor is amikor a 13 75 3. GM-ért küzdöttem. Sehogy sem akart összejönni, eladtam a francba. Később küldi miatt visszavettem és 3. csatára meglett a GM. :lol: Na még megnézem a periszkóp+optika kombót, aztán ha nem megy megveszem a 13 90-et. :)

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.