Bónuszkódok

8 éve 7 hónapja #139884 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42
Csak hogy rendes legyek!

eu.alienwareare...layers
eu.alienwareare...veaway

kb. 2-2000 kód még beváltatlan.

Akinek ennél több infó kell az magára vessen! :-*

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #139886 Írta: dragon200311
Megválaszolva: dragon200311

Csak hogy rendes legyek!

eu.alienwareare...layers
eu.alienwareare...veaway

kb. 2-2000 kód még beváltatlan.

Akinek ennél több infó kell az magára vessen! :-*[/quote

és ott be kell jelentkezni? vagy mivan

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #139890 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10

és ott be kell jelentkezni? vagy mivan

Nem vagy túl önálló! :)
Ezen az oldalon regisztrálsz: eu.alienwareare...gister
Kapsz egy megerősítő kódot emailben, arra rákattintasz. Utána bejelentkezel és ezen linken:
eu.alienwareare...veaway
A "Get key"-re kattintasz. Email-ben majd megkapod.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #139903 Írta: siposbalint0
Megválaszolva: siposbalint0

és ott be kell jelentkezni? vagy mivan

Nem vagy túl önálló! :)
Ezen az oldalon regisztrálsz: eu.alienwareare...gister
Kapsz egy megerősítő kódot emailben, arra rákattintasz. Utána bejelentkezel és ezen linken:
eu.alienwareare...veaway
A "Get key"-re kattintasz. Email-ben majd megkapod.


Nekem nem megy regebben elkuldtek de a ket mostaninal nem kuldik el a mailt pedig kiirja hogy elkuldtek. Az oldalon meg nem talaltam olyan lehetoseget ahol fel lehet venni veluk a kapcsolatot

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #139904 Írta: MagicofMerlin
Megválaszolva: MagicofMerlin
Új játékosnak invite kód:
350 Gold
7 Days Premium
Pz.Kpfw. S35 739 (F)
Free Garage Slot

Ha kell valakinek írjon

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #139913 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT
WOWS bónuszkód:
ALBANY

Egy amcsi tierII cirkáló szülinapra.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #139963 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10

Nekem nem megy regebben elkuldtek de a ket mostaninal nem kuldik el a mailt pedig kiirja hogy elkuldtek. Az oldalon meg nem talaltam olyan lehetoseget ahol fel lehet venni veluk a kapcsolatot

Én sem tudtam igénybe venni múltkor. A kódot megkaptam, de nem volt érvényes vagy mi a szösz. Írtam nekik, soha nem válaszoltak.

Nálad, lehet hogy a baj:
"Only one key can be claimed per member for this giveaway. If you have received a bonus code in the past, you will not be able to claim another one."

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #139965 Írta: siposbalint0
Megválaszolva: siposbalint0

Nekem nem megy regebben elkuldtek de a ket mostaninal nem kuldik el a mailt pedig kiirja hogy elkuldtek. Az oldalon meg nem talaltam olyan lehetoseget ahol fel lehet venni veluk a kapcsolatot

Én sem tudtam igénybe venni múltkor. A kódot megkaptam, de nem volt érvényes vagy mi a szösz. Írtam nekik, soha nem válaszoltak.

Nálad, lehet hogy a baj:
"Only one key can be claimed per member for this giveaway. If you have received a bonus code in the past, you will not be able to claim another one."


Semmi mast nem irt, csak hogy sikeresen elkuldtek az emailemre

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #139970 Írta: Szevasztok
Megválaszolva: Szevasztok
Azt nem árt tudni, hogy ez a 7 napos prémium és a III-as tank az új felhasználónak jár, nem annak aki meghívta. Ha regisztrációkor beírja a kódot akkor megkapja. Az egy napos prémium és kóla viszont nem működik nekem sem. Beírom, elfogadja, és nem kapok semmit érte viszont korlátlanul beírhatom ugyanazt a kódot mindig írja hogy rendben de egyszer sem ad semmit sem :D
Olvastam a mydocuments -es vitát...
Személy szerint meg tudom cáfolni saját tapasztalatból, hogy sem gold lőszer, sem prémium számla, sem prémium tank, sem pedig arany vásárlással nem lesz jobb az accurancy vagy a statisztika. Az enyém ugyanis pocsék! Inkább az tűnt fel, hogy ha mindenféle mod nélkül játszom a játékot sokkal jobb köröket tudok menni.
Ugyanakkor vannak furcsaságok valóban. Csak ráfogják, hogy karma de ez szerintem is valami WG-s dolog lehet. Nem írok konkrétumot mert láttam mi szokott történni itt. De valami néha nagyon nem stimmel, az tuti...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #139973 Írta: siposbalint0
Megválaszolva: siposbalint0

Azt nem árt tudni, hogy ez a 7 napos prémium és a III-as tank az új felhasználónak jár, nem annak aki meghívta. Ha regisztrációkor beírja a kódot akkor megkapja. Az egy napos prémium és kóla viszont nem működik nekem sem. Beírom, elfogadja, és nem kapok semmit érte viszont korlátlanul beírhatom ugyanazt a kódot mindig írja hogy rendben de egyszer sem ad semmit sem :D
Olvastam a mydocuments -es vitát...
Személy szerint meg tudom cáfolni saját tapasztalatból, hogy sem gold lőszer, sem prémium számla, sem prémium tank, sem pedig arany vásárlással nem lesz jobb az accurancy vagy a statisztika. Az enyém ugyanis pocsék! Inkább az tűnt fel, hogy ha mindenféle mod nélkül játszom a játékot sokkal jobb köröket tudok menni.
Ugyanakkor vannak furcsaságok valóban. Csak ráfogják, hogy karma de ez szerintem is valami WG-s dolog lehet. Nem írok konkrétumot mert láttam mi szokott történni itt. De valami néha nagyon nem stimmel, az tuti...

Nekem fordítva van, en modok nelkul nem tudok jatszani, mar reflexbol is zoomolnek kozelebb, neunem hol jarok sebzesben, milyen az aktualis ellenfelem statja. En a vanilla klienst nem tudom mar megszokni

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #139975 Írta: DrGoodBad
Megválaszolva: DrGoodBad
csopirambo

ha még kell kulcs akkor küld a mail címed,de megjegyzem még mindig van 1200 invite code.

eu.alienwareare...layers

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #139979 Írta: dragon200311
Megválaszolva: dragon200311
köszönöm mindenkinek a segitséget sikerült aktiválnom

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #140351 Írta: Nagypapi
Megválaszolva: Nagypapi
Üdv!A fiamnak kellene.Ha tudsz küldeni megköszönném.Örülne neki,most kezdené a harcot.Az email címe:andraskovacs0123@gmail.com!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #140367 Írta: ChertanHussar
Megválaszolva: ChertanHussar
Üdv Mindenkinek!
Az alienwarearena oldal újra kezdte osztani a bónus kódokat.

na.alienwareare...veaway

1 prémium nap és 1 cola jár érte. Még 9000 kód van. A múltkori regisztrációban résztvevők nem igényelhetnek.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sweet85

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #140377 Írta: Kovacs
Megválaszolva: Kovacs

Üdv!A fiamnak kellene.Ha tudsz küldeni megköszönném.Örülne neki,most kezdené a harcot.Az email címe:andraskovacs0123@gmail.com!


eu.alienwareare...layers

Ide be kell regisztrálni, és akkor rámész, hogy get key, és már küldi is a kódot az e-mailra. A kódot regisztrációnál kell majd beírni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Nagypapi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.