Személyes küldetések

4 éve 2 hónapja #141012 Írta: Camper03
Megválaszolva: Camper03

singes beküldte:

Camper03 beküldte: Miért érzem úgy, hogy amikor könnyítettek pár személyes missziót, akkor volt, amit nehezítettek? Gondolok itt a T28 HTC féle MT-15-re, ahol 2000-et kell sebezni TD-be, és bár eddig kétszer is egészen közel voltam hozzá, mégsem sikerült. Sajnos csak egy Pershingem van, amivel meg tudnám csinálni, de a régi változatban, ahol 3 TD-t kellett kilőni, több sikerem lenne.
Nagyon kéne már a HTC, hogy tudjam csinálni a T-55A küldiket, mivel három tankosztály már megvan, de egyszerűen nem megy, a Patton meg nagyon messze van még.

Tudom, hülye kérdés, de valaki tudna nekem segíteni abban, hogy megcsinálja nekem ezt a küldetést? Ez az egyetlen, amit nem tudok megcsinálni, és nem akarom, hogy emiatt csak jóval később legyen meg a T28.

Én az obj. 416-tal csináltam t9 csatában, de nagyon sokáig szívtam én is vele, mert nem volt elég td. Végén a csatában ketten maradtunk egy rhm-mel 4 tank ellen. Eljátszottam az óvatos spotot, és még az artyra sem mertem lőni, nehogy kiszedjenek, mert ugye win és túlélés is kell (és az obj-t kicsit nehézkes észrevenni, amíg nem lő). Rhm meg kérdezte, hogy miért nem lövök. Beírtam: no more ammo. :whistle:

Pattonnal biztosan meglenne a 390-es alfájával, a Pershinggel is csak a 240-es sebzés s baj, mert így kilencet kell lőni.
A másodlagos nem tragédia, ha nem lenne meg, mert kettő megvan másodlagossal, egy meg anélkül, a tüzéreset meg megoldanám, ha ez meglenne.
Bár tudom, hogy annyi kell, hogy legyen vagy 8-10 TD az ellennél, tegnap is egyik meccsen volt 7 TD és csak azért nem lett meg, mert rossz irányba mentem és kilövettem magam.

"I'm going to start wounding you now. I'm not sure when I'll stop." - Aeris, 2004

3 GM: SU-100, ELC AMX, StuG III

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 2 hónapja #141016 Írta: Tomax96
Megválaszolva: Tomax96
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Az nagyon jó. Sejtettem amúgy,hogy egyre több xp kell a skillekhez,mert látom videót egy olyanról,akinek ELC AMX-el 14K csatája van,és annak van 7-8 skilles legénység. Mondtam is,hogy nem stimmel akkor itt valami,mert 1-2 száz csata után már meglesz az első skill.

Lenne még egy kérdésem. A skill újraosztás az mi,és miért jó? Meg olyat is azt hiszem hallottam,hogy 2-3 skill után reset,ami törlést jelent. Ezek hogy vannak?

4 éve 2 hónapja #141019 Írta: Szakeee
Megválaszolva: Szakeee

Camper03 beküldte:

singes beküldte:

Camper03 beküldte: Miért érzem úgy, hogy amikor könnyítettek pár személyes missziót, akkor volt, amit nehezítettek? Gondolok itt a T28 HTC féle MT-15-re, ahol 2000-et kell sebezni TD-be, és bár eddig kétszer is egészen közel voltam hozzá, mégsem sikerült. Sajnos csak egy Pershingem van, amivel meg tudnám csinálni, de a régi változatban, ahol 3 TD-t kellett kilőni, több sikerem lenne.
Nagyon kéne már a HTC, hogy tudjam csinálni a T-55A küldiket, mivel három tankosztály már megvan, de egyszerűen nem megy, a Patton meg nagyon messze van még.

Tudom, hülye kérdés, de valaki tudna nekem segíteni abban, hogy megcsinálja nekem ezt a küldetést? Ez az egyetlen, amit nem tudok megcsinálni, és nem akarom, hogy emiatt csak jóval később legyen meg a T28.

Én az obj. 416-tal csináltam t9 csatában, de nagyon sokáig szívtam én is vele, mert nem volt elég td. Végén a csatában ketten maradtunk egy rhm-mel 4 tank ellen. Eljátszottam az óvatos spotot, és még az artyra sem mertem lőni, nehogy kiszedjenek, mert ugye win és túlélés is kell (és az obj-t kicsit nehézkes észrevenni, amíg nem lő). Rhm meg kérdezte, hogy miért nem lövök. Beírtam: no more ammo. :whistle:

Pattonnal biztosan meglenne a 390-es alfájával, a Pershinggel is csak a 240-es sebzés s baj, mert így kilencet kell lőni.
A másodlagos nem tragédia, ha nem lenne meg, mert kettő megvan másodlagossal, egy meg anélkül, a tüzéreset meg megoldanám, ha ez meglenne.
Bár tudom, hogy annyi kell, hogy legyen vagy 8-10 TD az ellennél, tegnap is egyik meccsen volt 7 TD és csak azért nem lett meg, mert rossz irányba mentem és kilövettem magam.

Most rengeteg a Dicker Max (hatosba fogsz egy gyors medet) és imádkozol :whistle:

"Sic itur per asperam, ad astra." - Göröngyös úton jutunk el a csillagokig.

4 éve 2 hónapja #141021 Írta: singes
Megválaszolva: singes

Tomax96 beküldte:

Az nagyon jó. Sejtettem amúgy,hogy egyre több xp kell a skillekhez,mert látom videót egy olyanról,akinek ELC AMX-el 14K csatája van,és annak van 7-8 skilles legénység. Mondtam is,hogy nem stimmel akkor itt valami,mert 1-2 száz csata után már meglesz az első skill.

Lenne még egy kérdésem. A skill újraosztás az mi,és miért jó? Meg olyat is azt hiszem hallottam,hogy 2-3 skill után reset,ami törlést jelent. Ezek hogy vannak?

Vannak képzettségek, amik folyamatosan adnak bónuszt (pl. javítás), mások csak akkor, ha elérik a 100%-ot (pl. 6. érzék). Célszerű először olyat rakni, ami folyamatosan kifejti hatását, majd mikor eléri a 100-t, akkor olyat adni neki, ami csak 100-nál fejti ki hatását. Ugyanúgy kreditért 90-ig tudod fejleszteni, goldért 100-ig. Képzettségeknél (alul) van olyan, hogy 'újraoszt' (vagy vmi hasonló). Rákérdez, hogy biztos-e, és utána tudsz újra választani. Ilyenkor az összeset reseteli, tehát mindet újra kell rakni, de oda kell figyelni! (Egyszer elfelejtettem a 6. érzéket berakni, aztán morogtam, hogy hogy nem villant Szauron szeme. :silly: )

Állítólag egy ember csak akkor hal meg, ha már senki nem gondol rá. Ha ez igaz, Morphelo addig biztosan él, amíg én lélegzem.

Tha Force is strong in my family. My father has it. I have it. My sister has it. Morpehlo had that power, too.

Do. Or do not. There is no try.

3GM: T-34, Chi-nu, KV-1, KV-1S, A-43, T-34-85, amx 12t, amx 13 75, obj. 416, obj. 257

4 éve 2 hónapja #141025 Írta: Camper03

Szakeee beküldte:

Camper03 beküldte:

singes beküldte:

Most rengeteg a Dicker Max (hatosba fogsz egy gyors medet) és imádkozol :whistle:

Nincs hatos medem, eladtam :(
Kéne már a Cromwell.

"I'm going to start wounding you now. I'm not sure when I'll stop." - Aeris, 2004

4 éve 2 hónapja #141028 Írta: Tomax96
Megválaszolva: Tomax96

Ezekkel az alapokkal tisztában vagyok. Mihez mi kell azt meg vagy elemzésből nézem vagy vBAddict. Ott meglehet nézni mit használnak az uniqumok. De mi értelme az újra osztásnak (ha rajt van a skill,és működik) ?

4 éve 2 hónapja - 4 éve 2 hónapja #141031 Írta: uzsgyi
Megválaszolva: uzsgyi

Tomax96 beküldte:

Ezekkel az alapokkal tisztában vagyok. Mihez mi kell azt meg vagy elemzésből nézem vagy vBAddict. Ott meglehet nézni mit használnak az uniqumok. De mi értelme az újra osztásnak (ha rajt van a skill,és működik) ?

Azért hogy olyanokat tudjon felpakolni, ami csak 100% után működik 4 skill már marha lassan megy ha pl akkor raknád fel a BIA-t

4 éve 2 hónapja - 4 éve 2 hónapja #141092 Írta: gmaster0o0
Megválaszolva: gmaster0o0
tegnap 3k+ dpg obj263al, ma 2200 alig megy... egyszeruen mindig 20 med jon ram akarmerre megyek. ha passiv vagyok meghal mind, ha aktiv akkor senki nem fedez.400 meterrol szararcu tomato futtabol minden lovesel belo szembol autoaimmel... 2x basztak ki artyk is futtabol. komolyan el van atkozva az a szar.

ennyiszer nem lottem el jgpze100 alatt mint ma...

1 normalis korom volt de tobbi valami iszonyat. lehet banatomba megyek artyzni vagy t67 vagy t18al pool medalt farmolni
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: nemo510

4 éve 2 hónapja #141103 Írta: silean2
Megválaszolva: silean2

gmaster0o0 beküldte: tegnap 3k+ dpg obj263al, ma 2200 alig megy... egyszeruen mindig 20 med jon ram akarmerre megyek. ha passiv vagyok meghal mind, ha aktiv akkor senki nem fedez.400 meterrol szararcu tomato futtabol minden lovesel belo szembol autoaimmel... 2x basztak ki artyk is futtabol. komolyan el van atkozva az a szar.

ennyiszer nem lottem el jgpze100 alatt mint ma...

1 normalis korom volt de tobbi valami iszonyat. lehet banatomba megyek artyzni vagy t67 vagy t18al pool medalt farmolni

Gyere holnap 50B vel szakaszozni. Hagyd a fenébe a tdt egy darabig :)

"Én csak a tankok hangjai miatt játszom"-M_O_A
3GM: T-34-85, Cromwell, Skoda T25, Amx 12T, Jg Pz IV, Type 64, Amx 13 90, Amx 50 100, M4A1 Revo, T32, Amx 13 75, Obj 268, T-44, Su-152, IS-3, T-34/100, Strv M42-57 alt 2, KV-85, Centurion I , Churchill GC, BC 12T

4 éve 2 hónapja #141126 Írta: Athelgard
Megválaszolva: Athelgard
Sziasztok! A Stug IV utolsó könnyű harckocsis küldetésénél vagyok, de sehogy sem akar
összejönni a dolog. Jelenleg a T71-el kínlódok, de úgy veszem észre, hogy nem a legalkalmasabb erre a feladatra. Vagy ha igen, milyen felszerelést használjak? Vagy esetleg cseréljem le egy másik light harckocsira?

"Én Árja vagyok, aki az Istenek véréből
született. Fel fogok emelkedni az Olümposz csúcsára, a tökéletességbe, ahogy a
régi és eljövendő korok Hősei.”

4 éve 2 hónapja #141134 Írta: Arkhi
Megválaszolva: Arkhi

Athelgard beküldte: Sziasztok! A Stug IV utolsó könnyű harckocsis küldetésénél vagyok, de sehogy sem akar
összejönni a dolog. Jelenleg a T71-el kínlódok, de úgy veszem észre, hogy nem a legalkalmasabb erre a feladatra. Vagy ha igen, milyen felszerelést használjak? Vagy esetleg cseréljem le egy másik light harckocsira?

hi, tökéletes a feladatra, sőt igazából késöbbiekben az összesre is. Sajnos az LT-15höz ki kell fogni egy normális pályát, meg némi mázli, de nem kell feladni előbb vagy utóbb meglesz az :)
venti, optika, a 3. helyre verti.stabilizátor/álcaháló/teleszkóp trióból 1
(első az ágyúdat javítja, másik ugye jobb álca, utóbbit csak akkor ha nincs jó legénységed és nincs meg ezért optikával a 440 körüli látótáv)

Ha van türelmed, nézz videókat, hogy a jó játékosok hova állnak, mit csinálnak light tankkokkal. Nagyban meg tudja könnyíteni a dolgod.

4 éve 2 hónapja #141135 Írta: singes
Megválaszolva: singes

Athelgard beküldte: Sziasztok! A Stug IV utolsó könnyű harckocsis küldetésénél vagyok, de sehogy sem akar

Én a htc-hez bulldogot használtam, cliffen szerencsém volt. Oldalanként 1-1 light volt csak t9 csatában, az ellenspotter meg nem akart felmászni a dombra a világítótoronyhoz, ergo végig spot alatt tartottam a pálya nagy részét, és még lövöldözni is szépen tudtam. A végén pedig rohangálás volt a maradékért. ;)

Szóval olyan pálya, mm és csapatok kellenek, de t7 lighttal már meg lehet csinálni.

Állítólag egy ember csak akkor hal meg, ha már senki nem gondol rá. Ha ez igaz, Morphelo addig biztosan él, amíg én lélegzem.

Tha Force is strong in my family. My father has it. I have it. My sister has it. Morpehlo had that power, too.

Do. Or do not. There is no try.

3GM: T-34, Chi-nu, KV-1, KV-1S, A-43, T-34-85, amx 12t, amx 13 75, obj. 416, obj. 257

4 éve 2 hónapja #141139 Írta: Grievous
Megválaszolva: Grievous
Szerintem t6-tal könnyebben megy a dolog, legalábbis én is ezzel szívózok, de már elegem lett a küldiből :D Nekem a bulldog van meg, de lehet ELC-vel nekilátok ennek, csak meg kéne venni :pinch:

4 éve 2 hónapja #141242 Írta: Camper03

Grievous beküldte: Szerintem t6-tal könnyebben megy a dolog, legalábbis én is ezzel szívózok, de már elegem lett a küldiből :D Nekem a bulldog van meg, de lehet ELC-vel nekilátok ennek, csak meg kéne venni :pinch:

Na igen, ELC-vel olyan simán meg lehet csinálni Malinovkán/Prokhorovkán, ha el tudod foglalni a legjobb spothelyeket és az ellen nem túr ki onnan (ez a többi lightra is igaz, de az ELC-vel lehet a legkönnyebben elfoglalni őket)

4 éve 2 hónapja #141326 Írta: silean2
Megválaszolva: silean2
Hogy a jó kutya adja magát az artynak.
Med 12 - 3 artyt semmisítsek meg.
Bemegyek Cromwell /t3485 párossal top tier, full td, artynak 8 csata alatt nyoma sem volt.
Bemegyek IS-5/50B vel farmolni, top tier, full heavy 3-3 arty. De abból is a geci fajta meg 92 megatonna, hogy melléd lő és majd elsulyedsz.

"Én csak a tankok hangjai miatt játszom"-M_O_A
3GM: T-34-85, Cromwell, Skoda T25, Amx 12T, Jg Pz IV, Type 64, Amx 13 90, Amx 50 100, M4A1 Revo, T32, Amx 13 75, Obj 268, T-44, Su-152, IS-3, T-34/100, Strv M42-57 alt 2, KV-85, Centurion I , Churchill GC, BC 12T

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.