Bónuszkódok

7 éve 2 hónapja #7913 Írta: messi103
Megválaszolva: messi103
Én is kaphatnék?Ha van még megköszönném. e-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Előre is köszönöm

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #7915 Írta: Darkshotz
Megválaszolva: Darkshotz
...

7 éve 2 hónapja #8199 Írta: cipőpucolóvilláskanál
Megválaszolva: cipőpucolóvilláskanál
Ha valakinek maradt volna küldhetne nekem.
Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címemre.
nagyon köszönöm előre is.

7 éve 2 hónapja #8306 Írta: jozsefh1
Megválaszolva: jozsefh1
Sziasztok Ha valaki tudna nekem is küldeni kódot megköszönöm. ;)

7 éve 2 hónapja #8449 Írta: Hack-R
Megválaszolva: Hack-R
Szevasztok! Ha van valakinek egy fölösleges kód és elküldené nekem nagyon megköszönném! Előre is köszi! :) Email: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

7 éve 2 hónapja #8732 Írta: Zsinkapici
Megválaszolva: Zsinkapici
Nekem is jöhet invite kód minden mennyiségben!
Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

7 éve 2 hónapja #8737 Írta: Soundwave_1
Megválaszolva: Soundwave_1
Nekem is jöhet a kód! Hasznát venném úgy érzem :)
Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

7 éve 2 hónapja #8873 Írta: padi73
Megválaszolva: padi73
Helo.

ha még maradt akkor kérhetnék én is egyet?
Köszönöm.

7 éve 2 hónapja #8880 Írta: janimilan
Megválaszolva: janimilan
Sziasztok!
Amennyiben lenne valakinek feleslegbe egy invite kódja és elküldené nekem megköszönném!

7 éve 2 hónapja #8905 Írta: LESIPUSK4S
Megválaszolva: LESIPUSK4S
Na srácok, adok egy linket, aki nem ismerné ezt az akciót, honnan lehet további invite/bónusz kódhoz jutni:

www.makettvilag...akciok

nem tudom mennyi van még nekik belőle, de én is kihasználtam ezt az akciót, és nem bántam meg főleg a kis "mini Maus" miatt(Pz.38H 735(F) )
Ja és mondjátok meg az eladónak, hogy nektek csak a kupon kell, és akkor egy olcsóbb makettot fog remélhetőleg felajánlani. (ugyanis csak kupont nem adnak, mindenképp kell venni egy makettot)
Érdeklődjetek a cégnél.

World of Tanks - A játék, ahol azért játszol, hogy másnak jó legyen....
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: jozsuar98

7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #8907 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00
Jó. De írjàtok már oda hogy az eddig kunyerált invite kod arról szól hogy új accountot kell érte regelni. Mert biztos vagyok benne hogy sokan nem tudnák. A több ezer csatások pedig nem hiszem h 5 nap premert ezt ig3nyelnék. Csak hogy tiszta legyen. A makett világos az meglévő acc-ra ad dolgokat és makett mellé adják .

7 éve 2 hónapja #8909 Írta: _YZFR6_
Megválaszolva: _YZFR6_
dozer00:

annyiban egészíteném ki a leírtakat,hogy az egy db.,már meglévő acc.-nál felhasználható kód mellett a makettvilágos tartalmaz három db. invite -kódot új acc.létrehozására. Én is így regeltem a másik accountot.

7 éve 2 hónapja #8910 Írta: Solinari
Megválaszolva: Solinari

gyincze beküldte: dozer00:

annyiban egészíteném ki a leírtakat,hogy az egy db.,már meglévő acc.-nál felhasználható kód mellett a makettvilágos tartalmaz három db. invite -kódot új acc.létrehozására. Én is így regeltem a másik accountot.

MIII??? Másik acc??? Nem ellentétes ez az EULA-val? :) :) :)

7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #8913 Írta: kejfeljancsi
Megválaszolva: kejfeljancsi

solinari beküldte:

Úgy tudom nem ellentétes, amire a Wargaming "harap" az az, ha pénzért akarod eladni.
Mármint az accod.

7 éve 2 hónapja #8917 Írta: _YZFR6_
Megválaszolva: _YZFR6_

solinari beküldte:

Szégyellem is magam...... :evil: :evil: :evil:

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.