2019 Aukció

6 hónapja 1 hete #286950 Írta: Joker92523
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Üdv , Sziasztok!

Szeretnék egy kis témát felvetni, és érdeklődni, hogy kinek mi a tapasztalata, információja, véleménye abban a kérdésben ; hogy mennyi lesz az a kötvény mennyiség, amennyiért el lehet hozni CW jutalom tankot a licitálás során, aminek Február 21.-én lesz vége ??? Szerintetek érdemes új licitet tenni a Frontline mód 1 hetes szakasza után ( max. 7000 kötvény szerezhető, ha jól számoltam ), vagy elég lesz a 28085 kötvény amit ráraktam ??? Ti mennyit szántatok a tankra, ha licitáltatok, és melyik tankot választanátok, ha tehetnétek ??? Mennyi volt a maximum bid amit tettetek ???

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 hónapja 1 hete #286951 Írta: Tökfilkó2017
Megválaszolva: Tökfilkó2017
Szia! A frontline első epizódja alatt maximum 3 szintet érhetsz el, az összesen 1000 kötvény. Szerintem nem sokkal leszel vele előbbre. A teljes Frontline 10 epizód során tudsz 7 ezret összeszedni.

6 hónapja 1 hete #286952 Írta: Joker92523
Megválaszolva: Joker92523
Szia.
Okés köszi, nem voltam benne biztos, de köszi a felvilágosítást. Így akkor egyértelmű a történet :) az az 1000 nem oszt nem szoroz, azt pár nap alatt úgyis össze lehet farmolni, nem para :)

2 hete 5 napja #290193 Írta: vivanadal001
Megválaszolva: vivanadal001
Sziasztok!

Aki most liciten hozott el tankot, az mennyit tett rá?

Üdv.

2 hete 5 napja - 2 hete 5 napja #290194 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron

vivanadal001 beküldte: Sziasztok!

Aki most liciten hozott el tankot, az mennyit tett rá?

Üdv.

Fórumokon olvastam (még nincs eredmény) de úgy számolták, hogy a közelmúlt eventjei nagyon meg fogják dobni a számokat. Legutóbb 22k volt a nyerő de azt nem ekőzte meg Frontline és hasonló eventek szóval most olyan 25-35k körülit saccolnak

Fórumon azt írták (1 órája), hogy 34k nem volt elég!

forum.worldofta...__show

Ráadásul sokan megadták mennyit tettek fel és az látszik, hogy repkedtek igen nagy számok is (60k...) és azok fel fogják húzni a minimum értékét.

Nem hiszek a tér létezésében...

2 hete 3 napja #290205 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
FRISS HÍR

fórumokon írták 28k -ra már adott, ezek szerint mégse tolták fel az árakat annyira mint előre jelezték.

Nem hiszek a tér létezésében...

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.