Jelenleg 345 vendég és 10 tag online

Fejlesztések a wotinfo.hu-n

3 hónapja 3 hete #284777 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Jacktor beküldte: A cikkek alatti kommentek alapértelmezett sorrendje átállítva "Legjobb"-ra a "Legfrissebb"-ről.

Ha rányomok a "legújabb"-ra nem történik semmi sem.Ha meg újratöltöm az oldalt megint a "legjobb" kerül beállításra.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 3 hete #284779 Írta: bittus
Megválaszolva: bittus

Hunti beküldte:

Jacktor beküldte: A cikkek alatti kommentek alapértelmezett sorrendje átállítva "Legjobb"-ra a "Legfrissebb"-ről.

Ha rányomok a "legújabb"-ra nem történik semmi sem.Ha meg újratöltöm az oldalt megint a "legjobb" kerül beállításra.

Történik, megváltoztatja a sorrendet, csak győzd kivárni :cheer:

3 hónapja 3 hete #284780 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga
Szerintem a cikkek alatti összevissza vonalkázott szutykok gyalázatosak.

Gyakorlatilag az új skin óta nem olvasom a kommenteket, mert ha valaki utólag hozzáfűz valamit a már elolvasott részhez, nem látom, mert a fene sem fog mindent 6x átbogarászni (sok esetben ebben nem lelkesít a kommentek minősége sem, de abban máshol van a hiba).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bittus, PZoli, zics911

3 hónapja 3 hete #284783 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Lord_Loga beküldte: Szerintem a cikkek alatti összevissza vonalkázott szutykok gyalázatosak.

Gyakorlatilag az új skin óta nem olvasom a kommenteket, mert ha valaki utólag hozzáfűz valamit a már elolvasott részhez, nem látom, mert a fene sem fog mindent 6x átbogarászni (sok esetben ebben nem lelkesít a kommentek minősége sem, de abban máshol van a hiba).

Én elolvasom a hozzászólásokat, de nekem is sokkal jobban tetszett a régi, az számomra is kezelhetőbb volt. Az új motor ráadásul sokkal erőforrás igényesebb, újabban megint eltart egy darabig, amíg cikkek hozzászólásait betölti. Egyértelműen optimalizálatlan ez a motor a régihez képest. Ha lehetne, én is a régit használnám.

3 hónapja 3 hete #284784 Írta: PZoli

Be lehet állítani valahol az alapértelmezettemet magamnak? Ha alul állítom át, azt nem jegyzi meg, mindig ha megnyitok egy cikket, akkor a legjobbat hozza előre, pedig az idő alapú rendszerezés kéne nekem, mert így még átláthatatlanabbak a hozzászólások, illetve kétszer annyi idő is, hogy újrarendezzem. Nem tudom, hogy miért kellett globálisan átállítani, de szerintem a többség időrendben szeret olvasni.

3 hónapja 3 hete #284789 Írta: Aur1n
Megválaszolva: Aur1n
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Erre gondolsz?
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

3 hónapja 3 hete #284796 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Aur1n, ezt csak a fórumra vonatkozik. Visszaállítom az időrendi rendezést.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hunter9956, PZoli

3 hónapja 3 hete - 3 hónapja 3 hete #284798 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Kidobtam egy szavazást a kommentekről, jobb oldalsáv, hajrá. (ha hülyén jelenik meg, nyomjatok egy Ctrl+F5-öt)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Gspzoli

3 hónapja 3 hete #284799 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir
Nekem az új rendezés jobban bejön. Látszik hol van pezsgőbb téma, így először azokra lehet fókuszálni, ráadásul visszakeresgélni se kell, mert egybe van a beszélgetés. Nem véleten találták ezt ki anno, csak sokaknak a megszokottól eltér, ezért komfortzóna mizéria van.

"Tükörbe nézünk
De önmagunkba soha
Mindig más a hibás
Mindig más ostoba"

3 hónapja 3 hete #284800 Írta: PZoli

Bhalangir beküldte: Nekem az új rendezés jobban bejön. Látszik hol van pezsgőbb téma, így először azokra lehet fókuszálni, ráadásul visszakeresgélni se kell, mert egybe van a beszélgetés. Nem véleten találták ezt ki anno, csak sokaknak a megszokottól eltér, ezért komfortzóna mizéria van.

Ennek az az előnye, hogy egyben van, a réginek pedig az, hogy elég csak az új hozzászólásokat elolvasni, nem kell keresgélni, hogy melyiket nem olvastam még. Nekem a régi jobban használható, de megértem, ha valakinek ez az új elrendezés jön be.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lord_Loga

2 hónapja 2 hete #286248 Írta: Hecienda
Megválaszolva: Hecienda
Csak egy ötlet, mert látom többször is probléma van vele.
Mi lenne ha a moderátor, ha moderátorként ír más színt használna?
Így elkülönülne mikor játékosként a saját véleményét írja le, illetve mikor a dolgát végzi.

3 hete 4 napja #287416 Írta: gombolu105
Megválaszolva: gombolu105
Sziasztok! Nagyon szeretem az oldalt, főleg a tech tree-nek örültem, de legtöbbször ios telefonról tudom nézni az oldalt, és ezen sajnos nem lehet megnézni mivel a kijelzőn csak kb 1-3 tier látszik és nincs mód oldalra léptetni! Két böngészővel is próbáltam! Tud valaki megoldást? Előre is köszi!

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.