Top of the tree

2 éve 11 hónapja #217090 Írta: UltorVulpes
Megválaszolva: UltorVulpes

pepe0419 beküldte: Köszi, meg kéne venni a KV85-t, az M6-t, a VK 36.01-t, a Churchill VII-t és az ISU-152-t és esetleg a SU-101-t is :) Ja, és a gyerek nyafog a KV2 miatt is. Nagyobb akció szerintem nem lesz ezekre mostanában, max TOT keretében lehetne.

Akkor neked most pont kapóra jön a veteránok napja akció.

Én meg így azon gondolkozok, hogy vegyem-e meg az AMX 13 90-et, amíg tart a ToT vagy inkább rakjak még 400k-t az árához és vegyek egy T20-at meg egy Hellcat-ot, hogy haladjon az az ág is. :unsure:

"Exhaustless fountain of poison divine."

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 11 hónapja #217094 Írta: pepe0419
Megválaszolva: pepe0419

CrawlingChaos beküldte:

pepe0419 beküldte: Köszi, meg kéne venni a KV85-t, az M6-t, a VK 36.01-t, a Churchill VII-t és az ISU-152-t és esetleg a SU-101-t is :) Ja, és a gyerek nyafog a KV2 miatt is. Nagyobb akció szerintem nem lesz ezekre mostanában, max TOTT keretében lehetne.

Szerintem TIer 7-ig a TOTT-ban sem szokott nagyobb akció lenni, mint az ünnepiekben! Ugyanúgy meg fogod kapni tier 5-ig az 50%-ot, 6-7-ben a 30%-ot. Ahol a TOTT nyerőbb, az a 8-10 szint. ÚGyhogy a felsorolt tankokat mind megveheted.

A két nyolcasra most úgysem biztos, hogy összejön a kredit, azokra hátha lesz TOTT.

#FINOALLAFINE

2 éve 7 hónapja #233334 Írta: lemur_catta
Megválaszolva: lemur_catta
Sziasztok!

Most megy még a szavazás a Top of the Tree akcióhoz a hivatalos oldalon, 13-adikáig lehet szavazni, érdemes, mert nagyon szoros az állás, összeadtam mind a hét nyelven elérhető oldalakon a szavazat állását, per pillanat a Leopárd 1 vezet 5564-el az Object 140 előtt, aminek 5529 szavazata van, úgyhogy minden szavazat számít.

worldoftanks.eu/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrawlingChaos, Tetrament

2 éve 7 hónapja #233351 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

tankosmedve beküldte: Sziasztok!

Most megy még a szavazás a Top of the Tree akcióhoz a hivatalos oldalon, 13-adikáig lehet szavazni, érdemes, mert nagyon szoros az állás, összeadtam mind a hét nyelven elérhető oldalakon a szavazat állását, per pillanat a Leopárd 1 vezet 5564-el az Object 140 előtt, aminek 5529 szavazata van, úgyhogy minden szavazat számít.

worldoftanks.eu/

Go Russia!
:thx3:

(Én idióta a T62Ara szavaztam..)

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.