Jelenleg 637 vendég és 2 tag online

Free to play account - Mire megyek vele?

2 hete 5 napja #281093 Írta: Toucan__
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Sziasztok!

Egy ideje abbahagytam a WoT-ot, talán úgy 1,5 éve. Belenézegettem mostanában videókba, streamekbe, fórum topikokba, és picit megetetszett megint az egész.

Azt látom, hogy nagyon sokat változott a meta. Amikor én játszottam, akkor kb ilyesmi volt a meta: 140, Bc25, E5, Patton, régi FV heavy.
Azt is látom, hogy sokat változtak a pályák is. Picit szebbek, picit jobbak (talán?). Feltűnt, hogy kikerültek balanszolatlan, és/vagy hulladék pályák is. Pl Swamp, Sztálingrád etc.
Meg hát van pár újdonság még, mindenféle színű tankok, kötvények, fejlesztett felszerelések, booster spammelés a WG részéről.

De egy valami nem változott ahogy látom. Van a "gold ammo" ellenes oldal, és a "goldos".

Rövid gondolkozás után egyből megfordult a fejemben, hogy milyen lenne egy acc, NULLA gold ammo használattal. Tudni kell régen én is spammeltem becsülettel a goldot, ott volt mindenben a pótkaja is.
Aztán kicsit tovább gondoltam még ezt. Milyen lenne egy acc alap lőszerrel, pótkaja nélkül?
Aztán eljutottam oda, hogy milyen lenne egy free to play acc?
Ahol nem váltogatok free xp-t, nincs prémium fiók, nincs kredit farmolásra tank. Nincs csata közben nagyobb átütés, és pótkaja?

Vajon mit lehetne így elérni? Ugyanúgy mennének a 3 gun markok mint régen?
Milyen wn8, és győzelmi arány lenne elérhető?
T10-ben milyen átlagot lehetne kitolni?

Mi a cél?
Igazából egy erős acc létrehozása, free to play szemléletben. Gold lőszer, pótkaja, nagy javítók nélkül.
Megpróbálni gun markolgatni magas tierben is ezekkel a setupokkal.
Megmutatni sokaknak, hogy NEM a gold lőszer az, amitől valaki eredményes, vagy nem.
Sok-sok nagy carryt összehozni, a már említett puritán setuppal.

Milyen bizonyítéka lesz annak, hogy valóban egy Free to play, zero gold ammo/pótkaja acc lesz? Egyszerűen minden replay el lesz mentve :) Bármelyik tankkal, bármilyen időintervallumban vissza lehet majd nézni a dolgokat.

Ha érdekel titeket ez a fajta "kihívás", és kíváncsiak vagytok arra, hogy mit tudok majd összehozni, akkor dobjatok egy "köszönetet", így tudni fogom, hogy érdemes e majd a topikot folytatni.

:thx: :thx2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hete 5 napja #281094 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke
Sok szerencsét! Remélem erősek az idegeid. :d3:

"Két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség, de a világegyetemben nem vagyok biztos." Albert Einstein
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ

2 hete 5 napja #281095 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac
ha jó játékos vagy (nem tudom mi a játékos neved, vagy mi volt) akkor lesz erős accod.
erősebb lenne ugyanaz az acc prémium fogyó eszközökkel? IGEN
kérdés volt ez valaha is? NEM
sok múlik a játékoson? IGEN
több múlik a játékoson mint a fogyó eszközökön? IGEN sokkal (gondolom ezt akarod szemléltetni)

a fentieknek igazából csak a konteósok hiszik az ellenkezőjét, kár vele vesződni egy percet sem áldoznék rá az időmből.

2 hete 5 napja #281097 Írta: Aur1n
Megválaszolva: Aur1n
Arra azért kíváncsi lennék, hogy 3. gun mark hogyan lehet meg prémium lőszer nélkül. Figyelembe véve mennyiszer low tier pl. egy 8-as tank.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pap32

2 hete 5 napja - 2 hete 5 napja #281098 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac
tank függő. van amivel sehogy, van amivel meglehet. pl type5: sehogy, full golddal csinaltam meg rá.
attól függ milyen az alap lőszer. exra kiegeszitők annyira nem szamitanak.

2 hete 5 napja #281100 Írta: Imre_1960_
Megválaszolva: Imre_1960_
Ez egy tök jó kezdeményezés.... lett volna mondjuk 2 éve.
De ma szerintem vannak helyzetek, ahol NEM TUDSZ csinálni SEMMIT gold nélkül.
Powercreep, agyonpáncélozott tankok.
T8, és felette szerintem életképtelen bármilyen tank, bárki kezében gold ammo nélkül. Egyszerűen lesznek helyzetek, ahol NEM tudod belőni a tankot. Flankelés nem opció, ha vannak még spotolatlan tankok stb.

2 hete 5 napja #281108 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

Imre_1960_ beküldte: Ez egy tök jó kezdeményezés.... lett volna mondjuk 2 éve.
T8, és felette szerintem életképtelen bármilyen tank, bárki kezében gold ammo nélkül. Egyszerűen lesznek helyzetek, ahol NEM tudod belőni a tankot. Flankelés nem opció, ha vannak még spotolatlan tankok stb.

Hallottál már SirFoch-ról? :whistle:

2 hete 5 napja #281112 Írta: Imre_1960_
Megválaszolva: Imre_1960_

pap32 beküldte:

Ő az aki egy időben belázadt a WG ellen? Aztán a WG meghúzta a pórázt rajta, hogy nem kap kvázi fizetést a negatív kritikák miatt? Aztán mintha semmi sem törént volna folytatta tovább?
Ismerem igen.

2 hete 5 napja #281113 Írta: szekkernyak
Megválaszolva: szekkernyak

pap32 beküldte:

múltkor ő is ellőtt vagy három goldot......egy mausra egy progettoval :trollol:

2 hete 5 napja - 2 hete 5 napja #281114 Írta: StahanoW
Megválaszolva: StahanoW

Imre_1960_ beküldte:

pap32 beküldte:

Ő az aki egy időben belázadt a WG ellen? Aztán a WG meghúzta a pórázt rajta, hogy nem kap kvázi fizetést a negatív kritikák miatt? Aztán mintha semmi sem törént volna folytatta tovább?
Ismerem igen.

Eltávolították a CC programból, és majdnem kapott egy copyright strikeot. Miután eltávolította a videót, a WG rácsapott a Community Managerre, aki megfenyegette a cr strike-al, és kapott egy hivatalos bocsánatkérést. Mivel alapból WoT-al foglalkozott, így a továbbiakban is a WoT-al foglalkozik, ez az ő egyéni döntése, és nem a WG tart pisztoly a fejéhez.

Semmilyen pórázt nem húztak meg, semmilyen fizetést nem vettek el, mert nem is volt. Kicsit jobban utána kellene járni a dolgoknak. Ajánlom figyelmedbe például MarkGFL-t, aki önmagától hagyta ott a CC programot, és el is meséli, miről is szól ez az egész. Prém tankokról, azoknak a promózásáról, reviewok, wotos contentek gyártásáról és egyebekről szólt, nem az álom fizetésekről, mert nincs fizetés. Max Murazorra lehetne ezt mondani, de ő meg a "munkásságával" rengeteg kárt okozott. Nem a WGnek.

Itt egy link, Scheff írta a cikket:
esport1.hu/news...ramrol

Megkérnék mindenkit, hogy a továbbiak maradjunk az eredeti témánál, vagy azokat viszem át a Konteó topicba.

Mauerbrechert megvenni olyan, mint csípőspaprikás kézzel a szemedbe nyúlni. Mások jót röhögnek rajtad, de te sírsz. - by peterszegvari
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hunti, Firefox, kicsicsuvi, _Szazados_, Exorcist

2 hete 5 napja #281118 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
A WOT úgy van megtervezve, hogy a prémium ( beleértve mindenféle készpénzért vehető jóságot)

- kényelmet, gyors fejlődést és jó tankokat adjon
- és hogy egy bizonyos szint felett szükség legyen rá.

Én azt tapasztaltam, hogy kb. tier6-ig jól el lehet lenni bármiféle készpénzért vehető dolog nélkül.

Mármint az én erősen átlagos játéktudásommal is.

Sőt tier7-ben is van pár vas, amivel prém nélkül se vagyok veszteséges ( O-Ni, SU-152, T-29, T-25/s ... )

tier8-ban én már mindennel ami kifejleszthető veszteséges vagyok :) .. vagy az lennék prém acc nélkül.

Efelett pedig egyre drágul az élet... ( OK, nyomulós kláncsata kivétel, ha be van kapcsolva a credit boost. )

Meg hát aztán vannak dolgok, amiknél az ember vakarni fogja a fejét. Egy "ágon" szintet lépnék épp. És át kéne rakni a felszereléseket a következő tankra. Vagy féláron eladok mindent a tankkal együtt, és bukok 750 ezer kreditet ... vagy elköltök 30 goldot. Ami kb max 50 Ft, akkor is ha szar árfolyamon vásárolok néha kevéske goldot.

Ha nincs prém előfizetés és prém tank se, akkor csatánként mondjuk farmolok 5000 kreditet. 10 csata 50 ezer, 100 csata 500 ezer.. 150 csata alatt termelem ki a féláron eladott felszerelés árát. Ha egy csata 6 perc, akkor 10 csata 60 perc azaz 1 óra ... 100 csata 10 óra ... 150 csata 15 óra.

Ennyi idő, 15 óra a féláron eladott felszerelések árának játékkal történő visszapótlása.

Egy a McDonaldsban szendvicset készítő emberke a 30 gold árát azaz az 50 Ft-ot 9 perc alatt keresi meg. Hm.

Ha ezt végiggondolom, akkor valszeg veszek goldot :) .. Nem sokat, minimális mennyiséget, csak annyit amennyi a felszerelés-pakolászásra elég lesz.

De gondoljuk tovább: tier3 prémtankocskákat új accot indító bónuszkóddal is lehet kapni.

Sőt talán új accra egyes t5 prémeket adó bónuszkód is van.

Meg aztán évente egy-két tier2/tier3 prémtankocskát meg később is utánahajít a WG az embernek. ( Bt-7art, t-29, kétcsövű amcsi izé, Toldi III ... VIC, svéd kettes prém ... ezekhez mind így jutottam. Mondjuk nagy részüket nem is hajtom ... inkább csak vannak, acc. dísznek. Bár mind legénységhúzásra, mind kisebb farmolónak megfelelnek. ) A kis ruszki BT-7arty és a t-29 egyarán jól farmolnak ... ! (HE lőszer spammelők, nem igényelnek prém lőszert ..

Továbbá évente 1-2 prémtank megszerezhető könnyebb vagy nehezebb marathonnal ... WZ-111, T-44-100, Progetto ... mind mind megszerezhető volt, és ezek azért t8 prémek ... sőt a Progetto a jelenlegi meta egyik ha nem a legerősebb t8 prémje. .... Hozzáteszem: én ezeket a tankokat nem tudtam megszerezni, idő, elkötelezettség, játéktudás híján. ... A T-34-84M és a DickerMax viszont maratonból álltak be a garázsomba... és most a t5 T-34S is meg lesz.

A másik dolog a gold. Valójában ez is szerezhető "ingyen". Ha most el is tekintünk a "nézz sok reklámot és kapsz érte egy kevés goldot" típusú inkább kamu mintsem működő oldalaktól, akkor is: FACEIT versenyeken a kerti zöldségnél kicsit jobban játszók szert tudnak tenni némi goldra. Nem sokra, de annyira biztos, ami elég a felszerelések pakolászására, netán a kedvenc tank lefestésére is.

Aki meg komolyan játszik és be bír kerülni olyan klánba amelyik global mapon területeket képes szerezni, annak nyert ügye van...

2 hete 5 napja #281120 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir
Az egésznek akkor van értelme, ha ezzel egy konteót akarsz bizonyítottan megtörni.
Egyébként van élet gold nélkül:
forum.worldofta...opmost

Értéket veszítesz vele nyilván, meg eleve, egy jó játékos még klán nélkül is fog annyit keresni, hogy ezüstből finanszírozza az alkalmi gold használatot, meg a pótellátmányt. A fő skill az ember, a többi csak korrekciós tényező. Rengeteg tank és rengeteg ág van, van ami nehezebb és van ami könnyebb. Unicum vagy szuperunicum szinten igazából nincs jelentősége, 2-2,2k körüli recenttel meg kvázinullába lehet lenni, amihez eljutni meg csak tudatosság és hajlandóság kérdése. De a többi is csak farmolás, meg idő, ha akarat van akkor f2p a játék. A nagy átlagnak a prémium fiók nem ár az időért, amit nyer vele.
Akkor csináld, ha magadban megvan az igény a bizonyításra, aki ezt most nem látja át, annak úgy is az lesz majd a reakciója, hogy ő nem ilyen jó, mint te, ezért a teszted számára nem releváns.

"Tükörbe nézünk
De önmagunkba soha
Mindig más a hibás
Mindig más ostoba"

KERES
© 2018 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.