LEGO modellezés

6 éve 6 hónapja #251928 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil
Létezik belőle Abrams és Sherman is

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #251932 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil
Ezen a Sherman tankon keresztül eljutottam a MEGABLOKS 2. világháborús modellező fórumára, ahol pl. egy aknaeltávolító "crab" változatot építettek a Sherman vázra

www.spartanblok...ef&;

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dies

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #252003 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil
Mark V.
1. világháborús távirányítós LEGO tank Sariel-től

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja #272895 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil
Sariel 2018-as tervei:
sariel.pl/2018/...plans/



MBT-70/KPz 70 tank: a fresh and barely started project. It caught my eye because of the advanced active suspension system, which I would obviously love to re-create. Ideally, it will let me combine functions from my K2 Black Panther model with those from my S Tank 2 model. It’s not going to be easy, but I think the result can be something really new.

T-35 tank: my first multi-turreted tank project, it has seen little progress so far. I’ve done some work on the suspension design, but the main feature, which is multiple remotely-controlled turrets, is still waiting. I’d prefer to finish some other tanks first.

M4A2 Sherman tank: a project that has seen some, but not much progress in 2017. I have some very advanced mechanisms planned for it, and it will take a while to get them to work. If it works, it will share some functions with my Leopard 2A4 model.

King Tiger XL: another “slow” project, the only progress I’ve recently made was fiddling with the propulsion system to make the tracks less likely to slip on the sprockets. The main goal remains the same: a fully remotely-controlled tank model that has both exterior and interior recreated as accurately as possible.
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 9 hónapja #277956 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil
Találtam más építőt is, olyan érdekességekkel mint BatChat, Object 268 v4, Strv S1,


Itt a csatornája:
www.youtube.com...videos
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrossMetal1

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja #282772 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil
Ha azt mondanám építsünk LEGO-ból egy igazi tankot, akkor mindenki mosolyogna, pedig autóval most megcsinálták: (95%-ban LEGO)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.