Jelenleg 842 vendég és 13 tag online

Toborzás, tagfelvétel

4 hete 2 napja - 4 hete 2 napja #280055 Írta: sanyipictures
Megválaszolva: sanyipictures
Hali mindenkinek!

Egy ideje pihentetem a játékot, mert gondoskodik róla, hogy ne akarjak vele játszani ( bobject v4, defender2-3-4 stb ).

Viszont klánban mindig is élvezetes volt játszani, és ott lehet is fejlődni.

A játékban soha nem a leg 'OP'-bb tankokat kerestem, hanem azokat, amiknek a játékstílisa leginkább közelebb áll a szívemhez, és ezért is ért sok csalódás.
Azonban ahogy utána jártam, ha 'skillesedik' a játékos, akkor jobban tudja kompenzálni a tankja gyengeségeiből adódó hátrányokat.

Röviden: szeretnék egy olyan klánhoz csatlakozni, ahol tudok sokat tanulni, és kihozni magamból is és a tankomból is a maximumot.

Ha még mindig megvan az érdeklődés, akkor a tankjaim:

tier 6:

T-150(Kifejlesztve),
TYPE-64(Garázsban),
KV-85(K),
T-34-85-M(Visszaállítható),
E2-E8 SHERMANek-(K),
T-37(K),
JACKSON-HELLCAT(K),
M-44(K),
59-16, CHURCHILL VII, CROMWELL, ACHILLES, SKODA-T25, IKV-65, STRV 74 (K),
svéd 6os prém(G)

tier 8:
SCORPION G (G),
T26E5 (G),
LORRAIN 40T (G),
TYPE 59 (G),
KV-4, T-32, PERSHING, T-28, M40/M43, CAERNARVON, TVP, UDES, BULLDOG (K),
IS-3(G)

tier 10:

FV215b, STRV-103B, S.Conq., T92HMC, T110E3, M48A5 PATTON, IS-4 (G)

A jelenlegi klánom halott, a vezetőség végleg befejezte a játékot.

Még egy fontos infó, hogy már dolgozom, és a szabadidőm nagy részét barátnőmmel töltöm, így csak minden este 9-11 között fogok tudni ráérni!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kicsitrash

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 hete 2 napja #280061 Írta: kicsitrash
Megválaszolva: kicsitrash
Majd Rádöbbensz :)

sanyipictures beküldte: Hali mindenkinek!

Egy ideje pihentetem a játékot, mert gondoskodik róla, hogy ne akarjak vele játszani ( bobject v4, defender2-3-4 stb ).

Viszont klánban mindig is élvezetes volt játszani, és ott lehet is fejlődni.

A játékban soha nem a leg 'OP'-bb tankokat kerestem, hanem azokat, amiknek a játékstílisa leginkább közelebb áll a szívemhez, és ezért is ért sok csalódás.
Azonban ahogy utána jártam, ha 'skillesedik' a játékos, akkor jobban tudja kompenzálni a tankja gyengeségeiből adódó hátrányokat.

Röviden: szeretnék egy olyan klánhoz csatlakozni, ahol tudok sokat tanulni, és kihozni magamból is és a tankomból is a maximumot.

Ha még mindig megvan az érdeklődés, akkor a tankjaim:

tier 6:

T-150(Kifejlesztve),
TYPE-64(Garázsban),
KV-85(K),
T-34-85-M(Visszaállítható),
E2-E8 SHERMANek-(K),
T-37(K),
JACKSON-HELLCAT(K),
M-44(K),
59-16, CHURCHILL VII, CROMWELL, ACHILLES, SKODA-T25, IKV-65, STRV 74 (K),
svéd 6os prém(G)

tier 8:
SCORPION G (G),
T26E5 (G),
LORRAIN 40T (G),
TYPE 59 (G),
KV-4, T-32, PERSHING, T-28, M40/M43, CAERNARVON, TVP, UDES, BULLDOG (K),
IS-3(G)

tier 10:

FV215b, STRV-103B, S.Conq., T92HMC, T110E3, M48A5 PATTON, IS-4 (G)

A jelenlegi klánom halott, a vezetőség végleg befejezte a játékot.

4 hete 2 napja #280074 Írta: koszegi81
Megválaszolva: koszegi81
Irj egy játékosnevet.szivesen látnánk

4 hete 2 napja #280075 Írta: sanyipictures
Megválaszolva: sanyipictures
játékosnevem: sanyipictures

4 hete 2 napja #280077 Írta: koszegi81
Jelenleg melóba vagyok de este 7 körül tudok küldeni egy meghívót de a jelenlegi klánodból ki kéne lépni mert meg azt mutatja hogy klánba vagy.ezt a wg oldalán tudod megtenni a profilodnal.

Egyébként egy jó hangulatú igymond baráti klán vagyunl ahol vannak jobb játekosok meg fejlődni vagyók.Minden nap van osztag es most ujra elindultak a cw- k is.

4 hete 2 napja #280081 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke
Asszem 3 nap pihi van klánból kilépés és egy újba belépés között. Erről ne feledkezzetek el. :)

"Két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség, de a világegyetemben nem vagyok biztos." Albert Einstein

4 hete 2 napja #280095 Írta: kicsitrash
Megválaszolva: kicsitrash

Snoke beküldte: Asszem 3 nap pihi van klánból kilépés és egy újba belépés között. Erről ne feledkezzetek el. :)

48 óra. A 72 óra a meghívó érvényessége
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Snoke

3 hete 2 napja - 3 hete 2 napja #280794 Írta: Zugbu
Megválaszolva: Zugbu
Üdv! Régebben aktívabb, mostanság némileg kevésbé aktív, magyar klánt kereső játékos vagyok. :) Játékban Zugbu néven találtok, írjatok ha valahova beférnék. Köszi

3 hete 1 napja #280809 Írta: koszegi81
Szia!Elküldtük a meghivót az UHH klánba
Remélem mihamarabb a sorainlba látunk!

3 hete 6 órája - 3 hete 6 órája #280926 Írta: GanxXxTaR
Megválaszolva: GanxXxTaR
Üdv,Szeretnék egy olyan klánba csatlakozni,ami által sokkal gyorsabban tudnék tankot fejleszteni,+goldot is szeretnék szerezni

3-4 évet kihagytam,úgyhogy nem sok meta tankom van,de igyekszek kihúzni olyanokat,ezért lenne jó egy klán,még gyorsabb lenne

T10es tankjaim: FV215B183,E-100,E-50M,BC25t,Obj 261,Obj 268v4,JgPzE-100,Badger,és T110E3 kivan fejlesztve,csak megkellene venni

wotinfo.net/en/...xXxTaR

Köszönöm

2 hete 8 órája #281228 Írta: Hentes36
Megválaszolva: Hentes36
Üdvözletünk!

Klánunk az 1802  megelégelte az egyhelyben topogást, a folyamatos küzdelmeket egy osztag összehozásáért és a kis klánok csöndes életét. 
2018. Augusztusában beolvadunk a BORG kollektivába MESEBORG2 néven 33 fős létszámmal :-) /MB0RG/
Átvesszük teljesen az MBORG képzési és felkészülési rendszerét. Oktató videókkal látjuk el a kezdőbb játékosaink, illetve mindenkinél végignézzük a legénységi képességek és felszerelések kiosztását!! 
Célunk, hogy egy év leforgása alatt egy olyan csapatot hozzunk létre amely tanszerző helyekkel tud zárni egy 10-es CW kampányt. 
Ez kicsit sem egyszerű vagy gyors folyamat! Ezért csak kitartò és türelmes emberek jelentkezését várjuk! 

Amit kérünk:
-TS használat 18-24 óra között
-A klán által kért alap 10-es tankok kifejlesztésének elkezdése

Kötelező osztag és téglagyűjtés nincsen, de aki szeretne csapatban játszani annak szinte mindig van rá lehetősége, hiszen a két fő klánnal /BORG, MBORG/ egy TS-en mozgunk igy kb 230 ember közül kereshetsz csapattársakat magad mellé, ha nem félsz beszélgetni másokkal TS-en :-D

Ha felkeltettük érdeklődésed neked vagy akár egész klánodnak akkor keresd a játékban: Hentes36

Köszönjük figyelmedet!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Frankenstein Bourne, Snoke

2 hete 2 órája #281240 Írta: turoskeksz
Megválaszolva: turoskeksz

Hentes36 beküldte: Üdvözletünk!

Klánunk az 1802  megelégelte az egyhelyben topogást, a folyamatos küzdelmeket egy osztag összehozásáért és a kis klánok csöndes életét. 
2018. Augusztusában beolvadunk a BORG kollektivába MESEBORG2 néven 33 fős létszámmal :-) /MB0RG/
Átvesszük teljesen az MBORG képzési és felkészülési rendszerét. Oktató videókkal látjuk el a kezdőbb játékosaink, illetve mindenkinél végignézzük a legénységi képességek és felszerelések kiosztását!! 
Célunk, hogy egy év leforgása alatt egy olyan csapatot hozzunk létre amely tanszerző helyekkel tud zárni egy 10-es CW kampányt. 
Ez kicsit sem egyszerű vagy gyors folyamat! Ezért csak kitartò és türelmes emberek jelentkezését várjuk! 

Amit kérünk:
-TS használat 18-24 óra között
-A klán által kért alap 10-es tankok kifejlesztésének elkezdése

Kötelező osztag és téglagyűjtés nincsen, de aki szeretne csapatban játszani annak szinte mindig van rá lehetősége, hiszen a két fő klánnal /BORG, MBORG/ egy TS-en mozgunk igy kb 230 ember közül kereshetsz csapattársakat magad mellé, ha nem félsz beszélgetni másokkal TS-en :-D

Ha felkeltettük érdeklődésed neked vagy akár egész klánodnak akkor keresd a játékban: Hentes36

Köszönjük figyelmedet!

"A klán által kért alap 10-es tankok kifejlesztésének elkezdése"  Ezt most nem értem.Tegyük fel x-y van 6  10es tankja.lehet jól játszik vele,de ti olyan 10es tank kifejlesztését kéritek töle,amit pl. utál vagy nem tud úgy játszani vele.Akkor mi van???Mindenkinek vannak kedvencei,de olyanok is amit pl. megutált,és eladta ezért.és szerintem senki se fog azért olyan  tankkal játszani amit utál,és csak azért mert máshol ez az alap.

AMD Ryzen 7 2700X Octa-Core 3.7GHz AM4 +ASUS ROG CROSSHAIR VI EXTREME +EVGA SuperNOVA 1000 T2 1000W Titanium +ASUS GeForce GTX 1080 Ti ROG Poseidon Platinum 11GB GDDR5X 352bit +2xCrucial Ballistix Sport LT 16GB DDR4 2666MHz +Samsung 860 EVO 1TB SATA3

2 hete 1 órája - 2 hete 1 órája #281245 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke

turoskeksz beküldte: Ezt most nem értem.Tegyük fel x-y van 6  10es tankja.lehet jól játszik vele,de ti olyan 10es tank kifejlesztését kéritek töle,amit pl. utál vagy nem tud úgy játszani vele.Akkor mi van???Mindenkinek vannak kedvencei,de olyanok is amit pl. megutált,és eladta ezért.és szerintem senki se fog azért olyan  tankkal játszani amit utál,és csak azért mert máshol ez az alap.

Pedig ebben semmi érthetetlen nincs. Egy klánban semmi előnyt nem jelent, ha Te olyan 10-es tankokat használsz, amik nem jók sh-ra, csapatozni, előrenyomulni, stb. Hiába vagy király badgerrel például, ha azt szinte soha nem viszik klán csatákra. Ha meg neked megfelel a nem klán életre alkalmas 10-es tankokkal játszás, és nem fejlesztesz a klán kérésére, akkor nem felelsz meg az alap követelményeknek és ennyi.

"Két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség, de a világegyetemben nem vagyok biztos." Albert Einstein
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bhalangir, Sics, zics911, Hentes36

4 napja 23 órája #281540 Írta: DarkwuckyDef
Megválaszolva: DarkwuckyDef
Sziasztok!

Olyan klánt keresnék ahol aktív a klán nagyrésze,lehet tanulni,fejlődni,és figyelembe veszik hogy az embernek családja van és dolgozni is kell.

KERES
© 2018 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.