T-44-100 maraton

3 éve 1 hónapja #206511 Írta: grisa74
Megválaszolva: grisa74
Szerintem ez tök jó küldetés. Már épp izgultam, hogy kitalálnak valamit ami miatt mint a hülye gyerek fogom tolni, de ennek örülök. Ez annyira beteg, ennyi nemzettel ekkora követelményt megcsinálni, hogy nincs az az arany vagy prémtank amiért nekikezdenék. Így aztán marad a nyugodt játék. Thanks WG!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 1 hónapja - 3 éve 1 hónapja #206514 Írta: Staudegger_hun
Megválaszolva: Staudegger_hun
Bodzy, Mivel T4 feletti jármű kell, legalább a T-24-et ki kell húzzad a CSEH ágon :)
Amúgy az nem rossz tank, de én a T-50-el ls T-40-el is kétségesnek tartom ezt a tokent, mert amilyen csapatok ma vannak... :woohoo:

3 éve 1 hónapja #206516 Írta: Staudegger_hun

Sasvári beküldte:
Hab a tortán, hogy ezt a vacok tankot az orosz szerveren lehetett kapni ajándékba mobil netes éves előfizetés mellé. Ugyanaz mint a proto csak t44-es papír páncéllal. Kinek kell ez ? :spaz:

Hát, olyan T-44-et tud, QB stream-en legalábbis ez jött le.
De a lényeg a nagy kredit hozam, és a legénység képzés, abban meg elég jó volt...

3 éve 1 hónapja #206517 Írta: Staudegger_hun

Serious_Threat beküldte: Német - Úgyis kell az E25-re a 3 GM
Francia - Úgyis kell az AMX50b-re a 3 GM
Ruszki - Úgyis kell a 140/T62-re a 3 GM
Amcsi - Úgyis haladni kell a Patton felé
Cseh - Úgyis ki kell húzni előbb-utóbb a TVP T50/51-et
Brit - Chieftain/T95-el picit necces
Kínai - szorul a hurok: Type64-el nem egyszerű
Japán - nincs az az isten hogy én a japán tigrisre megcsináljam a 3 GM-et

Nos nem egyszerű, ugyanakkor a nemzetek növelésével csökkenthették volna a követelményeket.

Hali Ütő,

Japán- miért nem húzod a med. ágon?
Kínai - Type T-34 nagyon gyorsan összehozza, nem véletlen - azon voolt először 3 gunmark-om.
Cseh - én is a T50-el tervezem..Hát, ez nem lesz könnyű, mert kb. fele annyit sebzek átlagban, mint te...

3 éve 1 hónapja #206518 Írta: Staudegger_hun
a legnagyobb baj a 150 FRAG / nemzet...
Megint jönnek majd a FRAG-tolvaj kis sunyik... :izmena:

3 éve 1 hónapja #206520 Írta: kwaded
Megválaszolva: kwaded
Sok tankot illetve gunmarkot kellene grindolni, lehet kellemes lesz a hasznossal vegyítve.
Számomra a bökkenő a japán ág, tehát arra kell majd egy token, többivel ha az időm engedi, akkor meglehetek.
Sok sikert mindenkinek! ;) :beer2:

3 éve 1 hónapja #206523 Írta: be.ga1004
Megválaszolva: be.ga1004
Egy gyors infó róla :-)

Mellékletek:

3 éve 1 hónapja #206547 Írta: silean2
Megválaszolva: silean2
Ez inkább siralmas. Tier 8-as medből sokkal többet ki lehet hozni. Ma már mindenki CC?

Ami fontosabb.
QB rakott ki egy összegző videót, amiben számadatokkal mutatja, hogy legkevesebb idő alatt, hogyan lehet megcsinálni a maratont. Ez nálam rögtön egy problémát vetett fel, bár lehet, hogy csak beképzelem.
Sok Ödönke látja, hogy 2k átlaggal kell 20 csata (Amit én is így számoltam) sima liba. Viszont ha csak a DMG-re mennek és a killeket akarják másodlagosan csinálni, akkor az állhat fel, hogy megvan a 2k dmg, felborul és megy a következő csatába. Gyorsabban halad, de jönnek a tipikus 1-2-3-4-5-6:15-ös meccsek. Amiben szaladni kell a DMG után, vagy épp nem tudsz ki DMG-elni annyit, amiennyi neked kell.

"Én csak a tankok hangjai miatt játszom"-M_O_A
3GM: T-34-85, Cromwell, Skoda T25, Amx 12T, Jg Pz IV, Type 64, Amx 13 90, Amx 50 100, M4A1 Revo, T32, Amx 13 75, Obj 268, T-44, Su-152, IS-3, T-34/100, Strv M42-57 alt 2, KV-85, Centurion I , Churchill GC, BC 12T

3 éve 1 hónapja #206568 Írta: singes
Megválaszolva: singes

silean2 beküldte: Ez inkább siralmas. Tier 8-as medből sokkal többet ki lehet hozni. Ma már mindenki CC?

Ami fontosabb.
QB rakott ki egy összegző videót, amiben számadatokkal mutatja, hogy legkevesebb idő alatt, hogyan lehet megcsinálni a maratont. Ez nálam rögtön egy problémát vetett fel, bár lehet, hogy csak beképzelem.
Sok Ödönke látja, hogy 2k átlaggal kell 20 csata (Amit én is így számoltam) sima liba. Viszont ha csak a DMG-re mennek és a killeket akarják másodlagosan csinálni, akkor az állhat fel, hogy megvan a 2k dmg, felborul és megy a következő csatába. Gyorsabban halad, de jönnek a tipikus 1-2-3-4-5-6:15-ös meccsek. Amiben szaladni kell a DMG után, vagy épp nem tudsz ki DMG-elni annyit, amiennyi neked kell.

Épp ezért kell MINDEN meccsen odafigyelni, hogy 1k sebzés után lehetőleg legyen 1 kill is. Aztán hogy t6-ban csinálod, amikor fullról szedsz ki egy-egy tankot, vagy t9-ben lopkodsz, az már más tészta.

Állítólag egy ember csak akkor hal meg, ha már senki nem gondol rá. Ha ez igaz, Morphelo addig biztosan él, amíg én lélegzem.

Tha Force is strong in my family. My father has it. I have it. My sister has it. Morpehlo had that power, too.

Do. Or do not. There is no try.

3GM: T-34, Chi-nu, KV-1, KV-1S, A-43, T-34-85, amx 12t, amx 13 75, obj. 416, obj. 257

3 éve 1 hónapja #206577 Írta: gmaster0o0
Megválaszolva: gmaster0o0
nemet : grille + skorpio
francia: bc + 50b
angol: concgq, AX
amerikai: patton, e5
orosz: 263, 140, 260
cseh: hat kene a 9es skoda:D
kinai: type62, is2, type64 ez fajni fog:D de ezert nem veszek wz120at:D
japan: stb :D

szerintem nem gaz abszolut: 10es tankkal illik azert 2k sebezni, meg vannak olyan tankok amivel siman lehet meccsenkent 2 killt nyomatni.

3 éve 1 hónapja #206624 Írta: Serious_Threat
Megválaszolva: Serious_Threat
Nem rossz cucc

Tier10: BatChat, M60, Obj907, Obj140, AMX 50B, T-22 med, IS-7, T-62A, TVP T50/51, VK7201, T100 LT, WZ5A, Type5, Grille 15, 121B, 113, Rhm-Pzw, Obj 277, T95E6, Maus, FV4005, Obj260

3 GM: BatChat, Obj140, AMX50B, TVP T50/51, IS-7, Obj268v4, BatChat AP, Skoda T50, T54, T54LT, RU251, T-10, AMX1390, Rhm-Skorpion G, M41 Bulldog, KV5, FCM 50t, Type64, E-25, Tiger I, T37
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kwaded

3 éve 1 hónapja #206628 Írta: singes
Megválaszolva: singes
Ütő! Érzésre milyen a sima t-44-hez és a mod 1-hez képest? Szerinted megéri 1 hónapig ezzel szórakozni?

Állítólag egy ember csak akkor hal meg, ha már senki nem gondol rá. Ha ez igaz, Morphelo addig biztosan él, amíg én lélegzem.

Tha Force is strong in my family. My father has it. I have it. My sister has it. Morpehlo had that power, too.

Do. Or do not. There is no try.

3GM: T-34, Chi-nu, KV-1, KV-1S, A-43, T-34-85, amx 12t, amx 13 75, obj. 416, obj. 257

3 éve 1 hónapja #206636 Írta: silean2
Megválaszolva: silean2

singes beküldte: Ütő! Érzésre milyen a sima t-44-hez és a mod 1-hez képest? Szerinted megéri 1 hónapig ezzel szórakozni?

Szerintem már készül a videó. :justwait:
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

"Én csak a tankok hangjai miatt játszom"-M_O_A
3GM: T-34-85, Cromwell, Skoda T25, Amx 12T, Jg Pz IV, Type 64, Amx 13 90, Amx 50 100, M4A1 Revo, T32, Amx 13 75, Obj 268, T-44, Su-152, IS-3, T-34/100, Strv M42-57 alt 2, KV-85, Centurion I , Churchill GC, BC 12T
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: singes

3 éve 1 hónapja #206641 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir

gmaster0o0 beküldte: nemet : grille + skorpio
francia: bc + 50b
angol: concgq, AX
amerikai: patton, e5
orosz: 263, 140, 260
cseh: hat kene a 9es skoda:D
kinai: type62, is2, type64 ez fajni fog:D de ezert nem veszek wz120at:D
japan: stb :D

szerintem nem gaz abszolut: 10es tankkal illik azert 2k sebezni, meg vannak olyan tankok amivel siman lehet meccsenkent 2 killt nyomatni.

Ne csak a dmget nézd, a killt is. Az egy dolog, hogy 2k sebzést tolsz, de megvan hozzá a 2kill/csata átlagod? Mert ha pl csak 1,6, akkor máris 94 csata mire meglesz a kill, hiába tolod le 50 csata alatt a sebzést egy 3k-s átlaggal.

Egyébként szerintem rá kell szánni 1 vagy 2 hétvégét amikor megtolja az ember (képességei függvényében) és akkor napi 2-3 órával kényelmesen meg tud lenni még egy átlagos játékosnak is. Az unikumok pedig kényelmesen kiszedik 2 hét alatt.

"Tükörbe nézünk
De önmagunkba soha
Mindig más a hibás
Mindig más ostoba"

3 éve 1 hónapja #206644 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir

singes beküldte: Ütő! Érzésre milyen a sima t-44-hez és a mod 1-hez képest? Szerinted megéri 1 hónapig ezzel szórakozni?

Bár nem vagyok Ütő, így én is várom a tapasztalatait, de itt a QB videjó:

Azt az okosságot mondja, hogy a kredithozam és a legénységképzés miatt éri meg, egyébként olyan mint egy T-44. Vagyis ha nem akarsz orosz med legényt képezni, és van elég kredit farmolós módszered/tankod, akkor csak akkor éri meg, ha a garázsba akarod tudni.

"Tükörbe nézünk
De önmagunkba soha
Mindig más a hibás
Mindig más ostoba"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: singes

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.