Jelenleg 297 vendég és 2 tag online

Kivàltott küldetés teljesítése

2 éve 3 hete #256831 Írta: Grizzly14
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Üdv! Az objektumhoz 260-s küldetések él jàrok. A mai napon sikerült teljesítenem az SPG.15 küldetést, amit koràbban 4 érdemrendet kivàltottam, de mégsem kaptam vissza az érdemrendet! Tankàsszal első lettem+3900 kàbított+làncolt sebzés is megvolt a csapat àltal. Nem értem! Írtam a supportnak is, de kívàncsi vagyok Ti mit gondoltok?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 3 hete #256832 Írta: MegaJani
Megválaszolva: MegaJani

Grizzly14 beküldte: Üdv! Az objektumhoz 260-s küldetések él jàrok. A mai napon sikerült teljesítenem az SPG.15 küldetést, amit koràbban 4 érdemrendet kivàltottam, de mégsem kaptam vissza az érdemrendet! Tankàsszal első lettem+3900 kàbított+làncolt sebzés is megvolt a csapat àltal. Nem értem! Írtam a supportnak is, de kívàncsi vagyok Ti mit gondoltok?

Kitüntetéssel lett meg?

~MJ

2 éve 3 hete #256835 Írta: Grizzly14
Megválaszolva: Grizzly14
Nem

2 éve 3 hete #256837 Írta: MDavid1995
Megválaszolva: MDavid1995

Grizzly14 beküldte: Nem

Csak akkor adják vissza ha kitüntetéssel van megcsinálva.

6 MoE: leopard, AMX 1390, Tiger II, Cromwell, M18 Hellcat, IS-3
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Grizzly14

2 éve 3 hete #256842 Írta: Grizzly14
Megválaszolva: Grizzly14
Köszönöm, ezt nem tudtam!

2 éve 3 hete - 2 éve 3 hete #256873 Írta: Béé
Megválaszolva: Béé
Üdv!

A T-54 LT küldinél járnék.... van 2 db direktívám, és két függőben lévő küldi a 12 és 15.
Szerettem volna kiváltani mindkét küldit de csak a 12-est engedte, a 15-re azt írja nincs elég parancsod.
Kettő volt egyet felhasználtam, egy maradt és azt írja nincs elég parancs.
Hogy is van akkor ez???

2 éve 3 hete #256877 Írta: Solinari
Megválaszolva: Solinari

MegaJani beküldte:

Grizzly14 beküldte: Üdv! Az objektumhoz 260-s küldetések él jàrok. A mai napon sikerült teljesítenem az SPG.15 küldetést, amit koràbban 4 érdemrendet kivàltottam, de mégsem kaptam vissza az érdemrendet! Tankàsszal első lettem+3900 kàbított+làncolt sebzés is megvolt a csapat àltal. Nem értem! Írtam a supportnak is, de kívàncsi vagyok Ti mit gondoltok?

Kitüntetéssel lett meg?

Illetve el van írva a küldetés is. Nem csak a saját csapatban kell top xp-nek lenni hanem mindkét csapatban.

Én ezen buktam valamelyik nap el.

2 éve 3 hete #256895 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Béé beküldte: Üdv!

A T-54 LT küldinél járnék.... van 2 db direktívám, és két függőben lévő küldi a 12 és 15.
Szerettem volna kiváltani mindkét küldit de csak a 12-est engedte, a 15-re azt írja nincs elég parancsod.
Hogy is van akkor ez???

A 15. küldetéseket csak 4 paranccsal lehet kihagyni, de abban az esetben a többi 14 küldetésre nincs szükség.

2 éve 3 hete #256897 Írta: ppeti68
Megválaszolva: ppeti68

matyiabagoly beküldte:

Hogy is van akkor ez???

A 15. küldetéseket csak 4 paranccsal lehet kihagyni, de abban az esetben a többi 14 küldetésre nincs szükség.

Én úgy látom, hogy 14 küldetést meg kell csinálnod ahhoz, hogy a 15.-et kiváltsd 4 paranccsal.

2 éve 3 hete #256898 Írta: lemur_catta
Megválaszolva: lemur_catta

ppeti68 beküldte:

matyiabagoly beküldte:

Hogy is van akkor ez???

Én úgy látom, hogy 14 küldetést meg kell csinálnod ahhoz, hogy a 15.-et kiváltsd 4 paranccsal.

Nem kell megcsinálni hozzá egyet sem, ha van 4 db parancsod, akkor ki lehet váltani a 15-diket, én is kiváltottam, pedig még van hátra pár küldetés az 1-14 között. Később majd megcsinálom, addig is lehet menni a következő tankért.

2 éve 3 hete #256940 Írta: Pitya78
Megválaszolva: Pitya78

A "csak egy kérdés" topikban, vagy a saját küldis topikban is feltehetted volna ezt a kérdést.
Nem kellett volna nyitni egy újabbat!

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.