Személyes küldetések

1 éve 8 hónapja #265661 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
Mert sz.r a fordítás, az angol kliensben mindegyik tanknál a HT-10 a sebzést nézni, nem az tp-t!
Lehet, hogy érdemes volna egy ticketet írni, hogy javítsák.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 8 hónapja #265663 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos
Apage gw panteras!

propterea accipite armaturam Dei ut possitis resistere in die malo et omnibus perfectis stare
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Matt__Kirby

1 éve 8 hónapja #265664 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10

Rohamnyuszi beküldte: Szeretném végleg letudni a férgezést a WOT világában, ezért nagy eséllyel kénytelen leszek nekivágni az obj. 260 féregküldiknek.

Mivel másik féreg beszerzését a hátam közepére se kívánok, az lenne a szégyenteljes kérdésem, hogy korábbi tapasztalatok alapján GW Pantherrel kivitelezhető az összes küldetés?

Köszi

Sok szerencsével nem kizárt, ha a másodlagosakat nem akarod (mert akkor még több mák kellene :P )
Mondjuk az spg-11-hez sok szerencsét. :d3:

1 éve 8 hónapja #265702 Írta: Solinari
Megválaszolva: Solinari

treffhetes10 beküldte:

Rohamnyuszi beküldte: Szeretném végleg letudni a férgezést a WOT világában, ezért nagy eséllyel kénytelen leszek nekivágni az obj. 260 féregküldiknek.

Mivel másik féreg beszerzését a hátam közepére se kívánok, az lenne a szégyenteljes kérdésem, hogy korábbi tapasztalatok alapján GW Pantherrel kivitelezhető az összes küldetés?

Köszi

Sok szerencsével nem kizárt, ha a másodlagosakat nem akarod (mert akkor még több mák kellene :P )

Az m53/55 a legjobb választás talán a pantherrel azért meg fogsz izzadni.
Én pl. Bc 58-al csináltam meg szinte mindent.

1 éve 8 hónapja #265709 Írta: acelkocka
Megválaszolva: acelkocka

solinari beküldte:

treffhetes10 beküldte:

Köszi

Az m53/55 a legjobb választás talán a pantherrel azért meg fogsz izzadni.
Én pl. Bc 58-al csináltam meg szinte mindent.

Nem hiszem hogy neki fog állni kihúzni bármelyiket.. :woohoo: Nekem a 260-nál az alábbiak működtek: M40/43 , Bat.-Châtillon 155 55 ( na ebből a tárast ki sem fogom próbálni), Obj. 261. Ezekkel a gépekkel már csak 3 küldetés kell a 60 kitüntetéses artymedálért. :beer2:

1 éve 8 hónapja - 1 éve 8 hónapja #266405 Írta: SamanApo
Megválaszolva: SamanApo
Csinálom az utolsó light küldetést és már 6900 spot és 600 sebzésnél járok mikor befoglalják a bázist a nyomorultak. :wb:
/a mieink/

1 éve 8 hónapja #266649 Írta: mimis
Megválaszolva: mimis
Light küldikkel én is bajban vagyok... a csapat egyszerűen képtelen rálőni a spotokra... :wb:

8 hónapja 4 hete #286548 Írta: ttocra
Megválaszolva: ttocra
Üdv!
A küldetéseknél szerzett tokenekkel mihez lehet kezdeni?

8 hónapja 4 hete #286553 Írta: WolframAlpha
Megválaszolva: WolframAlpha
Csak tipp: vehetsz inovatív felszerelést érte, de meg is tarthatod (pletykák szerint a nem túl távoli jővőben érdekesen lehet majd felhasználni )

8 hónapja 3 hete #286558 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

WolframAlpha beküldte: Csak tipp: vehetsz inovatív felszerelést érte, de meg is tarthatod (pletykák szerint a nem túl távoli jővőben érdekesen lehet majd felhasználni )

Az a kötvény és semmi köze a személyes küldetésekhez.

8 hónapja 3 hete #286559 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

ttocra beküldte: Üdv!
A küldetéseknél szerzett tokenekkel mihez lehet kezdeni?

Amit a személyes küldetéseknél lehet szerezni (ezeket parancsnak hívják), azt arra lehet használni, hogy küldetéseket váltsál ki vele. A StugIV, T28HTC, T55A és obj. 260 küldetéseknél 4 ilyen kell egy típus kiváltásához (egy típussal ugye 1 szerezhető). Az Excalibur, Chimera és a másik objekt küldetéseinél 3 ilyennel lehet kiváltani egy típust.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ttocra

8 hónapja 3 hete - 8 hónapja 3 hete #286582 Írta: Maustiger
Megválaszolva: Maustiger
Sziasztok! Lehet csak én vagyok a hülye, de nem értem, miért nem adta meg a küldetést. Szeretném, ha adnátok értelmes magyarázatot vagy legalább egy elérhetőséget ahol esetleg panaszt lehetne tenni, mert már rohadtul unom, hogy szenvedek és soha nem ad meg semmit a játék.
A küldetés az Obj260 TD 14. küldije. Mellékelek 2 képet ami mutatja a küldit és a lejátszott meccsemet. Számomra az egyetlen talán értelmes megoldás ha az én sebzésemet is beleszámolja a csapatéba és azt osztja vissza. Bár ennek nem sok értelme van. Vagy szar a fordítás.

Mellékletek:

8 hónapja 3 hete #286591 Írta: Istiger1
Megválaszolva: Istiger1

Maustiger beküldte: Sziasztok! Lehet csak én vagyok a hülye, de nem értem, miért nem adta meg a küldetést. Szeretném, ha adnátok értelmes magyarázatot vagy legalább egy elérhetőséget ahol esetleg panaszt lehetne tenni, mert már rohadtul unom, hogy szenvedek és soha nem ad meg semmit a játék.
A küldetés az Obj260 TD 14. küldije. Mellékelek 2 képet ami mutatja a küldit és a lejátszott meccsemet. Számomra az egyetlen talán értelmes megoldás ha az én sebzésemet is beleszámolja a csapatéba és azt osztja vissza. Bár ennek nem sok értelme van. Vagy szar a fordítás.

Ahogy PZoli is írta te is részese vagy a csapatnak, ahol a sebzés 25 %-át kell birtokolnod. Ahhoz hogy teljesüljön ezen sebzés mennyiség esetében 4830 dmg kellett volna hozzá, amennyiben jól számoltam :)

8 hónapja 3 hete #286592 Írta: Vadkakasok
Megválaszolva: Vadkakasok
Ahogy PZoli is írta te is részese vagy a csapatnak, ahol a sebzés 25 %-át kell birtokolnod. Ahhoz hogy teljesüljön ezen sebzés mennyiség esetében 4830 dmg kellett volna hozzá, amennyiben jól számoltam :)[/quote]

Az összes csapat sebzés a tiéddel együtt 19917, ennek a 25%-a 4979,25. A kerekítést nem tudom hogy számolja, vagy 4979-et, vagy 4980-at kell meglőnöd egyedül. Egy olyan csata is jó lehet amelyiknek az elején jó vagy és közben befoglaltok. Próbáld szakaszban te lőj, a többiek foglaljanak.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.