Jelenleg 384 vendég és 9 tag online

Az új személyes küldetések

11 hónapja 3 hete - 11 hónapja 3 hete #282126 Írta: aNoName
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Jó lenne egy helyre gyűjteni az itteni tapasztalatokat

KÜLDETÉSEK LISTÁJA

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 hónapja 3 hete #282127 Írta: aNoName
Megválaszolva: aNoName
Nagyon tetszik, hogy szép infografikával nyomon követhető a misszió.

11 hónapja 3 hete #282140 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU
Teljesítettem az unio blokk 1 15e spotos küldit csak elsődlegessel, el akarom indítani a 2 blokkot de azt mondja akkor törlődik az első küldi eredménye. Csak akkor tudok tovább menni ha teljesítve van a másodlagos is?

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B.
3GM: Stug III Ausf.G .

Mellékletek:

11 hónapja 3 hete #282142 Írta: aNoName
Jó lenne olyan szűrő-gomb a garázsban (azon a részen ahol az egy- illetve kettősoros megjelenítést stb. lehet intézni), hogy küldetéscsoportonként leválogatná a nemzeteket.
Könnyű ugyan megjegyezni, hogy melyik, melyik csoportba tartozik, de így tényleg szuper lenne.

11 hónapja 3 hete #282143 Írta: M_E_T_A_T_R_O_N
Megválaszolva: M_E_T_A_T_R_O_N
Hali!

Nem csak akkor tudsz tovább menni, de ha rányomsz és kiválasztasz egy másik küldit, akkor a jelenleg összespotolt eredményed nullázódik, de a teljesítés megmarad. Tehát, ha visszajönél javítani hogy meglegyen a másodlagos is akkor 0-ról kezded a küldit.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU, PZoli

11 hónapja 3 hete - 11 hónapja 3 hete #282208 Írta: aNoName
Kevés időm volt, de megvan az első négy küldi (kitüntetéssel). Érdekes a feladatok teljesítése. Pl. Itt van az Union 2-es: „Ossz ki 8.000 sebzést könnyű tankokba. Ossz ki 2000 sebzést ellenséges járműveknek.” A második részhez 8-9-10-es TD-t használok, a 8.000 HP vadászatához pedig medeket. Persze a TD-k is gyűjtenek HP-t, de nem lehet velük hajszolni a lightokat. Sok és sokféle tank kell... Szerencse, hogy nem nagyon adtam el tankokat. Persze, lehet visszavenni is...
Nekem az orosz és német vonal jórészt rendelkezésre áll. Franciából a könnyűek és a medek vannak. Amerikaiból a medes vonal hiányzik. Viszont van arta (a küldetések miatt kezdtem idén tavasszal artizni). Jó a TD vonala is az USA-nak. A svéd TD-k 6-ostól mind megvannak. Kínaiból csak a 64-es light.
Nincs olasz, cseh és lengyel tankom.
Na nem csodálkozom a 1/35 szabad XP-váltási akción sem.

11 hónapja 3 hete #282209 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911
"A második részhez 8-9-10-es TD-t használok, a 8.000 HP vadászatához pedig medeket."

félreértetted a küldetést!
elsődleges: sebezz 8000-et, akárhámy kör alatt, light tankokba. másodlagos: sebezz 2000-et egy körben és akkor az elsődleges sebzés (lightokba), abban a körben duplán számít. a másodlagos gyorsítja az elsődlegest és nem kötelező megcsinálni.

a fentiek minden küldire érvényesek!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU, PZoli, aNoName

11 hónapja 3 hete #282232 Írta: aNoName
Nagyon köszönöm! Félreértettem.
Közben megcsináltam mindkét részét a küldetésnek.
Szóval arról van szó, hogy abban a csatában, amikor (konkrétan itt) 2 000-et sebzek, duplán számolja az küldi első részéhez tartozó light-sebzést? Vagyis ha húsz küldetésből csinálod meg, mondjuk a 8 000 ezret, akkor maximum ötször duplázhatsz. A kitüntetéssel cimke csak cafrang. Értelmetlen. Tehát hülyeség két részre bontani a küldit.
Köszönöm, így már van értelme számomra is a gyorsítás lehetőségének amit a játékban írnak.
Felületesen olvastam el a kiírást.
A kitüntetéssel (két pipa) majd csak a jelvény díszességére és a küldi során kapott kapott kreditre van hatással. Köszönöm ismét a segítséget!

11 hónapja 3 hete #282236 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Nem egészen. Ha már 5x dupláztál, akkor az összes további csatában már automatikusan fogsz duplázni anélkül, hogy teljesítened kéne hozzá a feltételt.

11 hónapja 2 hete #282270 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911
asszem te is tevedsz. en ugy vettem eszre, ha a masodik kesz, akkor nincs tobb duplazas.

9 hónapja 3 hete - 9 hónapja 3 hete #283797 Írta: inelinae_huni
Megválaszolva: inelinae_huni
Az eddigi tapasztalatok D

Az Excalibur küldik sima napi (kitartó és céltudatos) játékkal is teljesíthetőek, azért már itt is érződik a boszorkányosan ellenséges MM hatása :D. Ha valamilyen tanktípust vagy nemzetet kell kilőnünk, egyszerűen ezek elteltünk a térképről, ha magasabb tiert kell sebezni folyamatosan top tier vagyunk, és így tovább. nah itt kell a kitartás, mert itt a skill mit sem ér majd :D Az utolsó küldiknél igyekezzünk olyan tankkal menni amivel jók vagyunk így a szintes medál össze fog jönni, a hősi medáloknál pedig törekedjünk a könnyen megszerezhetőekre rámenni 2 arty kill, steel wall, spottolós medálok, legalábbis nekem így simán meglett.

Hát a Chimérás küldik kb ott kezdik ahol az OBj. 260-al befejeztük, ez a 6000 sebzéses első küldi (pfff....rutinfeladat, természetesen a grand battles megoldás lenne, de ne aggódjatok, ha ez a küldi bent van akkor kb 80-ból egyszer fog betenni majd), meg a 30%-os :O nagy kedvenc. Itt már érződik erősen hogy kell a "nagy" garázs, ezekhez a küldikhez. Egyébként az első küldik után a 10-11-edikig felpuhulnak azért a feladatok, de kb ezeknél járok és néha az agyamra meg.........

Mindenkinek sok sikert és még több kitartást, nem szabad feladni :D és bár utáljuk...de használjatok arty-t :O a kill-es küldinél aranyat ér (SU-14-2 nagy kedvenc).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: aNoName

9 hónapja 2 hete #284012 Írta: aNoName
Ez nagyon hasznos volt, köszönöm szépen!
Az Excaliburnál, az Unió 12. küldetését, a blokkolást melyik orosszal érdemes csinálni? Az IS-7-es és az Object 268 v. 4-re gondoltam. Alacsonyabb tierben van jobb?
Kínai nekem nincs, sajnos, egy sem.

8 hónapja 1 hete #285318 Írta: Usul
Megválaszolva: Usul
Én is ezzel a küldetéssel szenvedek... :(

8 hónapja 1 hete #285323 Írta: seelowe1
Megválaszolva: seelowe1
IS--M, OBJ263 elég jól tudja adni
de kellenek a jó ellenfelek is, hogy szorgosan lőjenek :-)

7 hónapja 1 hete #286274 Írta: inelinae_huni
Megválaszolva: inelinae_huni
Unio 12: tapasztalataim szerintem ezeket a küldiket érdemes alacsonyabb szinten teljesíteni pl is3, wz-111, mert magas szinten az első lepattanó után a rutinosabb játékosok azonnal goldot vagy repeszt töltenek. + tier x ben tuti tele lesz Type-al az ellenfél :D. Tier 8 ban az is-m nagyon jó főleg ha sikerül neki top tierbe kerülni. Kétféleképen próbálkoztam anno (top tierként ha lehet), az egyik hogy tolod a frontot, előremész beásod magad csak a torony látszik vagy a lánc sidescreepelve, aztán had lődögéljenek, persze hamar megunják, és te sem tudod őket simán sebezni, és hiába vagy legelöl a mögötted levőket csipegetik, ilyenkor HE-val egy kicsit hergeled őket :D, hogy én is itt vagyok. A másik hogy nem túl csapatjátékos módon igyekezz a med útvonalon menni, kicsivel alacsonyabb de gyorstüzelő medek, jól generálják a blokkot :D, vigyázz ne kerüljenek meg, tartsd a távolságot, ne rohand le őket.

Közben meglett a Chiméra....a vége nagyon nehezen ment :D Bodzy-n fent van 2 replay :D

Még egy javaslat, bármilyen csábító, a Kampány parancsokat ne váltsátok be a nehezebb küldikre, hogy átugorjátok őket, mert utánna csak a küldetés teljes (kitüntetésel) teljesítése után kapjátok vissza....vért izzadva.

Az Objekt 279-es küldikről......szerintem nekem sosem lesz meg...iszonyat. (pl sebezz 5x egymás után 3000-et 5 egymást követő csatában mi sem könnyeb, batchat és go.....de 4-5 csatában már olyan csapatokba fog tenni hogy 15-0 ra megy az ellen, és kempelni sem tudsz rendesen....eléggé demoralizáló, pedig nem te felejtesz el játszani, és állítom hogy még azt is nézi hogy melyik térképen teljesítesz a legrosszabbul, az adott tankkal (nekem vannak térképek ahol egyszerűen nem találom a helyem :D) és érdekes módon azt teszi be. Erre egy megoldást találtam :D hajnalban játszom amikor kevesen vannak, és a gép kevésbé tud variálni....de azért látszik hogy próbálkozik és 2-3 perc mire besorsol egy csatába...ha a küldetés be van kapcsolva :D.

Ne adjátok fel...össze fog az jönni. :wine:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.