0.9.14

8 éve 2 hete #181945 Írta: hadur36
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Úgy érzem, hogy az új fizika egy kicsit változtatott a mozgás közben leadott lövések pontosságában.

Kanyarodás közben mintha elbillenne a torony a centrifugális erő hatására. Csak akkor pontos a lövés, ha nem nyomod a W-t kanyarodás közben és élesebb kanyart veszel sebességvesztés árán. Ennek meg nem kedvez az autoaim, mert az éles kanyart kevésbé rekompenzálja a torony forgási sebessége.

Szerintem nem igazán kedvez ez a patch az autoimet gyakran használó agresszív stílusú med-es játékosoknak. S így még több lesz a türelmes, kiváró, kamper játékos...

Valaki még tapasztalt hasonlót, vagy csak én nem tudom könnyen megszokni az új fizikát?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hete - 8 éve 2 hete #181949 Írta: blslas
Megválaszolva: blslas
Helloság !

Nekem úgy tűnik mintha most több lövés betalálna mozgás közben.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hete #181955 Írta: MDavid1995
Megválaszolva: MDavid1995
A pontosabb medek most is elcsapnak menet közben a Cromwell féle sniperek meg előző patch-ben se tudtak eltalálni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 napja #184085 Írta: Colonel_Fox1984
Megválaszolva: Colonel_Fox1984
Sziasztok! A 9.14 bevezetése óta gyakran előfordul, hogy ha kilőnek, de még megy a csata nem tudok kilépni a garázsba. Csak a Jacktor féle modpack van fent amivel sosem volt semmi baj. Bármi ötlet? A másik kérdésem: A tundra mod tiltott?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 napja #184099 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Nálam is előfordul, valószínű az XVM okozza. De parszor nyomj Ctrl-t vagy Enter-t. :) Utána menni fog. Nekem olyankor chatelni sem enged, csak a tankok közt tudok váltogatni.

A Tundra név szerint nem tiltott, mivel nincs ilyen lista.
DE azok a modok, amik a lombozatot módosítják/eltávolítják azok tiltottak :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Colonel_Fox1984

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 19 órája #184189 Írta: Robika
Megválaszolva: Robika
Hali
Egy kérdés miért nem tudok tankot venni?
Találkozott már valaki ezzel a hibával?
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 19 órája #184191 Írta: CrossMetal1
Megválaszolva: CrossMetal1
A "Segítség" topikban is megtalálod az egyszerű megoldást.(Én is onnan tanultam. :) )

Lényeg: A narancssárga téglaalap jobb lent, benne "Játék" felirat.Ha jobban megnézed két részre van osztva. Ha a jobb oldali kisebb részre kattintasz nem indítja egyből a játékot hanem két lehetőséget ajánl fel.A felsőre kattintva indítja a játékot,modok nélkül! Ekkor simán vásárolhatsz tankot.
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 19 órája #184192 Írta: UltorVulpes
Megválaszolva: UltorVulpes
Én nem érzem pontosabbnak a lövéseket, viszont azt igen, hogy az ammorack érzékeny tankjaim(pl. a Leo PT A, újonnan már a RU 251 is) eddig 2-3 csatánként kaptak egy sárga ammo racket, most csatánként kettőt, ritkán egyet. Hiába a vizes lőszerrekesz modul + a biztonságos elhelyezés skill.

A hiba meg nálam is jelentkezik, hogy halál után nem tudok kilépni vagy használni a chat-et. Nekem csak az XVM mod van fent gyári beállítással, szóval tuti az lesz a ludas. Én az F1, majd 2x Esc kombóval lépek ki. :silly:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 18 órája - 8 éve 18 órája #184194 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie

Hali
Egy kérdés miért nem tudok tankot venni?
...


Próbáld meg feloldani a lakatot a gold meg a freeXP mellett, akkor engedi (nekem eladni nem enged ha le van zárva).

Úgy érzem, hogy az új fizika egy kicsit változtatott a mozgás közben leadott lövések pontosságában.

Kanyarodás közben mintha elbillenne a torony a centrifugális erő hatására. Csak akkor pontos a lövés, ha nem nyomod a W-t kanyarodás közben és élesebb kanyart veszel sebességvesztés árán. Ennek meg nem kedvez az autoaim, mert az éles kanyart kevésbé rekompenzálja a torony forgási sebessége.

Szerintem nem igazán kedvez ez a patch az autoimet gyakran használó agresszív stílusú med-es játékosoknak. S így még több lesz a türelmes, kiváró, kamper játékos...

Valaki még tapasztalt hasonlót, vagy csak én nem tudom könnyen megszokni az új fizikát?


Nem forgótornyos TD, pl. Stug3 egy borzalom nekem az új rendszerben. Lötyög, billeg, alig tolat, nehezebben fordul, szóval egyértelműen rosszabb. A többi járműnél nekem bejön.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 12 órája #184221 Írta: Robika
Megválaszolva: Robika
Köszönöm szépen sikerült!!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja #185303 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
Jött valami miklópöcs. Tudja valaki, mit tartalmazott?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja #185306 Írta: leonhart79
Megválaszolva: leonhart79

Úgy érzem, hogy az új fizika egy kicsit változtatott a mozgás közben leadott lövések pontosságában.

Kanyarodás közben mintha elbillenne a torony a centrifugális erő hatására. Csak akkor pontos a lövés, ha nem nyomod a W-t kanyarodás közben és élesebb kanyart veszel sebességvesztés árán. Ennek meg nem kedvez az autoaim, mert az éles kanyart kevésbé rekompenzálja a torony forgási sebessége.

Szerintem nem igazán kedvez ez a patch az autoimet gyakran használó agresszív stílusú med-es játékosoknak. S így még több lesz a türelmes, kiváró, kamper játékos...

Valaki még tapasztalt hasonlót, vagy csak én nem tudom könnyen megszokni az új fizikát?


Én az STB-1 en érzem főleg hogy pontosabb lenne. Eddig elég rendesen szórt de 9.14-től mintha ez javult volna.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja #185462 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano
A pontosságot illetően nem tudok mit mondani, az én td-im tuti pontatlanabbak, de hogy az új fizikától, vagy csak a további nerfeléstől, azt nem tudom.
Ami viszont valószínű, hogy a tankok megjelenésétől függetlenül a játék téglatestekként kezeli őket. Másképp nem lenne magyarázható, miért áll meg egy felborult tank egy látszólag totál instabil pozícióban fejreálláskor. Márpedig megáll.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja #185659 Írta: pepe0419
Megválaszolva: pepe0419
Az lehetséges, hogy a patchel néhány bokor is eltűnt a térképekről? Ritkán kapom, ezért nem 100%, de mintha a Mountain Pass pályán lett volna egy bokor a középen lévő medence szélén G5-ben, ahonnan spotolni lehetett a túloldali tankokat. Most hiányzik onnan.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja #185701 Írta: TivadarToth
Megválaszolva: TivadarToth
Csak nálam van minden 2. meccsben, hogy lefagynak a billentyűk miután kilőttek? Így nem tudok kilépni amíg teljesen le nem megy a kör, vagy ctrl-alt-del és feladatkezelő..

Csak zoom mod van fent és sebzés számláló...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.