Jelenleg

26
látogatónk van

Armored Warfare

6 éve 4 hónapja #257922 Írta: Gest
Megválaszolva: Gest
Köszönöm a beszámolót, én is terveztem, hogy újrateszem, de engem a pvp része érdekelt mindig is, így aztán olvasva írásod inkább hagyom nyugodni. Kár érte, szerintem volt benne annyi eltérés, ami miatt többet érdemelt volna, ki tudja talán ha nincs az a mail.ru vs obsidian dolog. Remélem WT és WoT jó sokáig elkerüli ezt a sorsot.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #257940 Írta: Skjenngard
Megválaszolva: Skjenngard
Global Ops (ilyen hibrid PvE / PvP mód) elvileg jó móka, de amikor én próbáltam belépni, rajtam kívül egy tier 10-es játékos várt csak, míg én tier 6-os tankkal akartam menni, úgyhogy nem erőltettem a dolgot :D
Nem tudom mennyire jók a számok, de PvE-re mindig van 50-60 ember, és hidd el, tényleg tud kihívás lenni. A botok nyilván nem okosabbak mint pár játékos (sokszor mégis :P ), de hard módban szinte folyamatosan weakspotot lőnek, és iszonyat sokan vannak, úgyhogy nem lehet YOLO-zni.
Amit elfelejtettem múltkor írni, hogy a játék jutalmaz. Ez a WoT után nekem nagyon furcsa volt... Hard mode-ban ha a legjobb vagy, akkor kaphatsz platinum lootboxot, amiben olyan okosságok lehetnek, mint 30 nap prémium és / vagy 9 milla credit. Viszonyításképpen, 6 milla egy tier 7-es tank.
Ja igen: ha egy tier VIII-as tankot teljesen megnyitsz, akkor tokent kapsz, amivel megnyithatsz ugyanannál a dealernél egy egy IX-es tankot. WoT-ra levezetve: ha a német vonalon kijátszod a TIGER II-őt, akkor bármelyik IX-es német tankot megnyithatod. Jól hangzik ugye? Tier IX-nél ugyanez érvényes tier X-re.
Ami szintén apróság, de okos dolog, hogy a csata végén tételesen le van vezetve, miért mennyi kreditet, XP-t kaptál.

A múltkori írás óta amúgy eljutottam az egyik kedvenc real life tankomhoz, a Challenger 1-hez, megkapta az ERA páncélt is és hát... így kéne működnie egy heavy tanknak a WoT-ban. Hulldownban a saját tierjében kb. immunis mindenre. PvE-ben így lehet a legtöbb XP-t szerezni, keresel egy jól védhető pontot és spotolsz és lősz, és reménykedsz hogy SzmolenkaPL hátulról eltalálja a célt...

Amúgy a weakspotok is reálisak, a fent említett Challenger-t pl. szemből csak nagyon a hasán illetve a vezető ablakon lehet belőni. Ami viszont sokkal gyakoribb és frusztrálóbb, az a tetemes mennyiségű modul sebzés amit bekapsz, főleg ATGM-től. Az ágyú, a torony gyűrű iszonyat sérülékeny, sok tankon a lőszer is. Instant halál ammorack pirosra lövésénél nincs, csak iszonyat sok HP veszteség és utána olyan reload time, hogy ha nincs javító csomagod, akkor a rammeléssel jobban jársz :D
Viszont ennek folyománya, hogy szándékosan is el lehet lőni az ágyút. Ha nem tudsz szemből sebezni egy tankot és nincs esély flankelni, akkor HESH / HEAT / HE és lövöd az ágyúját, hogy addig se sebezzen.
Illetve pár játékos mondta, hogy tier VIII felett azért meglesz a orosz részlehajlás, fogom emlegetni az Armata-kat...

Tényleg érdemes esélyt adni neki, ha van géped hozzá, akkor kegyetlen szép és részletes, a kerekes járművek fizikáját túl lehet élni, realisztikusabb mint a WoT és a hard mode PvE tud olyan szoros és kemény meccs lenni mint egy PvP. Ha belegondolsz, PvP-ben is 90%-ban ugyanoda mennek a játékosok, itt sincs másképp, csak 5 vs. 20 meccsek vannak.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #257973 Írta: Gest
Megválaszolva: Gest
Nem új játékosként gondoltam arra, hogy visszanézek, t8-ig ott is eljutottam amíg életben volt a játék, chally leo2 meg t80 is megvolt.

Én még az általános orosz buff előtt játszottam, de nekem már akkor is egyik kedvencem volt a T-80, papír volt az igaz, de az az ágyú rajta tudta kárpótolni az embert. Volt még jegesmedvés (arctic?) T-72 is, azt is szerettem. Challynak ha jól emlékszek a fegyvere volt a legnagyobb hátránya, sokan azért nem szerették, habár való igaz a páncélzatára nem volt panasz már akkor se.

Heavy tankos dologban 100% igazad van, simán át lehetne tenni ide is. AW-ban kötelező flankelni, ott nincs olyan, hogy 2-es gomb és átversz szemből bármit. Annak idején ment is a sírás a wotból szabadultaktól hogy "pixel shooter". Ami persze részben igaz, de nem volt kötelező, gyorsak azok a modern tankok lehet velük manőverezni meg oldalba támadni. Egyébként a reworkolt artykat nem onnan nyúlta a wg?

PVE részét meg párszor toltam, de valahogy nem fogott meg, elhiszem hogy változott azóta, de valahogy engem nem csalogat. Tényleg sajnálom hogy elvérzett a játék, meg volt a maga feelingje.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #258003 Írta: Atosz71
Megválaszolva: Atosz71
Sziasztok!

Jól jönne egy kis segítség. Én is szerettem volna hosszú idő után újra kipróbálni a játékot. Feltelepítés után indítani próbáltam,egy másodperc után feldob egy ablakot error report felirattal. Nem tudom elindítani a játékot. próbálkoztam talán a vírusírtóm miatt lehet a hibás próba kép kikapcsoltam a tűzfalat egy ídőre és lás csodát el indulta játék most véletlen egybeesés vagy a hiba oka volt nem tudom azóta sem. Letelt a tűzfal kikapcsolásának ideje befagy a játék, kialtabolok tűzfal ki, fut a játék tovább. Játszom aznap vagy tíz órát összesen, kilépek később szerettem volna vissza lépni de nem tudok ugyan az az ablak jönn fel és semmi. Már vagy 8x telepítettem újra de semmi változás, már letöröltem próbaképp a virusírtómat is de ugyan az a helyzet akkor is.
Előre is köszönöm ha tud valaki segíteni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #258124 Írta: Skjenngard
Megválaszolva: Skjenngard

Sziasztok!

Jól jönne egy kis segítség. Én is szerettem volna hosszú idő után újra kipróbálni a játékot. Feltelepítés után indítani próbáltam,egy másodperc után feldob egy ablakot error report felirattal. Nem tudom elindítani a játékot. próbálkoztam talán a vírusírtóm miatt lehet a hibás próba kép kikapcsoltam a tűzfalat egy ídőre és lás csodát el indulta játék most véletlen egybeesés vagy a hiba oka volt nem tudom azóta sem. Letelt a tűzfal kikapcsolásának ideje befagy a játék, kialtabolok tűzfal ki, fut a játék tovább. Játszom aznap vagy tíz órát összesen, kilépek később szerettem volna vissza lépni de nem tudok ugyan az az ablak jönn fel és semmi. Már vagy 8x telepítettem újra de semmi változás, már letöröltem próbaképp a virusírtómat is de ugyan az a helyzet akkor is.
Előre is köszönöm ha tud valaki segíteni.


Elsőre arra tudok gondolni, hogy nincs a játék átengedve a tűzfalon. A másik, hogy mi a hiba üzenet?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Atosz71

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #258137 Írta: Atosz71
Megválaszolva: Atosz71
Armored warfare has stopped working. Please send us this error report to help fix problem and improve this software.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #258139 Írta: Atosz71
Megválaszolva: Atosz71
Ideglenesen letöröltem a virusirtómat csak a windows-os van fent windows tűzfallal tűzfalhoz hozzá adtam my.com -ot az armored warfare exe 32-es és 64 bitest is meg szinte az összes egyéb alkalmazást ami a játékon belülül van nehogy azzal legyen a gond. Csak azt nem értem ha először elindult a tűzfal kikapcsolása után és játszottam vele vagy 12 órát utánna kiléptem és 5 perc múlva már nem tudttam vissza lépni pedig ugyan úgy csináltam mindent.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #258377 Írta: Atosz71
Megválaszolva: Atosz71
Köszönöm mindenkinek aki segíteni próbált, a probléma megoldódott. Először feltelepítettem a játékot utána vissza telepítettem a vírusirtót és tanuló módra tettem és minden müködik rendben. :banana: :dancing:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Skjenngard

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #258470 Írta: gabor622
Megválaszolva: gabor622
Nagyon jó kis játék. Nem tudom milyen volt fénykorában, de most jó szerintem. A map rotáció rendben van, a csapat eloszlás is és az ai is. Itt van páncél, korrekt az is, hogy mikor, miért pattansz. Nincs irreálisan nagy szórás kép sem. Nem érezem azt, hogy helyettem játszik egy algoritmus. A gazdasági rendszer is szerintem rendben van. Nincs olyan, hogy vesztes csatában voltál és kaptál összesen 105 xp-t, minimális kredittel úgy, hogy igen is hozzátettél a csatához valamit. Díjazva van az egyéni teljesítmény is. A grafika is rendben van, a wot elbújhat jelenleg mögötte. A fizikai is jobb szerintem. Én meg vallom őszintén, átnyargaltam ehhez a játékhoz, és nem én vagyok az egyetlen aki ezt tette. Ez elé szívesen leülök esténként, ellenben a wottal...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #258489 Írta: Atosz71
Megválaszolva: Atosz71
Igen valóban jó játék mint mindennek ennek is vannak hibái jelenleg a legnagyobb a kevés játékos de remélhetőleg ez változni fog. Össze hasonlítani én személy szerint nem szeretek. A WOT az WOTmég ha sokszor az ember idegeire megy is, az AW meg AW de ez így van rendben: Én pl. sohasem értettem mikor 1-2 youtuber azért csinál azAW-ről videót hogy folyamatosan fikázza és közben a WOT-ot élteti akkor minekis?????? játszik vele talán mert valaki ezért fizeti??? és olyan grafikával ami 10 éves játékoknál van.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DrGoodBad

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #258494 Írta: Skjenngard
Megválaszolva: Skjenngard
Jelen pillanatban úgy tűnik, hogy a következő patch rendbe fogja tenni a PvE részt. Nagyon sok a kritika a hard AI miatt, gyakorlatilag játszhatatlan sok map az ATGM spam miatt, erről tudnak a fejlesztők. Pár térképen is van probléma, pl. Tiger Claw, ahol az AI gyakorlatilag belespawnol a cap zone-ba, és az esetek 90%-ban elfoglalja, ha a csapat kicsit lassabban ér oda, de sokszor még úgy is, mivel gyorsabban capelnek mint ahogy te lősz.
Erősen pörgő topik a javaslatoknál, hogy be kéne látniuk, a játék PvP része halott, a PvE viszont szárnyal. Itt mondják sokan, és én is egyetértek, hogy a Global Ops-nak kéne csinálni egy PvE only verziót is, és van rá remény, hogy megcsinálják. A fejlesztőgárda nem a legjobb itt sem, hiszen még mindig oroszokról beszélünk, de figyelnek arra, hogy ami a WoT-ban nem valósult meg az évek során, azt ők igyekeznek megcsinálni. Ezt kéne tényleg felfogniuk, hogy az emberek nem fogják a WoT PvP részét ott hagyni emiatt, viszont van egy többé kevésbé működő PvE, amit viszont imádnak játszani.
A mostani rekordom amúgy a Merkava tier VII prém tankkal, prém account + 30% kredit boosttal 560k kredit egy hard PvE meccsen. 200k alá nem nagyon szoktam menni, egy este alatt kényelmesen kifarmoltam a Leopard 2 6 millás árát. Csináld meg ezt a WoT-ban.
Ha valaki most kezdi, és a WoT-ból jött, akkor egy kis segítség:
MBT-k a heavy tankok, TD-k a damage dealerek, AFV-k, Light tankok a scoutok / medek / flankerek. A szovjet / orosz tankok a nagyot sebzők, a brit vonal a páncél, az amerikai az all around mobilitás, a német meg az ágyú, sniperkedés. A Challenger 1-et érdemes kihúzni még most és kiélvezni, mert nerfelni fogják, nekem hatalmas PvE kedvencem, igazi arcbamászós heavy tank, hulldownban saját tierben gyakorlatilag cheat. A Leopard 2 az igazi mesterlövész, menet közben is pontos, jó átütése van, jó mobiitás, közepes páncél, de hulldownban szintén erős.
Ha gyorsan akarsz pénzt / XP-t szerezni, akkor menj scouttal! Erősen ajánlott a Wiesel / VBR TOW AFV, mivel jó az álcájuk, periszkóppal a látótáv megnövelhető a maximumra. 14-15 secenként lőhetsz velük ATGM-et, úgyhogy nem sebzésben a legerősebbek, de össze lehet hozni okos játékkal 10k+ sebzést, a spotért meg sok XP / pénz jár. A játékosok sokszor itt is szobanövény szinten vannak, de öröm nézni, hogy velük ellentétben spottolásért a végén rongyosra keresem magam, arról nem beszélve, hogy meccseket tud nyerni egy jó spotter. De ahogy írtam korábban is, egy tier IV-es prém TD 1000 gold körül van, simán megszerezhető belogolásért kapott goldból, és az nagyon jó kereseti forrás.
A másik, amit sokan nem tudnak: ne add el a tankokat tier IV felett, mivel minél több tankod áll a garázsban, annál több pénzt kapsz a meccsekért.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Atosz71, DrGoodBad, Balista1, bela455, Patsky

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #259436 Írta: Padre
Megválaszolva: Padre
Figyelem: Spoiler!


Magyarázd már el, hogy miért kell még egy retard játékmódot betenni (pve Gl.Op)
Szerintem azért, mert a bot-hoz szokott játékosnak nincs sikerélménye olyan játékmódban, ahol másik játékos ellen kell küzdeni.
Lehet fényezni a PvE részt, hogy igy meg úgy lehet keresni, de aki kicsit is ért hozzá nem ül segre attól, hogy prém+boost+prém tank átlag 200k kredit(legalábbis én biztos nem). Szánalommal olvasom a nagy PvE harcosok írásait, amikor fényezik magukat, hogy milyen jól tolják, de amikor az ellenfélnél hús vér ember irányítja a tankot még kritikán aluli teljesítménye sem tud nyújtani.
Az utóbbi időben annyire legyengült az amúgy sem fényes játékosállomány tudásnak nevezet esztelen játéka, hogy a Wot-os –noob,retard, kemper, szobanövény- unikumnak számit, ahhoz képest milyen játékosok vannak az Aw-ban és ez a PvE módnak köszönhető, mert elhiteti a játékossal, hogy tud játszani, de ez nem igy van.
Nem mondom, hogy én nem Pve-ek, de egyszerűen unalmas semmi az egész. Minden kiszámítható, mindig minden ugyanúgy történik csak a négy csapattárs változik (igaz ebből 2 fogalmatlan 1 meg afk).
Állandóan megy a sírás PvE táborban, hogy rakéta spam meg milyen erősek a botok (nevetséges).Viszont van easy mód is lehet ott tolni, de lehet sokaknak az is túl kemény lenne. Amúgy a hard is egy vicc.
Egy eset. PvE (hard)50% hp egy bot mögöttem egy mellettem. Csörög a telefon, felveszem. 2-3 perc beszélgetés után maradtam 50% hp val és a két bot még mindig mellettem illetve mögöttem volt. No comment.
T90MS-76(pve)-Average Damage per battle: 17,732- Kill Death ratio:58,22 – Kill per battle:6.89
Szerinted ez normális, mert szerintem nem.
Van 3175 csatám mindenféle módban és 14 tankot kell még kifejleszek ahhoz, hogy meglegyen mind.
Szerinted ez normális, mert szerintem nem.
Jó játék lenne csak az a baj, hogy az értelmes részét nem akarják fejleszteni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #259522 Írta: Skjenngard
Megválaszolva: Skjenngard
Szokás szerint nem jött át az írásom, sebaj. Megszoktam.

A WoT-ot 2000 körüli recent WN8-al hagytam abba, 54% winrate mellett. Az utolsó két hónapban csak tier VIII-IX-ben játszottam. Szerintem tudok PvP-zni.

Amit írtam, arról szól, hogy a PvE nyugisabb, kiszámíthatóbb. Ha téged nem zavar a hard modeban az, hogy MINDEN bot által vezetett tank, ami ATGM-et tud lőni, azt használja, és nincs olyan, hogy ne weak spotot lőjön (turret ring, breach az esetek 99%-ban), akkor ok, elfogadom, te AFK-val is meccseket nyersz, mert pro vagy. Legyen. Akkor irány a Global Ops, PvP, több XP, credit miegymás, és ugyanaz a retard játékosbázis, akik miatt a WoT is játszhatatlan.
Medium és hard módban játszom csak a PvE-t, pontosan azért mert a medium nyugisabb, kényelmesebb játékmenet, a hard az ATGM cheatet leszámítva kihívás tud lenni, főleg ha a csapatban van SzmolenkaPL és TankosFütykösHU_2008 akik 2 percen belül elhalnak, PvE javító minek, így már csak 3 vs. X hard mode bot ellen megyünk. Mégis, egyáltalán nem húz fel úgy, mint a PvP. A Global Ops legnagyobb előnye, hogy a WoT-al ellentétben a vesztes meccs is jutalmaz. De lényegében ugyanaz a kihívásmentes dögunalom, mint a PvE.
Az AW PvP része halott és az is marad, mivel az összes konkurencia jobb PvP-ben és az embereknek nincs ideje 3 tankos játékban farmolni. Ebből kettőben borzalmas időt és / vagy pénzt bele kell fektetni abba, hogy eljuss az end game tankokhoz. Az AW viszont netto 200k-s körökkel botok ellen ugyanezt nyújtja és cserébe amit már leírtam: nincs frusztráció. Nincs Szmolenka. Nincs 10 perces várakozás egy 20 perces meccsre.
Úgyhogy részemről jöhet a Global Ops PvE. Ha neked nem tetszik, akkor GLOPS PvP-t választasz ahol te leszel a Jani. Vagy a Padre. Mi noobok meg élvezzük a kényelmes AI farmolást. Egyszer talán eljutok olyan szintre, hogy közben telefonálni is tudok majd.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #259548 Írta: Padre
Megválaszolva: Padre
Figyelem: Spoiler!


1. Nem érdekel a wn8-ad. Mutass Aw statisztikát az érdekelne.
2. Az Aw Pvp része halott, de nem azért, mert rossz lenne, hanem a játékos állomány hiánya miatt. PvP-hez szükség lenne 30 játékosra (igaz kitaláltak a 3vs3 meg hasonló leosztásokat, ami tényleg elveszi a kedvét az embernek ) a PvE-hez pedig elég 5 – rakd össze miért halott.
3. Messze vagyok én attól, hogy pro legyek, de pont a kiszámíthatósága miatt egyszerű, unalmas (nyugis) még a hard is.
4. “MINDEN bot által vezetett tank, ami ATGM-et tud lőni, azt használja, és nincs olyan, hogy ne weak spotot lőjön”, “gyakorlatilag játszhatatlan sok map az ATGM spam miatt”
Gondolom hallottál már a Soft Kill Aps/Hard Kill Aps rendszerröl, amivel a tankok rendelkeznek (Merkavának nincs) és gondolom az is feltűnt már, hogy a sokszor a bot-ok melletted spam-nak.
Segitek : Aps rendszer távolság-szög /bot távolság ;)
Olvass egy kicsit utána és talán rájössz, hogy nem sírni kellene, hanem olvasni/tanulni a játékról.

Az utóbbi időben csak Gl.Op játszom, amikor van időm csak jönnek a Pve harcosok, akik „nyugisan” kifarmolnak egy 10 tankot és azt hiszik, ebben a módban is “nyugi van”, de itt nincs itt “tudni kellene a játékszabályokat”.
Elfogadtam, hogy az esetek 95% ban +2 tierben kell játszanom a játékos állomány hiánya miatt, de azt nem, hogy a „nyugis farmolás„ után megy a sirás, mert gondolkodni kellene, de az már nem megy top tier tankban.
Persze, hogy kell egy nyugis Gl.Op is, legalább a bot-ok okozzanak örömet :lol: , milyen ciki lesz majd ellenük is kikapni akkor majd mehet megint a sirás :cheer: :cheer: :cheer:
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #259608 Írta: Skjenngard
Megválaszolva: Skjenngard
Mivel nem fogod fel, miről beszélek, részemről ez lezárva. Peace.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.