XVM

11 éve 1 hónapja #520 Írta: SamRE
Megválaszolva: SamRE
Az effi egy irányadó jelzésnek jó, hogy kb mit lehet várni az adott játékostól. Az effi alacsony tierben is lehet magas, sőt sok játékosnak csak azért magas mert az átlag tier 3-4 körül van és azzal mentek többezer csatát. Ilyen szempontból sokkal megfelelőbb, hogy az adott tankra vonatkozóan iratjuk ki az eff értéket és a csaták számát.

De a jó játékosoknak nem véletlenül magas az effijük, bár mostanság térnek át inkább a WN6 érték kiírására mert az a farmolókat jobban kezeli.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 1 hónapja #528 Írta: tinger
Megválaszolva: tinger
Hogyan lehet egy-egy tankra lebontani?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 1 hónapja - 11 éve 1 hónapja #539 Írta: TubiHun
Megválaszolva: TubiHun
Sziasztok!
Felraktam az xvm-et működik is, az lenne a kérdésem hogy hogyan lehet a jobb és bal oldalon levő játékosok neve helyett a tanktipust kiíratni?Illetve még azt hol tudom beállítani hogy csata előtt mutassa hogy hány %-ban nyer vmelyik csapt?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 1 hónapja #581 Írta: Naif_Hazazi
Megválaszolva: Naif_Hazazi
[quote="tinger" post=517 sztem sz**t sem ér a híres effi.[/quote]
Nem értünk egyet. nekem mindig be van kapcsolva az xvm, hogy lássam h aki mellettem harcol az megbizható e vagy éppen nem. a nagy effisek, 1500 felett jellemzöen mindig sokat tesznek a gyözelemért, nagyjából mindegy milyen tanktipussal, soha nem láttam még öket afk olni, ha basecampelnek, annak oka, pl a csapat 90% a egy irányba ment stb. csata után 99% ban mindig vagy ök sebzik a legtöbbet vagy sokat ölnek és sebeznek. Másik példa, nemrég rendeztünk klánon belül ilyen 1v1 versenyt heawy tankokkal. 99% ban mindig a nagyobb effis nyert. gyakorlatból inkább azt mondanám hogy a 1000- 1300 effisek közt nincs sok különbség, hiába vagy 1200 ig "átlagos" utána meg "jó", ugyanugy vannak baklövések meg lámulások, de 2k effis ektöl még soha nem láttam hogy idiótaságot csináltak volna. ellenben, sokszor döntenek el csatát, akár kisebb tankokkal is. sztem igenis irányadó.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 1 hónapja #585 Írta: Spagolcs
Megválaszolva: Spagolcs
XVM összehasonlításnál mindenképp egyben kell kezelni az effit a győzelmi arányt és a csaták számát!
Lehet egy nagy effijű valaki, kis győzelmi rátával, valószínűleg egy olyan ember, aki vagy csak basecampet játszik, és nem csapatjátékos, vagy pedig csak megy előre a zászló fele külön utakon.
Nagy effijű megfelelő győzelmi rátájú emberek azok, akik induláskor rá is néznek a minimapra, s látják, ha a felállás már alapból vesztésre van ítélve. Ezek azok, akik klikkelnek a minimapra és "???"-et írnak be a chatbe. Érdemes lenne rájuk hallgatni a kisebbeknek, de soha nem teszik, s a végeredmény 70%-ban vesztés.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 1 hónapja #605 Írta: KirtapF
Megválaszolva: KirtapF
Sziasztok.
Olyan problémám van, hogy szeretném telepíteni az XVM-et Win8-ra, de sajnos a A DokanLib 0.6.0 program azt írja, hogy nem kompatibilis. Van erre valakinek megoldása? Előre is kösznöm

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 1 hónapja - 11 éve 1 hónapja #608 Írta: kallosz
Megválaszolva: kallosz
Rendszergazdaként telepítsd!
Úgy felmegy.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: KirtapF

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 1 hónapja - 11 éve 1 hónapja #610 Írta: tinger
Megválaszolva: tinger

..1500 felett jellemzöen mindig sokat tesznek a gyözelemért.. sztem igenis irányadó.


5k meccs alatti játékosnál láttál már 1500 feletti effit? Mert én nem. Abban egyet értünk, ha valakinek 5k+ meccs felett sincs ezres effije, az menjen helo kitty onlineozni , mert ott már valóban irányadó az effi. Még pontosabb lenne azonban, ha minden egyes meccsnél a játékosnak az adott tankra vonatkozó effijét írná ki, nem egy össz effit, nagy átlagot mutatna. Adott tankkal van bent az ember, adott tankkal történő hatékonyságot kell vizsgálni, ez sztem tök egyértelmű.
Én 2k meccsnél tartok, fele szintezős és prém tank a meccseknek, azoknál az átlag xp-m 2-3x akkora, mint a másik felében, viszont az effim nyilván rossz, hisz benne vannak a ratyi körök is. Ebben az is benne van, hogy néha elborul az elmém, veszek valami kis tankot, amivel szaladok 10-20 kört, amik annyit is érnek, majd eladom.
5k meccs felett megjavul tippre, hisz ott már az arány a prém és húzott tankokkal történt meccsek felé tolódik el, és azok befolyásolják az össz effi értéket. Vagy legyen a tankra történő lebontás, és adott tankkal történt meccsszám kiíratás.
Nekem egyébként ez így jó, mert valszeg kisebb a kiírt effi, mint amit a 4-5 preferált tankkal tolok, kedvenc vk3601-esemmel ha nem lámulok el, és döglök meg mindjárt, átlag két kill megvan, tippre másfél-két tankra való damage is kijön, és 74%-os pontosságom van vele. Effi alapján nem ezt várják tőlem, de ez legyen a meglepi. A ruszkikkal viszont olyan béna vagyok, hogy az már fáj. Ettől nem pontos, és én ezért nem használom.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 1 hónapja #611 Írta: Lailo
Megválaszolva: Lailo
Vannak bőven olyanok akik 1500 effi felett vannak és 1K és 5K csata között vannak. rohadt egyszerű dolog ám ez a játék csak meg kell nyomni azt a bizonyos "bal" klikket amikor a kis piros tankok lőtávba kerülnek és el kell találni őket. Akinek ez nem megy,nem jön rá pár ezer csata alatt az törölje nyugodtan ezt a játékot és ne játszon 10-20K csatát hogy addig is elcsessze az én játékomat mert ő 800-1000 effit se bír elérni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 1 hónapja - 11 éve 1 hónapja #613 Írta: chevyv8
Megválaszolva: chevyv8
Kevés csatával lehet igazán jó effet elérni..jó nem csak azzal de sokszor láttam ilyen játékost 1k csata..löve,S.persing..és egy db loltractor..
Ez volt a serege.
Elképzelhető hogy nem volt kezdő,csak zavarták a százalékok.. összegyűjt a 2db prémmel 5-10 millát,aztán lehet elindul ismét a német vonalon egy 10-es tankig..
2k csatánál nyersz 10 csatát máris érezhető az eff változása..próbáld meg 20k-nál 0.001 et változik :-)
Amúgy én kikapcsoltam ezt a baromságot..az xvm-et,a francot sem érdekli kinek mi van.tök mindegy kinek mi a színe..ki kell lőni azt kész vagy minnél több sebzést kiosztani..
Az egész olyan mint a magyar statisztikai hivatal,fele sem igaz az egésznek.
Csata: Prokhorovka 2013. február 10. 23:18:29
Jármű: Lorraine 40 t
Szerzett tapasztalat: 1077
Szerzett kredit: 57 459
4600 sebzés...és vesztünk..úgy hogy a fele ellenség életben maradt..
Az xvm szerint hülye vagyok.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 1 hónapja - 11 éve 1 hónapja #615 Írta: tinger
Megválaszolva: tinger

rohadt egyszerű dolog ám ez a játék csak meg kell nyomni azt a bizonyos "bal" klikket amikor a kis piros tankok lőtávba kerülnek..


Kösz hogy megosztottad velünk, már épp youtube videokat néztem, mit kell itt csinálni. Egyébként szerintem az 1-2k meccs környéki 1500 effis játékos vagy született tehetség, vagy Rommel reinkarnációja, vagy alt account (illetve main, az alton gyakorolta be a játékot), persze lehet tévedek.

..ne játszon 10-20K csatát hogy addig is elcsessze az én játékomat mert ő 800-1000 effit se bír elérni.


Gondolom te wottal a kezedben születtél... A gyengébb játékosoknak biztos jól esik olvasni, hogy zavarják a köreid, és "elcseszik a játékodat". Ezek után remélem, egy oldalon játszunk majd, amikor éppen az általam annyira utált, éppen ezért nekem sz**r effit termelő ruszki tankok egyikével leszek bent :)

Az egész olyan mint a magyar statisztikai hivatal,fele sem igaz az egésznek.


Ott a pont...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 1 hónapja #619 Írta: Bala_HUN
Megválaszolva: Bala_HUN
Üdv !

Egy kérdésem lenne hozzátok: Az effit mi emeli pontosan ? Egy orosz oldalon próbáltam kibogozni, de régen tanultam oroszt :) ( a google meg érdekesen fordít). Szóval megköszönném ha valaki leírná ezt. Ja elnézést a nemtudásért
de tanulva haladhatok előre.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 1 hónapja #620 Írta: _YZFR6_
Megválaszolva: _YZFR6_
Megtévesztő az összesített érték,nekem pl.az össz XVM a noobmeter-en 600,az utolsó 300 csatát nézve meg 1200 (WN6 szerint).De újabban Hummel-t használtam farmolásra és átülve IS3 vagy KTigris -re csak bóklászom a pályán,úgy érzem... tanktípusokra lebontva kellene kijelezni és eszerint beosztani a játékosokat,akkor nem lenne ennyire random a végeredmény.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 1 hónapja #622 Írta: szkita117
Megválaszolva: szkita117
igazából lóf*szt nem ér az effi, sem az xvm. A saját példámon keresztül el is magyarázom:
Az első 4-5 ezer meccsemet egy szar laptopról játszottam, 10 fps 200 ping.
effim kb 800 lehetett. Viszont: új gép: 100 fps 40 ping: eredmény: 1600-2200 között van az effim minden nap. De az átlag csak 1160 körüli. Tehát én szar játékos vagyok átlag effi alapján, viszont a napi eredményeim....
Ennyi.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 1 hónapja #624 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Nyilván tisztább képet látnánk ha mondjuk csak az utolsó 30%-át venné a csatáknak, viszont ilyen szintű lebontás ugyancsak nem áll rendelkezésükre.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.