Jelenleg

24
látogatónk van

Toborzás, tagfelvétel

6 éve 1 hónapja #268899 Írta: Hentes36
Megválaszolva: Hentes36
Sziasztok!

I-es szintű erőd fejlesztéséhez kereses aktív, a csapatjátékot előtérbe helyező játékosokat.

Amit kínálni tudok neked:
- A tagok aktivitásának folyamatos monitorozása, a legjobbak jutalmazása
- A Klán erőforrásainak (boosterek) aktiválása a megfelelő erődszint elérését követően
- Aktivitás alapján szerezhető rendfokozatok, fokozatos előrelépés. Hogy meddig jutsz a ranglétrán csak és kizárólag az aktivitásodon múlik.
- Nincs kötelezően gyűjtendő nyersanyag mennyiség és kötelező csataszám. Az aktivitást egyedi módszerrel mérem.

Mi szükséges ahhoz, hogy tagja legyél a Klánnak?
- Heti 3-4 nap aktivitás az esti órákban (18:00 és 22 óra között)
- 16. betöltött életév
- Aktivitás, részvétel az Erődcsatákban. (Értsd a kiküldött meghívók elfogadása)
- TS3 haszálata SH és Előrenyolulás ideje alatt (egyéb időszakban nem kötelező)
- Recent WN8: +800

Ha és amennyiben vállalod, hogy egy most induló klán felépítésében részt veszel és a fentebb megfogalmazott tételek is igazak rád akkor máris küldheted a jelentkezésedet amit nagyon rövid időn belül el is fogok fogadni! :beer2:

Link az erődhöz


Wot-life link

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #269206 Írta: Wotati
Megválaszolva: Wotati
Sziasztok!

Dübörög a lánckerék, zajlik a csata, ha klánba akarsz lépni, na gyerünk nosza!
[HUREB] Hungarian Rebels, tagfelvételt hirdet!

Ami ránk jellemző:
- Jó társaság:
- csakranyitogató csaták és erődözések
- BC25t szelídítése sámándobbal
- E 100 szabad sz*ptatása t 100 Lt-vel
- Saját TS 3
- CW-k
- Csatározások: VI, VIII, X tierben
- Előrenyomulás
- Klánon belüli versenyek, eventek
- Aktív és segítőkész tagok
- Facebook csoport, messenger

Amit tőled várunk:
- TS Használata KÖTELEZŐ!
- minimum 16év életkor (csúnyabeszéd)
- minimum 1db 6-os, és 1db 8-as tank a garázsban

Jelentkezni lehet játékon belül:
- Enamessias
- killermen_kid
- _laller_hun
- gabor_olah
- skins1956

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #269214 Írta: Technikel8
Megválaszolva: Technikel8
Sziasztok!

A klánunk [MVPA] jelen pillanatban tagfelvételt hirdet! Célunk a klán hírnevének növelése, ezért állandóan járunk CW-re, erődre és csapat csatákra.

Amik nyújtunk:
-Baráti társaság.
-Segítőkész csapat.
-Minden hétvégén (péntek, szombat, vasárnap) CW, erőd és csapat csata.
-Jutalmak osztása teljesítmény szerint.

Amit kérünk:
-Légy kedves, ne agresszív és kötekedő.
-Ne legyél sértődékeny! (Ha nem kerülsz be a klán által megrendezett csatákra az csak azért van mert nem értél oda időben és előtted már elfoglalták a helyet, de ne aggódj, mert bármikor bárki kijelentkezhet bármiféle okok miatt! :) )
-Légy aktív! (Hetente legalább 2x, ha kollégista vagy akkor hétvégente legyél fent.)
-Legyen legalább 2-2 db Tier 6-os és Tier 8-as tankod! (ha van Tier 10-es az csak előny.)
-Tudd követni a parancsokat! (Amit a taktikus/klán parancsnok mond azt tudd teljesíteni.)
-Ts3 használata kötelező, ha játékban vagy! (Ha nincs mikrofonod az se baj, a lényeg hogy hallj minket.)
Wn8 és személyes értékelés nálunk csak információ alapján szolgál! Nekünk a tudásod az ami számít.

Ha felkeltettem az érdeklődésed írj rám, vagy a többi toborzótisztre bizalommal. :)
-Florone33 (klán parancsnok)
-moszabika (toborzótiszt)
-fonagya10 (toborzótiszt)
-Technikel8 (toborzótiszt)

Ha még esetleg kíváncsi vagy további részletekre írj erre az e-mail címre, ahonnan legtöbbször max 2 órás késéssel válaszolok --> Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. (felhasználó nevem+@gmail.com, ha esetleg nem látnád!)

És ne feledd: "Ha nem cselekszünk semmit,akkor is alkotunk valamit!"
További jó vadászatot!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #269255 Írta: freezer
Megválaszolva: freezer
Wotnoobianssal mi történt, h a fele társaság, vagy 40 ember elment most?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #269257 Írta: -
Megválaszolva: -

Wotnoobianssal mi történt, h a fele társaság, vagy 40 ember elment most?


Ha tippelnem kéne, leggyakoribb eset az az, hogy belső viszály miatt. :(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #269259 Írta: Cortez31
Megválaszolva: Cortez31

Wotnoobianssal mi történt, h a fele társaság, vagy 40 ember elment most?


Ha tippelnem kéne, leggyakoribb eset az az, hogy belső viszály miatt. :(


Szerintem is. Sajnos nem ritka az ilyesmi :(
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: -

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #269264 Írta: freezer
Megválaszolva: freezer

Wotnoobianssal mi történt, h a fele társaság, vagy 40 ember elment most?


Ha tippelnem kéne, leggyakoribb eset az az, hogy belső viszály miatt. :(


De milyen viszály lehet egy ilyen játékklánban (mármint, h ez az egész egy játék ugye)? :)
Van két hangadó, és az emberek egyik fele ezzel szimpatizál, másik azzal?
Végső soron úgyis csak bónuszpörgetés van meg ilyesmik.
Vagy az lehet, h pl kijelöli a vezető, h nem indulunk a CW kampányon, és az nem tetszik az emberek felének?
Nem tudom elképzelni, h mi vezethet ekkora mértékű kilépéshez.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #269266 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke

Wotnoobianssal mi történt, h a fele társaság, vagy 40 ember elment most?


Ha tippelnem kéne, leggyakoribb eset az az, hogy belső viszály miatt. :(


De milyen viszály lehet egy ilyen játékklánban (mármint, h ez az egész egy játék ugye)? :)
Van két hangadó, és az emberek egyik fele ezzel szimpatizál, másik azzal?
Végső soron úgyis csak bónuszpörgetés van meg ilyesmik.
Vagy az lehet, h pl kijelöli a vezető, h nem indulunk a CW kampányon, és az nem tetszik az emberek felének?
Nem tudom elképzelni, h mi vezethet ekkora mértékű kilépéshez.


Én anno azért hagytam ott őket, mert volt egy arc, akivel valami hülyeségen összekülönböztem a klán cseten, (cheat használat volt a téma) majd átjött privátba és ott olyan stílust nyomott, amire nem voltam kíváncsi. Ezt elmondtam az egyik vezetőnek, ő meg azt mondta nem érdekli. Oldjuk meg magunk között. Megoldottam, kiléptem. :d3:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #269305 Írta: -
Megválaszolva: -

Wotnoobianssal mi történt, h a fele társaság, vagy 40 ember elment most?


Ha tippelnem kéne, leggyakoribb eset az az, hogy belső viszály miatt. :(


De milyen viszály lehet egy ilyen játékklánban (mármint, h ez az egész egy játék ugye)? :)
Van két hangadó, és az emberek egyik fele ezzel szimpatizál, másik azzal?
Végső soron úgyis csak bónuszpörgetés van meg ilyesmik.
Vagy az lehet, h pl kijelöli a vezető, h nem indulunk a CW kampányon, és az nem tetszik az emberek felének?
Nem tudom elképzelni, h mi vezethet ekkora mértékű kilépéshez.


Én anno azért hagytam ott őket, mert volt egy arc, akivel valami hülyeségen összekülönböztem a klán cseten, (cheat használat volt a téma) majd átjött privátba és ott olyan stílust nyomott, amire nem voltam kíváncsi. Ezt elmondtam az egyik vezetőnek, ő meg azt mondta nem érdekli. Oldjuk meg magunk között. Megoldottam, kiléptem. :d3:


Amit Snoke mond, pl az az egyik általános oka annak, hogy kilépnek a tagok: a vezetőség viselkedése.
Én úgy vagyok ezzel, hogy ha a tagok között probléma akad, meg kell oldani. Amennyiben egy vezetőnek szólnak, akkor a vezetőnek ha nem is megoldani, de segítenie kell a konfliktus kezelésében.

Sok klánnál a vezetőség haveri picsi-pacsi alapon jön létre, ami nem egyenlő a tényleges hozzáértő vezetőséggel, vagyis nem mindig. Attól, hogy valaki pk helyettes, vagy FC, nem azt jelenti, hogy ő a többiek felett áll, hanem azt, hogy neki a rá szabott feladatot kéne elvinni, hogy a többiek javát szolgálja, segítsen a klán társainak.

Előfordulnak (én eddig töbször találkoztam ezzel) olyan vezetők, akik a minimális tiszteletet képtelenek megadni a másiknak, egyáltalán nem akarnak segíteni a tagoknak, semmilyen téren sem. Elvárások vannak a másikkal szemben persze, meg ő fogja vissza magát, viselkedjen stb, de magával szemben semmit nem kell megtennie. Úgy van vele, ha nem tetszik, menjen el a sima tag.

A másik ok, ami miatt szoktak ellépni tagok, az a klán céljainak változása. Van, amikor a nagy többség dönt, és új célokat tűznek ki, ez nem mindenkinek tetszik, és elcammognak. Ennek a másik verziója az, hogy a vezetőség tűzi ki az új célokat, a tagok megkérdezése nélkül, és úgy vannak vele, hogy akinek ez nem tetszik, az elmegy. Legtöbbször, miután a klán java része dobbantott (előfordult már ilyen), elkezdenek visszavonni mindent a vezetők, meggondolják magukat, de túl késő, már elmentek az emberek. Előfordulhat az is, hogy a tagok szeretnének többet, mint ami van a klánban, de a vezetőség meg nem. Ugyanaz a szitu, elmennek az emberek.

Előfordul az is, hogy csak pusztán nincs meg az a klánban, amit a játékos keres, és elmegy.

Arról már inkább nem is beszélek, hogy amikor pénz miatt esnek egymás nyakának, az aranyosztás miatt, esetleg mélyebb, magánügyi vagy mentális problémák miatt kipaterolnak a klánból mindenkit, lehetne még sorolni a különféle okokat. Hidd el freezer, egy játékon is vérre tudnak menni az emberek. Halál komolyan :(

Van, amikor csak 1-2 ember megy el, van amikor többen. Ilyen, amikor széthullik egy klán, ezek pedig az általános okai.

És hangsúlyozom, nem pont a WoTNoobians klánra gondoltam, amikor ezeket a sorokat írtam, hanem saját tapasztalatimról beszéltem, milyen okok miatt is mehet szét egy klán.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #269310 Írta: freezer
Megválaszolva: freezer
@StahanoW

Köszi, h kifejtetted. Szimpatikus, amiket írsz. Biztos vagyok benne, h jó vezetője vagy a pörköltnek. Az ilyen értelmes emberekre van szükség. Drukkolok nektek :)
Majd lehet egyszer megyek párat veletek légiósként, ha beválasztotok :)

Állandó tagként én egyelőre nem hiszem, h társulok klánhoz, bár majd egy object 907 kellene egyszer. Amíg egyéni céljaim vannak a WOTban, és azokba nem unok bele, addig nincs időm SHzni, CWzni, mert, azt a kevés időt inkább a saját célokra használom. De el tudom képzelni, ha már meglesznek a kívánt tankok, akkor már unalmas lesz, és jó lesz majd csapatosan is nyomatni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #269312 Írta: -
Megválaszolva: -

@StahanoW

Köszi, h kifejtetted. Szimpatikus, amiket írsz. Biztos vagyok benne, h jó vezetője vagy a pörköltnek. Az ilyen értelmes emberekre van szükség. Drukkolok nektek :)
Majd lehet egyszer megyek párat veletek légiósként, ha beválasztotok :)

Állandó tagként én egyelőre nem hiszem, h társulok klánhoz, bár majd egy object 907 kellene egyszer. Amíg egyéni céljaim vannak a WOTban, és azokba nem unok bele, addig nincs időm SHzni, CWzni, mert, azt a kevés időt inkább a saját célokra használom. De el tudom képzelni, ha már meglesznek a kívánt tankok, akkor már unalmas lesz, és jó lesz majd csapatosan is nyomatni.


Köszönöm szépen, igyekszem :) még annyira nem vagyok 100%-ig magabiztos, de igyekszem vezényelni a dolgokat a többiekkel, ahogy tudom :) Szívesen várunk légiósként, majd játékon belül keresni foglak még!

Segítenék szívesen egy beajánlással valahova, de nem igazán ismerek olyan klánt, ahol jutalomtankért játszanak / CW-re mennek. :( Majd körbekérdezem a többieket, hátha tudnak tippet adni, melyik klánnal tudnál játszani a tankodért. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #269314 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

@StahanoW

Köszi, h kifejtetted. Szimpatikus, amiket írsz. Biztos vagyok benne, h jó vezetője vagy a pörköltnek. Az ilyen értelmes emberekre van szükség. Drukkolok nektek :)
Majd lehet egyszer megyek párat veletek légiósként, ha beválasztotok :)

Állandó tagként én egyelőre nem hiszem, h társulok klánhoz, bár majd egy object 907 kellene egyszer. Amíg egyéni céljaim vannak a WOTban, és azokba nem unok bele, addig nincs időm SHzni, CWzni, mert, azt a kevés időt inkább a saját célokra használom. De el tudom képzelni, ha már meglesznek a kívánt tankok, akkor már unalmas lesz, és jó lesz majd csapatosan is nyomatni.


Egyetértek a Stahával.
Nekem eddig is jó klánjaim voltak, nem volt vita, vagy ilyesmi. Egyszerűen nem éreztem odavalónak magam, nem volt meg a "pöri ereje". Aztán volt olyan klánom is ahol csak "papíron" létezett ez az egész.
És volt olyan klánom is, ahol egyszerűen nem tudtam beilleszkedni. Pl egy olyan klánban ahol több éve együtt vannak a tagok, közel laknak egymáshoz, inkább telefonon megy a kommunikáció, oda nehéz újként beilleszkedni.

Mi az amit szeretek a Pöriben?
Mindenki - kivétel nélkül - nagyszerűen kezeli a csapattársait.
Mindenki lelkes, és olyan nagyszerű. Nem a hibákat nézzük, hanem a megoldásokat.
Sokat tudnék mesélni, mennyire nagyszerű, de nem akarok toborzóplakátot ideírni, meg aztán azt hinnéd, ilyen nincs is.
A Pöri én vagyok. a Pöri te vagy. A Pöri MI vagyunk. együtt.
Egy a Pöriért, a Pöri mindenkiért. (lopva jeles fórumtársam szövegét)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: SchmityHUN, -

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #269339 Írta: Proxima_hun
Megválaszolva: Proxima_hun
hát igen, ezt szépen összefoglaltad. :) Én is hagytam el ezért klánt, mert minősíthetetlen hangnemben beszéltek velem, és ráadásul teljesen alaptalanul.

Wotnoobianssal mi történt, h a fele társaság, vagy 40 ember elment most?


Ha tippelnem kéne, leggyakoribb eset az az, hogy belső viszály miatt. :(


De milyen viszály lehet egy ilyen játékklánban (mármint, h ez az egész egy játék ugye)? :)
Van két hangadó, és az emberek egyik fele ezzel szimpatizál, másik azzal?
Végső soron úgyis csak bónuszpörgetés van meg ilyesmik.
Vagy az lehet, h pl kijelöli a vezető, h nem indulunk a CW kampányon, és az nem tetszik az emberek felének?
Nem tudom elképzelni, h mi vezethet ekkora mértékű kilépéshez.


Én anno azért hagytam ott őket, mert volt egy arc, akivel valami hülyeségen összekülönböztem a klán cseten, (cheat használat volt a téma) majd átjött privátba és ott olyan stílust nyomott, amire nem voltam kíváncsi. Ezt elmondtam az egyik vezetőnek, ő meg azt mondta nem érdekli. Oldjuk meg magunk között. Megoldottam, kiléptem. :d3:


Amit Snoke mond, pl az az egyik általános oka annak, hogy kilépnek a tagok: a vezetőség viselkedése.
Én úgy vagyok ezzel, hogy ha a tagok között probléma akad, meg kell oldani. Amennyiben egy vezetőnek szólnak, akkor a vezetőnek ha nem is megoldani, de segítenie kell a konfliktus kezelésében.

Sok klánnál a vezetőség haveri picsi-pacsi alapon jön létre, ami nem egyenlő a tényleges hozzáértő vezetőséggel, vagyis nem mindig. Attól, hogy valaki pk helyettes, vagy FC, nem azt jelenti, hogy ő a többiek felett áll, hanem azt, hogy neki a rá szabott feladatot kéne elvinni, hogy a többiek javát szolgálja, segítsen a klán társainak.

Előfordulnak (én eddig töbször találkoztam ezzel) olyan vezetők, akik a minimális tiszteletet képtelenek megadni a másiknak, egyáltalán nem akarnak segíteni a tagoknak, semmilyen téren sem. Elvárások vannak a másikkal szemben persze, meg ő fogja vissza magát, viselkedjen stb, de magával szemben semmit nem kell megtennie. Úgy van vele, ha nem tetszik, menjen el a sima tag.

A másik ok, ami miatt szoktak ellépni tagok, az a klán céljainak változása. Van, amikor a nagy többség dönt, és új célokat tűznek ki, ez nem mindenkinek tetszik, és elcammognak. Ennek a másik verziója az, hogy a vezetőség tűzi ki az új célokat, a tagok megkérdezése nélkül, és úgy vannak vele, hogy akinek ez nem tetszik, az elmegy. Legtöbbször, miután a klán java része dobbantott (előfordult már ilyen), elkezdenek visszavonni mindent a vezetők, meggondolják magukat, de túl késő, már elmentek az emberek. Előfordulhat az is, hogy a tagok szeretnének többet, mint ami van a klánban, de a vezetőség meg nem. Ugyanaz a szitu, elmennek az emberek.

Előfordul az is, hogy csak pusztán nincs meg az a klánban, amit a játékos keres, és elmegy.

Arról már inkább nem is beszélek, hogy amikor pénz miatt esnek egymás nyakának, az aranyosztás miatt, esetleg mélyebb, magánügyi vagy mentális problémák miatt kipaterolnak a klánból mindenkit, lehetne még sorolni a különféle okokat. Hidd el freezer, egy játékon is vérre tudnak menni az emberek. Halál komolyan :(

Van, amikor csak 1-2 ember megy el, van amikor többen. Ilyen, amikor széthullik egy klán, ezek pedig az általános okai.

És hangsúlyozom, nem pont a WoTNoobians klánra gondoltam, amikor ezeket a sorokat írtam, hanem saját tapasztalatimról beszéltem, milyen okok miatt is mehet szét egy klán.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: -

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #269348 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke

A Pöri én vagyok. a Pöri te vagy. A Pöri MI vagyunk. együtt.


Ilyen szöveget utoljára a Walking dead-ben hallottam. Én vagyok Negan, te vagy Negan, mi vagyunk Negan. :rofl: :troll:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #269354 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Nem nézem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.