Jelenleg

21
látogatónk van

Tankos Apukák Fóruma #3

7 éve 9 hónapja #194167 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2
Tiger Zolinak ezt hoztam alkalmából! :)
Még nagyon sokat érjél Zoli! :)

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja #194197 Írta: sandorati
Megválaszolva: sandorati

Szép napot! :)

Az alábbi sorozatban van egy kép, az igazi ammo rack-ről. :)


vagy óriásadag babot kaptak a szerencsétlenek :) :banana:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, DarkRaven73, lucha_nDall
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja #194210 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

Szép napot! :)

Az alábbi sorozatban van egy kép, az igazi ammo rack-ről. :)


vagy óriásadag babot kaptak a szerencsétlenek :) :banana:


Amit langyos tejjel öblítettek... :sick:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sandorati, DarkRaven73, lucha_nDall
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja #194260 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2
Szép napot! :)

Stílszerűen az EB előtt. Hogyan is űzték a labdát az elődök? Jobban mint most.... :dry: :P

ritkanlathatoto...apesti
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DarkRaven73
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja #194273 Írta: Potrien
Megválaszolva: Potrien

Fiókdiktátor!

vilag.transinde...05.BMP

Félreértések elkerülése végett: az a megszeppent gyermek a képen nem holmi kislány, hanem Potrien Őrmester Úr! :whistle:


Igen, a kép 1962-ben készült a kirgíziai Tomokban, ahol én rokonlátogatóban ő száműzetésben volt. Így is örülhetett, mert a felesége Feodora (Fenya) Fjodorovna Kornyilova hazájába Jakutföldre is küldthették volna, ahol már nem nagyon használtak Szaratovot.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Samy70, Szete58, Rallyefan81, Katjaton
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja #194277 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

Fiókdiktátor!

vilag.transinde...05.BMP

Félreértések elkerülése végett: az a megszeppent gyermek a képen nem holmi kislány, hanem Potrien Őrmester Úr! :whistle:


Igen, a kép 1962-ben készült a kirgíziai Tomokban, ahol én rokonlátogatóban ő száműzetésben volt. Így is örülhetett, mert a felesége Feodora (Fenya) Fjodorovna Kornyilova hazájába Jakutföldre is küldthették volna, ahol már nem nagyon használtak Szaratovot.


Megint éccakás voltál, vagy a meleg teszi!? :happy:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Rallyefan81, Potrien
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja #194280 Írta: Rallyefan81
Megválaszolva: Rallyefan81

Szép napot! :)

Stílszerűen az EB előtt. Hogyan is űzték a labdát az elődök? Jobban mint most.... :dry: :P

ritkanlathatoto...apesti


Ha már Flansziaolszág.... :whistle: :lol:



vagy




Bocsnemszeretemafocit :beer: :oops: :lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, CrossMetal1
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja - 7 éve 9 hónapja #194281 Írta: Frankenstein Bourne
Megválaszolva: Frankenstein Bourne
Figyelem: Spoiler!


Bocsnemszeretemafocit :beer: :oops: :lol:

Szerintem is jobb a motorsport! Azért megyek a Chaffee-l is többet ha lehet :cheer: :lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, CrossMetal1
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja #194367 Írta: Potrien
Megválaszolva: Potrien
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Samy70, Szete58, sandorati, Katjaton, Frankenstein Bourne
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja #194378 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58
Nem ismerek Rád, Őrmi! Ezt tanultad Axétól?! :nono:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Potrien, Katjaton
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja #194400 Írta: Samy70
Megválaszolva: Samy70
Ez szép volt!!!!!

Samy

Figyelem: Spoiler!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Potrien
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja #194430 Írta: Frankenstein Bourne
Megválaszolva: Frankenstein Bourne

Matildka ahol tud, segít.


Múltkor és az életemet kockáztatva :cheer: bevánszorogtam artyval a pálya közepére ugyan itt lábra állítani kissé kapatos csapattársamat 12-13-as állásnál :ohmy: Aztán annyira hálás volt,hogy mire fedezékbe vonultam 15-13 :lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Szete58, Potrien, DarkRaven73
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja #194515 Írta: Potrien
Megválaszolva: Potrien

Megint éccakás voltál, vagy a meleg teszi!? :happy:


Mintha nem ismernél. Ez nálam standard állapot. De éjszakás is voltam, meleg is van. Ez további 1,7 illetve 1,5 -ös szorzó. :P
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Szete58, DarkRaven73, Katjaton
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja #194518 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58
Sörrel még ezt is megduplázhatod, Őrmi! :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Potrien
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja - 7 éve 9 hónapja #194519 Írta: Potrien
Megválaszolva: Potrien
Még egy kis magyarázat. Édesanyám a kubányi kozákságból származik akiket a krimí tatárok Kercs felől szorítottak az Azovi tenger északi részére, és a keleti Mongolok miatt vándoroltak tovább Zaprozsjébe. A család egy része tovább ment, és Lengyel területen telepedett le. A Velicsko név itt ellengyelesedett Wieliczko-ra. Az apai ág Poznanból származik, nemesi család papokkal, katonákkal, tisztviselőkkel. Az egyik katona ős a Lengyel nemesi köztársaság idején harcolt az anyai ágon Bogdan Hmelnickij mellet hadakozó anyai ős ellen. Szerencsére nem találkoztak, túlélték. Apai oldalon később Prága református püspökét adtuk, ennek egyik ága jött tovább Magyarországra.
Anyai ágon a szicsi cécó után Alekszej orosz cár elől a család visszatért a kubány vidékére, és a háborúk miatt elnéptelenedett területen nagy földbirtokot szereztek. A nagy okt.szoc.forr sem változtatott ezen, mivel nagyapám remekül kollaborált a vörösökkel. Ebből némi csetepaté kerekedett és a büszke kozákok kiirtással fenyegették a családot (Egyszerű vendetta, azaz vérbosszú.), menekülniük kellet tehát, és egészen a türkmenisztáni Bachardenig (Bäherden). Itt született édesanyám. Később próbáltak visszalopakodni, de csak a Kaukázusig, Grúzia határáig jutottak, itt kapták a hírt, hogy eddig és ne tovább, mert még nincs minden elfeledve. A többi már sima ügy. A pestlőrinci suszter negyedik gyermeke, és a kislovodski szanatóriumi ápolónő leánya találkoztak a leningrádi jogi egyetemen. Ezek után én mitől lennék normális? :P
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Szete58, DarkRaven73, Katjaton
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.