Jelenleg

23
látogatónk van

Ajánlott játék(ok)

6 éve 11 hónapja #235892 Írta: DrGoodBad
Megválaszolva: DrGoodBad
Nekem is meg van minden total war-om ,nagyon szerettem ,nem is olyan régen gondolkodtam kéne vele játszani,az tényleg kikapcsolt. Ha valakinek hiányzik vagy kell valami belőle írjon ,hátha meg van. Sajna a wot ujabban csak idegesít,s már ritkábban is játszom vele,ezért keresek valami alternatívát,más játékot kikapcsra,szórakozásra.....ja másik nagy kedvencem az Age of Empire volt és annak minden klónja,másolata (szintén meg vannak,ha kellene valakinek)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #235926 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Ha jól emlékszem Age of Empire sorozatbol 2.-ik részel játszottam, a 3-at gépem nem birta. Ideje potolni lemaradást :) Végülis a 2-ik rész tetszett nagyon.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #235940 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

Ha jól emlékszem Age of Empire sorozatbol 2.-ik részel játszottam, a 3-at gépem nem birta. Ideje potolni lemaradást :) Végülis a 2-ik rész tetszett nagyon.


Imádom az AOE 2-t... A 3-mal is játszottam, de sztem a nyomába sem ér az elődjének... Olyan ez mint a Heroes Might and Magic széria... H3 a legjobb, a többi csak gyenge próbálkozás (mégha vannak is bennük jó elemek).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz, Tekagi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #236010 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Dishonored 2 féláron! (PC)
www.supergamer....9.html

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #236054 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Kérdés: A Gwent-et ismeri valaki?

Úgy értem, bent valamelyikőtök a zárt bétában?
Részemről a viccser kimaradt, de régen a Magic: The Gathering bőven megvolt. Meg rendszeresen ultizunk is. :D Szóval a kártyajátékokat alapból kedvelem, a fent említettről valakinek véleménye/tapasztalata?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #236060 Írta: Bence0721
Megválaszolva: Bence0721

Kérdés: A Gwent-et ismeri valaki?

Úgy értem, bent valamelyikőtök a zárt bétában?
Részemről a viccser kimaradt, de régen a Magic: The Gathering bőven megvolt. Meg rendszeresen ultizunk is. :D Szóval a kártyajátékokat alapból kedvelem, a fent említettről valakinek véleménye/tapasztalata?


Bent vagyok, de én játszottam a Witcher 3-al, és a kártyák tök mások, mind erősségben, mind különleges képességekben...
Nekem emiatt nem jött át, és főleg amiatt, hogy erősen PayToWin. Ezt úgy kell érteni hogy lehet venni úgynevezett "Keg"-eket, amikben kártya van. Vannak olyan kártyák amik nagyon durván aláznak, ezeket pedig általában így szerzik be, hogy rengeteg keget összevásárolnak, aztán bedobja... Vagy nem.
Én részemről már nem játszom vele, ellenben a Witcherrel.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #236094 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Thothem. Megvan az összes Witcher 3 gwent lap (azt hiszem alapjáték változat csak) elektronikusan. Bármely nyomda cca 20000 ft-ből kinyomtatja neked kártyalapra, méretre vágva több száz darabban.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #236124 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Az M:TG igazi tabletop pay-to-win volt. Megvettünk egy egész display Boostert, aztán vagy bejött, vagy nem. Ez annyira nem újdonság.
A paklit szépen egyesével összepakolhatom, ahogy jól esik, vagy gyári paklikkal lehet operálni? Mennyire szabható testre a pakli tartalma/mérete?

HUN_Sector:
Köszi a lehetőséget. Nem szeretnék ismét papír paklikkal kínlódni. Jó volt az a fiatalság-bolondság korban. Veszprémben a Sárkánytűzben jópár órát elköltöttem velük... :D Van itthon vagy 1000-1200db Magic lap szépen kategorizálva, de nem visz rá a lélek, hogy előkapjam őket. Meg nincs kivel játszani... Ritkák vagyunk erre vidéken...

Ez az egy viszont mindig nálam van:
Figyelem: Spoiler!
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #236145 Írta: Bence0721
Megválaszolva: Bence0721
Hát az elején kapsz alappaklikat, aztán van valami cucc, amit ad minden csata után, abból lehet unlockolni/fejleszteni kártyákat. A pakli mérete és tartalma tetszés szerint változtatható, de ugye minél több kártyád van, annál kisebb az esély, hogy jó kártyát húzol. (Kivéve ha van 50 jó kártyád) :lol:
Meg szintlépésnél (néha) dob keget.
Amennyire én emlékszem... De azóta kijött jópár új verzió, a lényeg hogy amennyire vártam, akkora csalódás volt... :cry2:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Thothem

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #236191 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Én a TES Legends-en szoktam játszani. Az is egy hasonló M:TG koppintás, csak a TES világában. Szerintem érdemes kipróbálni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #237470 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
PlayerUnknown's Battlegrounds-ot tolja valaki?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #238399 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Akit esetleg érdekel Steamen akciósak:
Commandos: Behind Enemy Lines
Commandos: Beyonf the Call of Duty
Commandos 2: Men of Courage
Commandos 3: Destination Berlin

0,74EUR/db vagy Packban 2,24EUR (0,72EUR-t spórolsz)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #239194 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Nem tudom volt e már de Dark Souls 2 :) Nekem tetszik, pedig egérrel, billentyűzettel játszom. Idézek tesztjéből: A Dark Souls II egyetlen perc erejéig sem teszi szét a lábait, nem hajt fejet a modern trendek előtt. Ha korunk szerepjátékaiban a maximumra húztad a nehézséget, s azt hitted, hogy most kemény vagy, senki és semmi nem állíthat meg, nagyon tévedsz. Minden túlzás nélkül, a Dark Souls II-be beletörik a bicskád, s ha nem vagy elég kitartó, pincsikutya módjára szaladsz vissza a kedvenceidhez.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #239295 Írta: Newton_emlekirata
Megválaszolva: Newton_emlekirata

Nem tudom volt e már de Dark Souls 2 :) Nekem tetszik, pedig egérrel, billentyűzettel játszom. Idézek tesztjéből: A Dark Souls II egyetlen perc erejéig sem teszi szét a lábait, nem hajt fejet a modern trendek előtt. Ha korunk szerepjátékaiban a maximumra húztad a nehézséget, s azt hitted, hogy most kemény vagy, senki és semmi nem állíthat meg, nagyon tévedsz. Minden túlzás nélkül, a Dark Souls II-be beletörik a bicskád, s ha nem vagy elég kitartó, pincsikutya módjára szaladsz vissza a kedvenceidhez.


Jó játék, mindegyik részét végigtoltam (a kiegészítőkkel együtt). Nekem viszont a Dragon Age franchise jött be nagyon. Most az Inquisitiont kezdtem el megint, csak ajánlani tudom.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #239446 Írta: Szőkekóla
Megválaszolva: Szőkekóla
Quake Champions zárt bétájához van 3 darab meghívó kódom, akit érdekel írjon egy üzenetet: kolatibikukacgmailpontcom.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.