Jelenleg

28
látogatónk van

Tankos Apukák Fóruma #3

7 éve 4 hónapja #216440 Írta: pepe0419
Megválaszolva: pepe0419

Na jó lehet túlreagálom az egészet, most nagyon fáradt vagyok a folyamatos műszak miatt................. , de hiányzik a régi klán, Axe Joczi meg a többiek mind, meg a szakaszozások strongholdok, amik mindig mentek, arról nem beszélve, hogy a TS állandóan üresen áll, teljesen . Egyedül meg szar.


Bár teljesen kívülálló vagyok, de nekem erről a Madagaszkár című mese jut eszembe.
Túl kell lépni a múlton, és jó lesz ez újra.



Sajnos a vidi vége hiányzik, de aki ismeri az tudja mi lesz a folytatás, aki meg nem, annak ott a jutúb.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Potrien
Téma zárolva.
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #216445 Írta: Potrien
Megválaszolva: Potrien
Igen. Nincs ezzel semmi baj. Kinőtt a T-F-K -ból egy új, agilis klán, és talán nem vagyunk rájuk túl büszkék, meg sokszor letagadjuk, hogy ismerjük őket, mert folyik az orruk és néha finganak az asztalnál, de szeretjük így is a VENTI tagjait. Csatában ugyan nem találkozhatunk velük, mert a Dél-Oszét szerveren tolják, feljebb még nem jutottak, de ami késik, nem múlik. :woohoo:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Samy70, CrossMetal1, Szete58, sandorati, bodzy, Caesar_cart, MPeter71, DarkRaven73, Katjaton
Téma zárolva.
7 éve 4 hónapja #216447 Írta: Katjaton
Megválaszolva: Katjaton

Igen. Nincs ezzel semmi baj. Kinőtt a T-F-K -ból egy új, agilis klán, és talán nem vagyunk rájuk túl büszkék, meg sokszor letagadjuk, hogy ismerjük őket, mert folyik az orruk és néha finganak az asztalnál, de szeretjük így is a VENTI tagjait. Csatában ugyan nem találkozhatunk velük, mert a Dél-Oszét szerveren tolják, feljebb még nem jutottak, de ami késik, nem múlik. :woohoo:


... és mindig van itt is csoportos foglalkozás ugyanúgy.. :)
Potrien, ha már nem használod a kéket, ide'dod? a narancsot is visszatehetnéd a dobozába, így hogy a tökömbe színezzem ki a tököm?! Amíg színezek elviheted a dömperem, de ki ne törd a kerekét! :whistle:


egyébiránt már szétvertük a szobában a falat.. úgyhogy ha ki lesz festve (max 1-2 hónap) és visszakapom a szobámat szívesen kerülnék egyet a kombájnnal Himmelsdorfon ha van kedve valakinek társulni :) :thx:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Samy70, Szete58, Potrien, DarkRaven73, lucha_nDall
Téma zárolva.
7 éve 4 hónapja #216453 Írta: -Pannon-
Megválaszolva: -Pannon-
Van ám itt élet, kedves patológus kollégák! :pacifier:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Katjaton
Téma zárolva.
7 éve 4 hónapja #216460 Írta: Katjaton
Megválaszolva: Katjaton

Van ám itt élet, kedves patológus kollégák! :pacifier:


Szia Pannon!!! :))
Na tessék, olyan forgalom volt, hogy te is csak most értél be minket! :D
A fiad azóta lediplomázott gondolom, mert anno úgy rémlik 7 hónaposan költözött el.. :D
Téma zárolva.
7 éve 4 hónapja #216463 Írta: -Pannon-
Megválaszolva: -Pannon-
Még hogy rémlik!
Micsoda memória! :applause:
Nekem ilyen lenne, lehetnék én is nő! :evil: (sicc.)
Csak hát az a fránya evolúció! ;)
Marci szombaton lesz 3 éves! Már beül a TV, vagy a PC elé és kijelenti, hogy menjek onnan, mert az az övé!
Egyszer elkövettem azt a hibát, hogy mondtam neki: csak a testemen át! Azóta járok fogorvoshoz...

Egyébként Te, mint a topic motorjának egyik hengere, talán újra beizzítod a többi elkormolódott gyertyát is!
Jönnek a téli esték és mint tudjuk "Az éj sötét és tele rettenettel!"

Ja, amúgy örülök neked! :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Katjaton
Téma zárolva.
7 éve 4 hónapja #216465 Írta: Potrien
Megválaszolva: Potrien

... és mindig van itt is csoportos foglalkozás ugyanúgy.. :)
Potrien, ha már nem használod a kéket, ide'dod? a narancsot is visszatehetnéd a dobozába, így hogy a tökömbe színezzem ki a tököm?! Amíg színezek elviheted a dömperem, de ki ne törd a kerekét! :whistle:


egyébiránt már szétvertük a szobában a falat.. úgyhogy ha ki lesz festve (max 1-2 hónap) és visszakapom a szobámat szívesen kerülnék egyet a kombájnnal Himmelsdorfon ha van kedve valakinek társulni :) :thx:


Van csoportos foglalkozás, minden szerdán a gyógyszerosztás után. A kéket viheted, bár az a fiúk színe (Egyszer majd elmesélem miért.), a narancsnak meg ne nyalogasd el a végét, mint a múltkor. Az íze szarabb, mint a színe. A dömpi most nem kell, pláne, hogy nem kell miatta meghúznom a copfod, és ha nem vertétek volna szét a falat, már rég ki lenne festve, az a szoba, bár gyanús az nekem, Michelangelo hamarabb végzett azzal a kápolnával anno.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DarkRaven73, lucha_nDall, Katjaton
Téma zárolva.
7 éve 4 hónapja #216467 Írta: Katjaton
Megválaszolva: Katjaton


Ja, amúgy örülök neked! :)



Még én vagyok nemkülönben! :)

Akkor külön gratula a kis "terroristának"! :D Isten éltesse!!! :) :banana:

Itt mikor melyik henger megy, de előbb utóbb majdcsak beröffen... - a gyertyáknak kis csiszolás és jobb lesz mint új korában... :)

Én még mindig tartom magam ahhoz, hogy nem ígérek semmit! Azt sem tartom be! :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: lucha_nDall
Téma zárolva.
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #216474 Írta: Katjaton
Megválaszolva: Katjaton

... és mindig van itt is csoportos foglalkozás ugyanúgy.. :)
Potrien, ha már nem használod a kéket, ide'dod? a narancsot is visszatehetnéd a dobozába, így hogy a tökömbe színezzem ki a tököm?! Amíg színezek elviheted a dömperem, de ki ne törd a kerekét! :whistle:


egyébiránt már szétvertük a szobában a falat.. úgyhogy ha ki lesz festve (max 1-2 hónap) és visszakapom a szobámat szívesen kerülnék egyet a kombájnnal Himmelsdorfon ha van kedve valakinek társulni :) :thx:


Van csoportos foglalkozás, minden szerdán a gyógyszerosztás után. A kéket viheted, bár az a fiúk színe (Egyszer majd elmesélem miért.), a narancsnak meg ne nyalogasd el a végét, mint a múltkor. Az íze szarabb, mint a színe. A dömpi most nem kell, pláne, hogy nem kell miatta meghúznom a copfod, és ha nem vertétek volna szét a falat, már rég ki lenne festve, az a szoba, bár gyanús az nekem, Michelangelo hamarabb végzett azzal a kápolnával anno.


:applause:

Nem nyalogattam!!!!! Rágtam, de már abbafejeztem, mert felszaladt a radíros vége az orromba! :cry:

A szobával meg azért nem haladunk, mert Pupu jó ideig volt közmunkás és rajtamaradt a munkamorál. :D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Potrien, DarkRaven73, lucha_nDall
Téma zárolva.
7 éve 4 hónapja #216475 Írta: DarkRaven73
Megválaszolva: DarkRaven73
Van itt élet kérem széken :)

Nem pityeregni, mert odavágok úgy félkegyelműen :whistle:
(A másik felére nekem van szükségem, az orvos asszonta :spaz: :spaz: :spaz: )
Téma zárolva.
7 éve 4 hónapja #216477 Írta: Pike
Megválaszolva: Pike
Kérem szépen.....! Jó helyen járok? Ez itt a hatos számú kórterem? Mert nekem azt mondták a hangok, hogy ide kell jönnöm... Akkor mostmár megérkeztem?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DarkRaven73, Katjaton, pkrusi
Téma zárolva.
7 éve 4 hónapja #216480 Írta: Katjaton
Megválaszolva: Katjaton

Kérem szépen.....! Jó helyen járok? Ez itt a hatos számú kórterem? Mert nekem azt mondták a hangok, hogy ide kell jönnöm... Akkor mostmár megérkeztem?


Azaz! :) - a "palata nomer seszty" (by Pike - akkor még balioking. :) )
Jó helyen jársz.. a többiek is jönnek majd, csak van aki annyira krónikus hogy a hangokkal sem áll szóba... - van akit meg a képzeletbeli barátai is kiközösítettek... :blink:
De az ajtó itt mindig nyitva... - igaz a fűtésszámla bazisok! :whistle: :silly:
:beer2:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Potrien, DarkRaven73, lucha_nDall
Téma zárolva.
7 éve 4 hónapja #216481 Írta: Potrien
Megválaszolva: Potrien
Nocsak, Csehov! :) Amúgy én a képzeletbeli barátom miatt vagyok itt, amit nem értek, mert, vannak pár millióan akiknek megengedték hogy a sajátjuknak templomot építsenek.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Caesar_cart, lucha_nDall, Katjaton
Téma zárolva.
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #216484 Írta: Caesar_cart
Megválaszolva: Caesar_cart
Méghogy én fórumom, te oldalad... :lol:
A sztori a fontos, nem az, hogy kinek a lapjára írogatják! :P
Meg ugye ami összeköt. ;)
(Mint pl. engem ezzel a lüke Rezsivel.
Ő utál engem, én őt, aztán így megegyezik az ízlésünk, kiegyeztünk ebben! :woohoo: )

Örmi, örülök, hogy jól vagy. ;)

Bocs, hogy csak most reagálok, de a kisfiam az én kezemből is kicsavarta a klaviatúrát!
Mert hiába gyúrok (már lassan 25-ös karom van B) :lol: ) a szülői fegyelmezésem közepette simán benyom egy: "hiába emeled fel a hangod, én szeretlek apa" dumát, aztán már vesztettem is.
Én sunnyogok nevelési, meg "kemény vagyok" tanácsért a guglihoz, ő meg mosolyogva ül a gép előtt aztán játszik tovább. :lol:
Na de nem erről akartam beszélni hanem arról, hogy nehogy elhidd hogy beveszem ezt a nem iszok, meg nem látok, meg a hasonló vénkecskékre jellemző dolgokat...
Persze értem én, hogy a Clooney féle sármos megöregedés jön be a csajoknál, aztán most ezt kell nyomni, de ez csak a mi Katicánkra hatásos, én nem veszem be.
Persze még elérzékenyülök aztán beledöglök a sivatagi menetgyakorlatba. :lol:
Nem nem, aztat má' nem! ;)

Jó volt "hallani" felőled, jó erőt, és egészséget! :)


DarkLacival meg vigyázzatok!
Ő is gyúr!
Kb. 7-8 kilót emelget naponta vagy ezerszer!
Figyelem: Spoiler!

Ne akarjátok felbőszíteni mert kaptok, vagy inkább kapunk! :dancing:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sandorati, Potrien, DarkRaven73, lucha_nDall, Katjaton
Téma zárolva.
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #216489 Írta: tibi144
Megválaszolva: tibi144

Na most lebukott az összes hűtlen , aki máshova helyezte ezt a fórumot, most már Staunyugger is a ventibe írogat, Toydolls, Potrien ..................................................................................... :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:
És ott írják a hülyeséget amit régen ide írogattak...............................


Imi,hadd már a fenébe ezt a kesergést...,ami volt az volt :yk: :thx:

Szervezd ujra :beer2:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: lucha_nDall
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.