Az ASIA szerveren már bejelentették a következő TOTT ágait, így szinte biztos, hogy nálunk is a következőkre számíthatunk: Jagdpanzer E 100 (12.05-01.05), ST-II (12.20-01.20)
Akinek gondja van az MT-15-ös küldikkel, kezdje melegíteni a közepes tankjait és a prémium lőszert -> december 5-től érkezik sok-sok ingyen HP a játékba.
JpzE100 mennyire működik mostanság? A jagtiger már elég régen ki van maxolva, de nem mentem tovább, mert a száraz adatok alapján a 10es dpm, front páncél, löveg kitéríthetőség, potosság és mozgékonyság terén is visszalépés. Hp szinte nem változik, a hátsó páncél meg hiába vastagabb, ha valaki mögé kerül, akkor úgyis mindegy. Egyedül az alfa elrettentő erejét érzem előnyösnek. Elég ez a mai felgyorsult játékmenetben?
Nekem megvan, hát lehet vele néha jó csatákat menni de elég lomha, valaki meglátja egyből gold és az simán beviszi. Sokszor hatalmas misseket lősz vagy 950 mert ez jutott. Azt hittem jó lesz majd küldiket csinálni de nem néha megyek vele 1-1 et és ennyi.
Hát ez kiváló!Nincs egy hónapja,hogy tervrajzokkal és szabad tp-vel kimaxoltam az ágat!Erre a leárazásra vártam!Kis spórolás karácsony előtt és legalább ez is beficcen a garázsba...🙂
következő cső pálya bravo 2 támadási opcio észak dél ennyi kreativtást de h pályát teljes területen ki legyen használna na ne ez nem wg lenne vagy vissza sülyednek a mostani játékos állomány aljára ? amiota megy event olyanaokat figyelek meg h ki rázz hideg h mennyi barom van
A gőzmozdony a vasutakon első ízben használt géperejű vontatójármű, precízebben a gőzmozdony vontatott járművek (vasúti kocsik) továbbítására szolgáló vasúti vontatójármű. Erőgépe egy gőzgép, amelynek működtetéséhez szükséges gőzt a jármű kazánjában állítják elő. A kazán fűtéséhez szükséges tüzelőanyagot (általában kőszén, ritkábban fa, vagy fűtőolaj) és a kazántápvizet a mozdony a járműre épített tartályokban (szertartályos gőzmozdony), vagy a mozdonyhoz kapcsolt külön szerkocsiban (szerkocsis gőzmozdony) viszi magával.