Free Gold

1 éve 2 hónapja #276579 Írta: Wasp81
Megválaszolva: Wasp81

tamas49 beküldte: Egy hónapja ez az üzenet látható belépéskor :

Unfortunately we are currently not able to process marketplace transactions. We are very sorry for the problems and are working on a solution to solve this prolonging issue. Cheers Bernie

Aki április elején beváltotta a a coinsokat, annak jóváírta a WOT. április 22.- óta viszont semmi.
Amíg a fenti üzenet jelenik meg belépéskor, addig nincs beváltás se kifizetés.

Értem, köszi, remélem megoldják a problémát és jóvá lesznek írva a dolgok..... Azért ha nem működik a vásárlás az oldalon, akkor addig igazán kikapcsolhatnák ezt az opciót a tagok részére.... Sztem így lenne fair.... Mindegy....

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 2 hónapja #276854 Írta: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
Megválaszolva: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
A PWNWIN befuccsolt !

A mai üzenet :

Today is a sad day for our company as we have to inform you that we have to stop operating the website on June 11th. Unfortunately, we did not manage to set up a profitable business model. We are really sorry for that, because we ourselves are gamers of passion and therefore it hurts even more. We will refund all active paid subscriptions (you must have an active subscription on the day of closure) as of June 11th. Yours faithfully, the pwnwin team

Google fordítása :

Ma egy szomorú nap a cégünk számára, mivel tájékoztatnunk kell Önt arról, hogy június 11-én le kell állítanunk a weboldal működtetését. Sajnos nem sikerült létrehoznunk egy nyereséges üzleti modellt. Nagyon sajnáljuk, mert mi vagyunk a szenvedély játékosai, ezért még ennél is többet fáj. Minden aktív fizetett előfizetést vissza kell térítenünk (aktív előfizetéssel kell rendelkeznünk a bezárás napján) június 11-től. Tisztelettel, a pwnwin csapat

1 éve 2 hónapja #276871 Írta: Skandargraun
Megválaszolva: Skandargraun
Na a pwwin beszart,nem fizet senkinek semmit...

1 éve 1 hónapja #279461 Írta: Skylord
Megválaszolva: Skylord
Sziasztok! A mai napon találtam egy appot telefonra neve: Free Gold for Tanks. Az a lényeg, hogy ebben az appban kell feladatokat teljesíteni és cserébe aranyat kapunk. Ha szeretnétek több aranyat írjátok be ezt a kódot: n4rta . Tényleg működik már 200 aranyat szereztem kb 1- 1,5 óra alatt. Sok sikert mindenkinek hozzá.

1 éve 1 hónapja #279473 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911
1gold kb 1.1 forint a wot oldalán. a minimálbér br. 1000.-/óra. te másfél órát nyomkodtad a telód 200 aranyért. nagy biznisz. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Troll_Doll

1 éve 1 hónapja #279488 Írta: Ssas
Megválaszolva: Ssas

Skylord beküldte: Sziasztok! A mai napon találtam egy appot telefonra neve: Free Gold for Tanks. Az a lényeg, hogy ebben az appban kell feladatokat teljesíteni és cserébe aranyat kapunk. Ha szeretnétek több aranyat írjátok be ezt a kódot: n4rta . Tényleg működik már 200 aranyat szereztem kb 1- 1,5 óra alatt. Sok sikert mindenkinek hozzá.

És erre kinek van ideje? Kinek van igénye?
Mindig nevetségesnek, és kicsit szánalmasnak találtam amikor valaki ilyen "Free gold" appokat szedett le, ahol aztán FILLÉREKÉRT nyomkodja a telefont, nézegeti a reklámokat, szedi le az appokat.

Átlag órabért nézve 2 ÓRA munkával megvan a HAVI prém fiók ára. Nem tudom miért kéne reklámokat nézegetni, appokat próbálgatni 220 Ft értékű goldért 1,5 órákon át.
De komolyan. Sosem értettem ki, és milyen fantáziát lát ezekben.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Troll_Doll

1 éve 1 hónapja #279490 Írta: Troll_Doll
Megválaszolva: Troll_Doll

Skylord beküldte: Sziasztok! A mai napon találtam egy appot telefonra neve: Free Gold for Tanks. Az a lényeg, hogy ebben az appban kell feladatokat teljesíteni és cserébe aranyat kapunk. Ha szeretnétek több aranyat írjátok be ezt a kódot: n4rta . Tényleg működik már 200 aranyat szereztem kb 1- 1,5 óra alatt. Sok sikert mindenkinek hozzá.

A telefon nyomkodása csak egy dolog de ami mögötte lehet...hiszen jól tudjuk, hogy sehol nincs ingyen ebéd. Azaz valószínűleg 200 Goldért eladtad az adataidat egy kínai adathalász cégnek akik szintén 200 Goldot kapnak ezért csakhogy ők valódit és grammban mérve :trollol:

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ

1 éve 1 hónapja - 1 éve 1 hónapja #279491 Írta: -
Megválaszolva: -

Troll_Doll beküldte:

A telefon nyomkodása csak egy dolog de ami mögötte lehet...hiszen jól tudjuk, hogy sehol nincs ingyen ebéd. Azaz valószínűleg 200 Goldért eladtad az adataidat egy kínai adathalász cégnek akik szintén 200 Goldot kapnak ezért csakhogy ők valódit és grammban mérve :trollol:

... vaaagy egy bitcoin bányász app is felkerült elrejtve a telefonjára, amitől a felhasználók futnak vissza a boltba, és jelentik be, hogy "lassú a Zandrolyid" vagy "szar ez a telyefon".... Holott nem kéne ismeretlen fejlesztők/cégek ismeretlen appjait feltenni, mert instant manit jelent csak nem neki, vagy nem annyit kap, mint ők.

@Skylord: rendes vagy, hogy szóltál, de kicsit jobban járj utána a dolognak, nehogy valami úton-módon ellopják a személyes adataidat, vagy a telefonoddal bányásszanak másoknak bitcoint. Én is megtenném, de jelenleg nyaralok :dancing:

1 éve 1 hónapja #279505 Írta: freezer
Megválaszolva: freezer

zics911 beküldte: 1gold kb 1.1 forint a wot oldalán. a minimálbér br. 1000.-/óra. te másfél órát nyomkodtad a telód 200 aranyért. nagy biznisz. :)

„Tíz narancslé 5 centért?! Nagy koponya vagy, Bob.”

Bud Spencer - És megint dühbe jövünk

:D

3GM: Tiger I, Tiger II, E75
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: zics911, AntTheZ, ketteseala

11 hónapja 1 hete - 11 hónapja 1 hete #282523 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
Kíváncsi voltam mit ad be az egykori PWNWIN oldal. és ezt találtam :
viciplay.com/
A bejelentkező szöveg /google fordítóval/ készült fordítása :

Június 11-én, a híres játékplatform, a PWNwin.com zárták a platformot. Leginkább a World of Tanks játékosok egymás fölötti számáról ismert, és könnyen kezelhető weboldalukról. A platform lehetővé tette a játékosoknak, hogy versenyt végezzenek a versenyeken és teljesítsék a küldetéseket, hogy jutalmakat kérjenek egy pont shopban.

Ha Ön egyike azon sok játékosnak, akik új módszereket keresnek kedvenc játékának élvezetéhez. Már bejelentkezhet a közelgő VICIPLAY.com játékplatform zárt bétajába. A VICIPLAY lehetővé teszi, hogy élvezze a mérkőzést a kedvenc játékaiban, és szerezz pontokat annak érdekében, hogy győzelmet nyerjen a félelmetes hardverdíjakra! A platform szabadon játszható, hirdetések nélkül és további szoftverek használatával.

Ez ugyan béta verzió ,de azért regisztráltam..Anno két adag (1000-1000 ) aranyat gyűjtöttem be a pwnwin coins-ok beváltásával kb: 5 hónap alatt,hátha ez is olyan lesz !

Igaz majd csak 2018 végén indul,de lehet megéri bejelentkezni, mert más játékokkal is lehet pontokat , érméket (coinsokat) szerezni és beváltani jó cuccokra.

Aktiváló üzenet :
Köszönjük, hogy feliratkoztál a BETA-ra
2018 végén indítunk
Ön lesz az első, aki tudni fogja, amikor készen állunk az indításra!
Látogasson el oldalunkra időről időre és maradjon frissítve.

[áthelyezve - ennek a témának van egy saját topicja - StahanoW]

7 hónapja 2 hete - 7 hónapja 2 hete #285722 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
A PWNWIN leállása után elindult a FACEIT oldal, amely ugyan úgy kötődik a WOT.-hoz mint az elődje.
Itt is sokféle WOT.-ajándékra tudjuk beváltani az összegyűjtött krediteket a prémium fióktól a prémium tankokig.,

Ahogy látom itt a csapatmunka az elsődleges , magyar játékosokból kell csapatot összehozni.

Segítség a regisztrációhoz és a használathoz :

headhunterzklan...aceit/

7 hónapja 2 hete - 7 hónapja 2 hete #285724 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

FACEIT korábban (már több éve) is volt és korábban is meg lehetett szerezni a felsorolt dolgokat.
Egyénileg is lehet játszani, de érdemesebb összerakni egy 7 fős csapatot.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.