Jelenleg

30
látogatónk van

Fallout 3 and more

7 éve 4 hónapja #218074 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Survival szinten elsőre senkinek nem ajánlom a Fallout szériát.
Ott már keményen tisztában kell lenni a játékkal hogy ne csak önszop.....ás legyen belőle :whistle:
Bár ha valaki túl rövidnek tartja a játékokat akkor így szépen megnyújthatja a beleölt időt :P


Vegigjatszottam a Fallout 1, 2, Tactics, 3, New Vegas reszeket (volt amelyiket tobbszor is).

Most kicsit pihentetem a 4-et, a Baldur`s Gate saga-nak estem neki egy gonosz csapattal. :cheer:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja #218091 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo
Hát akkor jó darabig nem veszed elő , tekintve hogy az se pár óra :P
Az eredeti változattal , vagy az Enhanced Edition félét játszod ?

Mindig is utáltam , hogy pár Überbrutál karit csak gonosz csapatban lehet vinni.
Az enyémek mindig is nyálas jófiúk voltak (és loptak mindent mindenkitől és mindenhonnan :evil: ).

A legdurvább csapatot csak vágyálomban lehet itt is összehozni , mivel erős értékrend különbségek miatt hamarabb ölnék meg egymást mint bármelyik ellenfelük megtehetné :(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #218092 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Csatlakozom dobilacihoz. Nem 1-2 órácskát játszottam az elődökkel.

Egy kedves barátom azt mondta, hogy a játékoknál az Easy, Normal és Hard szintek a gyerekeknek vannak. (Jelenleg Hardon játszom, de szerintem hamarosan Very Hard lesz belőle.) Ha nem a legnehezebben kezded, akkor megölöd a storyt. Hát nem tudom. Élvezet volt, ahogy kínlódott, küzdött a játékokkal. De nagyobb volt a sikerélmény is, ha megcsinálta, kijátszotta, stb...

A Fallout 3-al kb 3-4 órát játszottam. Aztán visszaálltam MMORPG-re, mert nem fogott meg az elején.

Ez a rész más volt, kb 10-12. szintig jutottam, mikor elkezdtem Survivalban próbálkozni. Sok mindenre megtanított, úgy is, hogy nem ismertem a mechanizmusokat. Gyakorlatilag YOLOzni töltöm azt a mentést, egy nekifutással, hadd szóljon, elérem-e a következő hálózsákot (és fertőzést) :D Akinek kihívás kell nyugodtan lehet menni oda. Nem nehéz az sem, csak odafigyelős... :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja #218093 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo
Neverwinter Nights 1-2 , Icewind Dale 1-2 , Baldur's Gate 1-2 , Fallout sorozat és társaik.
Egyenként is több újrajátszás , sok ezer órákkal.
És ezek csak az RPG-k , az MMO és RTS játékokba beleölteket már meg se merném tippelni :lol:

Szerintem a túlvilágon külön gépet kapok , meló és egyebek (élet , ugye ;) ) mellett már nincs ideje annyit játszani az embernek amennyit szeretne

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #218095 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Figyelem: Spoiler!


Enhanced Edition-t jatszom most, mert nemreg megvettem a Siege of Dragonspear kiegeszitot ami a BG1 es BG2 kozott jatszodik sztoriban.

A BG1-et anno vegigtoltam egy parszor. :cheer:

Most multiplayerben inditottam uj jatekot mert a BG 1-ben egyszeruen nincs lehetoseg normalis gonosz party-t osszerakni meg az uj NPC-kel sem.

Szoval csinaltam egy ember black guard-ot (anti-paladin), akinek az ertekeit rerolloltam vagy 15 percig es akkor beadott egy 99-es erteket amit mar erdemesnek talaltam szetosztani es megcsinaltam a fo karaktert. :evil:

Aztan az NPC-k kozul akit erdemes felvenni az:

-Baeloth (drow sorcerer, o egy uj karakter)
-Edwin (varazslo)
-Viconia (drow papno)
-Dorn (de o folosleges mivel a fo karakterem is Blackguard)
-Korgan (elfelejtettem, hogy idohoz van kotve a kuldetese es otthagyta a csapatot)

Szoval kellett meg egy tolvaj meg egy harcos, ugyhogy csinaltam meg mellejuk egy elf harcos/tolvajt meg egy torpe vedelmezot.

A BG II-ben mar jobb lesz a helyzet mert az Enchanced-be bekerult Hexxat aki egy nagyon eros tolvaj (vampir :love: ) a Throne of Bhaal-ban pedig Sarevok kisocsit is fel lehet venni a csapatba.



Neverwinter Nights 1-2 , Icewind Dale 1-2 , Baldur's Gate 1-2 , Fallout sorozat és társaik.
Egyenként is több újrajátszás , sok ezer órákkal.
És ezek csak az RPG-k , az MMO és RTS játékokba beleölteket már meg se merném tippelni :lol:

Szerintem a túlvilágon külön gépet kapok , meló és egyebek (élet , ugye ;) ) mellett már nincs ideje annyit játszani az embernek amennyit szeretne


Ezeket is vegigtoltam, az Icewind Dale majdnem olyan jo mint a Baldur`s Gate bar sztoriban gyengebb kicsit, viszont a jatekmenet porgosebb.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja #218532 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Fallout 4 harmad-aron (67%-os akcio) a Steam-en! :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, Seewan

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #224549 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #224552 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Teuristen!!!!!!!!!!!!!!!!! A szíenen mindig tuggya a tutit!

Akkor lehet, hogy a Fallout4 az orosz hekkerek kitalációja az Ámérika bedöntésére? Így az önfeledtem játszó emberek tudtukon kívül törik az Ámérikánus rencert... :D

/trolloff :D

Lehet bedobom egy konteó oldalra, ki tudja...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #224588 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Pár éve az UK Telegraph hitte azt a Fallout 3 art képeire, hogy az a terroristák műve:
kotaku.com/5011...aganda
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Thothem

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #225618 Írta: Seewan
Megválaszolva: Seewan
28. szinten szereztem meg az X01 páncélt :)
Feltörtem - véletlenül - a 35. épületet :applause:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #225706 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Grat!

De, mákod volt. Ha korábban mész oda, akkor kisebb PA-t kaptál volna. Én úgy menekültem oda be, mert egy kisebb horda jött utánam. Ha már ott voltam kipucoltam. Azóta van Pipernek is egy X-01-e. Pontosabban,
most éppen Cait van belebújtatva... :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #225797 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Én színezése miatt a nuka cola és a tesla festésű páncél mellett tettem le a voksomat, hiába volt egy repkedő x01 a garázsomban (azaz a játék első 30 órájában 24 darab power armor lett összegyűjtve a sanctuary melletti red rocketben :) ) (kiegészítőkhöz kötött)
De az atom cats mellékküldiben is könnyen lehet szerezni páncélt.

De igen nagy szívfájdalom, hogy amortizálódnak a páncélok. Szerencsés esetben olyat talál az ember, amihez csak acél kell. Szerencsétlen esetben meg egy rakás elektronika és alumínium.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #225843 Írta: Seewan
Megválaszolva: Seewan
Azzal szórakozom, hogy future telepeket épitgetek :) Házakat a fákra, oszlopokra, emelvényekre kiépített lakóházakat... egészen jól védhetőek a területek a magasból :)
Van a neten egy Ironman karakter építési javaslat, úgy kezdtem el játszani és nagyon bejött :) Milliomos, playboy zseni karakter, abszolut szórakoztató :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #238286 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Sziasztok, én megint elkezdtem Falloutt3-at. Fent vannak dlc-k is, de kérdezni mást szeretnék. Szóval valahol olvastam ha szétlövöldözöm fürkészeket, pár darab után enklavé küldd járőrt. Ez legenda? Csak mert már 17-et lőttem ki járőr meg sehol :lol: Pedig jól jönnének cuccaik :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #238828 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo

Sziasztok, én megint elkezdtem Falloutt3-at. Fent vannak dlc-k is, de kérdezni mást szeretnék. Szóval valahol olvastam ha szétlövöldözöm fürkészeket, pár darab után enklavé küldd járőrt. Ez legenda? Csak mert már 17-et lőttem ki járőr meg sehol :lol: Pedig jól jönnének cuccaik :)


Szia , ha Enclave cuccok kellenek , akkor ezen az oldalon nézelődj :
Fallout 3 random encounters

Igaz , angol , de eléggé átlátható. Ami neked kell az a térképen pirossal jelölt útvonalak.
De hogy ezek közül éppen melyiken lesz Enclave járőr a lehetségesek közül . . . . :(
(Viszont ha egy helyen már beléjük futottál akkor magas valószínűséggel 3-4 naponta újra ott lesznek ;) )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.