Free Gold

2 éve 6 hónapja #233182 Írta: Tetrament
Megválaszolva: Tetrament
Én a 800 felé kozelitek. Kb 35 kell még. Jó a frissítés... Jól ellopták az ötletet a GLD-től... De itt legalább direktbe nyerheted a tankot.. Viszont én arra nem költöm a drága aranyat. Meg max a T34 érdekelne de úgyse nyerek szal... Marad a mutz meg az fv 4202...

Újra próbálni telefonon nem lehet... MAX Emulatoron.. Ott majd én is megcsinálom ha lesz rá időm.

Ideje élni, vagy halni hagyni!!!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 6 hónapja #233188 Írta: JustaTanker
Megválaszolva: JustaTanker
Sziasztok!

Aki nem kapja meg a jutalmat miután megcsinálta a küldit az nézze meg, hogy időben teljesítette-e a küldit. Van ahol 48 óra alatt kell pl 6 lvl-ig jutni máshol 7napod van arra, hogy lvl 10 headquartert érj el.
Tehát az apró betüst is olvassátok el mielőtt elkezditek a játékokat. Én is alászaladtam, hogy hiába értem el a szükséges szintet nuku jutalom mert nem az idő limit alatt értem el.
További sikeres free goldozást .

2 éve 6 hónapja #233192 Írta: Tetrament

JustaTanker beküldte: Sziasztok!

Aki nem kapja meg a jutalmat miután megcsinálta a küldit az nézze meg, hogy időben teljesítette-e a küldit. Van ahol 48 óra alatt kell pl 6 lvl-ig jutni máshol 7napod van arra, hogy lvl 10 headquartert érj el.
Tehát az apró betüst is olvassátok el mielőtt elkezditek a játékokat. Én is alászaladtam, hogy hiába értem el a szükséges szintet nuku jutalom mert nem az idő limit alatt értem el.
További sikeres free goldozást .

Fire age-t és a mobil strikeot is kereken 24 óra után zárolta nekem... Pedig 7 nap volt rá... Szedjétek le a Tapjoy alkalmazást ott nyomon tudjátok követni

2 éve 6 hónapja #233201 Írta: Okynawa
Megválaszolva: Okynawa
én befejeztem ezt az egész marhaságot! Vagyis még 1 szint kell a Mobile S.-hoz, ma van 3. napja letöltve, de ha ez sem ad semmit, akkor ennyi volt. volt egy pár, amit behúzott, nem adott goldot, pl 50+gold járt volna a Coin Doser játékhoz, 8as szint kellett. Mindig elolvasom, hogy mik a feltételek, itt annyi volt, hogy töltsd le, futtasd és érj el 8as szintet, meglett, gold semmi, suportnál választható játékok ill. alkalmazások között sincs.
A Mobise S. nál figyeljetek, mert nem a parancsnoknak kell 10esnek lennie, hanem a bázisnak

2 éve 6 hónapja #233203 Írta: Bakkaroo
Megválaszolva: Bakkaroo
Betévedtem ebbe a topikba és csak egy kérdés jutott eszembe:

Mégis, mennyi időt fektettek be fostos 1k gold megszerzésébe?

2 éve 6 hónapja #233205 Írta: Okynawa
Megválaszolva: Okynawa
én pl nem sokat, pl amikor kajolok, v tv-t nézek és reklám van

2 éve 6 hónapja #233207 Írta: JustaTanker
Megválaszolva: JustaTanker
Nem kell sok időt bele fektetni :)
Néha ránézel a telóra és igazából ennyi

2 éve 6 hónapja #233208 Írta: csokiscsiga
Megválaszolva: csokiscsiga

Bakkaroo beküldte: Betévedtem ebbe a topikba és csak egy kérdés jutott eszembe:

Mégis, mennyi időt fektettek be fostos 1k gold megszerzésébe?

Munkahelyen, suliban simán lehet játszani... úgyis nyomkodod a telót és játszol vmivel... én max 1 órát napi szinten, de lehet sokat mondok vele.

2 éve 6 hónapja #233209 Írta: Tetrament
Napi fél óra kb... Többit megoldják azok akik a kódomat használják

2 éve 6 hónapja #233240 Írta: Allanon44
Megválaszolva: Allanon44
Én is kb félórát ha nyomom vele naponta , de aranyat még nem láttam xD

2 éve 6 hónapja - 2 éve 6 hónapja #233242 Írta: RedFox69
Megválaszolva: RedFox69
Sziasztok!
Itt az én kódom is, ha támogatni szeretnétek egy szegény rókát: anh3m
shaking :)

2 éve 6 hónapja #233248 Írta: Beer51
Megválaszolva: Beer51
Hello!
Azt nem tudjatok, miert lehet az, hogy mikor ramegyek a GLD appon belul az earn coins gombra, egy vegtelensegig tarto toltesbe kezd? Emiatt sajnos nem tudok "kuldeteseket" csinalni/
Egyebkent a kodom: DqaVVj

2 éve 6 hónapja #233298 Írta: Tetrament

Beer51 beküldte: Hello!
Azt nem tudjatok, miert lehet az, hogy mikor ramegyek a GLD appon belul az earn coins gombra, egy vegtelensegig tarto toltesbe kezd? Emiatt sajnos nem tudok "kuldeteseket" csinalni/
Egyebkent a kodom: DqaVVj

Mert szar... Használj Emulatort... Ott feldob sokat

2 éve 6 hónapja #233303 Írta: phurges00
Megválaszolva: phurges00
az az idő amit evvel tölt az ember... azért a pár száz goldért, egész biztos megéri. A mobilodon unalmas játékokat játszani, vagy fél-1 perces reklámokat nyitogatni.

Aki nem akar goldra költeni, de páér felszerelés levételéhez jól jönne némi gold. 1x küldjön inkább egy sms-t 4-500 goldért. Vagy tarhálj 1000 forintot az egyik szülőtől inkább. Esetleg valami alkalomra....

De ez kész cirkusz, hogy napi 50 goldért szétbaromolja a telóját valaki. 1000 gold 1000 forint...
Valaki napi 2x költi el ezt cigarettára.

Ha van telefonra és számítógépre. Félévente 1-2 ezer goldra is azért csak futná. Ne csináljátok már...

És nem, nem ingyenes..időt és energiát áldoztok rá. Közben a használt készülék, főleg ha telefon, teleszórjátok szeméttel .

Hétvégén elmész fél napra szórólapot kiosztani , vagy valami diák munka 1-2 alkalommal és vehetsz egy raklap goldot.

Majd ha az android belassul, meg szétcsesződik akkor majd az új teló többe fog kerülni mint amit ez összehozott.

Még mindig a legnagyobb jóindulattal, gondolja át ezt aki havi x órákkal 5-600 goldokat nyer vele.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bakkaroo, csuzda, Lucimiento

2 éve 6 hónapja #233307 Írta: Tetrament
Ez relatív amit mondasz... Én tegnap szakaszozás közben míg meghaltam és a társam élt másfél óra játék alatt kiszedtem 200 goldot... Most igazából hasznosan töltöttem el azt az időt amit max bámészkodással válthattam volna fel.. És ami nem kiadás az bevétel... Főleg ilyen esetben, mikor az időt így is úgy is elbaszod míg vársz

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.