T-44-100 maraton

3 éve 1 hete #208126 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos

Vy3R beküldte: Az a gáz, hogy ez a tank lényegében a ritkasága miatt érné meg - ha csak a küldetéssel lehetne megszerezni, kiszenvedni - ergo kevesebb ember jutna hozzá.

Na erre nem szabad alapozni. A WG üzletpolitikáját ismerve 1 éven belül kapható lesz a boltban, ha másképpen nem valami bundle csomagban. Ha nagyon kell év vége előtt a bevétel, akkor lehet, hogy már a karácsony előtti adventi akciókban benne lesz.
A WZ-111-et is többször dobták már a maraton óta a boltba, legutóbb egy pár hete.

propterea accipite armaturam Dei ut possitis resistere in die malo et omnibus perfectis stare
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Vy3R

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 1 hete - 3 éve 1 hete #208127 Írta: phurges00
Megválaszolva: phurges00
Ritkaság az e25 meg a type59..a tankok hiába nem szerezhetőek meg, főleg az ilyenek nem érték a játékban...és az acc "árát" sem növeli. Egy skorpióval ellentétben ez egy közepes közepes...

az első prem tanknak talán ok. De tierlimit nélkül papír, miközben nem gyors, viszont 183 pen pont nem elég t10ben. :huh:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Vy3R

3 éve 1 hete #208129 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

akárkiakárhonnan beküldte: föleg,ha azt nézzünk nem mindenkinek van tele a garázsa 9-10-es tankokkal az összes nemzet esetében,
Igy talán nem is érzem mindenkivel szemben teljesen fairnek ezt a küldetést.
szerencsére ez nekem már nem probléma.
viszont nincs is olyan nagy szükségem erre a tankra :idea:
de kihivásnak azért talán jó lesz a feladat.
föleg ,hogy hogyan tudom majd az asszonnyal megértetni ez megéri a ráforditott idöt :lol:

A WG célja egyszerű: ha kell egy "ingyen" prémtank, akkor húzz ki minden nemzetből magas tierű tankot. Ehhez vegyél prémfiókot, hogy belátható időn belül tudj fejleszteni, és kell prémtank, hogy a sok szimultán grindelt ághoz megvehesd a következő tankot. Tehát a cél: sokan fizessenek, és sok legyen az aktív játékos.

Én is az ilyen maratonok miatt vágtam bele az angol, a kínai és a japán ágba. Ezek közül az angolt nagyon szeretem, a kínait és a japánt nagyon utálom, bár a 110 elvileg már jó tank, illetve a Type 61 stockon is tetszik.

A T-44-100 abból a szempontból érdekes tank, hogy agilis, a penje sem probléma, ha lehet vele flankelni, és legénységképzéshez ideális.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Volvo_elcsap, akárkiakárhonnan

3 éve 1 hete - 3 éve 1 hete #208131 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_

Black_Sheep_01 beküldte: bár a 110 elvileg már jó tank

:trollol: :trollol: :trollol:

A T-44-100 abból a szempontból érdekes tank, hogy agilis, a penje sem probléma, ha lehet vele flankelni, és legénységképzéshez ideális.

:great:

Amicus Plato, sed magis amica veritas.

"Behatolás; Az APCR akár a 10-es szintre is behatolhat túlsúlyba, egy 8-as fokozatra jellemző, tornyosító tulajdonsággal."

3 éve 1 hete - 3 éve 1 hete #208162 Írta: akárkiakárhonnan
Megválaszolva: akárkiakárhonnan

Black_Sheep_01 beküldte:

akárkiakárhonnan beküldte: föleg,ha azt nézzünk nem mindenkinek van tele a garázsa 9-10-es tankokkal az összes nemzet esetében,
Igy talán nem is érzem mindenkivel szemben teljesen fairnek ezt a küldetést.
szerencsére ez nekem már nem probléma.
viszont nincs is olyan nagy szükségem erre a tankra :idea:
de kihivásnak azért talán jó lesz a feladat.
föleg ,hogy hogyan tudom majd az asszonnyal megértetni ez megéri a ráforditott idöt :lol:

A WG célja egyszerű: ha kell egy "ingyen" prémtank, akkor húzz ki minden nemzetből magas tierű tankot. Ehhez vegyél prémfiókot, hogy belátható időn belül tudj fejleszteni, és kell prémtank, hogy a sok szimultán grindelt ághoz megvehesd a következő tankot. Tehát a cél: sokan fizessenek, és sok legyen az aktív játékos.

Én is az ilyen maratonok miatt vágtam bele az angol, a kínai és a japán ágba. Ezek közül az angolt nagyon szeretem, a kínait és a japánt nagyon utálom, bár a 110 elvileg már jó tank, illetve a Type 61 stockon is tetszik.

mondjuk a japánt az stb-ért mindenképp érdemes végigtolni.
a kinai nehéz ág meg alapban nem rossz.
ott a 2 10-est igazából most fogom bevetni,de ahogy látom a 113 nem lesz rossz.

3 éve 4 napja #208965 Írta: MPeter71
Megválaszolva: MPeter71
Mivel hétvégén indul a mandula, gondoltam megnézek pár dolgot és meg is osztom.
Aki szeretne majd még idén ősszel goldot venni, annak elég jó opció a 8 tokenes vásárlás, mivel 6,99EUR egy token, és ha nem lesz felhasználva akkor 1750 goldot visszatérítenek, ez jelenleg 7,15EUR.
Ha valaki a teljes csomagot veszi meg, akkor olcsóbban jön ki a tank sokkal, ezt már régebben leírtam, számításokkal együtt, és akkor is visszajár az 1750 gold nemzetenként, ha sikerül 1-1 nemzettel megcsinálni a küldetést.
Szóval ki ősszel akar goldot venni, annak ez is egy elég jó opció lehet.
Érdemes rajta gondolkozni.
Szombat reggel 7-től indul a maraton.

"Mert a férfi mind gyerek, maradunk VÉN TINÉDZSEREK!" by Ákos
"Kinek fegyvere az igazság erénye, a becsület pajzsa a győzedelembe vetett hit, az meghalhat, de el nem bukhat soha." a Nagyszüleimtől
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger, Frankenstein Bourne

3 éve 4 napja #208982 Írta: Bakkaroo
Megválaszolva: Bakkaroo
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Egyet értek. Nekem a cseh ágra biztosan, a kínai valószínűleg kelleni fog token. Mivel azonban gold is fog kelleni az év végi tankeladásos/vásárlásos időszakra, akkor a legegyszerűbb megvenni csomagban a 8 darab tokent, aztán ami nem lesz felhasználva, azért megkapom a gold-ot. Olcsóbbnak nem igazán olcsóbb megoldás, de azt hiszem, hogy sokkal kevésbé leszek feszélyezve a küldetések teljesítése során...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MPeter71

3 éve 1 napja #209565 Írta: Kamasuka
Megválaszolva: Kamasuka
Nem vagyok gépközelben, valaki megtudja mondani hogy ma indult el a maraton??
Vagy mikor is fog?

3 éve 1 napja #209567 Írta: Serious_Black
Megválaszolva: Serious_Black

Kamasuka beküldte: Nem vagyok gépközelben, valaki megtudja mondani hogy ma indult el a maraton??
Vagy mikor is fog?

Ma reggel hétkor indult el.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kamasuka

3 éve 1 napja #209570 Írta: Kamasuka
Megválaszolva: Kamasuka

Serious_Black beküldte:

Kamasuka beküldte: Nem vagyok gépközelben, valaki megtudja mondani hogy ma indult el a maraton??
Vagy mikor is fog?

Köszi! Még annyit, hogy ha valamelyik nemzetből nincs tankom annak a tokenjét mikor tudom megvenni mert a boltban még nem láttam?

3 éve 1 napja #209574 Írta: MPeter71
Megválaszolva: MPeter71

Kamasuka beküldte:

Serious_Black beküldte:

Vagy mikor is fog?

Köszi! Még annyit, hogy ha valamelyik nemzetből nincs tankom annak a tokenjét mikor tudom megvenni mert a boltban még nem láttam?

Már ott van minden token a boltban a speciális fül alatt.

"Mert a férfi mind gyerek, maradunk VÉN TINÉDZSEREK!" by Ákos
"Kinek fegyvere az igazság erénye, a becsület pajzsa a győzedelembe vetett hit, az meghalhat, de el nem bukhat soha." a Nagyszüleimtől
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kamasuka, Tomat

3 éve 1 napja #209585 Írta: Tomat
Megválaszolva: Tomat

MPeter71 beküldte:

Kamasuka beküldte:

Serious_Black beküldte:

Vagy mikor is fog?

Már ott van minden token a boltban a speciális fül alatt.

Köszi! Pont néztem reggel, hogy miért nem látom a tokeneket, de miután írtad, hogy ott vannak, rájöttem, hogy nem voltam bejelentkezve, "külsősöknek" pedig nem mutatja.

Játékosnév: szeni17

3 éve 1 napja #209595 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01
Mentem 2 órát ebéd után, 31 kill, 51753 sebzés. Napi szinten 3-4 órát játszva kb. 20-22 nap alatt kihúzható a tank tokenek nélkül. Kíváncsi leszek, hogy bejön-e a tippem. :)

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.