Jelenleg 366 vendég és 8 tag online

Fejlesztések a wotinfo.hu-n

5 éve 2 hónapja #59918 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

Jacktor beküldte: Ki voltál jelentkezve mikor nézted? Olyankor szokott némi csúszás lenni (bér akkor sem kéne)...
Mindegy, nyomtam egy szokásos stat újraszámolást.

Szia Jacktor!

Be voltunk jelentkezve, úgy csinálta megint a szokásosat, de biztos helyrejött az újraszámolástól! :)
Köszönjük!

TROLLdoys
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

play4stats.com/...olls2/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Katjaton

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #60013 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10

Jacktor beküldte: Ki voltál jelentkezve mikor nézted? Olyankor szokott némi csúszás lenni (bér akkor sem kéne)...
Mindegy, nyomtam egy szokásos stat újraszámolást.

Én is be voltam jelentkezve, utána rögtön írtam is ide.
No mindegy, most jó :)

5 éve 1 hónapja #62532 Írta: geritango
Megválaszolva: geritango
Hali!

Kérdés/észrevételt tennék (fel):

Ha a weblapot nézem és nem a főoldalon vagyok, hanem valamelyik másik részt ( Modok, Tankelemzések) nézegetem és vissza akarok térni a Hírek részre, akkor a következőt tapasztalom:

A Hírek gomb kattinthatósága a gomb alsó részén lehetséges csak. Míg a többinél, ha ráhúzom az egeret a szövegre (Fórum, Kezdőknek) akkor bekékül, jelzi, hogy hivatkozás van hozzárendelve, addig a Híreknél csak az szövegmező alsó részén adja ki a hivatkozhatóságot. Firefoxot használok, lehet ettől van?

rocksztár vagyok és paraszt

5 éve 1 hónapja #62537 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Ezt kiszúrtam pár órája én is (a jobb alsó Oldal tetejére/aljára modul pozíció okozta) és javítottam még akkor. Nyomj egy Ctrl+F5-öt.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: geritango

5 éve 1 hónapja #62539 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun

Jacktor beküldte: Ezt kiszúrtam pár órája én is (a jobb alsó Oldal tetejére/aljára modul pozíció okozta) és javítottam még akkor. Nyomj egy Ctrl+F5-öt.

Azt akartam kérdezni, hogy nem tudnál a Tank elemzésekhez betenni valamilyen indexet? Mondjuk nemzetenként, a könnyebb kereshetőség végett.

Tudod mi az a Dunning-Krueger effektus? Ja tudom hogy nem, csak úgy kérdeztem: en.wikipedia.or...effect

5 éve 1 hónapja #62549 Írta: Jacktor
Ezen már gondolkoztam én is. Majd szétbontom nemzet/típus alosztályokra. Pl. német/prémium, német normál, kínai prémium, stb...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mrlajos

5 éve 1 hónapja - 5 éve 1 hónapja #62555 Írta: 48254F
Megválaszolva: 48254F
Szerintem az F3 mindenkinek megy, ezért a legegyszerűbb formában egy oldalra lehet tenni az összes linket:
KV-220 - tier 5 szovjet prémium HT
Tiger I - tier 7 német HT

A fastruktúra is jó, de már elavult.

A legjobb valamelyik fenti megoldás + egy keresőmező lenne, ami a beírt szavaknak megfelelően realtime listázza a találatokat.

5 éve 1 hónapja #62646 Írta: Jacktor
Elemzések nemzet/tanktípusra lebontva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, tibi144, mrlajos, 48254F, Jackal_hun

5 éve 1 hónapja #62671 Írta: bela455
Megválaszolva: bela455
Az uj nemet TD agrol nincs info ezen a forumon? Pl nash., borsig, S Emil,trogerek.

5 éve 1 hónapja #62674 Írta: bela455
Megválaszolva: bela455
Bocs, van kaptam.

5 éve 1 hónapja #62692 Írta: Jackal_hun
Jacktor: teljesen jó, csak kéne egy visszagomb a belelépés után. Thx

Tudod mi az a Dunning-Krueger effektus? Ja tudom hogy nem, csak úgy kérdeztem: en.wikipedia.or...effect

5 éve 1 hónapja #62733 Írta: Jacktor
Hát ezt nem tudom hogy oldom meg. Mindenesetre a menü alatt mindig ott van az aktuális oldal elérési útja, azaz hogy éppen hol vagy. Ott klikkelni lehet a közbenső linkekre is. Pl. nálam most: Kezdőlap - Fórum - Általános megbeszélés - A weboldalról... - Fejlesztések a wotinfo.hu-n - Válasz

5 éve 1 hónapja #62735 Írta: Jackal_hun

Jacktor beküldte: Hát ezt nem tudom hogy oldom meg. Mindenesetre a menü alatt mindig ott van az aktuális oldal elérési útja, azaz hogy éppen hol vagy. Ott klikkelni lehet a közbenső linkekre is. Pl. nálam most: Kezdőlap - Fórum - Általános megbeszélés - A weboldalról... - Fejlesztések a wotinfo.hu-n - Válasz

Az is jó, de ha az aloldalak generálódnak, akkor beleraksz egy linket az aloldalba valami felirattal<link target=" www.wotinfo.hu/...mzesek ">Elemzések</link> aztán csókolom:D (vagy nem tom már mi HTML-ben a link, de valami ilyesmi nem?)

5 éve 1 hónapja #62737 Írta: Jacktor
Hát ez sajnos nem ilyen egyszerű :)

5 éve 1 hónapja #62742 Írta: 48254F
Megválaszolva: 48254F

Jacktor beküldte: Hát ezt nem tudom hogy oldom meg. Mindenesetre a menü alatt mindig ott van az aktuális oldal elérési útja, azaz hogy éppen hol vagy. Ott klikkelni lehet a közbenső linkekre is. Pl. nálam most: Kezdőlap - Fórum - Általános megbeszélés - A weboldalról... - Fejlesztések a wotinfo.hu-n - Válasz

Elegendő lenne, de az a baj vele, hogy elveszik. Aprók és sötétek a betűk, és kicsi a felső és alsó térköz.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.