MOD keresés

9 éve 10 hónapja #41264 Írta: rezsi70
Megválaszolva: rezsi70
Toydolls2:

Bocsánat, félreértés volt! Annyira rácsodálkoztam a cheatekre az oldalon, hogy simán benyeltem egy felhasználónevet csalásnak.
:oops:
bocsesz :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 10 hónapja #41275 Írta: smok3_hun
Megválaszolva: smok3_hun

Milyen tiltott modok, mod elemek vannak?
(csakis a kíváncsiság kedvéért. ;) )


Pl. itt van pár: wot-shot.com/cheats/


Szerintem ezek nagy része csak a WoT fiókodra utazik, már alapból a gold és xp hack is gyanús, ugyanis ezek szerveroldalon vannak tárolva, magyarul ez a program feltöri a WoT szervereit, és mindezt nem veszik észre...hát persze. Csak kíváncsiságból letöltöttem az egyiket, letöltött egy lejelszavazott rar-t, de ahhoz, hogy megkapjam a jelszót is hozzá látogassak el az xy oldalra...itt hagytam abba. (RAR jelszótörő progival meg nem megy, nincs rá 10 évem, annyira nem érdekel :D )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 10 hónapja #41281 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

Milyen tiltott modok, mod elemek vannak?
(csakis a kíváncsiság kedvéért. ;) )


Pl. itt van pár: wot-shot.com/cheats/


Szerintem ezek nagy része csak a WoT fiókodra utazik, már alapból a gold és xp hack is gyanús, ugyanis ezek szerveroldalon vannak tárolva, magyarul ez a program feltöri a WoT szervereit, és mindezt nem veszik észre...hát persze. Csak kíváncsiságból letöltöttem az egyiket, letöltött egy lejelszavazott rar-t, de ahhoz, hogy megkapjam a jelszót is hozzá látogassak el az xy oldalra...itt hagytam abba. (RAR jelszótörő progival meg nem megy, nincs rá 10 évem, annyira nem érdekel :D )


Végre valaki elkezdte kipróbálni! :) Én még nem vettem a bátorságot, de a tapasztalatod alapján, nem is fogom! Köszönöm a segítséget! :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 10 hónapja #41282 Írta: DrGoodBad
Megválaszolva: DrGoodBad
Olyat nem, ami az összes tank lövegirányát mutatja.

Én használom,már két hónapja és még nem volt gondom érte...de hasznos kis mod :evil:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 9 hónapja #45730 Írta: Tettigonia
Megválaszolva: Tettigonia
Sziasztok!
Az egyik video-ban láttam, hogy van olyan, amikor német nyelven kommentelik a lövéseket, lepattanásokat, stb. Ez egy MOD? Tudtok segíteni, hogy melyik az, és honnan lehet letölteni?
Arra gondoltam, hogyha német tankkal megyek, akkor passzolna a német szövegelés.

Köszönöm!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 9 hónapja #45734 Írta: Get200
Megválaszolva: Get200

Sziasztok!
Az egyik video-ban láttam, hogy van olyan, amikor német nyelven kommentelik a lövéseket, lepattanásokat, stb. Ez egy MOD? Tudtok segíteni, hogy melyik az, és honnan lehet letölteni?
Arra gondoltam, hogyha német tankkal megyek, akkor passzolna a német szövegelés.

Köszönöm!


Állítsd át a hangot angolról nemzetközire a beállításoknál és akkor minden tank a sajátján szólal meg.. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 9 hónapja #45741 Írta: Ger0p
Megválaszolva: Ger0p

Sziasztok!
Az egyik video-ban láttam, hogy van olyan, amikor német nyelven kommentelik a lövéseket, lepattanásokat, stb. Ez egy MOD? Tudtok segíteni, hogy melyik az, és honnan lehet letölteni?
Arra gondoltam, hogyha német tankkal megyek, akkor passzolna a német szövegelés.

Köszönöm!


Nem mod, a játék alapból tudja. A beállítások menüben a hangok fülön megtalálod.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tettigonia

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 9 hónapja #46001 Írta: Boliviano24
Megválaszolva: Boliviano24
Sziasztok, engem olyan MOD érdekelne ami megmutatja, hogy az ellenséges tankoknak hol milyen a sebezhetősége.
Előre is köszi.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 9 hónapja #46013 Írta: tankaranka69
Megválaszolva: tankaranka69

Sziasztok, engem olyan MOD érdekelne ami megmutatja, hogy az ellenséges tankoknak hol milyen a sebezhetősége.
Előre is köszi.


Szia!

Itt találsz egy párat, válasszál tetszésed szerint.

Hit Zone
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Boliviano24

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 9 hónapja #46182 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Sziasztok. Nem tud valaki egy olyan arty célzómódot ami írja a célterület magasságát az artymhoz képest?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 9 hónapja #46187 Írta: tbadzs
Megválaszolva: tbadzs
Sziasztok! Feltettem egy nagyon egyszerű kapott találat számlálót. Alapból nem írja a tankot akitől kapom a lövést, beraktam notpad-dal, de nem jön össze. Az eredeti sor: <format>{{count}}: {{dmg-one}}</format>. Mit kellene ebbe a sorba beszúrnom, hogy megjelenjen a tank neve akitől a lövést kaptam? Köszi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 9 hónapja #46552 Írta: Grievous
Megválaszolva: Grievous
Sziasztok, egy hit log után szeretnék érdeklődni, hogy nincs-e valakinek/nem talált-e (ellenség sebzését jelzőt)? 8.11-est találtam ,de írták, hogy nincs 9.0-ás, de remélem másfajta van. XVM-et nem használok, mert nincs elég ramom hozzá (a játékhoz se, de ezt érzem néha), most csak egy j1mbo van fent.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 9 hónapja #46561 Írta: Ger0p
Megválaszolva: Ger0p

Sziasztok, egy hit log után szeretnék érdeklődni, hogy nincs-e valakinek/nem talált-e (ellenség sebzését jelzőt)? 8.11-est találtam ,de írták, hogy nincs 9.0-ás, de remélem másfajta van. XVM-et nem használok, mert nincs elég ramom hozzá (a játékhoz se, de ezt érzem néha), most csak egy j1mbo van fent.


Használd ezt: Aslain's XVM Mod + ModPack Installer
Ebben minden benne van, és te jelölöd be, hogy mire van szükséged. :cheer:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 9 hónapja #46578 Írta: Grievous
Megválaszolva: Grievous
Köszi, megnézem :) (ma úgyis mindent kicsillagoztam amit akartam+75k is bejött 15k xp-ből)

Csak akkor előtte áthelyezem a mostani mods mappámat (2 mod van bent, egyik a j1mbo, másik egy nemzeti ikont megváltoztató kis valami

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 9 hónapja - 9 éve 9 hónapja #46598 Írta: Grievous
Megválaszolva: Grievous
Felraktam, többször, de:
1 azaz egy csata kivételével mindegyik csatám kapcsolat szakadással kezdödött. Amire a 2. betöltés végigment volna vagy végetért a csata, vagy halott voltam, csak kétszer voltam életben. Úgy tűnik marad a célkereszt. (ezeket raktam fel/engedélyeztem: j1mbo célkereszt, minimapnél tankneveket, XVM alapsebzés jelzőt, egyik alkalommal damage panelt is engedélyeztem)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.