Személyes küldetések

1 éve 10 hónapja #263687 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos

Koteal beküldte:

CrawlingChaos beküldte:

Koteal beküldte: Fúú srácok. Tegnap felbaszarintottam az agyam. Kihagytam egy évet a WOT-ból. És most balfékként visszatértem, hogy majd milyen jó lesz. Erre kiderül hogy a személyes küldetéseket átalakították, és most már nem lehet megcsinálni a T55-öt úgy, hogy nem artyzom. F*szom. Csak a TD-15 hiányzott hozzá. :cry2:

Valamit félreértettél. továbbra sem kell artyzni.

Hát akkor most tényleg nem vágom. Szóval megcsinálon az elsődleges és a másodlagos feltételt a Td15-nél és kész vagyok? Mert marhára nincs kedvem artyzini. A legnagyobb artym a Kv2-ből kifejleszthető ruszki szar de azt eladtam 15 meccs után.

Az arty 15 küldetés kiváltásához 4 commendation kell. Az lehet hogy egyesével elszórtad a meg lévőket más küldik átugrásához?

propterea accipite armaturam Dei ut possitis resistere in die malo et omnibus perfectis stare

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 10 hónapja #263689 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete

Hát akkor most tényleg nem vágom. Szóval megcsinálon az elsődleges és a másodlagos feltételt a Td15-nél és kész vagyok? Mert marhára nincs kedvem artyzini. A legnagyobb artym a Kv2-ből kifejleszthető ruszki szar de azt eladtam 15 meccs után.

Minden 15-ös küldi másodlagossal való teljesítéséért jár egy érdemrend (order). Bármely 15. küldi kiváltható 4 érdemrenddel. Több részlet:
www.wotinfo.hu/...gozasa

Ami az S-51-et illeti: nekem a belőle kifejleszthető SU-14-2 nagyon bejön, töltésgyorsító-célzásgyorsító-venti-BiA kombóval kb. 36 s alatt tölt, és meglehetősen rendszeresen produkálja a Gore medált és a vele járó pár kötvényt. T-55A SPG-15-öt viszont nem ezzel, hanem G.W. Pantherrel sikerült megcsinálnom.

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Az evolúció jele: immár 7 tankon is megvan a 3 GM. És a WoT 1.0-át immár halvány, de azért kék WN8-cal köszöntöm.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Koteal

1 éve 10 hónapja - 1 éve 10 hónapja #263691 Írta: CrawlingChaos
Az áramvonalas előrehaladás részt tanulmányozd:

wotinfo.hu/inde...etesek

"Az Érdemrendek akkor jönnek majd jól, ha ki szeretnéd hagyni az egyik hadművelet (jármű osztály) utolsó küldetését. Az Elismerésekhez hasonlóan tehát ha van 4 Érdemrended, segítségükkel kihagyhatsz, átugorhatsz akár egy egész hadműveletet is, melyek így elsődleges feltétellel teljesítettnek lesznek jelölve. A nagy különbség az, hogy egy 15. küldetés utólag teljesítésével visszakapjuk majd az ahhoz felhasznált Érdemrendet is, amit aztán máshol ugyanúgy felhasználhatunk majd."

Ha nem látod az "érdemrendeket" akkor valószínűleg ellőtted szimpla küldetések átugrására: akkor előbb azokat kell visszaszerezned azzal, hogy az átugrott küldetéseket megcsinálod, elsődleges és másodlagos feltételekkel együtt.

propterea accipite armaturam Dei ut possitis resistere in die malo et omnibus perfectis stare

1 éve 10 hónapja #263694 Írta: Koteal
Megválaszolva: Koteal

CrawlingChaos beküldte:

Koteal beküldte:

CrawlingChaos beküldte:

Koteal beküldte: Fúú srácok. Tegnap felbaszarintottam az agyam. Kihagytam egy évet a WOT-ból. És most balfékként visszatértem, hogy majd milyen jó lesz. Erre kiderül hogy a személyes küldetéseket átalakították, és most már nem lehet megcsinálni a T55-öt úgy, hogy nem artyzom. F*szom. Csak a TD-15 hiányzott hozzá. :cry2:

Az arty 15 küldetés kiváltásához 4 commendation kell. Az lehet hogy egyesével elszórtad a meg lévőket más küldik átugrásához?

Nem csak kiváltottam a TD15-öt kötvénnyel. Arty küldetésből 0-át csináltam meg, mert régen nem kellett.

1 éve 10 hónapja #263701 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
Régen sem lehetett kihagyni két 15-ös küldit, az nem volt gyanús? :huh:

1 éve 10 hónapja #263702 Írta: Koteal

treffhetes10 beküldte: Régen sem lehetett kihagyni két 15-ös küldit, az nem volt gyanús? :huh:

Nem mert megcsináltam mindent kivéve az arty-t. Az ugye négy 15-ös küldi kivéve az artyk. Így lett meg az első két tank is. De most ezt az új rendszert nem értem...

1 éve 10 hónapja #263705 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
Ha egy 15-ös küldi másodlagos küldijét is teljesíted, akkor kapsz egy kötvényt (azt hiszem így hívják)
Egy kötvényt bármelyik tank, bármelyik nem 15-ös küldi kiváltásához felhasználhatod. Egy 15-ös küldi kiváltásához viszont 4 kötvény kell (így jön ki a régi rendszerrel kvázi azonosság, hogy 4 kitüntetéssel megcsinált 15-ös küldi mellett nem kell az ötödik, mint most sem.)
Óriási előny, hogy a kötvény bármelyik tanknál felhasználható. Csináld meg a stug-os arty küldit kitüntetéssel, visszakapod a 4 kötvényt, (sőt kapsz mellé még egyet) és máris kiválthatsz vele pl. egy 260-as 15-ös küldit. ;)

1 éve 10 hónapja - 1 éve 10 hónapja #263713 Írta: Koteal

treffhetes10 beküldte: Ha egy 15-ös küldi másodlagos küldijét is teljesíted, akkor kapsz egy kötvényt (azt hiszem így hívják)
Egy kötvényt bármelyik tank, bármelyik nem 15-ös küldi kiváltásához felhasználhatod. Egy 15-ös küldi kiváltásához viszont 4 kötvény kell (így jön ki a régi rendszerrel kvázi azonosság, hogy 4 kitüntetéssel megcsinált 15-ös küldi mellett nem kell az ötödik, mint most sem.)
Óriási előny, hogy a kötvény bármelyik tanknál felhasználható. Csináld meg a stug-os arty küldit kitüntetéssel, visszakapod a 4 kötvényt, (sőt kapsz mellé még egyet) és máris kiválthatsz vele pl. egy 260-as 15-ös küldit. ;)

Áá értem köff, ha hazaértem a melóból megnézem.

Nem azért de szvsz nem lett valami érthető, vagy csak én öregszem.

1 éve 10 hónapja #263716 Írta: csuzda
Megválaszolva: csuzda

treffhetes10 beküldte: Óriási előny, hogy a kötvény bármelyik tanknál felhasználható. Csináld meg a stug-os arty küldit kitüntetéssel, visszakapod a 4 kötvényt, (sőt kapsz mellé még egyet) és máris kiválthatsz vele pl. egy 260-as 15-ös küldit. ;)

Akkor ha megvan a stug, htc, t55a összes küldetése kitüntetéssel akkor van 3*5=15 kötvényem, amit eltolok az obj260 MT,TD és arty 15-re (3*4=12). 15-12=3 -> marad 3 kötvény. Megcsinálom az LT 15-öt kitüntetéssel, kapok még 1-et, amit elnyomok a HT-ra és akkor meg is van a tank? :O

Másik kérdésem, igaz nagy csatában is lehet küldetést csinálni?

"Annyira azért nem vagyok pro hogy be legyen kapcsolva a mentes" || "Az csak rng xD"

1 éve 10 hónapja #263748 Írta: M_E_T_A_T_R_O_N
Megválaszolva: M_E_T_A_T_R_O_N
1. Igen

2. Igen

:)

csuzda beküldte:

treffhetes10 beküldte: Óriási előny, hogy a kötvény bármelyik tanknál felhasználható. Csináld meg a stug-os arty küldit kitüntetéssel, visszakapod a 4 kötvényt, (sőt kapsz mellé még egyet) és máris kiválthatsz vele pl. egy 260-as 15-ös küldit. ;)

Akkor ha megvan a stug, htc, t55a összes küldetése kitüntetéssel akkor van 3*5=15 kötvényem, amit eltolok az obj260 MT,TD és arty 15-re (3*4=12). 15-12=3 -> marad 3 kötvény. Megcsinálom az LT 15-öt kitüntetéssel, kapok még 1-et, amit elnyomok a HT-ra és akkor meg is van a tank? :O

Másik kérdésem, igaz nagy csatában is lehet küldetést csinálni?

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: csuzda

1 éve 10 hónapja - 1 éve 10 hónapja #263753 Írta: CrawlingChaos

Koteal beküldte:

CrawlingChaos beküldte:

Koteal beküldte:

CrawlingChaos beküldte:

Nem csak kiváltottam a TD15-öt kötvénnyel. Arty küldetésből 0-át csináltam meg, mert régen nem kellett.

Hú de lusta valaki! :cheer: Na de akkor a lényeg, hogy egyszerűen orvosolható a dolog: megcsinálod a TD-15-öt, és az arty-t egy az egyben elfelejtheted. Most egy hajszállal hoztad magad nehezebb helyzetbe, mert ha nem váltod ki a TD-15-t, hanem elsőre megcsinálod, akkor elég lett volna az elsődleges feltételt megcsinálni, most ahhoz hogy visszakapd a billétákat, meg kell csinálni a másodlagost is.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Koteal, AntTheZ

1 éve 10 hónapja - 1 éve 10 hónapja #263937 Írta: Koteal

CrawlingChaos beküldte:

Koteal beküldte:

CrawlingChaos beküldte:

Koteal beküldte:

CrawlingChaos beküldte:

Hú de lusta valaki! :cheer: Na de akkor a lényeg, hogy egyszerűen orvosolható a dolog: megcsinálod a TD-15-öt, és az arty-t egy az egyben elfelejtheted. Most egy hajszállal hoztad magad nehezebb helyzetbe, mert ha nem váltod ki a TD-15-t, hanem elsőre megcsinálod, akkor elég lett volna az elsődleges feltételt megcsinálni, most ahhoz hogy visszakapd a billétákat, meg kell csinálni a másodlagost is.

Igen tegnap rájöttem. Az a baj hogy kihagytam egy évet és ez a kötvény vagy mi a tököm megzavart. Örültem, hogy nem kell megcsinálni a TD-15-öt, rányomtam és nuku tank. Egy kicsit megzavart. Szóval akkor visszaveszem a Td-15-öt a T55-nél, keresek egy jó TD-t mondjuk a svédet oszt azzal megcsinálom. Király.

*azt artyt azért nem csináltam meg mert lusta vagyok, hanem mert utálom azt artyt.

1 éve 10 hónapja #264581 Írta: Kingofthenorth
Megválaszolva: Kingofthenorth
A 6800 kombinalt sebzes bc 155 58-al CSAK a 4-ik helyre eleg, azt hiszem varok arra a TD TOT-ra es megcsinalom az MT15.4-et :wb:

1 éve 9 hónapja #265659 Írta: olahzoltan1977
Megválaszolva: olahzoltan1977
Szerintetek itt miért nem adta meg a küldetést????

Mellékletek:

1 éve 9 hónapja #265660 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi
Szeretném végleg letudni a férgezést a WOT világában, ezért nagy eséllyel kénytelen leszek nekivágni az obj. 260 féregküldiknek.

Mivel másik féreg beszerzését a hátam közepére se kívánok, az lenne a szégyenteljes kérdésem, hogy korábbi tapasztalatok alapján GW Pantherrel kivitelezhető az összes küldetés?

Köszi

"Everybody Be Cool This Is a Robbery"

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.