Jelenleg

16
látogatónk van

Armored Warfare

6 éve 11 hónapja #238012 Írta: _HENTES_
Megválaszolva: _HENTES_

ez egyszerűen egy nagy rakás híg fos, szar, hányadék, féregkupac, és még sorolhatnám mi lett belőle.


Hááát azért ennyire szerintem nem drasztikus a helyzet, sőt...Tény, hogy vannak benne még bugok és kisebb elkeffentések (később kitérek rá) de szerintem nem lett annyira gáz.

a régi nagy motoros játékosok teljes szivatása


Ezen nem is értem, mire gondolsz. Ugye volt kompenzáció, nem is kicsi, mindenki megkapta az eddigi retrofitek árait és az eltűnt álca/fél prém státusz teljes aranyának értékét. De ott van a reset lehetősége most, minden eddigi beleölt XP, arany, kredit visszajár és úgy húzod ki az ágakat, ahogy akarod. Totál ingyen megkaptuk a prémmé vált XM1 - et, plusz minden ráfizetés nélkül megkaptuk a följebb került prémeket, kiemelve cent 120 - at, ami tier9 lett! Terminator Tier 8 és még sorohatnám. Bármelyik tank amelyikkel 1 kört is mentél 50% fölé ugrott fejlesztésben. Nekem az Armata 3% - ról 62% -ra full fejlesztéssel, beleértve az összes félkész tankomat.

Az tény, hogy a retrofit rendszer teljesen átalakult, a pontosságot lényegében nem lehet húzni, de minden mást igen. (Mint eddig)

amit eddig tudtak a tankok mától nem tudják


Ezt se értem, van amelyik tank még többet is tud...T80U (régi T80) erősebb lett ERA, füst gránát brutál sebzés/átütés, a Chall 1 sokkal nehezebben átüthető, és még estig lehetne sorolni az egyes eseteket...

a sok-sok 5-ös szintű legényeim szart sem érnek


??? Ugyanúgy 5 skillesek maradtak akik azok voltak, annyi hogy újra kell osztanod a skilleket. Ahogy fent is írtam, a pontosságon kívül mindent ugyanúgy ki lehet osztani.

semmi nem üt át semmit


Erre nem tudok mit írni, nekem minden átüt mindent...És most nem trollkodom!

a küldikhez kevés az idő, az ellenség viszont 3x annyian vannak


Hát passz. Nyomtam PVE hardot, még mindig röhejesen könnyű, annyi, hogy többet ATGM - ezik az ellen és kész. Szerintem még mindig 0 kihívás benne....

rád se fordul az ellenség csöve, de betalál


Ilyet még nem tapasztaltam, 1x volt már rá példa régen, akkor javították, ha most is fenn áll, tuti javítják.



Az hogy pontosságot nem lehet húzni, szokatlan, viszont kb ugyanolyan pontosan lőnek a gépek, én alig veszek észre különbséget. Az tény, hogy most a TD és AFV osztály el van cseszve, de a 0.20 frissítésben javítják őket, már vannak videók a youtubon róla. Brutálok lesznek. Találkoztam már kisebb hang bugokkal is meg néha az insignia ott marad a csata végén, de ezek szerintem gyorsan javítva lesznek.

Bekerült egy rahedli új tank, változtak a pályák, jöttek plusz újak is, szóval szeritem nem lett rossz. Elnézvén a 0.20 - as videókat elég jó irányba halad. Nemsokára érkezik a francia ág is, szóval törődnek vele. A játékosállomány most kifejezetten meg is ugrott pár napja.

Nem beszélve arról, hogy most olynan akciók vannak, hogy alig csinálsz valamit és ömlik a prém + arany + arany/platina láda...

Szóval ennyire még kár temetni az AW - t...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DrGoodBad, sandorati, gwr, Padre

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #238022 Írta: Padre
Megválaszolva: Padre
2017. április 2017 és május 4-én között minden jármű első győzelme a nap folyamán, 300% hírnév bónuszt (4x) kap. Ezen felül különböző célokért további jutalmak várnak ránk:
• Nyerj 1 csatát a rendezvény ideje alatt és kap 7 nap prémium időt. (Egyszer lehet teljesíteni)
• Nyer 1 csatát naponta a rendezvény ideje alatt és kapsz egy arany zsákmány ládát. (14 alkalommal lehet teljesíteni ez 14 megszerezhető ládát jelent)
• Játssz 3 csatát naponta a rendezvény ideje alatt és kapsz 100 aranyat. ( 14 alkalommal lehet teljesíteni ez 1400 aranyat jelent)
• Játssz 1 csatát naponta, de legalább 12 csatát a rendezvény ideje alatt és kapsz 10 platina ládát.
Az arany és platina zsákmány ládák a 0.19 frissítésben, nagyobb és értékesebb ajándékokat rejt. Van esély akár, hogy nyerj 28 nap prémium időt is.
A célkitűzéseket lehet teljesíteni:
• PVP
• PVE közepes (medium)
• PVE nehéz (hard)
• Global Operation (Hadjárat)
Vegyed figyelembe:
• Az esemény kezdődik 2017. április 20-án 15:00 CET
• Az esemény vége 2017. május 4-én 09:00 CET
• Az esemény ideje alatt az ügyfélszolgálat bármely büntetést kiszab rád az a kizárást jelenti az esemény alól
• A jutalmak azonnal kiosztásra kerülnek
• Platina láda az esemény végén kerül kiosztásra

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #238023 Írta: DrGoodBad
Megválaszolva: DrGoodBad
Én nem kaptam XM1-et például,de van valam 4 prémem új valami t55-m1 vagy mi..

a reset-ről meséljetek még ,hol kell meg csinálni?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #238027 Írta: Padre
Megválaszolva: Padre

Én nem kaptam XM1-et például,de van valam 4 prémem új valami t55-m1 vagy mi..

a reset-ről meséljetek még ,hol kell meg csinálni?


Ki kellet legyen fejlesztve és garázsban.
Reset
Figyelem: Spoiler!
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DrGoodBad

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #238029 Írta: DrGoodBad
Megválaszolva: DrGoodBad
közben már rá google-ztam ,meg van köszi azt hiszem meg lépem lássuk mi lesz :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #238035 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz

de mi a bánattal játsszak????? Már neki álltam stratégiázni ( Medieval Total War II) ,az legalább kikapcsol néha,csak már el avult. :(

Naa, még egy TotalWaros delikvens :applause:
esetleg próbáld ki az ujabbakat, Napoleon, Róma2, Attila, vagy a Warhammereset... :P
Vagy pedig, gyere s próbáld ki maga ember ellen, OMC (online multiplayer campaign) formájában :banana:
Egész pontosan ITT
twonline.hu/php...ex.php
Lehetsz bármelyik szabad néppel :d2: , csak ne hagyd a néped pörgetődni ... :evil:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DrGoodBad

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #238046 Írta: DrGoodBad
Megválaszolva: DrGoodBad
Rómákat is játszottam,Napoleont is próbáltam,Attila ki maradt.....le warezolom :evil:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #238115 Írta: sandorati
Megválaszolva: sandorati

Figyelem: Spoiler!


Igazad van HENTES, még nagyon én sem "temetem"... :blondy:
Az a levél a support-nak azért elment, mert - legalábbis szerintem - azt a tankállományt, amit sok-sok hét/hónap ráfordítással kihúzott az ember, nem kellett volna teljesen alapállapotra állítani...
Nekem most jelenleg 59 tank "csücsül" a garázsban, elképzelheted, hogy nem 10 perc mindet arra a szintre hozni, amilyen volt... szerintem ez is volt a full idegem alapja...
A retrofitek sem teljesen értelmesen vannak elkészítve, mert hol ugyanaz 500.000.-ért egy töltésgyorsító egy 2-es szintű tankon, mint egy 8-ason. Ennek sem láttam értelmét, hogy így, ilyen módon nyúltak hozzá.
Pl. ma is mentem pár kört, a megváltozott 3-as prém MBT-met már újra kezdem "kiismerni", abszolut nem rossz.
1szómint100, szerintem annyit kellett volna csak csinálniuk, hogy ami tank megváltozott, annak a retrofit-jeit, és skill-jeit kellett volna csesztetniük, ami - és ez a jóval több - nem esett át változáson, azt nem csesztetjük, ennyi.
A pluszok persze nekem is tetszenek, a kis kedvenc XM1 FSED (prémtank) helyett pl. most egy egyedi fényezésű M1A1 AIM áll a garázsban, full (csak ki kell osztani) skilles legénységgel....
Szóval igazad van, ahogy ránéztem agarázsomra elborult az agyamban a rettenet sűrű fekete füsttel kominálva... ezért írtam a hirtelen agyrémet, aminek egy része "számomra" igaz is, de pár hét/csata után visszarázódik a megszokott kerékvágásba....
Ahogy Kopi is írta, ha ne ezzel, akkor mi a bánattal játszak ??? Nemhiába veszegettem anno a jópár darab prémtankot is, hogy most hagyjam parlagon heverni őket...
Egy kiadós délutáni ráérés keretében visszapakolászom a skilleket, meg a cuccokat a gépekre, oszt hajrá...
De hangsúlyozom, ez a patch nagyon lenyúlt a játékosok torkán, gyakorlatilag ez azoknak és úgy lett volna poén, akik először installálják a játékot.
Aki már - mint én is - hónapok óta gyűrték az AW-t, volt sok pozitív, de elsőre sok negatív látvány, ahogy belépett a garázsába... :wb: :rofl: ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DrGoodBad, _HENTES_

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #238160 Írta: DrGoodBad
Megválaszolva: DrGoodBad
Tegnap gurultam pár kört,régen játszottam már de nagy különbséget nem éreztem,a visszapakolászást meg lassan csak,amikor megyek valamivel ami nincs akkor fel szerelem potyára nem is rakom olyan kisebb szintű tankra amivel lehet sosem fogok menni. Ezért gondolkoztam el a reset-en is, mert az arty-ik xp-jét másra is fordíthatnám....de már nincs energiám újra kezdeni,úgy egye meg a fene mint ahogy most van. ;)

szerintetek ezzel menne meg erőltetés nélkül?

www.gigabyte.co...8GD#kf

vagy elég ennek gyengébb változata is?

www.gigabyte.co...8GD#kf

mert mint mondtam, a Geforce GTX 970 100%-on pörög ultra felbontáson....árban ugyan annyi csak a jobbik vissza csomagolt,nem vadi új....

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #238181 Írta: DrGoodBad
Megválaszolva: DrGoodBad
Hát volt reset,kihúztam két 8-as tankot és egész este nyomtam,kikapcsolódtam pedig szinte csak bukta volt,de nem érdekelt itt nincs win nyóc....azt hiszem by-by WOT :dancing:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #238185 Írta: Karika
Megválaszolva: Karika

szerintetek ezzel menne meg erőltetés nélkül?


Nekem már ezzel is viszi minden gond nélkül maxon bőven 60 fps felett, szóval azokkal amiket te linkeltél még kevésbé lenne gond a fullos grafika és az élvezhető fps.
www.gigabyte.co...6GD#kf
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DrGoodBad

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #238189 Írta: DrGoodBad
Megválaszolva: DrGoodBad

szerintetek ezzel menne meg erőltetés nélkül?


Nekem már ezzel is viszi minden gond nélkül maxon bőven 60 fps felett, szóval azokkal amiket te linkeltél még kevésbé lenne gond a fullos grafika és az élvezhető fps.
www.gigabyte.co...6GD#kf


Tudd meg most nézegetem,hogy 1060-as szériával is is meg elégednék mivel ár különbség óriási köztük,azt hiszem ez lesz.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #238212 Írta: _HENTES_
Megválaszolva: _HENTES_


Igazad van HENTES, még nagyon én sem "temetem"... :blondy:
Az a levél a support-nak azért elment, mert - legalábbis szerintem - azt a tankállományt, amit sok-sok hét/hónap ráfordítással kihúzott az ember, nem kellett volna teljesen alapállapotra állítani...
Nekem most jelenleg 59 tank "csücsül" a garázsban, elképzelheted, hogy nem 10 perc mindet arra a szintre hozni, amilyen volt... szerintem ez is volt a full idegem alapja...
A retrofitek sem teljesen értelmesen vannak elkészítve, mert hol ugyanaz 500.000.-ért egy töltésgyorsító egy 2-es szintű tankon, mint egy 8-ason. Ennek sem láttam értelmét, hogy így, ilyen módon nyúltak hozzá.
Pl. ma is mentem pár kört, a megváltozott 3-as prém MBT-met már újra kezdem "kiismerni", abszolut nem rossz.
1szómint100, szerintem annyit kellett volna csak csinálniuk, hogy ami tank megváltozott, annak a retrofit-jeit, és skill-jeit kellett volna csesztetniük, ami - és ez a jóval több - nem esett át változáson, azt nem csesztetjük, ennyi.
A pluszok persze nekem is tetszenek, a kis kedvenc XM1 FSED (prémtank) helyett pl. most egy egyedi fényezésű M1A1 AIM áll a garázsban, full (csak ki kell osztani) skilles legénységgel....
Szóval igazad van, ahogy ránéztem agarázsomra elborult az agyamban a rettenet sűrű fekete füsttel kominálva... ezért írtam a hirtelen agyrémet, aminek egy része "számomra" igaz is, de pár hét/csata után visszarázódik a megszokott kerékvágásba....
Ahogy Kopi is írta, ha ne ezzel, akkor mi a bánattal játszak ??? Nemhiába veszegettem anno a jópár darab prémtankot is, hogy most hagyjam parlagon heverni őket...
Egy kiadós délutáni ráérés keretében visszapakolászom a skilleket, meg a cuccokat a gépekre, oszt hajrá...
De hangsúlyozom, ez a patch nagyon lenyúlt a játékosok torkán, gyakorlatilag ez azoknak és úgy lett volna poén, akik először installálják a játékot.
Aki már - mint én is - hónapok óta gyűrték az AW-t, volt sok pozitív, de elsőre sok negatív látvány, ahogy belépett a garázsába... :wb: :rofl: ;)


Na látod nem is olyan rossz ez :)

Tény, hogy eléggé újra kell tanulni a játékot. Gyenge pontok, pályák új részei, lőszer mechanizmusok, stb...

A retrofiteket speciel tényleg elszúrták, már ami az árukat illeti, mert a fejlettebb motyó 3 milla. Általában 3 vagy 4 slot van 1 tanknál, tehát 9 vagy 12 milla 1 gép felretrofitezése. Na mármost egy 10 - esnél ez olcsóbb mint a régi rendszer (ott 1 retrofit 8 milla volt) de a kis gépeknél szopó...

Az XM1 FSED cseréjével pedig elég jól jártál, az M1A1 AIM nagyon jó gépezet. (Sajnos nekem nincs meg)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sandorati

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #238218 Írta: Angelus1991ster
Megválaszolva: Angelus1991ster
Mást sem enged be az AW?
Object 155-ös t3-as tankkal mi lett?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #238220 Írta: sandorati
Megválaszolva: sandorati

Mást sem enged be az AW?
Object 155-ös t3-as tankkal mi lett?


jelenleg a melóhelyen vagyok, így nem tudom megnézni, beenged-e... az Object 155-ből lett ez;
aw.my.com/gb/ne...t-55m1

Minden tankváltozást itt találsz meg.
aw.my.com/gb/ne...loaded
Érdemes - ha csak nagyjából is - átnézegetni, én itt követtem nyomon hogy mi maradt a garázsban, és mi lett más :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Angelus1991ster

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.