Jelenleg

7
látogatónk van

Örömködő

5 éve 7 hónapja #281536 Írta: Istiger1
Megválaszolva: Istiger1
Sziasztok,

Ez egy remek izgalmas csata volt ahol a végén még a honfitárs is gratulált. :)
A végén nagyon biztonságosra akartam menni így a readly elmaradt, de ettől függetlenül akár még egy elemzésbe is beférhet talán ez a replay :)



wot-record.com/...5k_dmg
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics
Téma zárolva.
5 éve 7 hónapja - 5 éve 7 hónapja #281543 Írta: Lacek89
Megválaszolva: Lacek89
3. Pool medál, igaz top tierben voltam.



Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics, Serious_Black, Istiger1, zics911
Téma zárolva.
5 éve 7 hónapja #281553 Írta: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
Megválaszolva: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
Medál és nagy eredmény sincs. de első lettem a csapatban és a rangsorolt csatában ez sokat hoz a konyhára.
A nagyméretű szerszámkészlet életet mentett a B-C 25 t. ,kb. 10 méterről leadott lánclövései közben. A 155 milliméteres HE M101E1 repeszromboló gránát pedig lezárta a vele folytatott közelharcot. Ahogy utána megnéztem az Obj 430U-n elért 3 telitalálat a legénységnek és a modulokban 7 sérülést okozott .



Mellékletek:
Téma zárolva.
5 éve 7 hónapja #281577 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni
A mai nap margójára:



Kicsit nehezen adta magát :)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ba_nshee, Istiger1, 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
Téma zárolva.
5 éve 7 hónapja - 5 éve 7 hónapja #281675 Írta: turoskeksz
Megválaszolva: turoskeksz
Én már nem nagyon játszok.Igaz ezt nem az örömkedöbe kellen irni,de hát ami oka van hogy nem játszok,az viszont öröm.Kedden megszületett a második kiscsajszim,és ennél nagyobb öröm nincs :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: wrett, ZsoltHun76, PZoli, Istiger1
Téma zárolva.
5 éve 7 hónapja #281678 Írta: Istiger1
Megválaszolva: Istiger1

Én már nem nagyon játszok.Igaz ezt nem az örömkedöbe kellen irni,de hát ami oka van hogy nem játszok,az viszont öröm.Kedden megszületett a második kiscsajszim,és ennél nagyobb öröm nincs :)


Gratu! Jó egészséget és sok boldogságot! ;)
Téma zárolva.
5 éve 7 hónapja #281683 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac

wotreplays.eu/s...#teams

hetes tankkal szopattam meg az ellenfelet :)[/quote

...azaz, mondhatni hogy "csecsre vágtad"??? :idea::whistle:


Ha ugy tetszik, csak az a különbség köztünk, hogy nalam ez rendszeres es barmelyik tierben es nem mazli miatt. Amugy ja.

Téma zárolva.
5 éve 7 hónapja #281684 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac

Én már nem nagyon játszok.Igaz ezt nem az örömkedöbe kellen irni,de hát ami oka van hogy nem játszok,az viszont öröm.Kedden megszületett a második kiscsajszim,és ennél nagyobb öröm nincs :)


Gratu! Jó egészséget és sok boldogságot! ;)


Na hát hosszu szép életet kívánok
Téma zárolva.
5 éve 7 hónapja #281689 Írta: P_r_e_d_a_t_o_r
Megválaszolva: P_r_e_d_a_t_o_r




A végén visza kellett volna mennem törölni a bázisfoglalást.

Akit érdekel a csata:
wotreplays.eu/s...v_103b
Téma zárolva.
5 éve 7 hónapja #281695 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Ezen most vigyorgok. WZ-111 kínai prémet toltam ... harmadik kínai heavy legénység képződik benne épp.

Mammerheim (standard battle) .. ezt dobta az MM a csata helyszínének. És még top tier is voltam, ami ritkaság. Bal alsó sarokból kezdtünk.

El is indultam egyből a felső körön a medekkel ... csipogtak/picsogtak/mapklikkeltek is erre egyesek, hogy lefele kéne mennem G9 heavy dühöngőbe ... de ezen a pályán ezzel a tankkal jobb szeretek fent menni a medek útján: a sebességem megvan hozzá, és az ágyúm is pont alkalmatos a medek agyonverésére.

Végül is nyertünk.

Kaptam a csatáért 72783 kreditet (bruttó) ami 58685 nettó lett a levonások után. ( Ha nem lett volna prém acc aktív akkor 34424 lett volna.)

Sebeztem (nem röhögni !!!) 448-at, ami azért t8 nehéz tankkal játszva, ráadásul top tierként ... hát nem a legtöbb.

A dolog magyarázata, hogy kétszer lőttek nekem lőszerrekeszt, és kétszer meg a tőtőmet gyilkolták meg (belém szerelmesedtek az enemy arták ... ) ... volt amikor fél perc körül járt az újratöltésem... szóval a csata jelentős részében többé-kevésbé harcképtelenül lapultam és vártam hogy a kis csomagjaim ( gyógyító, javító ... farmolni kicsikkel járok...) újra használatba vehetőkké váljanak...

Hogy nem hátul lapultam, annak bizonysága, hogy spotoltam 3123-at mindeközben.

Ami még viccesebb: lett 4 killem ( igen, abból a négyszáz körüli sebzésemből :D) ...

A csata végén egy mókus szakaszt ajánlott a szakaszban elkövetett sok killért kapható medálért, ezt elfogadtam mer miért ne.

... Erre a csata végi jelentésnél legnagyobb meglepetésemre kiderült, hogy véletlenül meglett a HT-14 küldi ( T-55A HT-14 :D ) ... elég sok killünk a csata első három percében volt :D

Mellékletek:
Téma zárolva.
5 éve 7 hónapja #281697 Írta: akárki
Megválaszolva: akárki
Birch Gun-nal tegnap eltaláltam egy tankot ....negyvenedik lövés volt kb.
Bontottam is egy sört
Téma zárolva.
5 éve 7 hónapja - 5 éve 7 hónapja #281699 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Sírva vertem az asztalt a röhögéstől.
Bekapcsolom a gépet játszok. Nagyon laggol, nagyon szarul megy. Alig látom, hogy hová megyek, lövök, annyira laggol, pingem az egekben. Kilépek, mondom leszedek egy két felesleges dolgot, hátha.
Megnézem, mégis mennyit csináltam a wotinfo-n:


ÁHHH! Szóval az volt eddig a baj, hogy normálisan működött a játék!
Becsukott szemmel könnyeben lennék unikum!:rofl: :rofl: :rofl:
Mellékletek:
Téma zárolva.
5 éve 7 hónapja #281708 Írta: totalnoob
Megválaszolva: totalnoob
Ma vettem meg eme lengyel csodat.12 csata utan mar azon voltam,hogy megbanjam....Katasztrofalis csataim voltak.Alig 20% win rattel.Aztan 13.nak beadta ezt.Igaz toptier voltam 3-5-7 ben,de azert kicsit karpotolt a veresegszeriaert.
Mellékletek:
Téma zárolva.
5 éve 7 hónapja #281710 Írta: wrett
Megválaszolva: wrett

wotreplays.eu/s...#teams

hetes tankkal szopattam meg az ellenfelet :)[/quote

...azaz, mondhatni hogy "csecsre vágtad"??? :idea::whistle:


Ha ugy tetszik, csak az a különbség köztünk, hogy nalam ez rendszeres es barmelyik tierben es nem mazli miatt. Amugy ja.


Unalmas lehet neked! Az állandó papírforma... ellenben akkor lehet, hogy nem tudod milyen érzés mikor az ember megdönti azt.
A lényeg, hogy azért a kóbor kutya seggét is éri napfény néha! Mi is volt? 7essel szívatni a nagyobbakat? Na lássuk csak, rég volt ugyan...:
wotreplays.eu/s...t-kv-3
wotreplays.eu/s...t-kv-3

Téma zárolva.
5 éve 7 hónapja - 5 éve 7 hónapja #281712 Írta: totalnoob
Megválaszolva: totalnoob
A winrate meg mindig kaka,de sikerult egy ujabb jo kort menni az 50tpvel
Mellékletek:
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.