Jelenleg

16
látogatónk van

Armored Warfare

7 éve 4 hónapja #214948 Írta: _HENTES_
Megválaszolva: _HENTES_


Bázissal mi lett ? Kitörölték?


Valami olyasmi volt a hivatalos válasz, hogy nem hozta azt a célját amire tervezték és nem is igazán tudták ők sem hogyan tovább vele, így törölték az egészet.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja #214984 Írta: Koteal
Megválaszolva: Koteal

Próbáljátok ki az új csata módot. Én elsőre egy nyert meccsel 6k sebzéssel az ariete-vel kerestem tisztán 126k pénzt és 21k xp-t prém acc nélkül. Ráadásul az új mód még élvezetes is.


Ami az xp - t illeti most ugye 4x - es szorzó van az első csatáért, az valamelyest "torzítja" a képet. De összességében tényleg jól hoz a konyhára.


Ok igazad van, de még úgy is jól ment a dolog. A bázissal nem tudom mi történt.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja #215752 Írta: gwr
Megválaszolva: gwr
Felkeltette az érdeklődésemet, úgy hogy 14,78 GB frissítés és este indul a móka. A Wot-os 1:15-k nem az igazi élmény, A Tanki Online meg elég húzós lett Anyegin miatt.

Buta vók ehezz a játkho, ezért nem jáccom artyk-val

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja #215766 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

Felkeltette az érdeklődésemet, úgy hogy 14,78 GB frissítés és este indul a móka. A Wot-os 1:15-k nem az igazi élmény, A Tanki Online meg elég húzós lett Anyegin miatt.

A WOT-ban az utolsó csatám kb 3 hónapja volt,(5 éve játszom vele)az AW valahogy jobban bejön mostanában.

Betanított magfizikus

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja #216012 Írta: _HENTES_
Megválaszolva: _HENTES_

Felkeltette az érdeklődésemet, úgy hogy 14,78 GB frissítés és este indul a móka. A Wot-os 1:15-k nem az igazi élmény, A Tanki Online meg elég húzós lett Anyegin miatt.


Szerintem jó játék, én 2 év WoT után álltam át erre. Az alap szabályok ugyanazok. Pálya + gyengepontok ismerete elengedhetetlen. Ha kérdéses van írj, megpróbálunk válaszolni.

Nyugi, az 1:15 vereségek itt sem ismeretlenek. Pláne PvP - ben :) Bár most, hogy bejött a Global Operation, szerintem felejtős a PvP. Minden téren...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tibi144, gwr

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja #216451 Írta: gwr
Megválaszolva: gwr
Jelentkezem majd, most kicsit szaporodnak az időrabló tevékenységek.

Buta vók ehezz a játkho, ezért nem jáccom artyk-val

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #218428 Írta: ZsoltHun76
Megválaszolva: ZsoltHun76
Ma kidobtak egy javitó frissitést a 0.18-hoz. PvE médium fokozaton is eléggé nehézkes lett a játék, hozzá nyulhattak az AI-hez is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #218455 Írta: Padre
Megválaszolva: Padre

Ma kidobtak egy javitó frissitést a 0.18-hoz. PvE médium fokozaton is eléggé nehézkes lett a játék, hozzá nyulhattak az AI-hez is.


A nehéz fokozat(PvE) sem okoz sok kihívást a médiumról már inkább nem is mondok semmit. Amikor elkezdtem játszani a „bot vs bot” játékmódot az első kérdésem az volt háezmegmiaf.. Aki birja a monotonitást annak pont jó, hogy idegrendszer károsodás nélkül kihúzzon egy 10es tankot, aztán mehet „retard falvára”. Amennyibe sikerül egy “izgalmasabb” PvE csatát menni az is csak annak köszönhető, hogy sok játékos egy bot szintjén sem tud játszani.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrawlingChaos

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #222613 Írta: INFARKTUS
Megválaszolva: INFARKTUS
Sziasztok.
Tolja valaki ezt a játékot?
Szeretnék egy kis segítséget kérni.Újra letöltöttem és belépek vagyis belépnék de,nem a belépős sávot adja hanem a irjál be egy új nicket.Persze ott meg kiirja,ha beirom a nevemet,hogy a név foglalt.Hol kell belépni a játékba?
(nem kell nevetni,de tényleg nem találom)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #222741 Írta: Padre
Megválaszolva: Padre

Sziasztok.
Tolja valaki ezt a játékot?
Szeretnék egy kis segítséget kérni.Újra letöltöttem és belépek vagyis belépnék de,nem a belépős sávot adja hanem a irjál be egy új nicket.Persze ott meg kiirja,ha beirom a nevemet,hogy a név foglalt.Hol kell belépni a játékba?
(nem kell nevetni,de tényleg nem találom)


Önnek level érkezett :talking2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #222879 Írta: coco73hu
Megválaszolva: coco73hu

Sziasztok.
Tolja valaki ezt a játékot?
Szeretnék egy kis segítséget kérni.Újra letöltöttem és belépek vagyis belépnék de,nem a belépős sávot adja hanem a irjál be egy új nicket.Persze ott meg kiirja,ha beirom a nevemet,hogy a név foglalt.Hol kell belépni a játékba?
(nem kell nevetni,de tényleg nem találom)


Be kell jelentkezned az aw.my.com oldalon csak azután fogod látni a letöltős részt.Amíg nem jelentkezel be csak regisztrálni enged.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #223173 Írta: Padre
Megválaszolva: Padre
Bónuszkód amely ad 7 nap prémiumot!

MYHOLIDAYS2016
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, INFARKTUS, DrGoodBad, _HENTES_, bela455

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #223234 Írta: rokae10
Megválaszolva: rokae10
Üdv had kérdezzem meg hova kell beirni a kódot?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #223254 Írta: Padre
Megválaszolva: Padre

Üdv had kérdezzem meg hova kell beirni a kódot?





Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: INFARKTUS

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #223425 Írta: Padre
Megválaszolva: Padre
Tisztelettel Nektek.
"Mert a férfi mind gyerek, maradunk VÉN TINÉDZSEREK!"
"Kinek fegyvere az igazság erénye, a becsület pajzsa a győzedelembe vetett hit, az meghalhat, de el nem bukhat soha."






Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, Seewan, DrGoodBad, Kergemarha, sandorati

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.