Jelenleg

44
látogatónk van

TOBORZÓ szövegek

5 éve 4 hónapja #284321 Írta: ce1018
Megválaszolva: ce1018
Hali klánt keresek! Szeretnék CW-zni és előrenyomulni (akár heti 3-5 is)!

Van IS7 BC AMX105 50M jgpz100 LT100, ami 10-es. Olasz 10-es még 20 K xp OBJ 140 úton van és a gwe100 is. Japán HT 8-as van jelenleg. Statjaimat meg tudjátok nézni ez a játékos nevem is ez, mint itt. Olyan klánt szeretnék, ahol stabilan megy az előrenyomulás, meg a CW-re is van csapat. TS3 van, de mikrofonom nincs.

Ha valaki ilyen tagok keres keressen itt, vagy a játékban.
Téma zárolva.
5 éve 4 hónapja #284331 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911
"mikrofonom nincs."

vegyél!
valamire való klánba így esélyed sincs bekerülni, a többibe meg minek?
Téma zárolva.
5 éve 4 hónapja #284332 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

"mikrofonom nincs."

vegyél!
valamire való klánba így esélyed sincs bekerülni, a többibe meg minek?


Nincs igazad. A legtöbb "valamire való" klánban nem beszélnek tucatjával az emberek, katyvasz is lenne. Így neki legalább esélye sincs "meghekkelni" az utasítást. Infozást pedig F5, F7-tel és pinggel meg lehet oldani. Az a lényeg h ő halljon, h mi nem halljuk az nem probléma, áthidalható.

Csak azért nem mondom neki, h csatlakozzon hozzánk, mert az elvárásai CW és előrenyomulás, nálunk pedig egyelőre a T8 játszik. Bár gondolom akkor mi nem vagyunk valamire való klán a szemedben :-)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ce1018
Téma zárolva.
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #284336 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

"mikrofonom nincs."

vegyél!
valamire való klánba így esélyed sincs bekerülni, a többibe meg minek?

Hát ez azért nem igaz. Én is mikrofon nélkül játszok, mégis tagja voltam a HAC-L/ VIHAR/ VAD/ RE-AP klánnak.
Téma zárolva.
5 éve 4 hónapja #284338 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor

"mikrofonom nincs."

vegyél!
valamire való klánba így esélyed sincs bekerülni, a többibe meg minek?

Hát ez azért nem igaz. Én is mikrofon nélkül játszok, mégis tagja voltam a HAC-L/ VIHAR/ VAD/ RE-AP klánnak.

Én két kampányt toltam le mikrofon nélkül mert az akkori alaplapomon gallyra ment valami és a bemeneti port megdöglött. Mindkettőből tankszerző helyen jöttem ki. Amikor pedig még anno aktívan Wowoztam, szintén nem volt mikrofonom és volt olyan boss amit HC-n Realm-first ütöttünk le, szóval a mikrofon hiánya nem zárja ki azt hogy egy kooperatív játékban eredményes tudj lenni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ce1018
Téma zárolva.
5 éve 4 hónapja #284339 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Nincs igazad.


lehet.
hány embert vettél fel az új klánodba ts-en történt elbeszélgetés nélkül? (haverok, régi ismerősők nem érnek!)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Misibá
Téma zárolva.
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #284340 Írta: ce1018
Megválaszolva: ce1018
van újjam és gépelni tudok....mellesleg tuti nem én anyáznék a fülére senkinek XDDD mivel nincs mikrofonom.Másik nem én akarok lenni a taxos....szóval menj oda oda megyek, gyere vissza visszajövök...angolul is megértem az utasítást, ha légióskodom, csak kevés hely van a légiósoknak előrenyomulásban...ez a bajom
Téma zárolva.
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #284341 Írta: Istiger1
Megválaszolva: Istiger1

Nincs igazad.


lehet.
hány embert vettél fel az új klánodba ts-en történt elbeszélgetés nélkül? (haverok, régi ismerősők nem érnek!)


Helló,

Engem például felvett mikrofon használat nélkül. Ugyanakkor írásban nagyon jól elkommunikáltunk discordon, így az elbeszélgetés megtörtént a felvételt megelőzően velem is.
(Nem voltunk régi ismerősök. Nem voltunk és most sem vagyunk haverok.)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Grande__Reagel, ce1018
Téma zárolva.
5 éve 4 hónapja #284342 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Én elhiszem, hogy aki akar az tud mikrofon nélkül játszani akár teljes mértékben.
De maradjunk annyiban, hogy hangos kommunikációval jobb.
Ezért kár keresztre feszíteni Zics kollegát.
(személy szerint engem zavar ha valaki nincs hanggal. sokkal tovább tart bepötyögni valamit.)
Téma zárolva.
5 éve 4 hónapja #284346 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ
Szerintem egy klánban az eredményen kívül a hovatartozás és a közösség is a lényege.
Azt viszont sokkal jobban tudod erősíteni ha hangot, gesztust is tudsz csatolni a betük mellé.
Klán csatában a halláson kívűl igen is fontos az egyéni tapasztalások bejelentése, ami sokkal egyszerűbb szóban mint írva.
Természetesen ha hallod azzal már ellehet lenni, DE jobb ha tudsz beszélni.
Téma zárolva.
5 éve 4 hónapja #284347 Írta: Istiger1
Megválaszolva: Istiger1
Eltértetek a tárgytól srácok.

Senki nem vitatja a mikrofon meglétének előnyeit és kényelmi funkcióit a klánhoz tartozás illetve a klán életben való részvétel stb során.

zics911 sem lett megkövezve, csupán cáfolva lett azon állítása, hogy szükséges a mikrofon megléte ahhoz, hogy felvételt nyerj egy komolyabb "valamire való" klánba.
Téma zárolva.
5 éve 4 hónapja #284350 Írta: ce1018
Megválaszolva: ce1018
Én csak a tisztánlátás végett írtam be, hogy ez a helyzet. Nyilván nem az 1500 ft a probléma, hanem, hogy a feleségem itt dolgozik mellettem a nappaliban akár késő este is és ne zavarjam azzal, ahogy dumálok. (tanár és az óráira készül, ergo szellemi munka. Akinek jó így is bevesz, akinek nem továbbpörgeti).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Nortonor, Istiger1, AntTheZ
Téma zárolva.
5 éve 4 hónapja #284361 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

Nincs igazad.


lehet.
hány embert vettél fel az új klánodba ts-en történt elbeszélgetés nélkül? (haverok, régi ismerősők nem érnek!)


Helló,

Engem például felvett mikrofon használat nélkül. Ugyanakkor írásban nagyon jól elkommunikáltunk discordon, így az elbeszélgetés megtörtént a felvételt megelőzően velem is.
(Nem voltunk régi ismerősök. Nem voltunk és most sem vagyunk haverok.)


Btw, +1 pont a discordnak. Ha TS-t használnánk ezek a dolgok kicsit maceránsabbak lennének
Téma zárolva.
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #284363 Írta: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Megválaszolva: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
[ZSEPI] Zsivány Eltökélt Páncélos Idealisták

Klánunk baráti társaságként alakult, nem a versenyorientáltság a mozgatórugónk. Fontosabb a jó hangulat, és a tagok egymás iránti tisztelete. Nem a statisztika számít, hanem az emberség. Nincs kötelező játékidő, vagy kockagyűjtés, az elvárás csak annyi, hogy amit ígérsz, azt betartsd.

Felvételi:
Jelen pillanatban a felvétel automatikusan működik. Tehát amint beléptél a klánba, 3 nap fagyasztási idő van adva arra, hogy:
- Furytank_97 vagy Onlygold_fighter-re ráírj, hogy miért jöttél, mit vársz el tőlünk, stb.
- Ha nem látunk semmi kivetnivalót benned, akkor gratulálok.

Amit adni tudunk:
- 5 betű a neved után.
- Klán meghívók elleni klántagság.
- Ha úgy van, akkor 6-os SH.
- Szakaszok.
- Csend és nyugalom (havonta ha bevillan a chat panel, akkor az valami ünnep miatt lesz)
- Saját Discord és TS3. (Kinek mi tetszik jobban)

Még egyszer hangsúlyozom, hogy semmi komolyabb szándék nem áll a klán mögött. A jelenlegi 13 tagból 6-an aktívak a többiek hébe-hóba felnéznek. Továbbá ténylegesen mindenki azért van itt, mert:
- A régi klánjában nem tud elég aktivitást bevinni
- Solóban kapja a versenyklánok meghívóit
- Nem akar semmi kötelezettséget, de néha egy kis szakasz vagy SH-ha nincsenek fent a
haverok, akkor jól esik.

Természetesen az idő, létszám és kedv előrehaladtával lehetnek olyan terveink, hogy naponta SH vagy ha úgy van, akkor CW, de 80%, hogy megmaradunk ilyen "magyar 322" klánnak.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bodzy
Téma zárolva.
5 éve 3 hónapja - 1 éve 1 hónapja #285500 Írta: haryjanos
Megválaszolva: haryjanos
Üdv emberek,
MYDAY klán keress aktív játékosokat

Tagfelvétel:
Szeretettel várunk minden, olyan jelentkezőt
-aki aktívnak érzi magát
-aki úgy érzi, hogy segítségre szorul a fejlődésben ( és nem fél tanácsot kérni) természetesen van minimum határ... az elvárásoknál!!!
-akinek van 10 es tankjuk
-aki használ team speak-et ( ha online van 18:00 után kötelező )

Elvárások:
-Aktívitás terén: ( min: 300 csata/ hónap). A minimum elvárás a klán életében (SH, előrenyomulás) a random csatáknak 15%-a és/vagy elvárt kocka mennyiség kötelesség útja nélkül 6000 kocka
-Minimum WN8: 1100, 30 napos többnyire tier 8-10. Ha bármilyen segítségre lenne szükséged kötelező kérdezni!!!
-Tankállomány: legalább 2 DB tier X-es, ami ezek közül megvan: (obj.260, obj 279e, obj 907, Chieftain, obj 268/4, obj 277, IS7, obj.261, obj 140, Super Conqueror, ConcuereorGC, Badger, MAUS, E100, G.W.E100, T110E3, T110E4, T110E5, T92 HMC, T57 Heavy, AMX 50B, B-C 25t, EBR 105, WZ111 5 A, STB-1, STRV 103 b)
-Team Speak használta 18:00 után

Kapcsolatfelvétel: TS cím: rememberofmayday.ts3dns.hu
ingame: PixaLami, haryjanos2, RajRicsi

Célunk: SH és CW orientált klán vagyunk, ezen csata típusokon való részvétel. A tagok fejlődésének segítése, egyénileg és csoportosan. Klános Versenyek

Fejlesztések: Lényegében a Team Speak fontosságára-használatára épül.
Ezeknek a fejlesztések kulcsszavai: tankok felszerelése, legénység skillezése, toborzás, klán megbeszélés ( a ti véleményetek is fontos számunkra), különböző infok a játékkal kapcsolatban ( Top of the tree, kampány segítségnyujtás, klán verseny) mivel facebookot nem mindenki használ ezeket az infokat itt eléri.

-A klánról: 90 pár tag, 10 es szintű erőd, 10 es szintű boostokkal, átlag korhatár 35 év, átlag wn8 :1190 SH, CW orientáltság. minden nap 19:00 tól álltalában 8 as SH, 20:00 tól pedig előre nyomulás természetesen 10 es szintű boostal. Statisztika a klánról: eu.wargaming.ne...763298

Szeretnénk minél aktívabb és ügyessebb játékosokat felvenni,, de UNICUM játékosok figyelem! Elég vegyes a csapatunk mint korosztályban mint játék tudásban! Itt előbb utóbb ki lehet égni :) Kérlek vedd figyelembe mielött jelentkeznél.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Aqua40, brigadier, Keyadoria, 2Fast2Furious4U, Nagyivo, Vodka70, Hoqszpoqsz, malnaszorp
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.